Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14002) Nyertes480 válasza #40993792 (#14001) üzenetére


Nyertes480
csendes tag

Megkérdezhetem, hogy milyen romot használsz?
Nekem IA3 van, már újra is telepítettem, de nem hinném, hogy ezzel van gond.
Csak kíváncsiságképpen kérdezem meg, hátha közelebb visz a megoldáshoz.

saját kezűleg épített OSB dobozos projektor

(#14004) Nyertes480 válasza #40993792 (#14003) üzenetére


Nyertes480
csendes tag

Most próbálgatom a dolgokat.... egy iránytű-alkalmazással, és egy valódi iránytűvel. :DD
Ez alapján jó, de a maps-ben még mindig trágya.
Mérgesít, hogy eddig működött, de egy hete elkezdett össze-vissza mutogatni. :P

saját kezűleg épített OSB dobozos projektor

(#14005) scyllarus válasza krystman (#13995) üzenetére


scyllarus
veterán

Több mindent nem tud vele csinálni - de az eddigieket gyorsabban és simábban, mint eddig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14006) krystman válasza scyllarus (#14005) üzenetére


krystman
őstag

Igen ezt gondoltam! :)

(#14007) krystman


krystman
őstag

A rádióra lehet valami megoldást találni, hogy kihangosítva is lehetne hallgatni?

(#14008) Jano_023


Jano_023
őstag

Segítsetek! Erre valakinek ötlet ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#14009) skidrowkill válasza #40993792 (#13999) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

http://logout.hu/tema/zte_skate_pengebb_a_pengenel/hsz_13536-13536.html

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#14011) apeelme válasza Jano_023 (#14008) üzenetére


apeelme
addikt

Pontosan erre nincs lehetőség mert hatalmas meló lenne, de mégis milyen gombbal állítanád? Hiszen alapból minden létező fizikai gombnak - jó esetben - minden pillanatban van funkciója...esetleg hosszú bill. nyomásra...
de az Extra beállításokban - Felület - Értesítési energia widget - Widget gombok - Tájolás állítása-t ha bepipálod akkor máris ki-be kapcsolhatod a plusz gombbal hogy legyen-e képernyőforgatás vagy ne...

(#14012) asdexed


asdexed
tag

Hali. Valaki tud arról valamit, hogy egy 3.5.7-es rendszerben meg lehet-e oldani, hogy a hangerő gombokkal lehessen a kurzort léptetni a szövegmezőben?

"Én ismerek minden szabályt, de a szabályok garantáltan nem ismernek engem."

(#14014) asdexed válasza #40993792 (#14013) üzenetére


asdexed
tag

Bocsi, benéztem a verziószámot :D 2.3.7
Kipróbálom. :R

"Én ismerek minden szabályt, de a szabályok garantáltan nem ismernek engem."

(#14015) T1k3 válasza Badboys (#13970) üzenetére


T1k3
tag

Csatlakoznék én is (ha megoldható).

Valakinek van tapasztalata az AliExpress-el, esetleg az eladóval? Én eddig elég vegyes kritikákat hallottam az oldalról.

[ Szerkesztve ]

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#14016) Indiant válasza T1k3 (#14015) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem az egyik ismerősöm szokott erről az oldalról rendelni, ő meg van elégedve.

De azt nem értem, ha ingyenes a posta, akkor hová akartok beszállni. Hisz akkor mindenki házhoz kapja meg, ha meg egy valakihez jön, akkor pénzbe kerül eljuttatni mindenkihez.

(#14017) T1k3 válasza Indiant (#14016) üzenetére


T1k3
tag

Kicsit bizalmatlan voltam az egésszel kapcsolatban - sőt vagyok is... viszont egy próbát megér ennyi pénzért.

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#14018) Badboys válasza Indiant (#14016) üzenetére


Badboys
őstag

Csupán azért gondoltam ezt mert akkor egy ember kér 4-5 darabot nem kell külön külön sz....kodni vele. Az utalás meg megoldható egyszerűen.150ft posta költség + .Sajnos csak aki rendelné annak egy kicsit kellemetlen mert borítékolni kell.

[ Szerkesztve ]

(#14019) malwy válasza T1k3 (#14017) üzenetére


malwy
senior tag

Engem az aggaszt, hogy ebayen 24$ körül lehet beszerezni az ilyeneket, cserébe ott megbízható a visszajelzés, ebay védelme a csalás ellen szintén pozitívum.
Így ebayről lenne érdemes vásárolni, viszont ott valóban 5000 körül van, tehát a duplája.

(#14020) Badboys válasza malwy (#14019) üzenetére


Badboys
őstag

Az Ebay sem fenékig téföl ezt elhiheted mert már szívtam az Ebay el is.Sajnos egyre több a szaralak ott is csak utána kell olvasni.F....sza csókának föltüntetve és valójában hát inkább nem mondom.Digicizert rendeltem a HD2 höz igaz meg is jött nuku posta költség csak az volt a gáz,hogy rossz volt és utána eltünt a csóka pedig 90% os jelölése volt.

(#14021) malwy válasza Badboys (#14020) üzenetére


malwy
senior tag

Én eddig csak jó tapasztalatokkal rendelkezem (kopp-kopp), igaz minimum 10000 visszajelzésestől vettem drága holmit.
Volt, hogy visszaadták a pénze mert nem érkezett meg 45 napon belül, aztán olyan 52-53. napon mégis megjött.

[ Szerkesztve ]

(#14022) hunaqua válasza T1k3 (#14015) üzenetére


hunaqua
addikt

Sokszor rendeltem már az aliexpress-ről,és semmi gondom nem volt.Elvileg az utalás nem a kereskedőnek megy hanem "letétbe". Amikor megírod a visszajelzést akkor kapja meg a pénzt,ha sz@rsz a visszajelzésre akkor 30 nap után jut a pénzhez.Érdemes csinálni 1 "játszó" kártyát (visa,mastercard) amit utalás előtt feltöltesz arra az összegre (+ egy kicsi)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#14023) Csocsó111


Csocsó111
csendes tag

Sziasztok! Valahol olvastam talán itt a fórumon, hogy a Skate-ből valamilyen kis progi segitségével nagyobb hangerőt lehet kicsikarni. Nagyon jó lenne ha ezt meg lehetne csinálni, mert eléggé halk a navigációnál és a Televízió nézésekor. Segítsetek már megoldani ezt a problémát. Köszi!

(#14024) scyllarus válasza Csocsó111 (#14023) üzenetére


scyllarus
veterán

Például ezzel:
[link]

Sajnos a saját beállításhoz nem jó a free verzió :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14025) Adamis válasza Csocsó111 (#14023) üzenetére


Adamis
őstag

volume+ keresse az újságár... akarom mondani: play áruházban! ;)

(#14026) Adamis válasza Csocsó111 (#14023) üzenetére


Adamis
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#14027) Jano_023 válasza malwy (#14019) üzenetére


Jano_023
őstag

Én is az Aliexpreszes témához szólnék hozzá. Én is már többször nem is kevés pénzért rendeltem dolgokat és nagyon megvoltam elégedve a postázással és a csomagolással.
Azét sem kell félni a pénz bebukástól mert náluk a dolog úgy működik, hogy csak akkor kapják meg a pénzt ha vissza igazolod hogy a csomagot megkaptad. Hogy addig hol tárolódik a pénz azt nem tudom.
Egyedül talán a kártya minősége lehet kérdéses de szerintem ennyiért megéri.
Ja és még egy dolog. Ami ebayen van annak egy része is innen van. Azért van hogy 100,200, 500 db lehet csak rendelni egyes dolgokból. :D

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#14028) Csocsó111 válasza scyllarus (#14024) üzenetére


Csocsó111
csendes tag

OK! Köszi! Jó!!

(#14029) Csocsó111 válasza Adamis (#14026) üzenetére


Csocsó111
csendes tag

Mi az hogy dupla??

(#14030) tboldi válasza Csocsó111 (#14029) üzenetére


tboldi
nagyúr

Véletlenül kétszer küldte el a hozzászólást.

(#14031) Csocsó111 válasza Adamis (#14025) üzenetére


Csocsó111
csendes tag

Ez mi akar lenni? Nem értem mit és hol kell keresnem.

(#14032) Mr X válasza Csocsó111 (#14031) üzenetére


Mr X
veterán

A Marketen keress rá a "Volume+" alkalmazásra.

(#14033) Adamis válasza Csocsó111 (#14031) üzenetére


Adamis
őstag

:W Bocs, nekem már túl egyértelmű a dolog. Mindig elfelejtem, hogy vannak olyanok, akik nem értenek még annyira hozzá. Bocs! :B

(#14034) Csocsó111 válasza scyllarus (#14024) üzenetére


Csocsó111
csendes tag

Ez azt jelenti, hogy a Free verzióval nem tudom beállitani a saját készülékemet? Vagy mit jelent?

(#14035) scyllarus válasza Csocsó111 (#14034) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, a free verzióval nem tudod elmenteni a custom beállításokat. Pedig igazából az a hasznos, felhúzod mindegyik potit egy kicsit (nem maxra!) és elmented pl. "hangos" profilként, és aktiválod. 223 ft a fizetős, annyit szerintem megér. De a fórumtárs utánam adott linket egy másik programhoz, ami ingyenes. Azt nem ismerem, de mivel ingyenes, egy próbát az is megér. Próbáld azt ki, ha jó, akkor szuper, ha nem válik be, akkor ott az én tippem. Azt használom, tudom hogy érezhetően hangosabb vele a teló.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14036) pusihusi válasza scyllarus (#14035) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekem bevált az ingyenes!

Üdv. Feri!!

(#14037) scyllarus válasza pusihusi (#14036) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor mindenképpen azt próbáld ki először.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14038) madexx válasza Badboys (#14020) üzenetére


madexx
tag

Nekem is volt ugyanilyen probléma, rendeltem egy fülest, kifizettem, rá 5 napra lelépett az eladó. Írtam az ebay ügyfélszolgálatának hogy mi a szitu, felvették valahogy a kapcsolatot az eladóval (vagy nem tudom hogy mit csináltak), de 2 nap múlva már a számlámon volt a vételár (kb 5e Ft). Rá egy hétre pedig a füles is megérkezett :)))
Elég sokat rendelek Ebay-ről, nekem eddig csak pozitívumaim vannak (150+ vásárlás), egyszer rendeltem 10 bluetooth headsetet, abból 1 hibás volt, elvileg küldtek újat, de postán elkallódhatott valahol...
Amúgy rendeltem én is egy sd kártyát AliExpressről, majd írok ha megérkezett :)

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#14039) T1k3 válasza hunaqua (#14022) üzenetére


T1k3
tag

Köszönöm mindenkinek a visszajelzést.
Olvastam, hogy hogyan működik a fizetés... Igazából arra voltam kíváncsi, hogy ki milyen szájízzel kelt fel a termék megérkezése után és mennyit vásárolt eddig.

Rendeltem próbaképp egy darabot. Ha megérkezik akkor beszámolok róla.

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#14040) Badboys válasza T1k3 (#14039) üzenetére


Badboys
őstag

Egèsz dèlelőtt ezzel szòrakoztam ès nem sikerült egyszerűen nem volt hajlandò kapcsolòdni a szerverhez csak forgott ès semmi vègül meguntam 2 t akartam rendelni majd holnap megint pròbàlom ez az Èn formàm.

[ Szerkesztve ]

(#14041) Indiant válasza Badboys (#14040) üzenetére


Indiant
addikt

..üzlet szagot érzek... :D

(#14042) hunaqua


hunaqua
addikt

.....ha jó minöségű kártyák érkeznek,akkor lehet engem nagyon dicsérni!!!!

(de ha sz@ar ne rám haragudjatok) :DD :DD :DD :DD

Most nézem,pár nap alatt vagy 150-200 rendeltek. Mondjuk csak 1usd a haszna,akkor sem rossz pénz!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#14043) madexx válasza hunaqua (#14042) üzenetére


madexx
tag

Már most jár a köszönet, függetlenül attól, hogy beválik-e a kártya, hisz megosztottad velünk ezt a remek lehetőséget :)
Szóval Köszi Szépen! :R

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

(#14044) pusihusi válasza hunaqua (#14042) üzenetére


pusihusi
addikt

Milyen kártyát? Magyar, francia, tarokk ;]

Üdv. Feri!!

(#14045) T1k3 válasza hunaqua (#14042) üzenetére


T1k3
tag

Mindenképpen köszönet a megosztásért. Főleg, hogy már most mondták az ismerősök, hogy ha működik és minden rendben van akkor ne feledkezzek meg róluk.
Ha sz@r akkor viszont felkeresünk téged... ;] :D

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#14046) hunaqua válasza T1k3 (#14045) üzenetére


hunaqua
addikt

A nevem: Tying Min Lee pekingből :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#14047) Badboys válasza Indiant (#14041) üzenetére


Badboys
őstag

Tisztelt kollèga Ön rosszul gondolja nem üzlet szempontjàbòl rendeltem a kettőt,hanem kèt telefon van a csalàdban.Àmbàr üzletnek sem lenne rossz talàn,de a mai pocsèk időkben nem mindenki költ ilyen lukszusra pènzt. Meg vannak akiknek kisebb az ilyen jellegű igènyük mert elèg a kisebb is.

hunqua: Akkor kèrjük szìveskedjèl elintèzni,hogy legyen tovàbbi fejlesztès a telefonunkra.

[ Szerkesztve ]

(#14048) Indiant válasza Badboys (#14047) üzenetére


Indiant
addikt

A "nem a méret a lényeg" duma ebben az esetben, kamu.

Az meg ,hogy nincs már fejlesztés, azt jelenti, hogy úgy jó ahogy van.

(#14049) Jano_023


Jano_023
őstag

Tudja valaki, vagy lehet sejteni melyik lesz a következő ZTE telefon ami kis hazánkba érkezik?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#14050) kelzsoca válasza Jano_023 (#14049) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem lehet tudni, illetve ez olyan dolog, hogy amiben az adott hazai szolgáltató valamelyike (többnyire a T-Mobile) fantáziát lát, az lesz elérhető.

A friss telefonok érkezése szerintem valamikor ősszel vagy év végén várható (lásd Blade és Skate is csak év végén jelent meg adott évben)

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.