Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) callvote válasza execute93 (#11100) üzenetére


callvote
senior tag

xperia mini?
hát...az asszem armv7-es snapdragon procis....
vannak játékok amik csak oylanokon mennek,de sok van skate-ra is.
ha valamilyen okbol vennék olyat,amit nem fogok miután kiprobáltam és majdnem földhöz vágtam:D..akkor abbol is csak a mini pro-t venném.
másrészt annak kicsi a kijelzöje,azon netezni,játszani nem igazán jo,mig a skate-nek elég nagy a kijelzője.
dehát izlések és pofonok :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11102) pusihusi válasza execute93 (#11100) üzenetére


pusihusi
addikt

Ilyen fiatal vagy, én még a telefont sem látom :D :C :R

Üdv. Feri!!

(#11103) bluobluo75 válasza aldebaran (#11059) üzenetére


bluobluo75
őstag

Nem akarom bántani Marciteket de egy cseppet akadozik az eredménye :U

(#11104) krystman válasza execute93 (#11096) üzenetére


krystman
őstag

Nekem eredeti gyári rom van rajta, de minden nagyon szépen megy rajta! Dead Space is szépen megy.GTA is meg van nekem, de csak holnap tudom megnézni. Megírom ide, hogy megy holnap, ha érdekel. Egyébként csak jót tudok mondani errõl a telefonról, amióta meg van. Nyugodtan megveheted, nem fogsz csalódani benne.

(#11105) callvote válasza bluobluo75 (#11103) üzenetére


callvote
senior tag

marcitek egy restore-al visszaállitott belakott V1-es romot tett fel..és amikor ez elindult (ujra) elsöre,nyilván kellett egy kis idő mig a kellő tempót felveszi a telefon...
ő mindent jól csinált:)
minden rom az első inditásnál lassabban áll fel :)

Redmi :)

(#11106) execute93 válasza krystman (#11104) üzenetére


execute93
őstag

Megköszönném, ha leírnád! Köszi!:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#11107) bluobluo75 válasza #40993792 (#11075) üzenetére


bluobluo75
őstag

Nem rossz! Tetszik! :K

(#11108) xtr3m3 válasza Indiant (#11073) üzenetére


xtr3m3
tag

gabe96

A ZTE-nek nincs szervize magyarorszagon tehat a keszulekeket vagy egy az egyben cserelik vagy nem.
En azt mondom ne add fel :)

[ Szerkesztve ]

xtr3m3

(#11109) bluobluo75


bluobluo75
őstag

A mikro SD kártyára lehet egyből rámásolni, telepíteni, letölteni, vagy ajánlott előtte valamit beállítani?

(#11110) callvote válasza xtr3m3 (#11108) üzenetére


callvote
senior tag

az e-care a hivatalos zte szervíz :)

" az E-Care Solutions Kft. együttműködési megállapodást kötött a kínai ZTE Corporation-nel. Az együttműködés keretében az E-Care Solutions Kft. kiemelt szervizszolgáltatásokat nyújt a magyarországi okostelefon piacon is terjeszkedő kínai vállalatnak. "

e-care

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#11111) xtr3m3 válasza callvote (#11110) üzenetére


xtr3m3
tag

Nekem nem ezt a valaszt mondtak ahol vettem.
De attol lehet igazad van. Én a valasz utan mar nem kutattam tovabb, mivel mar elegedett voltam :))

[ Szerkesztve ]

xtr3m3

(#11112) krisz1994


krisz1994
csendes tag

Üdv!

XP-vel szeretném rootolni a Skatemet. Az lenen a kérdésem, hogy letöltöttem a zte drivert, meg usb handsetet, viszont XP-m van ahhoz meg úgytudom kel a fastboot driver. azt is letöltöttem csak azon nemtudom mit kell telepíteni. semmi setup fájl vagy ilyesmi. Azzal mit kell csinálni? Köszi a választ! :R

(#11113) bubus66 válasza krisz1994 (#11112) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#11112) krisz1994

Csak rootolni akarod? Mert az írásodból az derül ki. Itt a leírás.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11114) krisz1994 válasza bubus66 (#11113) üzenetére


krisz1994
csendes tag

E szerint csinálom ,csak ugye XP-m van és ottvan hogy ahhoz kell az fastboot XP, azt letöltöttem de akármelyik ikonra kattintok nem települ semmi. nincs egy exe fájl se, semmi. Ezzel mit kell csinálni akkor, hogy mnejen XP-n is a root?

(#11115) bubus66 válasza krisz1994 (#11114) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Tölsd le ez T_Mobile_Hu_Skate_suerboot Az előbb linkelt oldalról le tudod tölteni. Handset USB divert meg el küldtem.

A mappán belül pedig install-superboot-windows.bat

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11116) krisz1994 válasza bubus66 (#11115) üzenetére


krisz1994
csendes tag

Már jó lett a root!:D Köszi a segítséget! :R

(#11117) okoska74


okoska74
senior tag

Az új kamera app nagyon jó.
Itt van néhány kép:
[link]
[link]

Tök sötétben is élvezhető képet csinál, de nappal jó fényviszonyok mellett tökéletes a képe.

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11118) molnarpeter válasza okoska74 (#11117) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Axe "párnás" egérpad? :D

mp

(#11119) Takilandbau válasza okoska74 (#11117) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

(#11117) okoska74!
Milyen új camera app? A gyári beépített? Vagy a Camera 360? :)
(mert nekem a gyári szerintem jobb képet csinál)
De néztem a képeket amit csináltál vele, hát sokkal jobb képet csinál mint az enyém... :D hogy csináltad? :DDD

[ Szerkesztve ]

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11120) okoska74 válasza Takilandbau (#11119) üzenetére


okoska74
senior tag

Egy szobának nevezett lyukban készült az egyik egy ablaka sincs, csak egy neoncső.
A másik a melóhelyen .

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11121) kelzsoca válasza Takilandbau (#11119) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még az elején, ezt tudtam lőni a Skate-el: kép

[ Szerkesztve ]

(#11122) okoska74 válasza kelzsoca (#11121) üzenetére


okoska74
senior tag

Holnap, azaz ma készítek nappal kinn a szabadban pár képet azt is megosztom, hogy milyen.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11124) FeRkE válasza #40993792 (#11123) üzenetére


FeRkE
őstag

Igen, szerintem is egész elfogadható képeket csinál, ahhoz képest, hogy amikor bejöttek a kamerás telók, milyen értelmetlen fos képeket csináltak, a Skate-es képek szerintem teljesen jók. Persze nem egy DSLR, de ha nincs más, akkor jó hogy van ez is. Régebben eszembe nem jutott volna telóval fotózni (van kompaktom és DSLR is) míg mostanában minden héten lövök vele 1-1 képet :) Sőt, gyakran meg is Photoshopozom egyből, a CameraZoom FX-el :)

(#11125) pusihusi


pusihusi
addikt

T fórumozók, ma reggel felhúztam a procit 1036-ra, nem tetszett nekije, de nekem sem amit csinált. :( Le fel kapcsolt, s csak úgy tudtam visszaállítani, hogy ki kellett vennem a memória és a sim kártyát :K ! Úgy hogy beállítottam979-re, s nálam ez a maximum :K :W

Üdv. Feri!!

(#11126) Indiant válasza pusihusi (#11125) üzenetére


Indiant
addikt

Mint az már korábban kiderült (számomra) abszolút felesleges húzni a procit.
Mert három dolgot lehet elérni csak vele:
- jobban melegszik a telefon
- hamarabb hal meg a proci
- jobban merül az akksi

Köszönöm apeelme kiigazítását, a teljesebb kép érdekében!

(#11122) okoska74: remélem csinos nagykorú hölgyeket fotózol, akiken max. bugyi lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#11127) apeelme válasza Indiant (#11126) üzenetére


apeelme
addikt

és jobban merül az akksi...

[ Szerkesztve ]

(#11128) GRomeo válasza pusihusi (#11125) üzenetére


GRomeo
tag

Véletlenül nem az akksit akartad kivenni? És igy resetelni?

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11129) pusihusi válasza GRomeo (#11128) üzenetére


pusihusi
addikt

Azt is kivettem, de a kártyákat is ki kellett vennem! :K

Üdv. Feri!!

(#11130) pusihusi válasza apeelme (#11127) üzenetére


pusihusi
addikt

979Mh-nél nem merül gyorsabban az akku, mint a gyári rommal :K :R

Üdv. Feri!!

(#11131) GRomeo válasza pusihusi (#11129) üzenetére


GRomeo
tag

979-en stabil?
960-on még talán stabil,de ez felett már nem igazán egészséges járatni,meg mihez kellene ennyire húzni?!

Az élet attól szép,hogy bármi megtörténhet,de attól sz.r,hogy meg is történik!

(#11132) Takilandbau válasza #40993792 (#11123) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

(#11123) Zsolt_72:
A tapasztaltatok szerint meglepi a kívülállókat a Skate-tel készített képek minősége...
Hát engem nem nyűgözött le a kép minősége...nekem a skate előtt egy SE Satio-m volt ami 12,1MP és xenon vakus, nah az csúcs képet készített. :) Kicsit lehet arra akarom hogy húzzon, de tudom az ára mind a kettőnek különböző, főleg mikor vettem a satio-t.
(#11121) kelzsoca:
Még az elején, ezt tudtam lőni a Skate-el...
Igen, ezt a linket már megnéztem, és meglepően jó képet sikerült csinálnod! :)
Nekem valahogy főleg ha nincsen megfelelő fény nagyon "torz" homályos képet csinál.

Nekem nem tudom miért, de ugyan azok a beállítások vannak mint a linken leírtakban, és fele ilyen jó képet csinál, sőt mint korábban írtam színekben és talán élleségben jobb képet csinál a gyári camera.apk mint a Camera 360...

De ma csinálok mind a három programmal, gyári, camera 360, camera zoom fx el, és felrakom és kíváncsi vagyok mit mondok rá!

(#11126) Indiant:
Mint az már korábban kiderült (számomra) abszolút felesleges húzni a procit...
Csatlakozom, mert szinte nem érezhető a gyorsulás és én 787Mhz-en használom és még a játékok is mennek fainul...jó nem játszok ilyen GTA meg társaival, de a Dead Space az AKADÁS nélkül ment, smatassV2 vel és 787Mhz! A 245Mhz-t nem érdemes levinni 122Mhz (szerintem) mert nem lessz hosszabb az aksi idő, de viszont az ébredés nehezebb. De van hogy 480Mhz is használom, ott pl a böngészés már akad...de 787Mhz-n nekem tökéletesen megfelel.
Egyébként mindenkinek szép szombat reggelt!!

[ Szerkesztve ]

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11133) stevve


stevve
nagyúr

Megkérnék mindenkit, hogy legyen türelmesebb másokkal és maradjon a beszélgetés, segítségnyújtás konstruktív. Nyugodt hangnemben jobb a hangulat is. (nem muszáj például mindenre válaszolni, ami nem tetszik csak azért, hogy elmondjuk, nem tetszik, amit a másik írt)

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#11134) pusihusi válasza GRomeo (#11131) üzenetére


pusihusi
addikt

1017-ig stabil, nem :( szükséges csak kipróbáltam :K :R

Üdv. Feri!!

(#11135) pusihusi


pusihusi
addikt

Compcache Ram mirevaló? Melyik beállítás jó-letiltva-10%-18%-26% :F :R

Üdv. Feri!!

(#11136) kelzsoca válasza pusihusi (#11135) üzenetére


kelzsoca
félisten

Arra nincs szükség, tehát letiltva, 512MB RAM-nál nincs értelme.

(#11137) Tobika1


Tobika1
senior tag

Mikorra várható az ia3-hoz a patch? :)

(#11138) Takilandbau


Takilandbau
csendes tag

Na itt vannak a képek:
Kinti fénynél:
Camera 360 V3.0
Camera Zoom Fx
Gyári

Szobában:
Gyári
Camera Zoom Fx
Camera 360

És itt vannak a Satioval készült képek:
Satio1
Satio2
Satio3
Satio4

Azért látszik a különbség! :DD

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11139) William84 válasza Takilandbau (#11138) üzenetére


William84
csendes tag

Mi ez a satio??

(#11140) kelzsoca válasza Takilandbau (#11138) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk az összehasonlító képeket nem úgy szokták csinálni, hogy a skate-nél még kutya van, a satio-nál meg macska, vagy ennyivel jobb lenne hogy a kutyából macskát készít, mert akkor veszek egy satiot én is :C

(#11141) Jano_023 válasza Takilandbau (#11138) üzenetére


Jano_023
őstag

Nekem a gyári mellet a camera zoom fx is fent van. És szerintem sötétben jobb képeket csinál mint a gyári.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#11142) Keeperv85 válasza kelzsoca (#11140) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szegény tacsi... macska még úgysem volt... :DDD

(#11143) Takilandbau válasza William84 (#11139) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

(#11139) William84:
Mi ez a satio??
Sonyericsson Satio/U1i

(#11140) kelzsoca:
Mondjuk az összehasonlító képeket nem úgy szokták csinálni...
Igen tudom, de sajnos a satio-mér nincsen meg, mert meghalt... :( így nem tudtam fotózni ugyan azt a két készülékkel...
...vagy ennyivel jobb lenne hogy a kutyából macskát készít, mert akkor veszek egy satiot én is..
Ennyivel azért nem jobb! :DDD De a Satio 3évet húzott le nálam...

(#11142) Keeperv85:
Szegény tacsi... macska még úgysem volt...
Nem tudom mire értetted, de egyik képen sincsen tacskó...és ez sértés a fajtatiszta kutyáknak. :) Mert egy boxer van a képen és egy pitbull szuka! A két macska meg hát macska... :D

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#11144) okoska74 válasza Indiant (#11126) üzenetére


okoska74
senior tag

Ha ilyenekre gondoltál akkor még várni kell amíg jobb lesz az idő.
[link]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11145) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, azt nem tudjátok hogy be lehet e állítani a szinkronizálást úgy hogy a picassarol csak egyes mappákat töltsön le és ne az összeset?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#11146) pusihusi válasza kelzsoca (#11136) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszönöm! :K

Üdv. Feri!!

(#11147) kelzsoca válasza Tobika1 (#11137) üzenetére


kelzsoca
félisten

Még várunk vele, hátha lesz még mit javítani.

(#11148) okoska74


okoska74
senior tag

Kelzsoca a Modacon kint volt kamera app az már egy módosított vagy ugyan az ami a magyar IA3 ban van?

IA3 alatt hogy lehet működésre bírni a HOME (házikó) gombot?

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#11149) Tobika1 válasza kelzsoca (#11147) üzenetére


Tobika1
senior tag

nem sürgetésként kérdeztem :) meg vagyok elégedve az IA3-al. :)

én 2 hibát találtam, a galériás képmegjelenítés és a fényképező dátumozása, ezeket leszámítva tökéletes :)

(#11150) XSiGma


XSiGma
aktív tag

üdv kellene egy kis segítség: van egy új ilyen telefonom,szinkronizálnám a google fiókommal,de kapcsolat hibát ír.wifin folyamatosan van kapcsolat.nemtudom beállítani az apn-t,gondolom az kellene neki,beírtam már a szolgáltató adatait is,be van kapcsolva az adathasználat engedélyezése.böngészőből próbáltam letölteni az apn on off appot,de background data disablet ír,és mielőtt engedélyezni tudnám egyből továbbléptet a google fiók szinkronizáláshoz.mi lehet a probléma? :F köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.