Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12352) hunaqua válasza #40993792 (#12351) üzenetére


hunaqua
addikt

Szia

Leírnád Magyarul ,hogy érdemes telepíteni!

Köszi

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12353) kelzsoca válasza pgemil (#12350) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezzel Joestone kollaga foglalkozott, ő tudna érdemben hozzászólni, alapból biztos hogy nem megy.

(#12354) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok!

Ha a beállításokban visszállítom a telefont a gyári értékekre, akkor azzal a root-ot is vissza lehet állítani? Mármint hogy akkor elveszik a root?

Köszi a választ! :R

Huawei P10 lite

(#12355) bubus66 válasza krisztian112 (#12354) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(B)(#12354) krisztian112(/B)

Ha mindéképpen le akarod törölni a root-ot, akkor tedd vissza a T-Mobile honlapjáról a frissítést.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12358) pgemil válasza kelzsoca (#12353) üzenetére


pgemil
aktív tag

Köszönöm, keresem...

[ Szerkesztve ]

(#12359) Adamis válasza #40993792 (#12349) üzenetére


Adamis
őstag

Kérdés: Camera360-nal sem megy a kamera? Mármint az előnézet. Megtennéd, hogy kipróbálod? :U

(#12361) hunaqua válasza #40993792 (#12357) üzenetére


hunaqua
addikt

Köszönöm szépen!!!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12362) Adamis válasza #40993792 (#12360) üzenetére


Adamis
őstag

Pedig most jön lefelé a ROM. Na mindegy, csak kipróbálom... :DDD Tapasztalatok később!

[ Szerkesztve ]

(#12363) mrskatejoe válasza Keeperv85 (#12336) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

..Akkor ezután a válaszod után nem élek súlyos tévedésben. Szóval köszi a felvilágosítást.

Kicsit furának tartom egyébként...bár ma már minden lehet.
Az oké, hogy x vagy y szolgáltató megrendel készüléket de én nem tartom azt reálisnak (eddig) , hogy a gyártó azt mondja :
- oké ez a "birka nevű " szolgáltató , tehát adjunk neki minőségileg gyengébbet.
- Ez meg a "nokedli " szolgáltató , tehát adjunk neki full minőséget.

...nem tudom, mert nem dolgozom és nem is dolgoztam mobil készülék "gyárban " ,tehát nem ismerem az üzlet politikát.
..azonban ha a fentiek igazak akkor elég durva :U

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#12364) Adamis


Adamis
őstag

Még egy gyors kérdés:
Aki felrakta már a CM9-et, az format system-en kívül mást is formázott? Tehát sd-ext-et, boot-ot, stb.-t is? Mert a leírásban csak system van... A többit nem kell? :F
Köszi!

(#12366) kelzsoca válasza #40993792 (#12365) üzenetére


kelzsoca
félisten

Milyen verziós kernel van az ICS romban?

2.6.x. vagy 3.0.x?

(#12368) Adamis válasza kelzsoca (#12366) üzenetére


Adamis
őstag

2.6.35

(#12369) kelzsoca válasza #40993792 (#12367) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nah, az ICS-hez a 3.0.8-as kernel tartozik, minden egyéb kernel-el csak mókolás és nem icecream hanem májkrém :)

(#12372) hunaqua válasza #40993792 (#12371) üzenetére


hunaqua
addikt

Nekem még egyenlőre Tetszik!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12373) kelzsoca válasza #40993792 (#12371) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah csak én hülyültem :DDD

Majd egyszer biztos lesz kernel is, én már rég nem raktam fel ICS-t Skate-re.

(#12374) hunaqua válasza kelzsoca (#12373) üzenetére


hunaqua
addikt

Ebből a Rom-ból Te hiányzól,ha "kézbe vennéd" nagyon jó cucc lehetne.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12375) Danex válasza hunaqua (#12374) üzenetére


Danex
addikt

csak gondolom felesleges "szenvedni" a 2.6.x krenellel ha a 3.0.2-es kernelhez újra kéne csinálni az egészet? :F

amúgy a 3.0.x kernelhez mi kell? egy ICS-s zte és arról portolni?

(#12376) kelzsoca válasza hunaqua (#12374) üzenetére


kelzsoca
félisten

Már ~13 eszköz (telefonok, tabletek, droidos tv box stb..) amivel párhuzamosan foglalkozok, ide az ICS-be már időm sincs belefolyni.

a 3.0.x-as kernel forrás kellene. (mivel nincs ezért a CM is a "régiből" dolgozik)

[ Szerkesztve ]

(#12377) Norbeee01 válasza #40993792 (#12349) üzenetére


Norbeee01
tag

Először format system....Feltelepítettem...Aztán wipe data...Reboot...Aztán vissza recovery és gapps. Ennyi a történet nem?
Galéria nálam nem FC-zett viszont eszméletlen lassan töltötte be az albumokat mikor hátteret akartam választani. Amúgy tetszeni nekem is rohadtul tetszett, fájó szívvel is töröltem,de sajnos számomra ezek a hibák használhatatlanná tették a mindennapokra.

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12378) skidrowkill válasza kelzsoca (#12376) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

épp néztem hogy a cyanogenmod oldalán a Samsung Galaxy S II-höz van CM 9
Annak is 2.6.x(májkrém) es kernelje van? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12380) Norbeee01 válasza Norbeee01 (#12377) üzenetére


Norbeee01
tag

Jah és ami még problémám volt vele...Az appjaim fele amiket használok (leginkább játékok) sajnos semmilyen formában nem voltak képesek elindulni(GTA III, Asphalt5 ilyenek)...Mielőtt kérdeznétek igen azt a verziót tettem fel ami már ICS kompatibilis,manufacturer át van írva a bulid.propban HTC-re. Ezen kívül még rengeteg app is furán működött pandaapp pl. belépés után 1perccel már fc-zett is,reboot sem segített. A legnagyobb bajom konkrétan pont ez volt hogy az appjaim nem tudtam használni,de ha valaki ad egy használható ötletet pl. te Zsolt_72 annak örülnék,mert a zip fájl még mindíg itt csücsül a memkarimon,mivel nagyon megfogott engem ez a rom. :U

Megfelelő hw-s telefont sajnos a pénztárcám nem enged...vagyis...számomra tökély a skate,és naggyon tetszik ez az ICS, csak használni is lehessen már!!! :O :U

(#12381) skidrowkill
De igen tett említést,neki nem eszi az akkut,nekem zabálta,de lehet azért mert nálam valamiért szarakszik a fényérzékelő és ezért mivel sokat vagyok kint és bent így 70%-ra felvan húzva a fényerőm. Egy próbát mindenképp megér,hidd el meglátod és te is beleszerelmesedsz,de azért egy backupod legyen :)) ;)

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12381) skidrowkill válasza #40993792 (#12379) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Szerinted érdemes felrakni a mostani ICS-t?
Arról nem tettél említést hogy -hogy bánik az akksival :)

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12384) Norbeee01 válasza #40993792 (#12383) üzenetére


Norbeee01
tag

QuickPic, Bluetooth File transfer,camera360,root explorer,where's my water nálam is bejátszik (mérges madarak már nagyon unalmas,főleg hogy béna vagyok hozzá) :) Astro helyett én ES File Manager-t,Opera Mini helyett pedig Dolphin browser HD-t használok. Gyári browser nálam nem fc-zett de eszméletlen lassú volt,előnézet nemvolt se a gyári kamera appon.se camera360-on,camera zoomfx-en sem...dehát írva is van a changelog-ban ezért ezzel a "hibával" nem is törődtem. :DD

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12386) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!

Egy gyári szűz Skate-re tudtok ajánlani olyan navigációt ami csak GPS-el megy és nem használ adatkommunikációt. Nekem a három betűs van de túl sok helyet foglal és ezért keresek másikat. Nem baj ha fizetős csak legyen ingyenes változata, hogy mielőtt megveszem ki tudjam próbálni, ja meg az is fontos lenne, hogy tudjon magyarul.
Előre is köszönök minden segítséget

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12387) Norbeee01 válasza #40993792 (#12385) üzenetére


Norbeee01
tag

Hét én is a kinézetébe lettem szerelmetes :B Bootanim gyönyörű,beállítások menü is sokkal szebb és jobb :) Launcher is odavág,kell nekem :DD Lehet még kap tőlem is 1 esélyt :U :B

(#12386) macilacus

Sygic-et próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12388) kelzsoca válasza skidrowkill (#12378) üzenetére


kelzsoca
félisten

Éppen ezt írtam, nincs kernel forrás, ők is abból dolgoznak ami van.

Egyébként, ha már ICS: kép

(#12389) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Sziasztok. Érdekelne hogy ki milyen tartót használ a Skate-hez autóban. Nekem eddig egy univerzális tartóm volt, de tegnap meghalt és vennék helyette újat. Olyat szeretbék, ami másnál már bevált. ( Elsősorban a töltő helye miatt ) Köszi.

(#12390) skidrowkill válasza macilacus (#12386) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Aura sygic-tökéletesen megfelel a célra.
Azt hiszem vagy egy 7-vagy 10 napos próbaverziója...utána meg kell venni..de megéri
Én 4 évet használtam mielőtt áttértem a három betűsre,és addig egyszer sem volt rá panasz...
De avval a problémával állok most szemben én is hogy kevés a hely..lehet hogy vissza fog kerülni :)

Kelzsoca
Ez melyik táblagép?
lehet marhaságot kérdezek,de a kernel nem portolható? Mint a rom?<--ez nagyon zárójeles :B :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12391) macilacus


macilacus
senior tag

Köszönöm a segítségeket, de egyenlőre nem tudom kipróbálni ezt a Sygic-et mert valamiért nem hajlandó normálisan működni a google play. Simán netezek a telefonról de ez a vacak market utód nem műkszik.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12392) tboldi válasza skidrowkill (#12390) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én egy Wayteq xTAB-100-asra tippelnék.

(#12393) Adamis


Adamis
őstag

ICS helyzetjelentés:

- Szépen feltelepült, nem volt semmi gond közben. Ahogy kell, vártam kétszer öt percet és úgy kezdtem el babrálni. Na és akkor
- Nagyon szépen, simán fut a rendszer, de még érezni néha, hogy belassul egy-egy helyen.
- Írta valaki, hogy a Beállítások befagyott nála - nos, nálam nem, szépen megy az is.
- Proximity sensor kiválóan működik.
- Kamera nuku kép, nem is próbáltam mással, nem is fényképeztem...
- Hátteret lehetetlen cserélni saját képekre. Egyszer beléptem a Galériába, akkor nagy nehezen sikerül az egyik képemet kiválasztani, bár nem mutatta a képet, csak úgy barakta magától - így viszont nem a megfelelő méretre vágta és elég idétlenül nézett ki...
- Market szépen frissült Play-re az első belépés után, semmi macera, semmi akadás, pont jó.
- Alap launcher és appdrawer marhára tetszik, ha egyszer elkészül, lehet, hogy LauncherPro-t sem fogok feltenni... :K
- Közben a töltés is ment: nem melegszik jobban, mint más rommal
- Rengeteg beállítási lehetőség, de egyelőre kiforratlan a számomra. Mivel a feleségem is használja a telefont, így ment rá vissza az IA II, mert ő még fényképezni is szokott vele, így viszont használhatatlan.
Kár...
De jó lesz az! :K

@macilacus: újraindítás volt már? Mert azt ilyenkor megérdemli! ;)

[ Szerkesztve ]

(#12394) macilacus


macilacus
senior tag

Egy kis összegzés.

Egy hete és második napja, van Skatem, előtte x10 mini prom volt.
Van pár dolog amiben a mini jobb, de összességében a Skate sokkal jobb.
Mini gyári szűz: jobb a wifi egy kicsit, jobb a mikrofon, a fényképező vakuja jóbb, jobban látszik napsütésben
Skate gyári szűz: sokkal jobb a GPS, jobb a hangszóró, nagyobb a kijelző :D, gyorsabb, szebb, kevesebb a szemét program rajta, még egyszer sem fagyott le és indult újra, simán kibír erős használat mellet is 15 - 17órát,
Egyenlőre ennyi.
Nagyon örülök, hogy emellett döntöttem, és ebben nektek is nagy részetek van.
Minden segítséget köszönök

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12395) macilacus válasza Adamis (#12393) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszi megvolt és már megy is rendesen. :))

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12396) Adammer válasza macilacus (#12386) üzenetére


Adammer
csendes tag

Helló!
Én a Navfree-t használom, nekem eddig megfelelt. Mondjuk nem olyan mint a hárombetűs, de általában nagyjából tudom merre kell mennem, és így megfelel.
Pl. tudom, hogy az M0-áson gyorsabb, mint amit ő ajánl, akkor arra indulok, és ha rajta vagyok akkor ugye meg már onnan tervezi, szóval oké.
Mondjuk a cél kereséséhez kell net, de ha elmented a kedvencek közé mondjuk otthon a wifinél akkor már tudni fogja mindig.

szerk: most látom, hogy magyar kell. Ebbe elvileg van magyar, de gyakorlatilag angolul van minden, hiába állítom arra. Bár a frissítése még nincs fenn, egy próbát megér, nem bonyolult. :S

[ Szerkesztve ]

(#12397) macilacus válasza Adammer (#12396) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszi majd meglátom

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12398) callvote


callvote
senior tag

a 3 betűs sok helyet használ....
na most,miért is?..nekem 99,42MB helyet vesz el az SD-ből..az sok???
nem kell 200 országot feltenni,ahova amugysem mész:)
aki felteszi az egész világot annak jóhogy 1,5 giga is lehet vagy több..de annak semmi értelme...
lehet full sygicet is feltenni ami 3,5 giga..:)
én nem cserélném le a 3 betűst,mert sok helyet foglal..ki kell dobálni az országokat ami amugy sem kell a poikkal együtt és lesz hely:)

Redmi :)

(#12399) Badboys


Badboys
őstag

Ezt nem hiszem el eddig tartott az öröm második indításra megint nincs semmi gps jel ez most már kiborított tényleg azt se tudom mihez nyúljak,de most ott tartok,hogy magamhoz.

ZSOCA: Ehhez nincs valami javaslatod mert tuti,hogy rom körül van valami gond szerintem vagy tapossam meg a telót?

[ Szerkesztve ]

(#12400) macilacus válasza callvote (#12398) üzenetére


macilacus
senior tag

Nem az SD kártyáról használ sokat hanem a telefon memóriából és még csak át sem lehet rakni az SD-re. Tudod ha sok országra van szükségem veszek nagyobb SD-t, de a telefon memória az fix azt nem tudod bővíteni.

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.