Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Sziasztok! Az "új" rom tökéletesen felmászik a skat-re, valamint egész gördülékenyen megy (tesztelve) rajta, a kernel szerintem jó, bár nem használtam sokat. Ez egy skatre módosított blade rom ami semmi befolyásolása nincsen mert a kernelt módosították csak.(sztem)
A zseblámpa a kijelzőt használja, semmi extra. A 2-way call recorder működik rajta (tesztelve) több cpu mód van, egész pofás de szerintem ez egy stock romból lett készítve, kicsi cm7 kiegészítéssel.

A porosodás, nekem decemberi a skate és kicsit porosodik...nem nagyon, szilikon tokban van mindig. :)

A miui rom meg tetszetős de tényleg BETA verzió.

Jó romozást Zsolt_72 :)

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11853) zeli válasza gabe96 (#11838) üzenetére


zeli
aktív tag

Ott bizony, amire már többen is panaszkodtak. Ha visszaviszem, elég csak a telefont, vagy dobozostul, kábelestül vigyem ? A csere azonnali, vagy mennyi ideig tart?

BTW, van itt olyan, aki zsebben hordja simán _tok nélkül_ és nem porosodik?

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#11855) ^Clown válasza zeli (#11853) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Édesapám a kabátja belső zsebében hordja immáron 3 és fél hónapja, Nillkin tokkal megtámogatva, hál'isten nem porosodik.

(#11857) callvote válasza #40993792 (#11852) üzenetére


callvote
senior tag

tesztelgessed pár napig,...3g,wifi, akuidő,stbstb és majd kiderül..ha kb oylan mint a v2 csak testreszabhatóbb akkor nem lehet rossz :)

Redmi :)

(#11859) Adamis válasza zeli (#11853) üzenetére


Adamis
őstag

Zsebben hordom, nincs tok, csak natúr (annyi, hogy egy matt fólia van rajta, de kalap... Az meg ugye nem sokat véd a porosodás ellen) - és semmi por! Január elején vettem, ha érdekel. Jó széria, mert IA alatt proximity gond sincs! (nem eladó... ;] )

(#11860) macilacus


macilacus
senior tag

Mindenkinek köszi a segítséget, de most minden halasztódik, mert kiakadt a teló.
Estére majdnem mindent tutin belaktam a telefonon,éppen a gyorshíváson volt a sor, mondom kipróbálom, felhívom a lányom erre képernyő kézben elsötétül és a hívás megy én meg semmit nem tudok vele kezdeni csak hátlap le aksi ki, visszakapcs újra próbál ugyanaz, mást próbál megint, azóta mentem le amit beállítottam és megpróbálom a gyári állapotra vissza, hacsak nincsen valami jó ötletetek

Help, help

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11861) callvote válasza macilacus (#11860) üzenetére


callvote
senior tag

vedd le a hátlapot és az akksi mellett van egy kis "luk" az egy reset gomb...hátha ;)

Redmi :)

(#11862) Adamis válasza macilacus (#11860) üzenetére


Adamis
őstag

Milyen ROM? IA (???) alatt a proximity sensor patch nem segít?
Esetleg előtte egy kalibráció? (1. hsz. 3.4.3 pont: *#26***# a tárcsázóba és proximity sensor kalibráció..)

[ Szerkesztve ]

(#11863) macilacus


macilacus
senior tag

Minden gyári még 2 napos a teló.
Próbáltam a reszetet utána telefonál ugyanaz, erre nem az aksit vettem ki hanem letettem a hívott telefont erre visszajön minden. Nézem a tetején az érzékelőket nem koszos, gondolom azért megtörlöm, újra telefonál hát erre semmi baja.
Örülök is meg nem is, majd pár nap múlva meglátjuk, hogy lesz -e folytatás.
Mindenesetre köszönöm

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11865) macilacus válasza #40993792 (#11864) üzenetére


macilacus
senior tag

nem gond, hogy még nem rootolt?

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11867) macilacus válasza #40993792 (#11866) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszönöm megvolt remélem innentől nem lesz gondom :))

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#11868) pusihusi


pusihusi
addikt

Gyerekek hol használjátok a telót, talán a homokbányába, v. a sivatagban? :)) :DD :R

Üdv. Feri!!

(#11869) scyllarus


scyllarus
veterán

Novemberi, tok nélkül, zsebben hordva (eddig) semmi porosodás :))

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#11871) gabe96 válasza #40993792 (#11870) üzenetére


gabe96
aktív tag

nekem pl. mind a 2 olyan, hogy a bal oldalán, a hátlap széle beljebb van, mint a telefon széle, tehát ott egy kitüremkedő perem, a telefon széle, és a mostani cseredarab is ilyen, viszont apukámnak meg nem is porosodik, a hátlap is tökéletesen illeszkedik, és a proci húzást is jobban bírja :Y

(#11872) Badboys válasza zeli (#11834) üzenetére


Badboys
őstag

zeli:
Holnap reggel kell vissza mennem akkor lesz konkrétum,hát remélem megoldják mert a szervizes srác azt mondta nem szoktak kekeckedni.Az enyém nagyon gáz mint írtam ledöbbentek amikor látták főleg,hogy tokban volt legalábbis nálam,hát az első tulaj inkább nem mondok semmit mert nem akarom meg sérteni.Annyit mondtak ez ahhoz képest,hogy 3 hónapos legalább egy három éves telefon kinézetét adja talán akkorra lesz ilyen a kijelző.

Nem hordom sem sivatagba sem egyéb poros helyen az előd meg ha jól sejtem tanár ember volt.Tokban hordom farmer fölső zsebbe.

[ Szerkesztve ]

(#11873) pusihusi válasza gabe96 (#11871) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia meddig bírja a proci húzást? Mármint az Apudé? :F Na most már én is átnézem.én is itt vettem a Pron. Hátha boldogíthatom vele a T-mobilet

Üdv. Feri!!

(#11874) pusihusi


pusihusi
addikt

Átnéztem, ropogtattam, olyan az összeszerelése mint az S2-jé :K Stabil, ebből nem lesz csere :( :W

Üdv. Feri!!

(#11875) pusihusi válasza #40993792 (#11866) üzenetére


pusihusi
addikt

*#26***# unknown application :K

Üdv. Feri!!

(#11877) pusihusi válasza #40993792 (#11876) üzenetére


pusihusi
addikt

Értem, nekem benne van a beállításoknál!

Üdv. Feri!!

(#11878) gabe96 válasza pusihusi (#11873) üzenetére


gabe96
aktív tag

960-998MHz-et fagyás nélkül bírja

(#11879) pusihusi válasza gabe96 (#11878) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem a legutolsónál 1037-nél kezd szarakodni, de 903-on használom! :R

Üdv. Feri!!

(#11880) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Van olyan a Skate-ben hogy G-sensor?
Lehet azt kalibrálni?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#11881) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!
Még egyszer megpróbálkoznék a CM9 rommal.
Valaki leírná hogy a Gappsot hogyan kell telepíteni pontosan? Nagyon sokféleképpen próbáltam már de sehogy sincs Marketem! A telefon egyből kap netet! Számíthat valamit hogy TPT-ve van a telóm?
:R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11882) bobooo válasza Regiee (#11881) üzenetére


bobooo
addikt

Recpveryből simán telepíthető, de beállításoknál lehet h bekell állítanod egy Google fiókot és aztán jön a Market elő.

(#11883) Regiee válasza bobooo (#11882) üzenetére


Regiee
aktív tag

Recoveryből felraktam, utána bejelentkeztem a google fiókommal de nem jött elő úgy se :W

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11884) bobooo válasza Regiee (#11883) üzenetére


bobooo
addikt

akkor valószínű hibás a gapps amit letöltöttél :/ gépen nézd meg és az app mapában nézd meg h benne van-e a vending (vagy vmi ilyesmi) apk. ha benne van akkor nemtudom mi a hiba ha nincs akkor az a hiba

(#11885) zeli


zeli
aktív tag

Köszi a válaszokat! :)
Hát akkor majd cseréltetem én is, remélem utána már nem jelentkezik ez a porosodás. Amúgy az enyém decemberi, és kb 1-2 hete vettem észre a porosodást.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#11886) Regiee válasza bobooo (#11884) üzenetére


Regiee
aktív tag

Vending.apk file van benne. Hm akkor nem tudom mi lehet a probléma :/

MÁS:
Bal alsó és felső sarokban nekem is elkezdett porosodni! Úgyhogy lesz egy gyári állapot visszaállítás és egy utam T-be.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#11887) Frozzy


Frozzy
őstag

Szavazz!, hogy milyen romot használsz! :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11889) Frozzy válasza #40993792 (#11888) üzenetére


Frozzy
őstag

okés :D kíváncsi leszek, hogy menyien milyen romot használnak :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11890) pusihusi válasza Frozzy (#11887) üzenetére


pusihusi
addikt

Ice Armor és a III Kelzsoca apelmee :D

Üdv. Feri!!

(#11891) Frozzy válasza #40993792 (#11888) üzenetére


Frozzy
őstag

javítva ;)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#11892) xtr3m3


xtr3m3
tag

en novemberben vettem nillkin kemenytok az elejetol + folia es januar vegen nagyon durvan elkezdett porosodni csak zsebben hordtam es a meloban az asztalomon volt.
A vege csere lett es kellet minden tartozek hozza. A mostani eleg jol birja meg nem latok rajta semmi porosodast.

xtr3m3

(#11893) mrskatejoe válasza Frozzy (#11887) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

:O Vendégek nem szavazhatnak :(( Pedig egy fórumon feldobtam, hogy aki a SkaTe V2 Kelzsoca ROM-ra szavaz kap egy Liba combot :)
Mondjuk még szerencse, mert nincs is annyi liba comb a világon mint amennyi szavazat lenne rá ;)

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#11894) DessertFox válasza mrskatejoe (#11893) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Mennék a liba combért, csak kellen egy address :DD

(#11895) maxim01 válasza xtr3m3 (#11892) üzenetére


maxim01
aktív tag

Porosodás miatt kicserélték?

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#11896) pusihusi válasza maxim01 (#11895) üzenetére


pusihusi
addikt

Szerintem egy porszívó, olcsóbb lenne a Tének ;]

Üdv. Feri!!

(#11897) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Sziasztok! Eladóvá vált egy ZTE Skate készülék! Akit érdekel írjon privit! :K

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11898) kelzsoca válasza Takilandbau (#11897) üzenetére


kelzsoca
félisten

Adok érte 10k-t :)

(#11899) giigz válasza kelzsoca (#11898) üzenetére


giigz
veterán

11 :D

(#11900) ouzohuto válasza Takilandbau (#11897) üzenetére


ouzohuto
senior tag

11,5 :)

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.