Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Norbeee01 válasza Norbeee01 (#12745) üzenetére


Norbeee01
tag

Bocs..Hazudtam,most nézem hogy holnap jött ki :D (03.19)...gondolom az időzóna más :DD
Mindenesetre mégis feltettem,kíváncsi vagyok én erre a beats audio cuccra : :C

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12752) bubus66 válasza Adamis (#12750) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#12750) Adamis

Arról én nem tehetek, hogy te nem tudod értelmezni azt, amit a másik tudott, akkor kinél van a gond? De különben is ki kérdezett tégedet?De ha tudnám miről is van szó, akkor még javíthatnám is, hogy tudjad értelmezni. Nem tudok visszafelé olvasni, mert az egerem csak előre enged menni, vissza nem. Akkor most hogyan lesz? Jaj, nem szürke az egér. Fekete.

(#12749) Norbeee01

Kösz meg próbálom, úgy ahogy leírtad.

Ezt nekem írtad? (#12751) Norbeee01 válasza Norbeee01 (#12745)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12753) Adamis válasza bubus66 (#12752) üzenetére


Adamis
őstag

Senki, csak végig szoktam olvasni az összes hsz-t, és ez valahogy megfogott! :DDD De jó, nem szólok be... Peace! :)

[ Szerkesztve ]

(#12754) Norbeee01 válasza bubus66 (#12752) üzenetére


Norbeee01
tag

Ezt úgy általában mindenkinek írtam :D

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12755) bubus66 válasza Adamis (#12753) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Manapság a Phenom II a csúcs, de még mindnig nincs olyan jó teljesítménye,

Az AMD erős árversenybe kezdett, ami azt erdményezte, hogy most az ATI megoldásai azok,

Ezeket nem én írtam, de én sem tudom értelmezni, legalább a LOGOUT blog-ba javítsd ki a hibáid, és utána kritizálj másokat. Légy szíves.

(#12754) Norbeee01

Köszönöm a segítséget, holnap beszámolok a telepítésről.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12756) krystman válasza bubus66 (#12744) üzenetére


krystman
őstag

Igen, pontosan erre gondoltam! :R És köszi a linket, hogy nem kellett keresnem külön a fontokat a IA3-ban. :R Így már oké a dolog! :K

(#12757) krystman


krystman
őstag

Nem tudtok valami megoldást, hogy új APN-t is tudjak létrehozni a telefonba? Próbáltam Skate V2-őt, IA3-at, és egyikbe sem enged új APN-t. Amikor mentem, akkor sehol sincs. Ez a telefonba le lenne tiltva??

(#12758) bubus66 válasza krystman (#12757) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben, én nem tudok segíteni, de kérdezd meg a zsocát. De az a font nem az IA III, hanem a zsoca csinált egy ilyen kis csomagot a SkaTe V2-höz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12759) scyllarus válasza bubus66 (#12742) üzenetére


scyllarus
veterán

Bocsi, nem javítottam az aláírást, már visszament a V2 :(
Teljesen magyar volt, elég gyors is. Nekem nem volt gondom a root joggal, mindent engedett.
Ami miatt leszedtem, az a gapps fc-je, teljesen random összeomlott 4-5x.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12760) mpire válasza bubus66 (#12755) üzenetére


mpire
tag

Nem érted, nem baj. Az ilyen szavakat mindenki ki tudja olvasni, még magánhangzók nélkül is. De ha nem tagolod a mondatokat, akkor az már nem lesz egyértelmű. Mi nem halljuk, hogy a Te fejedben hogy hangzik a mondat, csak az ömlesztett zagyvaságot látjuk. Legalább kérdőjelet rakj, ha kérdezel... Na mindegy, befejeztem.

(#12761) giigz


giigz
veterán

Valamilyen "karbon hatású" hátlapot nem lehet szerezni a telóra?

(#12762) Adamis válasza mpire (#12760) üzenetére


Adamis
őstag

Igen, erre próbáltam célozni én is. Amúgy kijavítottam a hibákat... :)

(#12763) malwy válasza giigz (#12761) üzenetére


malwy
senior tag

http://casesss.com/product.aspx?model=48&pid=205

Ebayen több féle is van, olcsóbban.

De 2 dollárért vehetsz 20*30cm-es darabot (carbon vinyl), ami ilyen matricás feltevést igényel. Körbe kell vágnod, cserébe olcsó, melegítésre még a görbéket is követi.
Elég strapabíró ráadásul, és ha kell leszedheted, de magától szinte soha nem fog lejönni.

(#12764) Badboys válasza Norbeee01 (#12751) üzenetére


Badboys
őstag

Tapasztalat a romról kíváncsi lennék rá.

(#12765) Norbeee01 válasza Badboys (#12764) üzenetére


Norbeee01
tag

Én nem érzem ezt a beats audio dolgot olyan hű de nagy változásnak(icipicit hangosabb és talán tisztább a mély),de lehet azért mert csak a gyári app-al működik,ami szerintem eléggé tré...Ha Zsocáék romja közül használod valamelyiket, szerintem ne válts, mert csalódni fogsz. Nem akkora nagy szám; én teljesítményre, testreszabhatóságra stb. leginkább a Big Brother romhoz hasonlítanám ami jó, használható, de az Ice Armor bármely verziója körökkel veri...

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12766) storm3


storm3
senior tag

Érdekes az Atomic R12ben az ice armor opciók :-D

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12767) Norbeee01 válasza storm3 (#12766) üzenetére


Norbeee01
tag

Az úgy odab.sz :C :Y

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12768) Adamis válasza storm3 (#12766) üzenetére


Adamis
őstag

Ne, úgy van benne, hogy Ice Armor beállítások??? :Y

(#12769) callvote válasza storm3 (#12766) üzenetére


callvote
senior tag

plágium gyanús rom :D

Redmi :)

(#12770) storm3 válasza Adamis (#12768) üzenetére


storm3
senior tag

Jah,az extra opciók fejlécében az IceArmor opciók felirat díszeleg. Nekem nincs ezzel bajom,csomó olyan dolog van ebben a romban ami nekem bejön,mégha össze is van ollózva innen onnan,de gondolom kelzsoca és apeelme durran erre-jogosan.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12771) Takilandbau válasza Adamis (#12768) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

...le is lett zárva a topic...véletlenül se lehessen bele írni stb :(( , sőt már a letöltő link sem él...
Jah és már az R12-ő van.... :D

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12772) Adamis válasza storm3 (#12770) üzenetére


Adamis
őstag

[ Szerkesztve ]

(#12773) krystman


krystman
őstag

Van egy olyan gondom, hogy csináltam egy backup-ot egy beállított ROM-ról. És amikor a visszaálítást választom, el is kezdi, megis csinálja, de sok minden hiányzik belőle. Mitől lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#12774) Badboys válasza Norbeee01 (#12765) üzenetére


Badboys
őstag

Köszi akkor nem próbálom ki.A múlt heti GPS nyavaja miatt kipróbáltam több romot is jelenleg az IA2 van fönt ezzel és a másik romokkal ment a GPS egyedül az IA3 al dobja el a jelet tehát abban a romban valami nem ok.Olvastam,hogy többen is jelezték nekik is eldobja a jelet.Ment Pü is.

(#12776) Adamis válasza krystman (#12773) üzenetére


Adamis
őstag

El tudom képzelni, hogy sd kártya baj van. Mondjuk ha van ext particiód, akkor lehet, hogy azokat az adatokat nem tudta visszaállítani oda, ahová kellett volna, ezért van a gubanc. De ez csak egy tipp... SD-hez nyúltál azóta? Át lett particionálva? Hibátlanul működik? Felíráskor nem jelez hibát?

(#12777) Norbeee01 válasza Adamis (#12776) üzenetére


Norbeee01
tag

Én is az ext partíciós dologra gyanakszom :U

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12778) krystman


krystman
őstag

Hát ezt nem értem. Most csináltam még egy backup-ot, és most mindent visszaállított tökéletesen. Ez érdekes. Még az előzőt ugyan így csináltam és nem volt jó. Amúgy lehet, hogy kártya baj lesz, mert felmásoltam az IA3-at a kártyára, és csak másodszorra sikerült feltennem, mert beált teljesen az elején a telefon.

Köszi mindkettőtöknek a segítséget.

(#12779) giigz válasza malwy (#12763) üzenetére


giigz
veterán

Nagyon király vagy! :K Köszi, pontosan ilyenre gondoltam! :)

(#12780) Kresshy


Kresshy
csendes tag

Sziasztok !

Barátom a mai napon tulajdonosa lett egy ZTE Skate telefonnak.
Próbáltunk googlezni de arra jutottam, hogy egyszerűbb itt feltennem a kérdést!

A Probléma: Telefonálás közben a másik fél egyáltalán nem vagy alig érti amit
mondd doboz hangja van és nagyon halk.

Kérdés?! Ez ROM vagy tervezési sajátosság következtében van? Megoldható valahogy?

Köszönöm mihamarabbi válaszotokat a témával kapcsolatban.

Üdv,
Kresshy

(#12781) ^Clown válasza Kresshy (#12780) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem takarja le a mikrofont valamelyik ujjával? Próbálja meg csak a telefon tetejét fogni, két ujjal.

(#12782) Takilandbau válasza Kresshy (#12780) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Szerintem haldoklik a mikrofon...gariba cseréltessétek ki...(ha van rá) de szerintem ez nem szoftveres probléma...másik rommal is ugyan ezt fogja csinálni (sztem)
Ha nincsen rá garancia...hááát... drága az alkatrész :K

De igen ez nekem nem jutott eszembe, hogy letakarhatjátok hívás közben....(^Clown kolléga) :D
(de csak nem!!!) de ha kezedbe fogod jobb alul van egy kis pötty az próbáld meg kitakarítani (DE ne tűvel!!) jah és azt nem szabad letakarni!

[ Szerkesztve ]

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12784) Kresshy válasza #40993792 (#12783) üzenetére


Kresshy
csendes tag

Ok rendben, köszi a gyors választ, még mivel ma vette meg ezért 3 napon belül kénytelenek cserélni is, ha nem akkor visszadjak a zsét.

De akkor beigazolódott a gyanú hogy fos a mikrofonja ... Am elég gáz, hogy már gyárilag fos....

(#12785) kelzsoca válasza storm3 (#12766) üzenetére


kelzsoca
félisten

:DDD Az kemény :D

https://vertigostore.eu

(#12787) Adamis válasza kelzsoca (#12785) üzenetére


Adamis
őstag

Nem is vagy felháborodva? Remélem, ha lesz alkalmad, jól megaszondod neki! ;] Valamilyen szinten persze elismerés, hiszen jót lopott! :DDD

(#12788) mrskatejoe válasza Adamis (#12787) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

:F Miért lopott volna ?
Felhasznált valamit .
Igen furcsán gondolkodtok ;]

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#12789) Adamis válasza mrskatejoe (#12788) üzenetére


Adamis
őstag

Na jó! Fogalmazzunk szépen... :DDD De akkor is lehetett volna annyi esze, hogy legalább átírja a saját igényei szerint, nem? :U

Más: nem tudja valaki, hogy 3-as kernel lesz az ICS-hez? Mert a minap én is kipróbáltam a kezdeti stádiumban levő CM9-et, de várok még vele... Jó lesz az, csak még nagyon gyerekcipő...

[ Szerkesztve ]

(#12790) kelzsoca válasza Adamis (#12787) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, de ahogy nézem a changelog-ot, van ott még olyan hogy új animációk, valószínűleg azt is az IA sorozatból emelte át, meg még ki tudja mit :)

Inkább olyat használjon fel, ami nem hibás vagy bugos, de közben látom warez miatt bezárták a topicját is.

https://vertigostore.eu

(#12791) hunaqua válasza kelzsoca (#12790) üzenetére


hunaqua
addikt

Tudom,hogy sok dolgod van,de valami finomság nem várható a konyhádból? :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12792) mrskatejoe válasza Adamis (#12789) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

"Na jó! Fogalmazzunk szépen... De akkor is lehetett volna annyi esze, hogy legalább átírja a saját igényei szerint, nem? "

de igen ;)

véleményem szerint ezen a téren a "forrás hiánya " miatt nagy durranások nem lesznek (sajnos)
A másik, hogy Zsocáék már kihozták azt amit lehet -tett :R

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#12793) callvote


callvote
senior tag

már R13....amikor még csak 7nél volt,mondtam hogy lesz majd 8-9-10 is...hát keveset mondtam :)

lehet oda kommentelni..jo ez az atomicnak álcázott IA ;]

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12794) kelzsoca válasza hunaqua (#12791) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos tényleg nem érek rá, így mostanság nem :F

https://vertigostore.eu

(#12795) gabe96 válasza callvote (#12793) üzenetére


gabe96
aktív tag

13???
reggel mèg csak 12 volt(meg Kell hagyni, elèg ratyi volt)

(#12797) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Csak mint érdekesség: elfelejtette átnevezni... :D és megköszönni ;]

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12798) hunaqua válasza gabe96 (#12795) üzenetére


hunaqua
addikt

Ez az atomic olyan mint a Gergely naptár,holnap jön a 14.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12799) Exelsior


Exelsior
senior tag

Nem értem minek erőltetik ezt a sok MUI rom-okat. Inkább foglalkoznának már egy normális Sense port-al. EZ a Tilal meg kész... :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#12800) krystman


krystman
őstag

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy ha az eredeti ROM-ról készítettem backup-ot, azt, hogy tudom visszatenni? Recovery-ből nem megy vissza nekem. Volt telepeítve már rá több program is. ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.