Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Fooler89


Fooler89
őstag

Bedobom a témát, kihogy szokott ebookot olvasni a skaten? Probáltam pár pdf reader de vagy a nagyitással kellett szenvedni vagy akadozott lapozás közben.

(#11202) Joshi


Joshi
titán

Hogy kell hívásnál kihangosítani a telefont (IA2)? :U

(#11201) Fooler89: próbáld ki a Cool Readert, tud magyarul és nagyon részletes beállítási lehetőségek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#11203) joestone válasza Vukmir (#11200) üzenetére


joestone
addikt

Véleményem szerint ezért az árért egy vállalható telefon.
Negatívumok :
proximity szenzor bizonytalan működése (kalibrálgatni kell attól egy ideig megint jó , de a nexuson még soha nem kalibráltam és mégis hibátlan)
csekély méretű belső tárhely
gyenge processzor (még mindig armv6 nem armv7) ennek ellenére gördülékenyen teszi a dolgát .
gyenge képminőségű kijelző
kamera kép nem a legjobb
hátlap levétele elég macerás

Pozitívumok :
A készülék ára ,
nagy méretű kijelző
RAM mérete

Ismerkedésképpen a gyári romot javasolnám , ha azzal mér teljesen képben vagy akkor válogathatsz az igényeidnek megfelelő romok közül.

(#11204) Adamis válasza Joshi (#11202) üzenetére


Adamis
őstag

Hívásnál van egy olyan a jobb alsó sarokban, hogy "hangszóró". Na azt taperold, amíg nem lesz hangosabb! Vissza is jelez egy színes csíkkal, hogy ki van hangosítva. De észre is fogod venni... ;)

(#11205) Joshi válasza Fooler89 (#11201) üzenetére


Joshi
titán

Ja a Cool Reader nem tud pdf-et de nincs is rá igazán szükség mert a Calibre-vel átkonvertálható pillanatok alatt akár mappában lévő fájlok is. A pdf-be beszkennelt újságokat sajnos képként jeleníti meg minden olvasó de hát ezzel nem is lehet mit kezdeni. Egyébként a Cool Reader a pdf-en kívül minden fájlformátummal megbirkózik. :K

(#11204) Adamis: THX! :R

[ Szerkesztve ]

(#11206) callvote


callvote
senior tag

OfficeSuite pro-val mindent meg lehet nyitni,olvashatsz pdf-et is vele..akadás mentesen megy,lapozni is rendesen lehet és zoomolni is.

Redmi :)

(#11207) Joshi válasza callvote (#11206) üzenetére


Joshi
titán

Az OfficeSuite pro megjegyzi az oldalt ahol tartottál? Lehet benne különböző háttérszíneket állítani? És még sorolhatnám.

(#11208) foldermate


foldermate
csendes tag

Szia! A Bluemonte romrol tudtok mondani valami infot?

(#11209) pusihusi válasza gabe96 (#11197) üzenetére


pusihusi
addikt

Szerintem a tudáshoz gyorsasághoz képest nem drágák, inkább 2 éves előfizuval borsosak :K :Y :R

Üdv. Feri!!

(#11210) joestone válasza pusihusi (#11209) üzenetére


joestone
addikt

Azért 65 kHUF szerintem túlzás . Csak összehasonlításképpen 65 kHUF volt a Nexus S a tnél dominóban kártyafüggetlenül .

(#11211) bagyusz válasza joestone (#11210) üzenetére


bagyusz
őstag

Nexus S ? Nem inkább Nexus One :F

(#11212) molnarpeter válasza bagyusz (#11211) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nexus S, én 62k-ért vettem dominosan. Most használtan 65 :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#11213) joestone válasza bagyusz (#11211) üzenetére


joestone
addikt

Nexus S volt 65kHUF , annyiért vettem a tnél .

(#11214) bagyusz válasza joestone (#11213) üzenetére


bagyusz
őstag

Áhh mindig lecsúszok a jó ajánlatokról :D

(#11215) aldebaran válasza Joshi (#11207) üzenetére


aldebaran
őstag

ezpdf reader megjegyzi az oldalakat. De ez inkább ide tartozik!

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11216) Fooler89 válasza Joshi (#11205) üzenetére


Fooler89
őstag

Köszönöm szépen.

Azért gondoltam, hogy itt kérdezem meg mivel kíváncsi voltam, hogy van-e olyan progi ami megbirkózik a pdffel. De most megyek konvertálni.

Ráadásul van linux port a calibreből. :R

[ Szerkesztve ]

(#11217) molnarpeter válasza bagyusz (#11214) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Fél éve volt ez, fél napig kb, úgy elkapkodták/tuk :D

mp

(#11218) pusihusi válasza joestone (#11210) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké egyszeri akció, a készletek kisöprése :K Én is vettem már 1kg. Pikk szalámit 3000,ft-ért, vagy a héten 1kg. kacsamájat 3500ft-ért! S annak a telónak volt határa, mármint nem volt korlátlanul :C :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#11219) gabe96 válasza molnarpeter (#11212) üzenetére


gabe96
aktív tag

igen, emlékszem egyszer volt vmi bolondság a T-nél :DD
egyébként a független árban olyanokkal van egy kategóriában, hogy Optimus Black, Xperia Neo, Galaxy W
ha a T is ilyen drágán adná, szerintem senki nem venné meg

(#11220) molnarpeter válasza gabe96 (#11219) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

T-nél is függetlenül volt, függô GSM NS nem létezik :D

mp

(#11221) bagyusz válasza molnarpeter (#11217) üzenetére


bagyusz
őstag

Jahh? :Y Azért csodálkozok én, 65k ért inkább azt vettem volna mint skate-et. ;] A deszkával sem lenne bajom, ha nem arm v6 cpu ketyegne benne. :(((

(#11222) joestone válasza pusihusi (#11218) üzenetére


joestone
addikt

Most olyan 85-90 KHUF a Nexus S , de például a az LG p970 70kHUF kártyásan , illetve gsm boltokban kb ennyi függetlenül is , és azért valljuk be az feljebb van egy kategóriával . Ehhez képest sok a 65kHUF.

(#11223) gabe96 válasza molnarpeter (#11220) üzenetére


gabe96
aktív tag

ooops..bocsánat, közben témát váltottam :B :B :W , tehát azok a telefonok a Skate-tel vannak kb. egy árban

[ Szerkesztve ]

(#11224) kelzsoca válasza joestone (#11222) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ott van a Vodafone Smart Store, bárki bemehet, aztán 55k-ért elhozhat vodás feltöltőkártyával egy független Skate-et.

(#11225) callvote válasza kelzsoca (#11224) üzenetére


callvote
senior tag

vagy meg lehet venni t-mobilenál is dominosan ~45ezerért és állítólag ~10000ft-ért kifüggetleníti a tmob és garis marad :)

(#11226) xtr3m3
én már irtam az officesiute pro-t az is tudja,meg fentebb írták az ezPDF-et is,azzal is lehet olvasni normálisan...
azt nem tudom hogy Joshi említette hogy megjegyzi az oldalakat,hogy ezt tudja-e de az tuti hogy mindkettőnél van olyan opció hogy odaugrik arra az oldalra ahonnan folytatni akarod,persze tudni kell hol tartottál.
a színezés nem tudom mit takar és miért is kell színezni pdf fájlokat,de olvasásra tökéletesen jó mindkettő,lapozható,zoomolható...:)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11226) xtr3m3 válasza Fooler89 (#11201) üzenetére


xtr3m3
tag

Szia!

Nekem az Aldiko Book Reader jott be baromi sok beallitasi lehetoseggel.
Pdf-t szinten nem tud, konvertalni kell.

xtr3m3

(#11227) Indiant válasza callvote (#11225) üzenetére


Indiant
addikt

A Domino-sat 21.000Ft-ért függetlenítették ki.... tavaly.

[ Szerkesztve ]

(#11228) callvote válasza Indiant (#11227) üzenetére


callvote
senior tag

:F :Y

az sok...ezt hogy matekozzák ki?
nemrég volt itt valaki,a napokban irta hogy 10en valamennyibe került hogy a boltba kiüssék(10ezerpárszáz ft)..
ez sem egységes ár?..az komoly:)

(#11229) molnarpeter
akkor ezek szerint ezzel is trükköznek,bár nem értem hogy miért különböztetik meg..
lehet én is azért emlékeztem rá mert mádiamániás csomagban vagyunk :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11229) molnarpeter válasza callvote (#11228) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Előfizusat 10k körül, dominosat 20k körül.

mp

(#11230) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Na úgy néz ki akkor megveszem használtan 35.000 ért 2 év garival.

Köv kérdés, milyen ROM-ot érdemes rátenni?
Ice armor III ról olvastam hogy nagyon jó

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#11231) Joshi válasza callvote (#11225) üzenetére


Joshi
titán

"a színezés nem tudom mit takar és miért is kell színezni pdf fájlokat,de olvasásra tökéletesen jó mindkettő,lapozható,zoomolható..."

Az alábbi képeken látszik a különbség éjszakai mód és egy tetszőleges háttér tapéta között. A betűszín is változtatható kinek mi jön be. De próbáld ki a Cool Reader-t és egyből rájössz hogy mit nevezünk e-book olvasó proginak és mik azok a progik amik csak megnyitni tudják az adott fájlt.

Bocs az offért. :B

(#11232) hunaqua válasza Vukmir (#11230) üzenetére


hunaqua
addikt

Van 2 szuper Rom is.
1.) Ice Armor3
2.) SkaTe v2

Mind a 2 Kelzsoca műve!

Csak Te fogod tudni eldönteni,hogy számodra melyik jobb.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11233) kelzsoca válasza hunaqua (#11232) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az Ice Armor széria az közös apeelme kollegával :)

(#11234) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Most látom hogy kamerát kivéve elkészült a CM9.
Valaki feltette már, vélemény van róla? Mert ahogy olvasgattam meg keresgéltem itt a fórumban nem találtam semmit. Illetve a telepítéssel kapcsolatban tudna valaki segíteni? Pontosabban magyarul leírni ezt:

"FLASH ORDER:
First: you should get the GAPPs and ROM and put them on your SD card
Now FORMAT SYSTEM <- VERY IMPORTANT
Then flash the ROM
After this wipe data
Then reboot out of recovery and let it boot into the ROM
After you let it sit on the launcher for ~ 5 minutes then reboot into recovery again
Now flash the GAPPs zip
And reboot out of recovery
In the ROM you should now be presented with the Setup Wizard
Go through the instructions and then let it sit on launcher for another 5 minutes to stabilise.
If you still have problems post on the thread."

Attila

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11235) Vukmir válasza hunaqua (#11232) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Köszi ajd ha meglesz checkolom őket

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#11236) Danex válasza Regiee (#11234) üzenetére


Danex
addikt

én tegnap felraktam, de én a szokásos módon tehát mindent wipeolgatni mint az itteni romoknál, beindult vártam, majd gapps csomagot is...

sebessége már elég jó, de (tudom nem annyira mérvadó) Quadrantban kb 30-35%-kal lassabb, és teszem azt játékoknál is érezni de ezt a 3.*.* kernel hiánya okozhatja? :F

(#11237) Regiee válasza Danex (#11236) üzenetére


Regiee
aktív tag

Köszönöm, megpróbálkozom vele:) Ezt a Gappsot hogyan kell felrakni viszont?

Attila

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11238) Danex válasza Regiee (#11237) üzenetére


Danex
addikt

romot felpakolod, egy kis idő mire elindul, azt írja várj maga a rendszerbe belépve is egy kicsit... vissza recovery majd ugyan úgy mint, ha rom-ot telepítenél (csak a wipe-okat kihagyva, telepítés SD-ről csak most értelemszerűen ezt a gapps-os file-t tallózod be)

(#11239) hunaqua válasza kelzsoca (#11233) üzenetére


hunaqua
addikt

:R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#11240) Regiee válasza Danex (#11238) üzenetére


Regiee
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm! :) :R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11241) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Utáljatok nem Skate et veszek hanem Defy-t :D

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#11242) badmad válasza Vukmir (#11241) üzenetére


badmad
senior tag

Nekem van mindkető defy is meg skate is.Azért gondold meg jól mert nem biztos,hogy anyival jobb a defy szerintem. :) ;]

(#11243) scyllarus válasza Vukmir (#11241) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is azt vettem volna, ha van még. Csak sajnos már csak a Defy+ volt, 20k-val drágábban :(

Joshi: kipróbáltam a Cool Readert, fantasztikus, teljesen más élmény így olvasni, mint pdf-et Office programmal :R

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11244) gabe96 válasza Vukmir (#11235) üzenetére


gabe96
aktív tag

nem jársz vele rosszul....sőt

(#11245) Vukmir válasza scyllarus (#11243) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Mert ha visszaolvasod itt írtam már tegnap óta hogy ilyenem lesz és kérdezgettem róla. Csak valami csoda folytán valaki a pofámba tolta azt :)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#11246) callvote válasza Vukmir (#11245) üzenetére


callvote
senior tag

csak az egyik 45 ezer a másik 63 ezer és nem tud hudesokkal többet,kisebb a kijelzöje..
alapbol 1ghz a proci de a skate is megy annyival ha akarod :)
közel 20 ezer ft a különbség de kiugróan nem teljesít sokkal többet :)
nade izlések és pofonok:)
nem mondom hogy rossz teló,de ár/érték arányban a skate jobb :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11247) scyllarus válasza callvote (#11246) üzenetére


scyllarus
veterán

Emlékeim szerint a Defy is 800MHz-es procival jött, a Defy+ kapott 1GHz-est.
apeelme: hát nem, jó, ha magyarosítást talál hozzá. Defy-ra toltam már magyarosítást, de Custom ROMra esélyt sem láttam.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11248) apeelme válasza Vukmir (#11241) üzenetére


apeelme
addikt

nem utálunk, de nagyon nem kell majd bajlódnod a custom romokkal... :DDD

(#11249) mrskatejoe


mrskatejoe
aktív tag

Kelzsoca

Esetleg hozzáférhetnék egy "csupasz" SkaTe V2-es ROM -hoz ?
Nálam ez a nyerő. Azért nem akarok egy általad összeállított ROM-hoz piszkálni (csupaszítani ) mert nem mindennel vagyok tisztában. Tehát nem tudom melyik app, vagy program szükséges feltétlenül.
Egy-két fórumban láttam olyat, hogy egy mágus leírta , hogy a ROM-ban melyek azok a programok amik eltávolíthatóak, és melyek azok amik feltétlenül szükségesek , valamint melyik mihez tartozik..stb.
No én ilyen leírást nem akarok kérni, mert tudom sok dolgotok van, viszont szeretnék "felöltöztetni " egy alap romot olyan programokkal ami nekem (az igényeimnek ) megfelelne.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#11250) Vukmir válasza callvote (#11246) üzenetére


Vukmir
aktív tag

A sima Defy 1ghz on megy minden costum ROM-on azt írják, csak gyárilag volt korlátozva.
Amúgy Londonból hozatom és 40-50 közt jön ki az átszámítás után. Skate is onnan lett volna ha nem láttam volna 35 ért ha-n.
Am azt írják Defy fórumba hogy sok ROM van rá. Vagyis van jópár

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.