Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Egy kis off: Kérdés...normális? :D
Már nem pályázok ilyenre... :N A satio-nál maradok...vagy az s-nél...
De kezdek rájönni, hogy a mai kinálaton nincsen jó fotós mobil... sajnos...
De most erre pályázok... :P

(#12946) FET-MEN
Üdv a klubban! :D

(#12949) Zsolt_72
(mi az a AB Space? mert nem találtam semmit play-en... :U )

[ Szerkesztve ]

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12952) Takilandbau válasza FET-MEN (#12950) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

(#12950) FET-MEN
Hát a sebesség nem egy SGS2, vagy iPhone 4S, de nem is vészes...bug...a proximity szenzor tud érdekességeket csinálni, de annyira nagy vász isz dász nincsen (én nem találkoztam ilyennel) Gyári rom, nálam kuka... :) Szeretem állítgatni stb...CM7-a nyerő nálam abból is IA III. A kamera... nekem nagyon tré... :( (bár a mostani telefonok nagyon tré képet lőnek, főleg az android-os készülékek... a zajszűrés algoritmus elég érdekes tud lenni) hát nagy vonalakban ennyi :) az én meglátásom szerint! De a kijelző jó nagy :D

[ Szerkesztve ]

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12953) FET-MEN válasza Takilandbau (#12952) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát még meglátom mert MSM7227-el szííííttam én má eleget :DDD

Iphone 7

(#12954) callvote válasza #40993792 (#12949) üzenetére


callvote
senior tag

angry space tényleg jo..gravitácio meg minden,jopofa ahogy lövöldözni kell a madarakat és huz a gravitácio összevissza..bejövös az uj rész :)

(#12956) FET-MEN
na ezért vegyél SKATE-et ;] :B :K

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12956) FET-MEN válasza callvote (#12954) üzenetére


FET-MEN
veterán

ja galaxy minin mekkora szar..még nem próbáltam x8-on, se nagy kijelzőn :O

Iphone 7

(#12958) Norbeee01


Norbeee01
tag

Gariztatáshoz kell a számla is, vagy csak a jótállási jegy(egy ismerősöm vett egy Skate-et használtan de a szerződéshez kapott számlát nem adták neki oda csak a garanciajegyet)??

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12960) Nyertes480 válasza Norbeee01 (#12958) üzenetére


Nyertes480
csendes tag

Én vittem vissza skate-et, és a számlát nem is kérték. Ha a garijegy ott van, illetve az imei is stimmel, akkor már mással nem foglalkoznak. (Amúgy nekem cserélték a telót.)

saját kezűleg épített OSB dobozos projektor

(#12961) Norbeee01 válasza #40993792 (#12959) üzenetére


Norbeee01
tag

Köszönöm szépen az info-t...

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12962) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Kelzsoca! Egy olyan kérdésem lenne,hogy IA III.-on a képernyő remegést nem lehetne orvosolni? Mert kezd kicsit idegölővé válni... :P Köszönöm

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12963) scyllarus válasza #40993792 (#12948) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát igen, van különbség, mind2 gyereknek x8-a van, nyomkodom őket eleget. Hát azért a Skate más kb mindenben :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#12965) giigz válasza #40993792 (#12964) üzenetére


giigz
veterán

Én sem találkoztam ilyennel még. :)

(#12966) callvote


callvote
senior tag

szerintem nyugdijasok már és minden remeg ;]
nálam nincs ilyen :)

Redmi :)

(#12968) hunaqua válasza #40993792 (#12964) üzenetére


hunaqua
addikt

Nincs ebben semmi különös,itt tart jelenleg a ZTE. Nekem nincs porosodád,nics "remegés",de kicsit "recseg" a ház,kicsit lötyögnek a gombok.Meg a Proxi sincs mindig a helyzet magaslatán.Ezeket tudomásúl kell vennünk,de azért ez 1 szerethető cucc.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12969) malwy válasza #40993792 (#12942) üzenetére


malwy
senior tag

Nem gondoltam, hogy anno azt is megvariáltam. Pedig direkt ránéztem EQ-ra, de csak a lejátszónál.. :W

Lényeg, nem rosszabb egy Nokia 6300nál hangban, mondjuk 5610nél azért sistergősebb, dinamikáról stb.-ről ne is beszéljünk:)

De messze hallgatható, sőt, jó.

[ Szerkesztve ]

(#12970) macilacus válasza #40993792 (#12964) üzenetére


macilacus
senior tag

Amikor bármit ujjal irányítasz akijelzőn és megálsz a kijelzőn az ujjaddal, akkor a kép elkezd remegni, mint a kocsonya amikor megrázod :DDD

Szerintem csak a teszetosza :D , nem is tudom mit akarok éppen kezelés következménye az egész remegés, mert hát a csori kijelző csinálná amit akarok, de mivel éppen csak totojázok ezért beremeg a nagy igyekezetébe, hogy csináljunk már valamit :DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12971) Takilandbau válasza #40993792 (#12964) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Na csináltam róla egy videót, hogy lássátok miről is van szó...ha ez a remegés stock rom alatt nem jön elő akkor a romban van valami...csak ehhez kelzsoca mester kéne... :)
VIDEO
Ez a remegés az Angry Birds-nél és minden játéknál is megtalálható, és mint a videón is látszik nem az ujjam remeg :D

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12973) Danex válasza Takilandbau (#12971) üzenetére


Danex
addikt

Ez szerintem csak a kijelző érintőpaneljének "olcsóságából" fakad, hogy a képernyőn nem teljesen egyenletesen vannak elrendezve az érzékelő pontok és ez ilyen pontatlanságban jön elő (szerintem)

(#12975) Mr X


Mr X
veterán

Üdv!

Becsatlakoznék én is, most olvasgatok ,aztán majd jövök kérdezni. :)

(#12976) macilacus válasza #40993792 (#12972) üzenetére


macilacus
senior tag

Nekem is gyári a rom

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12978) Norbeee01 válasza Mr X (#12975) üzenetére


Norbeee01
tag

Üdv! Én meg elbúcsúznék, szeretett Skate-em Mr X személyében talált új gazdára! :U Köszönöm mindenkinek a sok segítséget amit nyújtottatok!! :R ;)

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12980) Mr X válasza #40993792 (#12979) üzenetére


Mr X
veterán

Már épp töltöm a TPT cuccot, aztán megy fel az IA3. :D

Az ugye felmegy a 238MB-s partíciókiosztásra?

[ Szerkesztve ]

(#12982) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Jó reggelt!
Reggeli érdekesség: LINK
Készítettem még egy videót hátha jobban lehet látni a remegést...ma megnézem, egy zsír új készüléken csinálja e ezt...de egyébként régen nem csinálta...még anno mikor megvettem, ha az új nem csinálja viszem vissza gariba... :)

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12983) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

ENNEK a hirdetés szövegét kell figyelni :D Nagyon tetszett mikor elolvastam, nagy hangszórós...13nap készenlét... :DD

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12985) Norbeee01 válasza Takilandbau (#12982) üzenetére


Norbeee01
tag

Nemtudok elszakadni tőletek,pedig már nincs is meg a Skate-em :B :U A remegés kizárólag Ice Armor rom-ok alatt jött elő nekem, tehát szvsz ott kell keresni a hiba forrását,stock rommal tutira nemfog remegni,tegnap teszteltem.CM9 alatt sem remegett. Tényleg; annak a tesztjét annyival zárrnám hogy már közelít ahhoz hogy mindennap használható legyen, de még nem ajánlanám, csak kipróbálásra...Backup-od mindenképp legyen előtte!

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12987) Indiant


Indiant
addikt

Kötelező játék:

[link]

Elsőre nem indult, de másodszorra működik. :C

(#12989) kelzsoca válasza #40993792 (#12988) üzenetére


kelzsoca
félisten

IA alatt én is tapasztaltam egy minimális remegést, de csak a redőny lehúzása közben.

(#12990) Takilandbau válasza #40993792 (#12988) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Tegnap este leteszteltem atomantin és swedish snow alatt és IA II.-vel. Minden ROM-on remegett. Ma volt alkalmam egy bontatlan ZTE Skate készüléket kibontanom és letesztelni...hát ott is volt remegés, de nem úgy mint nekem...szinte ott nem is remegett, még a főképernyő váltáskor sem, és ha a satusbar-t lehúztam ott is csak itt-ott volt egy kicsi remegés, szval tuti készülék hiba van. Du-n viszem is vissza gariba...meg porosodik is egy kicsit... ha kapok újat írok, hogy mi a helyzet...Köszönöm a segítséget és a teszteléseket! :R

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12991) callvote


callvote
senior tag

V2 rom alatt is remeg a redőny minimálisan de nem zavaró,máskor nem csinálja se játéknál se sehol:)
minél lágyabban érsz a kijelzőhöz annál kevésbé remeg..gondolom akinek nagy ujja van annak jobban,ha éppenhogy megérinted,akkor alig moccan meg..gondolom a szenzor miatt van ez.
gondolom ha 800X480 helyett nagyobb felbontásu lenne akkor kevésbé csinálná:)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12992) giigz


giigz
veterán

Lehet megértettem mi az a remegés, de leírom, mire gondolok. :)

Amikor böngészés közben az ujjamat megtartom egy helyben, akkor mozog egy kicsit a kép, tehát nehéz pontosan eltalálni, amit akarok... Ez lenne az? :D

(#12993) kelzsoca válasza giigz (#12992) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, pontosan az :)

A kapacitív megoldás esetében egy kemény üveg- vagy műanyag lap alatt egy rácsos szerkezetű vezető réteget helyeznek el, aminek segítségével a kijelző „felett” egy elektromos mezőt alakítanak ki. Amikor ujjunkat közelítjük a panelhez, zavart okozunk ebben az elektromos mezőben (töltést vezetünk el a kezünkkel), amelyet a vezérlőchip érzékel, s ez alapján határozza meg a pozíciót.

(#12994) giigz válasza kelzsoca (#12993) üzenetére


giigz
veterán

Akkor ez aktívan megvan nálam is. :D

(#12995) FET-MEN válasza #40993792 (#12986) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R jóez :C

Iphone 7

(#12996) krystman


krystman
őstag

Nem tudom, hogy ezzel a remegéssel mit kell ennyit foglalkozni! Úgy is egy pillanat mire legördül, közbe, hogy remege, nem tudom mit zavar ez!

(#12997) Norbeee01 válasza krystman (#12996) üzenetére


Norbeee01
tag

Játék közben bezavar néha, és ezt nem mindenki viseli el...

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12999) Badboys


Badboys
őstag

Kérdezném,hogy valaki telepített már Vibert,Nekem olyan gondom van hogy nem tudom regisztrálni mert ki írja,hogy invalid number hát pedig tudom a számomat így írom be[+36]30........ és nem regisztrál.Valami tipp?

[ Szerkesztve ]

(#13000) Apaxp válasza Badboys (#12999) üzenetére


Apaxp
senior tag

A zárójelek talán nem kellenének. Ezekre gondolok " [ ] "

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.