Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8002) callvote válasza kelzsoca (#7998) üzenetére


callvote
senior tag

Látom a modacon is feltörtél mint a talajvíz :D
Sírtam a nevetéstől amikor láttam hogy egy magyar srác (fagyi) reagálni próbált angolul és a végén odaírta(vagyis akarta ) hogy ő is magyar :D :D

Redmi :)

(#8003) Torento válasza #40993792 (#8001) üzenetére


Torento
tag

jaaaa tényleg... amikor még kezdtem ezt a rom-ozgatást akkor feltettem ezt a cm9-et próbaképp h mégis milyen lehet (ha már ennyi bug van benne gondoltam valami nagyot dobhat)... de úgy szaggatott h teljesen élvezhetetlen volt azis benne ami működött.. emléxem,android verzió 4.x... :)

(#8004) viperabácsi válasza kelzsoca (#7998) üzenetére


viperabácsi
addikt

Már csak félve remélem a mester megoldja a szenzor problémánkat! :R

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#8005) atus7377 válasza kelzsoca (#7998) üzenetére


atus7377
aktív tag

Meg szabad kérdezni milyen változásokat terveztek a remélhetőleg nem túl távoli jövőben?

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#8006) Torento


Torento
tag

A Zsoca romjai azért is nyerők mert teljesen light verziók.. pl cm7 esetében nem teccett h ADW-t használ (amihez magyarosítás sincs,legalább is én nem tudok róla) stb..

(#8007) maxim01


maxim01
aktív tag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy gyári t-mobilos rom van a telefonomon rootolva van és bekapcsolom kéri a pin kódot beütöm és elkezdi betölteni a kezdőképernyőt, de kikapcsol. Az aksi ki-be nem segített! Ötlet? Előre is köszönöm!!

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#8008) gabe96 válasza Torento (#7994) üzenetére


gabe96
aktív tag

nem is nézte meg?
ki se próbálta?

(#8009) gabe96 válasza maxim01 (#8007) üzenetére


gabe96
aktív tag

ha nincs sok minden föltelepítve, akkor rakd újra
a t-mobile oldalán megtalálod a frissítő szoftvert

(#8010) maxim01


maxim01
aktív tag

Közben megoldódott a Gemini calendar volt a ludas... Ma frissítettem a marketen, de úgy néz ki nem kellett volna...

[ Szerkesztve ]

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#8011) Torento válasza gabe96 (#8008) üzenetére


Torento
tag

Ja,megsem nézte... (nemtudom a későbbiekben tervezte-e de már az új bontatlan készülék ott volt a pulton meg már a papírt is elkezdte kitölteni...ezért am a papírral eggyütt eltette a készüléket is:) )
Annyit kérdezett h "ütést kapott-e/leejtés óta ilyen?"...mondtam neki h Nem vigyáztam rá,meglehet nézni teljesen karcmentes...

(#8012) FeRkE válasza Torento (#8006) üzenetére


FeRkE
őstag

Kinek mi :) Nekem első dolgom hogy tolom vissza az ADW-t :)

(#8013) Rayman válasza Rayman (#7947) üzenetére


Rayman
csendes tag

Beszélgetés hangerő problémával kapcsolatban valaki valamit?

(#8014) Sommi


Sommi
aktív tag

Zsoca nemrég felraktuk haveromnak a SkaTe romodat, az újabbat, nagyon tetszik neki, megdöbbent mikre képes a teló. Nekem az lenne a kérdésem, hogy milyen romokból ollóztad össze, vagy hogy készült el ? Skatre felmegy pl a cm7.1 vagy a MIUI ? (defy-re ezeket ismerem)
Ja és defy-re nem lenne kedved fejleszteni valamit ? :D:D (elnézést kérek a skate fórum tagjaitól)

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#8015) skidrowkill válasza Sommi (#8014) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

a SkaTe a Gyári T-Mobile ROM módosítása
nincs összeollózva :DDD

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#8016) callvote válasza Sommi (#8014) üzenetére


callvote
senior tag

a SkaTe rom a gyári romból épült fel...
és van skate-re CM forrásból készült rom Ice Armor..

Innen válogathattok :) [link]

Redmi :)

(#8018) Sommi


Sommi
aktív tag

Köszi a felvilágosítást :)
A cm-hez van szerencsém, defy-n, akkor gondolom az ice armor is ginger típusú, a bigbrother az milyen ? Illetve az ice armor meg a SkaTe közt mi a különbség ? Bocsi ha ezt már kérdezték, most nem olvasgattam vissza, elég ócska épp a net ...

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#8019) xtr3m3 válasza molnarpeter (#7988) üzenetére


xtr3m3
tag

koszi. :R
Ez kell nekem

xtr3m3

(#8020) gabe96 válasza kelzsoca (#7998) üzenetére


gabe96
aktív tag

Kelzsoca
lehet egy olyan kérdése/kérésem, hogy a Skate V2-ben lévő videófelvevőt átraknád az Ice Armor-ba. Az valami gyönyörű felvételt tudott csinálni, ellenben az IA-ban lévővel.

(#8021) skidrowkill válasza Sommi (#8018) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

bigbrother az milyen ?
-CM forrásból készített rom(régebbi kiadás)
Illetve az ice armor meg a SkaTe közt mi a különbség ?
-IceArmor CM forrású ROM (tilal6991 álltal át portolt forrásból készült)
-SkaTe gyári T-s rom(kelzsoca módosította,használhatóvá tette)

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#8022) Sommi válasza skidrowkill (#8021) üzenetére


Sommi
aktív tag

THX :) Köszi :R

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#8023) kelzsoca válasza skidrowkill (#8021) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pontosítanék, mert kis zavart érzek :)

Tehát a Big Brother rom, az Tilal első kiadott romjából készült, a kész rom módosításával.

Az Ice Armor-hoz nem sok köze van Tilal-nak, lényegében csak annyi, hogy időt spóroltunk vele, de az általa publikált skate config (ez nem rom, ez nem forrás, inkább konfigurációs beállításként kell rá gondolni) tehát ez a config is erősen hiányos volt, hogy ez direkt, vagy sem nem tudjuk, nem lényeg, de ki kellett egészíteni.
Tehát a valós forrás egy általunk átdolgozott CyanogenMod forrás, amihez egyedi kernelt raktunk össze, és felhasználtuk Tilal configját, így állt össze az Ice Armor.

A SkaTe pedig valóban a gyári rom átdolgozása.

(#8024) apeelme válasza kelzsoca (#8023) üzenetére


apeelme
addikt

...de ki kellett egészíteni. - hát nem kicsit, volt vele melóm rendesen, szvsz ha valaki ezt szeretné felhasználni - mert elérhető nyilvánosan - akkor nem fog neki sikerülni működőképes kernelt összerakni...

(#8025) feecike


feecike
csendes tag

Valaki légyszives segitsen mert unom hogy minden egyes nap ujra kell raknom a több mint szaz appot és állandoan beadja az unalmast pedig olyan jo lenne valaki biztosan tud rá megoldást az a baj hogy sok az app nem hinném ...

(#8026) ux1 válasza apeelme (#8024) üzenetére


ux1
addikt

Nem nagy gáz, ha néhány "nagytudású" azt hiszi hogy az IceArmor "ollózott" ROM :) Lényeg az, hogy mi tudjuk hogy nem az! :D :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#8027) mrskatejoe válasza ux1 (#8026) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

(#8026) ux1

+ 1 :K

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#8028) mrskatejoe válasza feecike (#8025) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

(#8025) feecike

a leírásodból nem vágom mi lehet a gond, de miért nem mented egyben ? akkor csak vissza kéne állítani.

:DDD nem sok egy kicsit ??? "több mint szaz app " :O

(#8029) apeelme

a helyedben nem azzal foglalkoznék , hogy mit mondanak hanem azzal hogy ki mondja. ;) :R

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#8029) apeelme válasza ux1 (#8026) üzenetére


apeelme
addikt

az a legnagyobb gond...és bosszantó...hogy napok-hetek önfeláldozó munkáját másodpercek alatt porba tiporhatják, az esetek többségében nem készakarva...

(#8030) bubus66 válasza Torento (#8006) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Torento

Szia kell ADW van ne kritizálj semmit amíg nem nézel és magyar én is azt használom. Néz utána az Ext ha kell át küldöm de a másik is mag van magyarul.Tessék ITT ADW a Másikat át küldöm neked az is magyar úgy HÍVJÁK ADW EXT

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8031) feecike


feecike
csendes tag

nekem még több is kellene csak mire odajutnék mindig ugyanaz a probléma jön elő addig nincsen gond mig ujra inem inditom a telefont vagy lemerul vagy akármi,ienkor betölt beirom pin kodot és belépek a menube és nem látja a memoriakártyát kb fél perc mire bejönnek az appok és ienkor ujraindul ------------ már három napja szenvedek vele ha kiveszem a kártyát akkor jo,ha visszateszem ujraindul belő memoria van mert mindent a memorikártyára mentek links2sdvel ice armor romom van nagyon jo,....valami megoldás csak van rá??hogy mentsem le?

(#8032) mrskatejoe


mrskatejoe
aktív tag

bubus66

nézz rá a pm-re ;)

(#8031) feecike

milyen típusú az sd kártyád ?

néz meg ezt ;) [link]

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#8033) M3xx


M3xx
tag

Sziasztok!

Egyszer már nekiugrottam a root-olásnak, most megint megpróbálom.
"Gyári rom rootolása, custom recovery felrakása nélkül!" módszert választottam.
A problémám a múltkori: megáll a waiting for device-nál. Az USB driver-el szerintem nincs gond, mert Sajátgépben látja meghajtóként: ZTE_USB_Driver. Eszközkezelőben nem lát ismeretlen eszközt, hogy a google usb driver mappát adjam meg neki telepítéshez.
Újraindítást is próbáltam, ugyanez a helyzet utána...

(#8034) storm3 válasza M3xx (#8033) üzenetére


storm3
senior tag

Motorola driver megoldja a problémád,szerintem a topiknyitó hozzászólásban ott a linkje,érdemes végigolvasni :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#8035) Sanyi544 válasza M3xx (#8033) üzenetére


Sanyi544
csendes tag

Beállítások-Alkalmazás fejlesztés- USB hibakeresés engedélyezted? Pipa be!!

(#8036) bubus66 válasza mrskatejoe (#8032) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz meg néztem mindegy gondoltam talán tudsz vele valamit kezdeni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8037) feecike válasza mrskatejoe (#8032) üzenetére


feecike
csendes tag

Bármit megtennék ha lenne erre a problémára megoldás nem lehet probléma szerintem a programok darabszáma nem?APPmonster ez miért jobb mint a links2sd vagy romtoolbox??
Cserébe adok olyan gta3 at ami full fpsel megy akadásmentesen alap megahertzen :) huzva még jobb ugy fut mint psen

sandisk 8 giga ,

[ Szerkesztve ]

(#8038) skidrowkill válasza ux1 (#8026) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Én nem mondtam egy szóval sem!
én szerintem a legjobban kidogozott rom amit eddig használtam :)

Apeelme-mostmár megkérdezem mert érdekel hogy mit jelentenek a szvsz és az FC szavak? :DDD
(bocs ezekért a kérdésekért)

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#8039) M3xx


M3xx
tag

Na most elvileg megcsinálta, ellenőrzőm jó-e.

(#8040) molnarpeter válasza skidrowkill (#8038) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szerény véleményem szerint
Force close:

Mp

(#8041) skidrowkill válasza molnarpeter (#8040) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

:R így már világos :)
szvsz? esetleg??

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#8042) M3xx válasza M3xx (#8039) üzenetére


M3xx
tag

Ööö hogyan tudom legegyszerűbben ellenőrizni? Még sosem volt rootolt készülékem.

(#8043) skidrowkill válasza M3xx (#8042) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

NoFrills

próbáld meg húzni a processor

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#8044) mrskatejoe válasza feecike (#8031) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

(#8031) feecike

javaslatom a következő ;)

- ne akarj mindent sd-re tenni mert nem minden program szereti
-próbálj 10-20 programot telepíteni max. Majd nézd meg , hogy megmarad -e ?
- Azt is ellenőrizd , hogy ott vannak-e a programok az sd-n , de ne csak a telefonnal, hanem külső géppel is.
- Elképzelhetőnek tartom, hogy lassan haldoklik az sd kártyád . Ha van lehetőséged próbáld ki másik kártyával, mert ez Tutira nem ROM hiba ;)

Bubus

Kezdtem vele valamit :R szuper lett ;)

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#8045) M3xx


M3xx
tag

Felraktam root uninstallert. Írta, hogy megkaptam rendszergazda jogot. Kérdésem: mi az amit semmi esetre se töröljek, nyilván nem android rendszerre stb-re gondoltam. Pl. gyári doc to go mehet le?

(#8046) Apaxp válasza skidrowkill (#8041) üzenetére


Apaxp
senior tag

szvsz? esetleg??

szerény véleményem szerint

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#8047) molnarpeter válasza skidrowkill (#8041) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az szvsz = szerény véleményem szerint :)

Mp

(#8048) kelzsoca válasza skidrowkill (#8041) üzenetére


kelzsoca
félisten

szvsz=szerény véleményem szerint.
..................
Én nem mondtam egy szóval sem!
én szerintem a legjobban kidogozott rom amit eddig használtam

Itt mondtál hülyeséget:

-IceArmor CM forrású ROM (tilal6991 álltal át portolt forrásból készült)

Az igazság pedig ez:

Az Ice Armor-hoz nem sok köze van Tilal-nak, lényegében csak annyi, hogy időt spóroltunk vele, de az általa publikált skate config (ez nem rom, ez nem forrás, inkább konfigurációs beállításként kell rá gondolni) tehát ez a config is erősen hiányos volt, hogy ez direkt, vagy sem nem tudjuk, nem lényeg, de ki kellett egészíteni.
Tehát a valós forrás egy általunk átdolgozott CyanogenMod forrás, amihez egyedi kernelt raktunk össze, és felhasználtuk Tilal configját, így állt össze az Ice Armor.

[ Szerkesztve ]

(#8049) mrskatejoe válasza skidrowkill (#8041) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

szerény véleményem szerint ennek kell lenni ;)

;) [link]

WOW nem semmi :R ennyien egyszerre

(#8050) feecike

;] nekem 4 napos origi volt amikor meghalta magát :K
próbáld ki amiket írtam, mert többet fogunk tudni . Az biztos, hogy nem ROM hiba, így máshol kell keresni a hibát...mondjuk SD kártya ;)

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#8050) feecike válasza mrskatejoe (#8044) üzenetére


feecike
csendes tag

nem is mondtam de husz játék? XD kártya két honapos ........:(( nem tudom mi lehet

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.