Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) Tobika1


Tobika1
senior tag

sikerült! köszi!

(#12252) krystman válasza callvote (#12243) üzenetére


krystman
őstag

Én a Ru Uninstallert tudom ajánlani neked. Én nekem is volt fent Go Louncher, meg mindenféle cucc alá, és nagyon szépen ki tudtam pucolni, minden egyes részét a Go-nak. Sőt még a biztonsági mentéseket is megtalálja apk fájl alapján, és ki lehet gyomlálni minden piszkot.

(#12253) callvote válasza krystman (#12252) üzenetére


callvote
senior tag

nemkell semmilyen unistaller ehhez :)
megoldottam ahogy fent irtam...:)
felesleges progikat nem teszek fel ezért..az ES jo progi és sokmindent tud:)
ha nincs fent egy alkalmazás és rányomok,ugyis kiirja a rendszer hogy ez nincs telepitve..és onnantol kezdve el lehet távolitani :)

Redmi :)

(#12254) aschil


aschil
csendes tag

SkateV1-et használok és mostanában gyakran előfordul, hogy a fényképek egyszer csak eltűnnek.
Kártyahiba lehet?
Camera 360-at használok.

(#12255) callvote válasza aschil (#12254) üzenetére


callvote
senior tag

sztem válts V2-re:)
restartolj egyet,ugy nézd meg és gépre kötve is...

Redmi :)

(#12256) Norbeee01 válasza hunaqua (#12241) üzenetére


Norbeee01
tag

Úgy tűnik akkor hogy SPB és CM7 Skate(Gondolom neked is IA III van fent),nemigazán jönnek ki egymással...Kár,mert én 960mhz-en ketyegtettem mindíg a CPU-m és csak így mentek rajta normálisan a játékok...Átkell értékeljem hogy ROM-ot váltok(ami bántana mert ez az eddígi legjobb rom számomra),vagy SPB Shell-t...Ha a kinézet a használhatóság rovására megy akkor inkább legyen "elmegy launcherem" mintsem hogy ne tudjam játszani kedvenc játékaim...Csak az árát bánom,dehát saját kárán tanul igazán az ember :U

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12257) bubus66 válasza aschil (#12254) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#12254) aschil

Próbáld meg a V2-re váltást, de ehhez szerintem a ROM-nak semmi köze nincs. A SD ment el valószínű. Nekem is volt ilyen próblémám, csak nem az SD kártya ment el, hanem a telefon kártya olvasója. Ha tudod, akkor egy másik SD kártyával is próbáld meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12258) callvote válasza Norbeee01 (#12256) üzenetére


callvote
senior tag

tedd fel a tsf shellt :)
nem lesz "gyorsasági,használhatosági gondod" :)

Redmi :)

(#12259) malwy


malwy
senior tag

IA3 + SPB 3d tökéletes együtt. Proci 998mhz-n, smartass2-n. 2 hét alatt nem fagyott ki. 1036on kiakasztja 2 óra játék kb a telót. Ezen nem. Szal igen telófüggő.

(#12260) Norbeee01 válasza malwy (#12259) üzenetére


Norbeee01
tag

Kifogtál egy über példányt én 960mhz fölött sehogyse bírtam stabilra bírni...bármilyen rom volt rajta mindíg 960mhz-ig volt stabil utána fagyott/reboot

(#12258) callvote :

TSF Shellt láttam nekem nagyon bonyolult volt,szép,gyors meg minden,de számomra kezelhetetlen...

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12261) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok!
Van egykis gondom. Rootolt a telefonom, és ugye a google marker átalakult google play-re. Én eztz eddig nemtudtam. Ezért mondom miez foglal 8 mb-t? Letöröltem, msot nem jön be a market, csak a régifajta az a zöld. Most mi a teendő? Hogytudnám vissaztenni a google play-t?
Köszi a választ!

Huawei P10 lite

(#12262) Norbeee01 válasza krisztian112 (#12261) üzenetére


Norbeee01
tag

Őőőő...asszem egy idő után magától befrissíti...De ebben nem vagyok 100% biztos

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12263) callvote válasza krisztian112 (#12261) üzenetére


callvote
senior tag

KLIKK

amugy "msot nem jön be a market, csak a régifajta az a zöld"
az a zöld a market vagy play vagy ahogy tetszik,müködik ez a lényeg :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12264) bubus66 válasza krisztian112 (#12261) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#12261) krisztian112 Igaz nem ott kaptad a választ az unrootra ahol kérdezted.

Felfrissíti majd magát. Unrotoolni meg így kell, Természetesen visszarakod azgyári recoveryt
a T-Mobil oldaláról letöltöd EZT
És telepíted a leírás alapján, ha csak rootoltad akkor csak ezt kell fel raknod.

[link]

Google Play Itt van az új apk

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12265) ouzohuto válasza bubus66 (#12264) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Trójás a linked :)

XiaomI RedmI Note|||

(#12266) krisztian112


krisztian112
senior tag

Köszönöm a válaszokat. :R
Még egy olyan problémám lenne, hogy sehogy sem tudom működésre bírni a Molbiladatkapcsolatot, vagyis a 3G-t. Hiába kapcsolgatom, widgettel vagy csak a beállításokban, egyszerűen nem jelenik meg az ikon az értesítő sávon, és net sincs. Csinált már ilyet régen is, de most 3 napja foylamatosan nem engedi. Mi lehet a probléma?

Huawei P10 lite

(#12267) bubus66 válasza ouzohuto (#12265) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam nem olyan mit használsz vírus írtot

Most töltöttem le és semmi a vírus irtót is futtattam és semmi

Vírus irtót használj ne NOD-ot és társait.

Itt a kép:[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12268) callvote válasza bubus66 (#12267) üzenetére


callvote
senior tag

az avast virusirto lenne?
sztem meg az egy kalap....:)))
kaspersky,norton..stbstb na azok már azok :)

a top 6ban,de még a top 10ben sincs benne az avast semelyik külföldi nevesebb listán :)
a nod 2ik 3ik környékéne van...
és bár az sem tökéj de az avastnál több :)

de tény ártalmatlan,nincs benne semmi...:)

ja de amugy feljebb már adtam hozzá linket,xda-s és 3.4.7es verziós play:)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12269) bubus66 válasza callvote (#12268) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(OFF)Veled nem vitatkozom mert te mindenhez értesz. Csak annyit barátom, hogy eredeti gyári,tehát nem mokolt. De nem neked írtam. Valamint tőled nem kértem commentett!!!!!(/OFF)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12270) callvote válasza bubus66 (#12269) üzenetére


callvote
senior tag

nem vitázok ez az egyik a másik meg nem én tudom jobban hanem pl külföldi és belföldi szaklapok stbstb,és olyan rendezvények ahol versenyeztetik akár 24 orán át folyamatosan a virusirtókat hogy melyik véd ki több támadást,melyik a legjobb..és nyilván ilyen tesztek eredmények,és dijak fényében azért mindenkinek látható hogy melyik a jó és melyik nem...
és az hogy te ezt támadásnak személyes sértésnek veszed az a te bajod..pont az ilyen megnyilvánulások miatt van a vita mint amiket épp teszel,mert ha valaki valamit netán jobban tud vagy többet olvasott valamiröl és nem ért veled egyet akkor neked az már támadás..hát vedd akkor annak és használd az avastot föleg ha még pénzt is kiadtál érte...
te vagy aki őt leszolta a nod miatt holott klasszisokkal jobb mint az avast,én azt mondtam hogy az nem jó és érdekes módon nekem esel..tehát te lefikázhatod az övét,de ha más megmondja neked hogy a tied rosszabb akkor az neked sértés..érdekes nem?:)
és ha nem kértél kommentet,akkor te se írj ennyi :)
nyugodtan nézz körül a neten bármelyik oldalon...és majd magad is rájössz hogy az avast sehol nincs...:)
felölem duzzoghatsz is de a tény akkor is az hogy feleslegesen estél nekem..joéjt:)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12271) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Kelzsoca oder Apeelme!
Megkérdezhetném, hogy nem lehetne valahogy beállítani IA 3-ban,hogy a fülesen a gombbal fel lehessen venni ha hívnak?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12272) bubus66 válasza callvote (#12270) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Nem neked írtam, és szeretném ha nem szólnál bele mindenbe. Na jò éjszakàt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12273) Predator2


Predator2
addikt

hello

szeretnék egy kis segítséget kérni:

Flash Player-re lenne szükségem a skat-re T-Mobilos de úgy h maradjon a garancia
10.3 apk-t feltelepítettem de azt az oldalt amire nekem szükségem lenne nem jeleníti meg sajna!

Fel lehet telepíteni a a 11-et? És ha igen akkor hogy?

THX a választ előre is

ui: az első hsz-ben a link nem működik!!

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12274) skidrowkill válasza Predator2 (#12273) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Flash 11
nyugodtan felrakhatod megmarad a garancia
ez egy apk..szóval csak telepíteni kell :)

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12275) Predator2 válasza skidrowkill (#12274) üzenetére


Predator2
addikt

kicsomagoltam géppel asro-val megpróbáltam telepíteni de egy árva apk-t nem talál benne :( :(

de akkor hogy kell?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12276) kelzsoca válasza skidrowkill (#12271) üzenetére


kelzsoca
félisten

ezt tedd fel recoveryvel

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#12277) andyTM válasza Badboys (#12244) üzenetére


andyTM
senior tag

- igazad lehet, hogy készülékfüggő, mert nálam semmi ilyen gond nincs.
- Nyíregyházáról ide Krems-be jöttem (Ausztria) , kb.560 km Sygic-el, de semmi problémám nem volt, a proci 960-on fut IA3-al.

- nekem még új ez a Sygic, de tetszik; úgyhogy ez volt a főpróbája.Előtte Igo-t használtam, és összehasonlítva a kettőt, mondhatom nyugodtan, hogy a Sygic pontosabb.

(#12278) skidrowkill válasza Predator2 (#12275) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

ez egy sma APK ezt nem kell kicsomagolni
[link]

(#12276) kelzsoca :R
minden tiszteletem :R illik hozzád a Félisten rang.

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12279) Predator2 válasza skidrowkill (#12278) üzenetére


Predator2
addikt

http://noob.hu/2012/03/10/screenshot_14.jpg

Pedig ma este egy kortyot se ittam :D

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12280) skidrowkill válasza Predator2 (#12279) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

nem kételkedem :))
itt a MoDaCo-s link remélem ez már jó lesz :DDD

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12281) Predator2 válasza skidrowkill (#12280) üzenetére


Predator2
addikt

a Adobe Flash 11 for ARM6 ugyan az amit te is adtál szóval
azt nem tudod véletlenül h ezt hogyan kell telepíteni/felmásolni?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12282) coyote66


coyote66
aktív tag

Egy kis segítséget kérnék. Az SE oldalon olvastam a bulild.prop file átírásáról. Konkréten a"ro.config.hw_menu_unlockscreen = true"-t akartam beírni először astro-val, majd totalcommanderrel, de nem sikerült elmenteni, vagy reboot után maradt a régi. A rootexplorer, és a rootbrowser telepítésekor újraindult a telefonom. Nem értem miért. Pedig a SkaTe v2 van rajta. (Egyáltalán ezzel a beírással el tudom érni, hogy menü gombra feléledjen a telefonom?)
Köszi a választ.

Én vagyok

(#12283) callvote


callvote
senior tag

a flash playerhez rootolt teló kell :)

(#12282) coyote66
root explorer kell vagy ES file explorer a telefonra és azokkal lehet átírni.
vagy ha a gépen írtad át és azt akarod betenni az eredeti helyére akkor is ezek közül kell valamelyik.ezekkel tudsz bemenni a system mappába írási joggal.
és a menu(középsö) gomb alatt van a mentés(save).

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12284) Badboys válasza andyTM (#12277) üzenetére


Badboys
őstag

Amit a héten cseréltek azon is ue. navi futott minden gond nélkül.kihoztam a csere darabot minden vissza gyári rommal ment a navi.Lecseréltem romot IA3 ra vége lett nem ment,de már az új rom úgy indított,hogy akksi tele egyszer csak elkezdett 1000 rel tölteni és sípolt ablak föl,hogy üres az akksi pedig fúl tele volt.Éjszakára kikapcsolom a készüléket 2-3% esést mutat reggelre az akksi IA3 al.Tegnap vissza a gyári rom este kikapcs reggel semmi esés 100% állt.Mások is írták a gps hibát.Valószínű,hogy valami nem ok.a rommal és a telefon függőséget sem zárnám ki.Eléggé rendes szórása van a telefonnak hiba % ban.Olvasgatom rendszeresen az oldalt és látom,hogy ua.program ami nálam hibátlan az másnak nem jó tehát a készülékek sem egyformák.

(#12285) Danex


Danex
addikt

Frissítve lett a CM9!

08/03/2012:
Brand new audio - compiled from source
Brand new copybit - compiled from source
Added proximity calibration
Camera partially working!!
Much improved kernel
Better battery life
Updated CM sources
More CPU OCing options
GPU OCing
CPU undervolting
Brand new EGL libs - huge performance boost on 3D
Updated kernel with new Blade kernel files

(#12286) mrskatejoe


mrskatejoe
aktív tag

Hajrá ZTE ;]

remélem az új telefonok még olcsóbbak lesznek (bár Mo. nem az USA )

ZTE fury

kicsit durva ez tényleg olcsó 1 gigahertzen ketyegő, egymagos Qualcomm MSM8655 processzor hajtja, melyhez 512 megabájtnyi RAM társul, ráadásul a microSD kártyás bővíthetőség mellett még 4 gigabájtnyi beépített flash háttértárat is kap a vevő. A 3,5 hüvelykes képátlójú kijelző átlagos, 320x480 képpontos felbontást kapott, a hátoldalon pedig egy 5 megapixeles, LED vakuval megtámogatott kamera figyel. Akkumulátora 1500 mAh kapacitású, amely ehhez a hardveres kiépítéshez viszonylag erősnek számít.

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#12287) Norbeee01 válasza Danex (#12285) üzenetére


Norbeee01
tag

Próbáltad már?

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12289) storm3 válasza mrskatejoe (#12286) üzenetére


storm3
senior tag

Egy ilyen ajánlat után kicsit 'lehúzásnak' érzem a Skatet,hogy őszinte legyek.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12290) callvote válasza storm3 (#12289) üzenetére


callvote
senior tag

nem a skate a lehúzás,hanem a szolgáltató húz le :)

Redmi :)

(#12291) Predator2 válasza callvote (#12283) üzenetére


Predator2
addikt

rootolva van de hogyan tovább?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12292) mrskatejoe válasza callvote (#12290) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

:DD :DD nem szolgáltató húz le hanem a "6alom " ;)

végül is azért (#12289) storm3 ..van benne igazság. A későbbiekben (1-2 év ) ilyen tendenciák mellett elérhetővé válik mondjuk egy 4 magos ZTE telefon is.

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#12293) kelzsoca válasza callvote (#12290) üzenetére


kelzsoca
félisten

A szolgáltató nem húz le, a 60 ezres telefont 40k-ért adja, ő inkább a készülékeken még bukik is, a lényeg a telefonhoz kötött előfizetés, és nem a telefon.

https://vertigostore.eu

(#12294) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Valaki megmondana nekem,hogy az Adreno EGL Graphics ami van a skates modacon az jo Blade re is??
Mert az ia Adreno 200

Predator2 ha gepkozelben leszek akkor irok privben es elkuldom e-mailban az apk-t

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12295) Predator2 válasza skidrowkill (#12294) üzenetére


Predator2
addikt

várom
köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12296) callvote válasza kelzsoca (#12293) üzenetére


callvote
senior tag

tudom hogy az elöfizu számit,de ha ingyen adja a telefont a szolgáltató,akkor sem bukik semmit,mert ha 1 évre adja a telót,akkor vagy kell valamennyi beugró és mellé olyan csomagot kinál aminek az alapdija is fedezi 1 év alatt..nemhogy kettő...
a szolgáltató sosem bukik semmit :)

(#12295) Predator2
ha rootolva van akkor csak felteszed EZT! és van flash :)

[ Szerkesztve ]

Redmi :)

(#12297) hunaqua válasza #40993792 (#12288) üzenetére


hunaqua
addikt

Szia
Írd le légyszi mi a tapasztalatod!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#12298) Danex


Danex
addikt

új 4.0 android tapasztalatok.

nagyon smooth az egész! és már a fényképező is működik félig meddig (nem látod mit fényképezel csak miután ellőtted a fotót)

kifagyás még nem volt

900Mhz antutu 1600pont
(3D-ben 570 pont, tehát egy papiron nagyobb a grafikus teljesítmény mint egy 2.3.7-en)

ui.: az OTG-t hogy tudom megnézni működik-e? (nincs átalakítom itthon, szal szoftveresen vagy valami trükkel szeretném megnézni)

(#12299) Norbeee01 válasza hunaqua (#12297) üzenetére


Norbeee01
tag

Benchmarkok szerint gyengébb mint az Ice Armor III viszont én nem vettem rajta észre semmi lassulást,minden gördülékeny és fasza(3d-s játékok amik mentek IA III alatt azok futnak itt is),amivel eddíg problémám van az az, hogy fekete képernyő van a kamera appnál megcsinálja a képet,de nem látsz belőle semmit csak miután elkészült és megnézted a galériában(lehetetlen vele így fotózni,most kipróbálom camera 360 appal is),wifi jó(jelerősség itt is gyengén muzsikál),GPS-t még nem teszteltem,magyar nyelv van benne,de nem teljeskörű a fordítás...nincs benne valamiért fájlkezelő,színek számomra valahogy nem olyan élénkek(bár lehet hogy csak rosszul látok :D).Egyenlőre ennyi a CM)ről többit később....

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#12300) Norbeee01 válasza Danex (#12298) üzenetére


Norbeee01
tag

nekem antutu 670pont 3d-re 960mhz-en (modaco-s adreno egl update-el)

uhh és bocsi hogy elfelejtettem a szerkesztés gombot használni!! :D

[ Szerkesztve ]

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.