Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Danex válasza callvote (#9997) üzenetére


Danex
addikt

telefon, gép egy routerhez kötve, gépen megosztva a mappa,

es file manager-rel lan résznél megnyitom a mappát és ha megfelelően van konvertálva a film akkor egyből le is lehet játszani már hálózatról másolás nélkül

video player: (mx video player)

megfelelő konvertálás értsd: minél kisebb méret, mivel ice armor alatt az átviteli sebesség ugye alacsonyabb ezért nem lehet nagyfelbontásban lejátszani egyből

[ Szerkesztve ]

(#10002) callvote válasza bacsi2 (#9998) üzenetére


callvote
senior tag

én értem hogy mit akarok,
de mint irtam többször,külön szoftverek telepitése nélkül...
ha szoftvert akarok feltenni akkor felteszem a logmein-t vagy a pocketcloud-ot,a fizetős verziokat,azok meg is vannak :)
tehát a samba is egy ilyesmi program lehet...vagyis telepiteni kell:)
igy az összes gépre fel kell tenni a szerver részeket...
ezeket akartam kikerülni azzal ha csatizok a saját otthoni hálómhoz a munkacsoportomba és ott elérek mindent :)
lehet hogy nem fujom a-tol z-ig a hálozatokat de csak van valami megoldás erre....

Redmi :)

(#10003) molnartom válasza callvote (#10002) üzenetére


molnartom
aktív tag

a SAMBA-t a telefonra kell telepíteni. ezt végképp nem lehet kikerülni.

egyébként Danex megoldási is használhatónak tűnik, bár én mint írtam a vlc preferálom.

[ Szerkesztve ]

(#10004) bagyusz válasza callvote (#9982) üzenetére


bagyusz
őstag

Semmi ördöngösség nincs benne. Win 7 alatt jobb klikk a mappára ->tulajdonságok->megosztás->megosztás, Everyone(mindenki) hozzáadása.

Androidos oldalról meg kell egy file kezelő progi pl file manager vagy es exploler.

Hálózaton keresztül a mobo player képes stream-re.

[ Szerkesztve ]

(#10005) joestone válasza callvote (#9993) üzenetére


joestone
addikt

Cifs manager a program neve amivel a telefon egy mappájába lehet csatolni egy windows/samba gép megosztását . Így le tudod játszani a filmeket a telefonon annélkül ,hogy rá kellene másolni. Ja olyan kernel kell hozzá amiben ez engedélyezett (cifs). Ebben az esetben semmilyen programot nem kell telepíteni a gépre , csak a telóra. Ja és a cifs manager esetén nem kell kitárni a windows -os gépeket , lehet benne usernév/jelszó párossal csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

(#10006) mrskatejoe válasza joestone (#10005) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

(#10005) joestone

+ 1 ;)

[link]

itt a marketes

[link]

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#10007) callvote


callvote
senior tag

a SAMBA -nál annyit elértem hogy a gépek már látják a telefont,vagyis a gépröl elérem a telefont,de forditva nem :)

Redmi :)

(#10008) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

nem tudom ha megkérdezhetem itt..
de ha telepítek egy apk-t pl vatera apk-t
akkor miért van az hogy azt írja hogy nincs telepítve?
akár hányszor próbálom nem sikerül

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#10009) Jano_023 válasza skidrowkill (#10008) üzenetére


Jano_023
őstag

Mikor elinditod a telepítés akkor kiirja hogy feltette vagy megszakad?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#10010) skidrowkill válasza Jano_023 (#10009) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

kb 10-20 mp-ig telepítgeti és utána kiírja hogy nincs telepítve

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#10011) Jano_023 válasza skidrowkill (#10010) üzenetére


Jano_023
őstag

Akkor nem megy fel lehet nincsen elég helyed.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#10012) tboldi válasza skidrowkill (#10010) üzenetére


tboldi
nagyúr

Vagy sérült az apk.

(#10013) joestone válasza skidrowkill (#10010) üzenetére


joestone
addikt

Ha nem marketről telepítesz akkor szükség lehet a beállítások - alkalmazások - ismeretlen források bepipálása .

(#10014) scyllarus válasza joestone (#10013) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha nincs kipipálva, el sem kezdi a telepítést.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10015) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

DualRomx2

Ez mi már ??
:DDD :Y

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#10016) mrskatejoe válasza skidrowkill (#10015) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

....és a telefonon ebben az esetben mi értelme van ?

nem sok értelmét látom :F (megjegyzem elég gyenge az Angol tudásom :B )

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#10017) Jano_023 válasza mrskatejoe (#10016) üzenetére


Jano_023
őstag

Ez olyanoknak jók akik tesztelgetni szeretnek. Fel tudsz dobni több ROM-ot egymás mellé és gondolom indításkor választasz hogy mit indítson, mint mikor Linux és Windows is van a gépeden.
De nem tudom működhet-e itt. Zsocájékat kell megkérdezni hogy láttak-e már ilyet. Bár nekem furcsa hogy a telefonon nem lesz annyi hely a 3-4 ROMnak hogy mindegyik oda pakolja a system fileokat.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#10018) mrskatejoe válasza Jano_023 (#10017) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Jano_023

ezt a részét vágom "Fel tudsz dobni több ROM-ot egymás mellé és gondolom indításkor választasz hogy mit indítson, mint mikor Linux és Windows is van a gépeden."

csak azt nem értem minek ? A PC esetében oké :R az eltérő oprendszer miatt azoknak akik programoznak stb.. de a telefonnál ?
..aki meg tesztel az úgyis " tiszta telepítést" csinál , mert csak akkor van értelme szvsz ;)

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#10019) Jano_023 válasza mrskatejoe (#10018) üzenetére


Jano_023
őstag

Bocs azt hittem nem esett le mire jó. De én sem értem mire jó.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#10020) joestone válasza Jano_023 (#10019) üzenetére


joestone
addikt

hogy gyorsan kinyírja az sd-t .
Nem a telefon belső memóriájából fut az android hanem az sdkártyán létrehozott fájlrendszer image fájlból . mindhárom particiónak külön image fájl (system, cache, userdata) mivel az sd korlátozott számú írási -olvasási ciklust tud , így könnyen belátható hova vezet , ha minden az sdről fut.

(#10021) zerdelyi


zerdelyi
tag

Hello!
Kijött tegnap az Atomic v5.
Valakinek esetleg van tapasztalata?

iPhone 8 - 64 GB + Watch S 4 Nike + AirPods

(#10022) bubus66 válasza joestone (#10020) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10020) joestone

Szia igen ebben igazad van, hogy " korlátozott számú a írási-olvasási ciklus" mert tegnap én is úgy jártam, hogy fel vettem a lányom farsangi keringőjét. Mikor fel akartam másolni a gépre egyszerűen nem tudtam mert nem engedte. Na gondoltam egy újra indítás, meg oldja meg is oldotta a videó felvétel eltűnt a kártyáról. szerintem, a kártya nem lesz jó.De te neked mi a véleményed erről? Gondolom, hogy a kártya kukába kerül legalább is nem ez volt az első eset, már a képekkel is csinált már ilyet. A kártya Sandisk 8Gb Class4-es.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10023) okoska74 válasza zerdelyi (#10021) üzenetére


okoska74
senior tag

Most nem tudom, hogy az igo vagy a google map de amióta elindítottam azóta nagyon eszi az akkut kb óránként 6-7 % -ot.
Előtte Egész este ment és 6% -ot zuhant csak a szintje.
Mielőtt még írnátok, hogy le lehet lőni a map alkalmazást, többször megtettem, de mindig visszajön. A végén (RootExplorer) kitöröltem az app-ot.

Az első indulásnál gond van a telepítővel, mert nyelv kiválasztásnál előfordul, hogy sötét marad a kijelző és csak újraindítással lehet újból a nyelvi robothoz eljutni. Ha ezen túljutottunk a google beállítója nagyon ragaszkodó mert beállítása után újból be akarja állíttatni magát.
Nagy nehezen a vissza és a home gombok nyomogatásával túl lehet léptetni. Ezek a nehézségek után a rendszer jól indul és működik.

2.3.5 android fut rajta. 960 -on akadás mentesen fut.
A fényképező beállítsa ill. a kamera beállítása szerintem a legjobb az eddig használt romok közül. Tűéles szép képek jó a vaku elsütés időpontja. Egyetlen fehér képet sem csináltam vele. A kamera meg egyszerűen szép 640x480 -as mp4 -et készít sztereó hanggal. Már a v4 ben is jó volt.

A proximitit nem lehet beállítani mert egy alapbeállítás van benne ami jól is működik.
A Wifije még a skate v2 nél is jobb. [link]
A skate v2 [link]
Per pillanat leszedtem mert sehogy nem tudtam megállítani az akku merülést de majd még
próbálkozom vele.
Egyenlőre ennyit.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#10024) okoska74 válasza okoska74 (#10023) üzenetére


okoska74
senior tag

Itt egy kép hogy milyet fényképez [link]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#10025) badmad válasza zerdelyi (#10021) üzenetére


badmad
senior tag

Szia!
Tudnál egy linket esetleg,hogy hol érem el légyszíves!Tesztelgetném egy kicsit :)

(#10026) okoska74 válasza badmad (#10025) üzenetére


okoska74
senior tag

[link]

Vagy

[link]

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#10027) storm3 válasza badmad (#10025) üzenetére


storm3
senior tag

tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#10028) Caps96


Caps96
csendes tag

Hello mindenkinek!
Az elvárásaim az allábiakban.
- Nem játszani akarok vele elég ha az alapok mennek vele.
- Az egyik fő szempont a zenehallgatás ami leginkább fülhallgatóval történne(ezért is kérdezném hogy milyen a gyári?) Majd egy komolyabb beszerzését tervezem is.
- Interneten leginkább videókat néznék meg közöséig és hírportálokat látogatnák.
- A navigációt nem tervezem használni.
- A multi médiát eddig is ritkán használtam ezért most sem érint mélyen.
- Szöveges fájlokat biztos tartanék és olvasnék rajta ezért is tetszik a "nagy" kijelző.

Az fogót meg a ZTE-ben hogy olcsó és nagy meg kielégítőnek tartom a tudását.
(Gondolom ezzel ti is így vagytok)

Bocs kezdő és szűz vagyok androidon.

(#10029) bagyusz válasza Caps96 (#10028) üzenetére


bagyusz
őstag

Önmagában a ZTE Skate gyári rommal élvezhetetlen. Egy megfelelő főzött rommal pl: kelzsoca skate v2 romjával már sokkal jobb a helyzet.

Én is nap mint nap zenét hallgatok rajta. A gyári fülese csak headset-re jó, zene hallgatásra nem. Szinte minden rom esetén van egy kis alapzaj ami zavaró tehát nem egy audiofil a "hangkártya" rész.

Játékokkal is elég jól megbirkozik, persz nem tegra-s okkal :DD

Netezni szinte élvezet rajta.

(#10030) Caps96


Caps96
csendes tag

Így elsőre még félek a gari elvesztéstől.
De Te menyire vagy biztos abban hogy akármikor a ha valami baj van csak hopp visszarakod a gyárit és gond nélkül mehet a servisbe?

Bocs kezdő és szűz vagyok androidon.

(#10031) badmad válasza okoska74 (#10026) üzenetére


badmad
senior tag

Köszi szépen :R

(#10032) GRomeo


GRomeo
tag

Bootoláskor ilyen hibaüzenetet ir ki I.A.2-nél(recovery-s vissza állitás után):Sajnáljuk,az inditó alkalmazás.com android.launcher folyamata leállt...
Bezárással tovább enged,mit lehet erröl tudni?

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#10033) bagyusz válasza Caps96 (#10030) üzenetére


bagyusz
őstag

Vissza lehet állítani a gyári állapotra. Több féle módszer is van rá, itt a fórumon volt is téma nem egyszer. Rom telepítésnek túl nagy veszélye nincs.

(#10034) joestone válasza bubus66 (#10022) üzenetére


joestone
addikt

Ha egy adathordozóról beavatkozás nélkül eltünik adat az nem adathordozó többet .
Lehet persze játszani , hogy újraparticionálni és formázni , de ezek a jelek semmiképpen nem biztatóak .

(#10035) bubus66 válasza joestone (#10034) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi de találtam egy programot amivel az összes mentést vissza tudtam nyerni. A videók is meg a képek is vissza jöttek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10037) bubus66 válasza #40993792 (#10036) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Igen hallgatok rá az lesz de sikerült ami nagyon kellet vissza menteni, és cserélek kártyát. minden képen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10038) mrskatejoe válasza bubus66 (#10037) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

bubus66

mennyi idős volt a kártya ?
Csak azért kérdezem mert tegnap vettem egy ilyet :DDD igaz nem került sokba ( 4K )

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#10039) Jano_023 válasza bubus66 (#10035) üzenetére


Jano_023
őstag

Babus oszd már meg velünk milyen programmal sikerült. Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#10040) bubus66 válasza Jano_023 (#10039) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10039) Jano_023

Bocs de bubus vagyok de meg osztom pill. Tessék itt letudod tölteni. Semmi gond én is voltam így ott a link le tudod tölteni nem olyan nagy 3,7 Mgb

ZAR 9.1

(#10038) mrskatejoe

KB. 5 hónapos használtam az LG Optimusomhoz is de van egy 2Gb amit kaptam hozá vissza teszem azt és addig amíg nem veszek másikat.

Meg egy olyan kérdésem lenne a z SD kártyán nem lehet meg nézni a rejtett fájlokat?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10041) Jano_023 válasza bubus66 (#10040) üzenetére


Jano_023
őstag

Szia, ne haragudj a billentyűzet kijavitotta automatikusan és nem vettem észre.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#10042) chriskovi


chriskovi
csendes tag

Üdv!

Egy olyan problémával szembesültem a skaten, hogy nem tudom bontani a hívást, mivel ha elveszem a fülemtől a telefont nem aktiválódik a kijelző és csak úgy tudom megszakítani, ha kiveszem az akksit. Abszolút semmire sem reagál amíg a másik fél le nem rakja, nem valami költséghatékony így a telefon :P Tudtok esetleg segíteni, hogyan is lehetne ezt megoldani valahogy házilag, vagy vissza kel vinnem a telefont?

Köszi

(#10043) kelzsoca válasza chriskovi (#10042) üzenetére


kelzsoca
félisten

Kalibrálni kell a közelségérzékelő (proximity) szenzort.

(#10040) bubus66

Majd az aláírásodban kérlek javítsd ki a nevem: kelzsoca ;)

[ Szerkesztve ]

(#10044) Danex


Danex
addikt

Ez a program már képes használni a hátsó ledet... igaz csak villog de aki ért hozzá az ránézhetne :U talán a villogást gyorsítani így egybefüggően világítana

[ Szerkesztve ]

(#10045) chriskovi válasza kelzsoca (#10043) üzenetére


chriskovi
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm, megtettem és teljesen jól működik :)

(#10046) kelzsoca válasza Danex (#10044) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszi, ránézek.

(#10047) bubus66 válasza kelzsoca (#10043) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10043) kelzsoca

Bocs javítva lett elnézést az elírásért.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#10048) apeelme válasza bubus66 (#10040) üzenetére


apeelme
addikt

nem értem hogy miért nem lehet a gyártó letöltő oldalát belinkelni??? még véletlenül sem warez ugye???????

[ Szerkesztve ]

(#10049) Keeperv85 válasza bubus66 (#10040) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Már nem azért, hogy beleugassak, de még egy mondatban 6-8 durva hiba van valakinél, mint pl nálad, addig én meg sem szólaltam volna! :U Igekötők az ige előtt írva egybe, utána külön: tehát nem "meg osztom", hanem megosztom pl. A kötőszavak előtt vessző és tagolás: "Bocs de" helyett "Bocs, de". Tagmondatok közé is... stb.. stb...

..és még folytatod is ugyan úgy. Mondat eleje NAGY betű! Kérlek! Rossz olvasni! :O

[ Szerkesztve ]

(#10050) bubus66 válasza Danex (#10044) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#10044) Danex

Igen jó villog mint az irány jelző de szuper ki próbáltam nagyon jó. teszik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.