Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) dodo7608


dodo7608
csendes tag

Sziasztok!
Független rom van??melyik az?
Bocsi csak nem vagyok ezzel képbe :(

(#18002) Csocsó111 válasza #40993792 (#18000) üzenetére


Csocsó111
csendes tag

OK köszi! És szerinted miért nem kap frissítést? Már elavult a készülék? Vagy mi?

(#18004) Csocsó111 válasza #40993792 (#18003) üzenetére


Csocsó111
csendes tag

Értem köszi!

(#18005) RtgLaci válasza #40993792 (#18000) üzenetére


RtgLaci
tag

"A Skate már nem kap frissítést..."

Dehogynem :C

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#18007) warriorguru válasza RtgLaci (#18005) üzenetére


warriorguru
tag

egek! :C :DD :O

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#18008) firedani


firedani
tag

Akinek fontos a szoftveres támogatás ott a nexus :D.
Amúgy szerintem ilyen oldalról nem áll rosszul a skate.
Sok custom rom van. Cm 9 már közel tökéletes.

(#18009) krystman válasza korcsillio (#17990) üzenetére


krystman
őstag

Ezt múltkorában én is kipróbáltam, de az a HQ Youtube nem az igazi! Ugyan úgy a HW-es támogatottság hiányzik, elég megnézni a videót, amibe le van butítva a színkezelése. Csak így tudja vinni a HQ videót szoftveresen. Ez így gyenge nagyon.

(#18010) scyllarus válasza dodo7608 (#18001) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs olyan, ez nem Blade. Számtalan rom van, egyiktől sem lesz független.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18011) Keeperv85 válasza scyllarus (#18010) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

...ahogy a Blade sem... :N

(#18012) Indiant válasza Adamis (#17991) üzenetére


Indiant
addikt

Ilyet még nem láttam. Hátha van ötletetek. Nem tudok hívást fogadni. Foglalt a vonal azt jelzi, de hívni tudok.
Pin code ok. :F

(#18013) Keeperv85 válasza Indiant (#18012) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem tetted véletlen feketelistára a számot? CM romoknál, ha hosszan nyomod a lerakást, akkor automatikusan beteszi oda...

(#18015) Indiant válasza #40993792 (#18014) üzenetére


Indiant
addikt

Azok le vannak tiltva.

A tiltólistát meg nem találom, de gondolom a másik (hívó) telefonon kell keresnem.

szerk.: közben megvan, de az üres.

[ Szerkesztve ]

(#18016) Keeperv85 válasza Indiant (#18015) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem. a sajátodban. :) (Nem tudom fejből merre, biztos mindjárt beírja valaki... :B )

szerk: Na az gáz.. nincs jobb ötletem... esetleg próbáld a szolgáltatót, hátha valami gond van éppen... :((

[ Szerkesztve ]

(#18017) Indiant válasza Keeperv85 (#18016) üzenetére


Indiant
addikt

Kösz a tippeket, de én ua.-ról a szolgáltatóról hívom a másikat is és az megy. PA ICS-t tettem fel tegnap a Skate-re.

(#18018) Indiant válasza Indiant (#18017) üzenetére


Indiant
addikt

Újraraktam a romot és megjavult. :C

(#18020) Indiant válasza #40993792 (#18019) üzenetére


Indiant
addikt

Zsolti, máskor ne legyél Mimosa ;) és írd meg nyugodtan.
Remélem jó a gép!

(#18022) grotib válasza #40993792 (#18021) üzenetére


grotib
tag

Gratulálok az új gépedhez! Kár a gyenge aksiért! Én is tervezgetem a Skate lecserélését egy ilyenre, még várok vele hátha karácsony táján leárazzák. Addig azért a mostani is jó lesz, ha nem árazzák le akkor azután is. :D

(#18024) korneliusz6 válasza Adamis (#17991) üzenetére


korneliusz6
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok írni erről a romról kicsit bővebben? Pontosan mi az ami nem működik vele? (Pl. Fm rádió... Ill. ha jól látom a Wifi megosztás sem? Csak mert ez nekem fontos lenne!)
Gondolkozom a felrakásán, de előtte még szeretnék róla pár infót, tapasztalatot azoktól is akik használják már egy ideje. Nem akarom mindenképp a jól belakott IA3-at legyalulni, de mégis kíváncsi lennék erre a romra is! :K
Köszi! :)

(#18025) Adamis válasza korneliusz6 (#18024) üzenetére


Adamis
őstag

wifi tethering lehetséges külső appal... ;)

(#18026) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Sziasztok!

A hozzáértőbbektől kérném, hogy ajánljatok nekem légyszíves egy olyan rom-ot, ami gyorsabb a gyárinál, de legalább olyan stabil is; működik rendesen!
Szeretnék felrakni valami moddoltat -már ha létezik olyan, ami gyorsabb-, mert már a tököm tele van ezzel. :D
IA 3, vagy már van normális ICS is?

Nem vagyok nagy buherátor, általában az időm is kevés, ezért szeretnék egy olyat felrakni, amivel nem kell majd foglalkozni, tutujgatni.

mAtx4ever!

(#18027) firedani válasza lukaszokni (#18026) üzenetére


firedani
tag

Szia!

Ajánlanám az Atomicmod-ot nekem bevált. Hát ICS kb. egy negyed-fél évvel ezelőtt ColdfusionX-em volt és ugye az a első kiadás szóval 4.0 elég jó volt de azt írják hogy kezd elavult lenni. Cm10-et meg végképp nem ajánlok vannak már jó fajta ICS-ek pl. PA 1,6, talán még Lezo de az nekem nagyon nem jött be (magyar nyelv sem volt benne). Kipróbálhatod a PA 1,6-ot (ParanoidAndroid) az elég jó ICS bár én is csak ma raktam fel :D

(#18028) Agyzuzo válasza lukaszokni (#18026) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem a leggyorsabb, legstabilabb és üzemidő szempontjából is okésabb (2 napot bír simán) a kelzsoca féle Skate v2 mod... Az Ice Armor 2-3 nálam bug-os volt (ha bekapcsoltam a wifit kb. 2 óra alatt leszívta az aksim és ha kikapcsoltam nem kapcsolt ki - újra kellett indítani a telefont), a CM-ek se jöttek be (a Mokee pl. elbaltázott volt abból a szempontból hogy a cache-nek nem volt külön része, egy idő után semmit nem tudtam telepíteni). Szóval ha nem akarsz nagyon buherálni akkor Skate v2 mod és nem fogod kitépni a hajad mindenféle hülye bug miatt. :) Én vagy 6-7 modot próbáltam, de a gyárinál konkrétan csak ez volt ténylegesen jobb és stabilabb...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18029) firedani válasza Agyzuzo (#18028) üzenetére


firedani
tag

Igaz, elég jó az üzemideje bár a teljesítmény ben nem vagyok biztos

(#18030) ztekskatee99


ztekskatee99
csendes tag

Elkezdett kidobálni mindenhonnan hibával. Ujra indítottam. Android jelig bejött. Aztán Factory resetet csináltam, aztán reboot. Ezek után már csak a zöld android jelig jön csak be! Mit csináljak?

(#18031) storm3 válasza ztekskatee99 (#18030) üzenetére


storm3
senior tag

Ha a recoveryig eljutsz ,akkor onnan már gépről tudsz felrakni rá romot és flashelni.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#18032) lukaszokni válasza Agyzuzo (#18028) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Köszi nektek! :)

[ Szerkesztve ]

mAtx4ever!

(#18033) Dexter68 válasza Agyzuzo (#18028) üzenetére


Dexter68
addikt

Na, pont ilyen ügyben akartam írni, mert a mokee-ből kezd elegem lenni, mert azt játssza, hogy ha beszélek valakivel és jön még egy bejövő hívás, akkor a teló eldobja magát és újraindul.
Egy kérdésem van: a Skate v2 mod-ban működik a call recording?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#18034) Agyzuzo válasza Dexter68 (#18033) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem mondjuk azt pont nem csinálta, de az épp elég hogy 25 mega szabad hellyel már nem tudtam egy 3-4 megás app-ot se telepíteni a marketből, mert rinyált, hogy elfogyott a hely... Nem is értem milyen barom ötlet hogy nincs a cache-nek egy saját 30 megás helye, tök alap lenne. Nem próbáltam a call recording-ot, de elv. működik, mintha lett volna a fórumban már szó róla.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18035) Dexter68 válasza Agyzuzo (#18034) üzenetére


Dexter68
addikt

A call recordingról általában akkor szokott szó lenni, amikor sírok, hogy nem megy :DDD a mokee-ban megy, de annyira labilis, belassul, hogy ennyit nem ér.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#18036) Indiant


Indiant
addikt

Aki ért a Paranoid Android-hoz, mondja már meg mit kell tenni azért ,hogy a G Play jól működjön.

Példának okáért: Rákeresek a "gps essentials"-ra és csak a pluginek jönnek be találatra a progi nem.
Akkor beírom, hogy "viber" és ilyet nem talál. De kiszúrok vele, ott van az appjaim között amiket megvettem.
Erre bejön a lapja ,de az van ráírva, hogy : "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval"

Mit és mire írjak át a build.propban??

(#18037) Indiant válasza Dexter68 (#18033) üzenetére


Indiant
addikt

"a Skate v2 mod-ban működik a call recording?"

..tökéletesen

(#18038) ztekskatee99 válasza storm3 (#18031) üzenetére


ztekskatee99
csendes tag

És hogykell ezt megcsinálni????? Eljutok a boot menühöz és onnan tovább?

(#18039) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Kérdezném kinek lenne eladó alaplap?Kérem pü-ben.Köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#18040) Indiant válasza Indiant (#18036) üzenetére


Indiant
addikt

..sose jöttök rá. ;)

a Google Maps-ot kell feltenni és máris működnek :Y

..no comment

(#18041) Adamis válasza Indiant (#18036) üzenetére


Adamis
őstag

Próbáld meg azt, hogy a PA settingsben a mix-mod-ot úgy ahogy van, kikapcsolod... Ekkor teljesen alap ICS-ed lesz, és elvileg kell látnia. Amivel baj lehet, a tab-mód, ami miatt nem láthatja...

Ez szép! :DDD Akkor gyaluld is le rögtön, nehogy beragadjon neked is, mint sok embernek, aztán fél nap alatt leszívja a telót! :U

[ Szerkesztve ]

(#18042) Indiant válasza Adamis (#18041) üzenetére


Indiant
addikt

Hát ez az, eddig sem volt fent, de most meg kell mindenhez, ezek szerint.

..azért majd még megpróbálom, hogy mit szól a leszedéshez. ;]

ui.: mivel nem vagyok irigy, így megosztom az infót. Találtam egy nekem új launchert, ami nekem eddig tetszik, a neve Nemus Launcher. Esetleg próbáljátok ki.

[ Szerkesztve ]

(#18043) ztekskatee99


ztekskatee99
csendes tag

Ujra akartam rakni a romot és a recovery helyett fehér kis kockába FTM felirat:| mit csináljak?

(#18044) Adamis válasza ztekskatee99 (#18043) üzenetére


Adamis
őstag

Sikerült visszarakni az eredeti recovery-t. Tedd fel újra a CWM-et!

(#18045) jtzk


jtzk
tag

Üdv. Végre (5 hét után) kicserélte a T-mobil a skate-met. Most szeretnék új romot feltölteni. Eddig ice armor III-at és skate v2-t használtam. Olyan kérdésem lenne, hogy ezek óta van ami jobb lehet? Eléggé le vagyok maradva :D

Kinek melyik vált be legjobban? Köszönöm :)

(#18047) Agyzuzo válasza jtzk (#18045) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Még egy szavazat a Skate v2-re, messze a legstabilabb ROM! IA3-al nekem sok nyűgöm volt, sajnos.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#18048) Adamis válasza jtzk (#18045) üzenetére


Adamis
őstag

Nekem IA II vált be, a III valahogy nem volt olyan jó... Az ICS romokat nem ajánlom feltenni új telóra, mert tönkre vághatja a villanót (mint ahogyan nekem és még jópár embernek). Egy új telót rögtön gariztatni megint, hát... Nem tudom. Egyébként az ICS messze gördülékenyebb, mint a többi/régebbi romok (beleértve a v2-t és a CM7-et is!)

(#18049) jtzk válasza Adamis (#18048) üzenetére


jtzk
tag

ICS romok? Öhhh ez nekem kicsit új.
IA3-mal amúgy nekem is gondom volt... nagyrészt "neki" köszönhetem a szervizt.

u.i.: köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#18050) Adamis válasza jtzk (#18049) üzenetére


Adamis
őstag

Nézelődj...

Amúgy az ezen az oldalon található CM7.2 egész friss és használható! A többi közül amit ismerek:
- Mokee: nem jött be
- ColdFusionX: most ez van fent, de hw videogyorsítás nem működik egyik CM9 alatt sem!
- ColdFusionX 2: Ez már JB rom, de nagyon gyatra még, nekem folyamatosan nem akar csatlakozni a wifi kapcsolatomhoz, pedig már logcat-ot is küldtem a problémáról, mégse...
- ParanoidAndroid CM9: C3C0 viszi tovább a CFX szériát, egész ügyes, de villanót ez is kicsaphatja...
- MIUI v4: nem tudok telefonálni (pedig egy telefon nem baj, ha ilyet is tud... :U )
- Skatie: szintén C3C0 kreálmány, állítólag egészen használható, én nem próbáltam...

Hirtelen ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.