Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) Indiant


Indiant
addikt

dbius híre a Blade topicból:

Ingyenes Cerberus Anti-theft licence promóció: (febr. 29 éjfélig) hír

Market

Reg. oldal

[ Szerkesztve ]

(#11502) okoska74 válasza Apaxp (#11500) üzenetére


okoska74
senior tag

Köszönöm!
Ez fel sem tünt, hogy még görgethető.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11503) kelzsoca válasza viperabácsi (#11483) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy téma azért nem két perc, és Skate mellé még egy tucat eszköz van, amire megy a fejlesztés, nem tudom megígérni, hiszen a v2-as romot sem folytatom.

[ Szerkesztve ]

(#11504) GRomeo válasza kelzsoca (#11503) üzenetére


GRomeo
tag

Sokan sajnálhatják ha valóban nem lesz v3! De gondolom már másban gondolkodsz tovább az I.A. vonal vagy van már más is?

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11505) kelzsoca válasza GRomeo (#11504) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most semmiben nem gondolkozom, a többi készülékkel is foglalkozni kell :)

(#11506) storm3 válasza Indiant (#11501) üzenetére


storm3
senior tag

Azt mondja,nem fogad több felkérést. :((

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#11507) krystman válasza Indiant (#11501) üzenetére


krystman
őstag

Ez a program mire jó?

(#11508) Dealer20 válasza bagyusz (#11493) üzenetére


Dealer20
tag

szólj ha megy a gpu tuning :)

(#11509) scyllarus válasza krystman (#11507) üzenetére


scyllarus
veterán

Lopás/elvesztés esetén hozzáférsz a telefonhoz a weboldalon vagy smsben, és riaszt, ha SIM kártyát cserélnek benne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11510) Indiant válasza scyllarus (#11509) üzenetére


Indiant
addikt

Remekül működik a Cerbeus, megérte az árát! :C

(#11511) FeRkE válasza Indiant (#11510) üzenetére


FeRkE
őstag

Egyébként az Android Lost nem ugyanezt tudja ingyen ? :)

(#11512) Indiant válasza FeRkE (#11511) üzenetére


Indiant
addikt

Hasonló, de ez is ingyen volt. :D

(#11513) alansmithee


alansmithee
tag

Sziasztok!

Délután érkezik hozzám egy SKATE okosításra.. helyi istenek ROMját az IA3-at tervezem feltenni.. lehet meg leszek kövezve de lenne pár kérdésem: ebben a ROMban van lehetőség a processzor húzására? ha igen mennyire érdemes hajtani? Volt róla régebben szó hogy lehet a kamera képeinek minőségén drasztikusan javítani úgy hogy valamilyen sort valahova be kell illeszteni és kész a csoda.. nah ez a valamilyen sor valahova be van illesztve ebbe a ROMba? :)

Telefon vásárlás előtt állok éppen... perpill több versenyző is tiporja egymás lábát kegyeimért: motorola defy+; samsung galaxy W; lg optimus black és végül de abszolult nem utolsó sorban zte skate..

Ami miatt tartok a skate-től az az hogy ha én most telefont veszek ennek a szerelemnek ki kell tartania 2 évig ezért jó lenne valami olyat beruházni amit 3 hónap után nem akarok a földhöz csapkodni mert nem megy rajta semmi. Jelenleg egy már veteránnak számító trémobil pulse az utóbbi időben már kevésbé boldog tulaja vagyok szóval olyan egetverően nagy igényeim nincsennek... jelen állás szerint azt mondom hogy ha a skate-en elszalad röccenés mentesen egy SPB Shell hogy már csak a képernyőzárat feloldani és élmény legyen, és az unalmasabb percekre mondjuk PES 2011 vagy 2012, valamint NFL 2012 és esetleg valami csinosabb 3D-s autókázós móka akkor én már igencsak boldog leszek és örülök hogy olcsó pénzért megúszom a dolgot és jövőhéten rohanok trémobilhoz és veszek egy ilyen gyönyörű tepsit!

Sokat várok ettől a telefontól? Fentiek egy részét lesz módom tesztelni délután de kíváncsi lennék veteránabb felhasználók véleményére mivel egy délután alatt szerintem nem igazán tudok reális képet kialakítani..

előrre is köszönöm! :R

(#11514) Regiee válasza alansmithee (#11513) üzenetére


Regiee
aktív tag

[Fotótuningolás] Azt nem tudom, hogy benne van e alapból az IA3-ban.
Nfl 12 megy rajta az biztos mert én is használom! :)

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11515) Indiant válasza alansmithee (#11513) üzenetére


Indiant
addikt

Szerintem húzni nem érdemes. Nálam az SPB Shell 3D simán működik rajta. Valamint a hazai fejlesztésű navigáció is , de akár bármelyik másik is remekül fut. Én nem próbáltam ki a z IA3-at, de a SkaTe v2 hibátlan rajta.

(#11516) kelzsoca válasza alansmithee (#11513) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ami miatt tartok a skate-től az az hogy ha én most telefont veszek ennek a szerelemnek ki kell tartania 2 évig ezért jó lenne valami olyat beruházni amit 3 hónap után nem akarok a földhöz csapkodni mert nem megy rajta semmi.

Amiért ne ezt válaszd:

A félelmed nem alaptalan, ez a készülék már egy eleve elavult SoC-ra építkezik (ARMv6) 2 évre én biztos nem választanám, ha arról lenne szó, hogy most kellene vennem Skate-et.
Átlagos használatra rendben van, illetve az ára kompenzálja a hátrányait, de csodát nem kell tőle várni, lassan ez a készülék is kifut, és átveszik a helyét a modernebb készülékek (akár házon belül is)
Amit ki lehetett hozni a készülékből az jórészt már ki is lett hozva, komoly fejlesztések-lehetőség ebben a telefonban már nincsenek (hivatalos Ice Cream Sandwich sem várható)(gyártói oldalról a készülék támogatása=0)
Ha játékra is használnád, főleg a friss játékokra gondolok, érdemesebb szétnézni ARMv7-es készülékek között, vagy várni a friss felhozatalra.

Amiért jó választás lehet:

Általános használatra teljesen rendben van, illetve akkor is, ha tudod hol vannak a készülék határai, ha nem tudod, gyorsan csalódás lehet.
Árban, ennyiért, ilyen készüléket (újként) nem kapsz más gyártótól.
Hazai és külföldi modderek foglalkoznak a készülékkel, és kialakultak már közösségek a telefon köré, így az ilyen szintű támogatása rendben van, többféle szoftver közül lehet válogatni, amivel a készülék tudása kiaknázható, mondjuk egy gyári rommal szemben.
..........
ui: a fent említett 3 másik készülék hardverben erősebb, ha viszont a nagy kijelző számít 4.3" akkor csak a Skate az, ami ekkora kijelzővel rendelkezik, a többiek 4" vagy 3.7"-on versenyeznek, igaz erősebb hardverrel, és jobb kijelzővel :)

[ Szerkesztve ]

(#11517) viperabácsi válasza kelzsoca (#11503) üzenetére


viperabácsi
addikt

Azért még reménykedem mert kezdetektől ez az egy kérésem volt ( NEKEM NEM KELL skaTe V3 )megfelel csak a kék annyira közel van a feketéhez rosz fényviszonyok melett néha alig látható.Ezért kértem amit írtam.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#11518) callvote válasza alansmithee (#11513) üzenetére


callvote
senior tag

felettem KELZSOCA leírta pontosan a miérteket..
hozzáteszem...
én nem IA3-at használok jelenleg hanem SkaTEeV2 romot ismét és:

SPB Shell 3D-akadás nélkül fut húzás nélkül is
NFL 2012-megy rajta
Pro Evolution soccer 2012 -megy rajta
NFS SHIFT- megy rajta
NFS Hot Pursiut - megy rajta

ezen kívül számos HD game megy rajta még,és nálam sincs húzva a proci.
amikor elkezdtem játszani rajta,mindig a játék indítás előtt felhúztam de utána kiderült nem kell mert megy anélkül is.
Eddig az Ice Armor 2 volt rajta,azzal is simán futott minden.
Innentől kezdve már csak rajtad áll milyen telefont veszel és milyen romot használsz. :)

Redmi :)

(#11519) pusihusi válasza alansmithee (#11513) üzenetére


pusihusi
addikt

A shell nálam 1 hete megy simán, vagy van az Indító laun. ezt sem kell kirakosgatni a progikat.

Üdv. Feri!!

(#11520) bubus66


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

zsoca
Az IA III van fent, hívás listából szeretem volna hívni, és a hívás gomb megnyomására ezt írta ki.Váratlan hiba miatt a com.android.contacts megállt.

PIN kód beírásával lehet újra vissza lépni a hívás listába. Utána meg már hív rendesen. Próbáljam meg újra felrakni a ROM-ot?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11521) kelzsoca válasza bubus66 (#11520) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell újrarakni, próbálj meg recoveryben egy wipe cache wipe dalvik-cache-et nyomni (mást ne)

(#11522) alansmithee


alansmithee
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Érkezik délután a telefon, tapogatom zsebre teszem, stb stb stb próbálok szimulálni egy mindennapos szituációkat :D

Végülis rá is beszéltetek és le is róla... alapvetően mindennapi használatra kell de szeretem ha van egyébre is lehetőségem... azok alapján amiket leírtatok szerintem minden adott hogy jól el legyek a skattel jó ideig :)

már tényleg csak azon múlik hogy mennyire tudom zsebbarátnak nyilvánítani stb.. estére minden kiderül és köszönöm a segítséget mégegyszer ! :)

(#11523) bubus66 válasza kelzsoca (#11521) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Azzal teljesen vissza áll eredeti állapotra? Meg próbálom köszönöm.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11524) kelzsoca válasza bubus66 (#11523) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, csak a cache-ek törlődnek, minden beállítás-alkalmazás megmarad.

(#11525) bubus66 válasza kelzsoca (#11524) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Oké megpróbáltam, most működik, de azért hívogatok most vele. Remélem jó lesz. Eddig ötször próbáltam, és rendesen működik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11526) giigz


giigz
veterán

IA III nálam nagyon szuperál, messze ez a legjobb idáig. :K

(#11527) callvote


callvote
senior tag

EZ a kamera alkalmazás sem lehet rossz :)
5-10 kép rögzítése másodpercenként :)

"Fast Burst Camera is capable of taking 30 photos per second.
( on low-end devices, 5-10 photos per second is possible )"

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11528) giigz válasza callvote (#11527) üzenetére


giigz
veterán

Én már próbáltam... Ha jól emlékszem csak kis felbontásban csinálta, sok hasznát nem vettem...

(#11529) Indiant válasza alansmithee (#11522) üzenetére


Indiant
addikt

Azért csak nem tudom megállni, hogy leírjam: én nem tenném zsebre.

(#11530) giigz válasza Indiant (#11529) üzenetére


giigz
veterán

Nálam mindig zsebben van, fólia és tok nélkül. A kijelzőn egy ici-pici karc sincs... Az viszont egy kicsit meredekebb volt, hogy síelés közben is a kabátom zsebében tartottam, de megúszta, pedig volt pár esés, és arra az oldalra is... :D

(#11531) callvote válasza giigz (#11528) üzenetére


callvote
senior tag

én kiprobáltam most,teljes felbontásban csinálja a sorozatképeket,..alig tartottam rajta a kezem az elsütő gombon,18 képet csináltam vele :D
mozgásban lévő dolgok fotozásához tökjó szerintem :)

Redmi :)

(#11532) giigz válasza callvote (#11531) üzenetére


giigz
veterán

Értem, akkor én bénáztam valamit a beállításokkal... Nem rossz akkor! :K

(#11533) DessertFox válasza callvote (#11527) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Kipróbáltam, nem rossz. Érdekes, de mire jó ? ( már csak a képek minősége miatt mondom )

(#11534) callvote válasza giigz (#11532) üzenetére


callvote
senior tag

vagyis annyit javitanék hogy a video méretével megegyezően fotozza vagyis 640x480ban de gyors mint a villám :)

Redmi :)

(#11535) GRomeo válasza callvote (#11534) üzenetére


GRomeo
tag

Egynek jó,de kicsi a felbontás.

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11536) Danex válasza GRomeo (#11535) üzenetére


Danex
addikt

Én ezt a programot azért néztem meg, mert ha valóban fényképez és nem egy videót "vág" képekre akkor esetleg ezt a programot és a led villogtatósat keverve már sikerülhet valamilyen Led világítós dolgot készíteni nem?

(#11537) GRomeo válasza Danex (#11536) üzenetére


GRomeo
tag

Úgy legyen!

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11538) bagyusz válasza callvote (#11527) üzenetére


bagyusz
őstag

Kár, hogy csak 640x480 képeket lehet csinálni.

A régi win 6 Htc Charmer Touch mobilomnál volt olyan progi amivel 1.3M kamerával 1.3M videókat lehetett készíteni (videókat alapértelmezetten 240x320 készítette 30FPS-el) 10FPS-el, tuningolt procival meg akár 15-18FPS-re is felment.

(#11539) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!

Mostkészülök Skatet venni és bár a teszteket olvastam azért a tényleges használók véleményére jobban adok ;-l
Azután szertnék érdeklődni, hogy nem piszkált gyári Skate, erős használat mellet (wifi, zene, könyvolvasás, net, esetleg IGO, játék nem nagyon) kb. Mennyi ideig bírja az aksi?
Előre is köszi a segítséget.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11540) giigz válasza macilacus (#11539) üzenetére


giigz
veterán

IGO nincs a telóra, inkább írd úgy: GPS :K

(#11541) callvote válasza giigz (#11540) üzenetére


callvote
senior tag

ez ilyen formában nem igaz,van igo a telóra :)

Redmi :)

(#11542) philoxenia válasza callvote (#11541) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hivatalos nincs egyelőre, addig nincs ezen a Fórumon miről beszélni!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11543) macilacus válasza giigz (#11540) üzenetére


macilacus
senior tag

most olvastam az előzőt ezért javítva ;-)

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11544) giigz válasza callvote (#11541) üzenetére


giigz
veterán

Virágboltból lehet csak, annak pedig nem itt van a helye. :)

[ Szerkesztve ]

(#11545) GRomeo válasza macilacus (#11539) üzenetére


GRomeo
tag

Szvsz ha erősen használod kb.1-2nap lehet amig birja.Nálam jelenleg 1nap 3óra telt el a feltöltés óta és 25% van a töltöttség még,persze I.A.3 rom alatt,gyárin nem ment volna ennyit szerintem.

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11546) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Hivatalos IGO tényleg nincs amit bolti forgalomban megkapsz, DE van amit a készülék gyártó telepíthet...de ez nem ebben az esetben, mert a Skate-hez nem jár... :(
"Android-os telefonokhoz, illetve iPhone készülékekhez bolti forgalomban nem érhető el iGO szoftver. Ezen készülékekre a gyártó telepítheti a térképeket (OEM), illetve a gyártói oldalról tölthető le az iGO."
Forrás

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11547) philoxenia válasza Takilandbau (#11546) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Eddig összesen Galaxy Spicahoz volt tudtommal gyárilag, de elvileg lesz majd androidos verzió....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11548) macilacus válasza GRomeo (#11545) üzenetére


macilacus
senior tag

Gyári romon egy napot azért kibír?

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11549) Danex válasza macilacus (#11539) üzenetére


Danex
addikt

Én azt mondom, ha tényleges használati időt kérdezel akkor sztem 4-5 óra alatt szerintem biztosan lemerül I-Gps-el, de gondolom kocsiban használnád szóval szivargyújtós töltővel ez megoldható...

igaz nem használtam még huzamosabb ideig GPS-ként de ha játszom rajta (tehát terhelem, kijelző megy azért pár óra alatt le lehet meríteni és azért a GPS-hez is kellenek ezek)

De ez csak saját vélemény még egyszer... nagy tapasztalatom nincs a GPS-el

(#11550) mrskatejoe válasza macilacus (#11548) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

(#11548) macilacus

"Gyári romon egy napot azért kibír?"

Szerinted más androidos telefonok mennyit bírnak ? Ennek legalább elég jó az aksija.

...megjegyzem, mindig a felhasználó szokása dönti el mennyit bír az aksi . Minél több alkalmazást "futtat " annál többet eszik. Amiket felsoroltál azok mind viszik rendesen a töltöttséget. Egyébként ezért van a töltő.

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.