Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) callvote válasza #40993792 (#11049) üzenetére


callvote
senior tag

már ne is haragudj de te nagyon nem vagy pártatlan tehát kár volt ezt beírnod,legalábbis engem legkevésbé sem érdekel..de a te írásodból is látszik hogy megint csak engem nézel le te is..holott innen indult:

"érdekelne hogy ezen kijelentésedet mire alapozod? talàn sokan tanulhatnànak is belôle..."
ezek után nehogymár én hasra essek...majd még én kérjek bocsánatot mert lenéző irást kaptam?vagy mivan?
el vagytok kicsit tévedve szerintem...
attól mert valaki összedob 1-2 romot,még nem lesz isten akinek el kéne nézni bármit...bárkit...
ha Ő megengedheti az ilyen stilusu reakciót,ahelyett hogy publikus módon segített volna aki épp kérdezte amit,akkor engedtessék már meg nekem is hogy ugyanugy válaszoljak vissza...
semmivel nem több vagy kevesebb ember mint én vagy te vagy a harmadik...
a te hozzászolásodhoz csak annyit hogy:
"Nem az első ilyen tőle és nem is az utolsó. Nem tehet róla, ilyen és kész"
milyen azaz ilyen?..most ezt is vehetném minősítésnek amit velem szemben megengedsz ismeretlenül..
továbbá:
"lépd át ezt az embert"--EZT?..na erre csak ennyit hogy a kutyádnak mondhatod hogy EZT...én az Ő-t használtam volna,de gondolom most megint én vagyok a bunkó,igaz?..
...de azt tegyük hozzá,mindaddig amig ÉN degradálo,lenéző,már-már hülyegyerekként lekezelő irásokat kapok,addig én is ugyanugy fogok visszareagálni...ez gondolom érthető nem?..talán pártatlannak kéne lenni kicsit és nem csak a visszareakciót kéne minösíteni hanem azt is ahogy kezdődött..vagy nem mertek neki beszolni?,az ő írását miért nem fikázzátok????...na ebből is látszik hogy nem vagytok pártatlanok,csak mert ő romokat hoz össze vagy mert régebbi tag,vagy mit tudom én milyen okból....
kicsit korrektebbnek kéne lenni..nem csak azt támadni aki visszareagál hanem nyugodtan lehet annak is szolni aki jelen esetben elkezdte a "kedves" hozzászolást...kb erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11052) Adamis válasza krystman (#11031) üzenetére


Adamis
őstag

"egy darabig hagyom az eredeti Romot, szerintem jó ez is!"
és
"Témát szeretnék tenni a telefonra."

Na ez a kettő nem megy együtt... Ugyanis csak a CM7 alapú rom kezeli a témát, az eredeti rom viszont nem az. Tehát vagy felteszed az IA sorozat valamely tagját (mondjuk IA III) és ott a témaválasztóban kiválasztod a témát, vagy marad az alap droid...

Előttünk ezekkel az őrültekkel meg ne foglalkozz, biztos megjött nekik... ;]

[ Szerkesztve ]

(#11053) Vivec


Vivec
csendes tag

No, most leteszteltem kocsiban a gps-t és határozottan jobb lett, mint volt, sőt átbillent a használható kategóriába, és ez a lényeg. 'GPS test' teljes értékűen működik, mér sebességet minden. Érdekes, hogy iGO a pozíciót tökéletesen érzékeli, de a sebességet kb 5 percenként frissíti, és ez kicsit összezavarja. Pl. állok egy helyben 50km/h-val. Ilyenkor egy helyben rángatózik a kék nyíl. Majd lehet próbálom még állítgatni. Mindenesetre működik, és ez a lényeg!

IA III pedig tényleg nagyon jó! Ezerszer finomabban működik, örülök, hogy váltottam. Most belakom a ROMot. :))

(#11055) apeelme válasza callvote (#11047) üzenetére


apeelme
addikt

nem véletlenül lettek ezek az emberek PRIVÀTban megkeresve, kicsit tùl fontosnak érzed magad itt a fòrumon, ha ùgy gondolod hogy mindenröl tudnod kell!

arròl, hogy mi hogyan, és miként végezzük a munkànkat, nem tartozunk sem neked sem senki màsnak számadással, de FÔLEG neked nem...

azért mert ia3ra jön patch mi zarja ki hogy ia2re ne jöjjön?

összedob 1-2 romot... - tipikus, hozzàd hű megszòlalás...

(#11056) badmad válasza Adamis (#11028) üzenetére


badmad
senior tag

Teljessen igazad van és szerintem így is lessz! :C
Mindamelett mostmár egyfajta kihívás a dolog hogyan is lehet :F megoldani,enyi a történet. :)

(#11057) aldebaran


aldebaran
őstag

Szóval, hamarosan kezdődik a telepítés... :K
A recovery-t mindenképp le kell cserélni?

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11059) aldebaran válasza #40993792 (#11058) üzenetére


aldebaran
őstag

Ok, thx :R

Jah, és találtam egy videót, hogyan kell csinálni. [link]

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11060) Indiant


Indiant
addikt

50Gb online tárhely ingyen

Köszönjük marcedli-nek a pdafanclubról az infót!

(#11061) aldebaran


aldebaran
őstag

Szét lehet valahogy teljesen szedni a skate-et? Ugyanis a kijelző alá bement homok. Mikor eladta nekem az egy srác, elfelejtette ezt velem közölni. :(((
-vagy lehet, garanciában visszaviszem és kitisztítják?

Amikor megnyomom a hangerő le és bekapcsoló gombot, a kijelzőn csak annyi jelenik meg, hogy FTM és kész. ezzel lehet valamit tenni?

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11062) Indiant válasza aldebaran (#11061) üzenetére


Indiant
addikt

Szerintem ne akard szétszedni. Ha megtalálod a Gyorskeresőt a lap tetején, akkor azt használva az információk tárháza nyílik meg előtted.

A porról és az FTM-ről is volt már szó.

Tisztíttatni szerintem csak garban van értelme.
Az FTM meg azt jelzi, hogy nem sikerült feltenned a CWM recovery-t.

(#11063) aldebaran válasza Indiant (#11062) üzenetére


aldebaran
őstag

akkor az előző tulaj nem tudta feltenni. :(((
fasza. akkor a gari is ugrott. :O

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11064) callvote válasza aldebaran (#11061) üzenetére


callvote
senior tag

mindent szét lehet szedni :)
de ha szétszeded,és meglátszik akkor garanciavesztéssel jár,márpedig valószínüleg megfog,már csak azért is mert azt hiszem pl a jobb felső csavaron van egy kis"papir" ami a beázást jelzi a szervizesek számára,vagyis ha történik ilyen,ők azon látják pl.
ha netán emiatt gariztatni vinnéd,akkor ne is rakj fel semmilyen recovery-t meg romot,mivel akkor meg azért nem gariztathatod.
ha nem viszed vissza és most mégis másik romot raksz fel,akkor az általad linkelt videóban is látszik hogy:
bekapcsolod a telóban az usb hibakeresést,rákötöd a telót a gépre,és a csomagban,amit letöltöttél,abban van a clockworkmod_recovery mappa...
azon belül elinditod az install-recovery-windows.bat-ot.
ezt teszi fel neked a CWM-et.ha ez sikeres akkor a hangerő le+ bekapcsolás kombinációra nem az FTM jön be hanem a CWM menü.

hozzáteszem,most jelenleg FTM-ed van,és ha a tmob oldalrol az ott leírtak alapján felteszed rá a frissítést,akkor egy tiszta telefonod lesz,úgy garanciális:)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11065) aldebaran válasza callvote (#11064) üzenetére


aldebaran
őstag

Hát jah, láttam a kis fehér papírt. Nah, akkor megpróbálom visszaállítani a cuccost a t-s rommal.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11066) callvote válasza aldebaran (#11065) üzenetére


callvote
senior tag

értelem szerűen ne közöld hogy szerettél volna romot feltenni vagy hasonló:D
szimplán a porosodás miatt vitted vissza,vagy kitisztítják(ha ez belefér a garanciába) jobb esetben nem foglalkoznak ezzel hanem adnak egy új telefont :)
de ezt én speciel nem tudom,ilyen indokkal nem vittem vissza telefont sosem.

Redmi :)

(#11067) aldebaran válasza callvote (#11066) üzenetére


aldebaran
őstag

Hát én sem. De hogy ilyen szemét alakok vannak, mint lvdaa nevű emberke... hiába, naív vagyok. :O

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11068) Tobika1


Tobika1
senior tag

Nem tud valaki pc-re egy progit amivel usb-n keresztül elérem a teló belső memóriáját és az sd-t?

(#11069) Indiant válasza Tobika1 (#11068) üzenetére


Indiant
addikt

pl. Android Commander

(#11070) bubus66 válasza Tobika1 (#11068) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

MyPhoneExplorer 1.8.2 a googleben meg találod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11071) gabe96 válasza callvote (#11066) üzenetére


gabe96
aktív tag

Ha kicserélik porosodás miatt, akkor szoljatpk már hogy hol :DD
Szerintem elhajtják h vegyen Defyt vagy iPhone-t

(#11072) Tobika1


Tobika1
senior tag

köszönöm!

(#11073) Indiant válasza gabe96 (#11071) üzenetére


Indiant
addikt

Kicserélik?! :Y Maximum kitisztítják. Csak ugye nem mind1 ki szedi szét....

(#11074) callvote


callvote
senior tag

őőő ja,porosodás nem tartozik a garanciába :)
de lehet kipucolják ha nem kukacoskodnak:)

bár tudtommal frozzyZTE-nak cserélték emiatt :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11076) aldebaran


aldebaran
őstag

Nah, a T oldaláról leszedtem a rom-ot, feltettem FTM-el és működik. Ma délután elviszem a boltba és majd leírom, mit mondtak.

Nagyon köszönöm a segítségét mindenkinek, hálás vagyok a fórumtagoknak, kiváltképp bubus66 -nak, aki privátban rengeteget segített. :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11077) krystman


krystman
őstag

Nem tudtok valami olyan lejátszót, ami vinné az avi fájlokat is? Mert amiket eddig leszedtem, volt benne olyan, ami vitte, de vagy tört a kép, vagy lassan akadozva vitte. Meg 800x480-as videókat mivel lehetne készíteni? Én Allok Video Joiner-t használok, de ebbe csak mp4-ben lehet rögzíteni.

(#11078) callvote válasza krystman (#11077) üzenetére


callvote
senior tag

állítolag EZZEL tudsz akkora felbontásban rögziteni(én nem probáltam,de asszem nem támogatott,ellenben rányomva megy)
avihoz én QQPlayert használok,az nekem mindent vitt eddig,az is fent van marketen.

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11079) Szoszo94 válasza krystman (#11077) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én a dvd minőségű fájlokat az MX Player "+ kodek párossal játszom le. Esetleg még a Mobo playert próbáld meg. :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11080) krystman


krystman
őstag

Mind kettőtöknek, köszi szépen a segítséget! :R

(#11081) callvote válasza krystman (#11080) üzenetére


callvote
senior tag

ránéztem,hiába állitod be a felbontást,akkor is csak 640x480ban fog rögziteni.

Redmi :)

(#11082) aldebaran


aldebaran
őstag

Uraim, hölgyeim, azt mondták a szervizben, hogy nem javítanak zte-ket... ;]

Ezért szeretek én T-s lenni! :K És ezt komolyan írtam, nem iróniázok. Akit bővebben érdekel, írjon privit. :K

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#11083) Apaxp válasza aldebaran (#11082) üzenetére


Apaxp
senior tag

Adtak egy újat? :D

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#11084) callvote válasza aldebaran (#11082) üzenetére


callvote
senior tag

kaptál újat?ez engem is érdekel,itt is leírhatod :)

Redmi :)

(#11088) callvote


callvote
senior tag

höhö..eltűnnek a forumról bejegyzések :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11089) Apaxp válasza callvote (#11088) üzenetére


Apaxp
senior tag

mivel már kérte kelzsoca hogy ne itt tárgyaljuk ki a garancia dolgokat. :)

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#11090) callvote válasza Apaxp (#11089) üzenetére


callvote
senior tag

most abban semmi nagy szám nincs szerintem hogyha porosodás miatt valaki visszaviszi és megosztja velünk hogy gariban kicserélték-e vagy sem :)

Redmi :)

(#11091) okoska74


okoska74
senior tag

Sziasztok!

Hogy lehet az IA3 -ban az SD-Ext partícióra tenni a progikat?

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11092) tboldi válasza okoska74 (#11091) üzenetére


tboldi
nagyúr

Automatice használja azt is, megosztva a telefon belső tárhelyével.

(#11093) okoska74 válasza tboldi (#11092) üzenetére


okoska74
senior tag

Hát nem tudom, de nekem az ext partíción nincs semmi. A belső memóriában a szabad helyem 49Mb. Az ext partíción 453Mb szabad. Ha root explorerrel megnézem csak a lost+found mappa van benne.
Nem tudom, hogy számít -e de én a modaco -ról töltöttem le az IA3 -at.

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11094) kelzsoca válasza okoska74 (#11093) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudom, hogy számít -e de én a modaco -ról töltöttem le az IA3 -at.

Persze hogy számít, ők csak lite verziót kapnak, nincs sem data/app, sem data/local mappa, nincs A2SD támogatás, így ext támogatás sem alapból a romban. :)

(#11095) okoska74 válasza kelzsoca (#11094) üzenetére


okoska74
senior tag

:R Köszönöm már szedem is lefele. :R

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11096) execute93


execute93
őstag

Sziasztok! Ezen a telón gondolkozom megvételre. Mi a véleményetek róla? Bővithetősége milyen? GTA3 futna rajta?!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#11097) callvote válasza execute93 (#11096) üzenetére


callvote
senior tag

mivel ilyen telónk van,nyilván jó a véleményünk róla,szerintem érdemes megvenni.ár/érték arányban a legjobb...
és a gta(is) fut rajta :)

Redmi :)

(#11098) execute93 válasza callvote (#11097) üzenetére


execute93
őstag

GTA3-hoz kell valami főzött rom?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#11099) callvote válasza execute93 (#11098) üzenetére


callvote
senior tag

most ebben nem vagyok hirtelen biztos,de ha jól emlékszem,amikor gyári romom volt,akkor is ment rajta a gta3.
de célszerű romot cserélni,idővel a gyári rom "megismerése" után :)

Redmi :)

(#11100) execute93 válasza callvote (#11099) üzenetére


execute93
őstag

Nagyon ez a telefon felé hajlok!:) Vagy pedig a mini.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.