Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) SZATYIATI


SZATYIATI
csendes tag

Köszönöm :-) és ezt telon belül hol tudnám megtekinteni?

(#12853) Indiant válasza SZATYIATI (#12851) üzenetére


Indiant
addikt

A burkolat alatt... ;]

(#12855) callvote válasza SZATYIATI (#12851) üzenetére


callvote
senior tag

ha a telóban a naptárban valamelyik napra beállítasz egy eseményt hogy jelezzen..akkor azt ugy nézed vissza hogy,megnyomod a középső gombot,bal oldalon lesz a napirend,arra rányomsz és látod az egészet előre,és ott látszik az eseményed azon a napon amit beállítottál :)

Redmi :)

(#12857) callvote válasza #40993792 (#12856) üzenetére


callvote
senior tag

jah igen csak elnéztem a neveket de majd akkor elolvassa (#12847) Gorky01 :)

Redmi :)

(#12858) Gorky01 válasza callvote (#12857) üzenetére


Gorky01
tag

Okok már megvan köszi!

ZTE Skate with ICE ARMOR III. HUN Custom ROM by kelzsoca & apeelme

(#12859) andyTM


andyTM
senior tag

-sziasztok!
- valaki segítsen, kérem szépen!
- megtaláltam a medionos romot, de nekem nem sikerül backup-olnom, ha valakinek volna kedve tesztelgetni, vagy éppen romot cserél, nem próbálná meg ezt? ---> [link]
vagy valaki mondjon róla véleményt, hogy miért nem megy fel a skate-re?
- erre a Medion-os skate-re egyébként 3 év gari van! , de ami engem igazából érdekelne romon belül, az a navigációja. Segítsetek, köszönöm szépen!

- itt van a hirdetés a Medion-tól: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12860) bubus66


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

A 2011-ben melyik hónapban jelent meg a Skate?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12862) mrskatejoe válasza andyTM (#12859) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

jó ára van 199 eur ;] ;]

bár van hozzá kiegészítő is
"Akku töltő
USB adat-és töltőkábel
Stereo Headset
Autós tartó és autós töltő
4 GB 1 microSD ™ kártya "

[ Szerkesztve ]

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#12863) Takilandbau válasza andyTM (#12859) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Szerintem, ez nem rom... :N
De van az is, most nézem, hát nekem nem szimpatikus valamiért, én nem tesztelem :(
Egyébként Te hogy szetted le? Már régen nincsen megaupload...
Már meg van...megnézem, a navit benne azt majd meglátjuk... :)

[ Szerkesztve ]

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12864) bubus66 válasza #40993792 (#12861) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#12861) Zsolt_72

Köszönöm szépen. a válaszod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12865) Adamis válasza Takilandbau (#12846) üzenetére


Adamis
őstag

Nos, nem tudom miért, de nekem az IA III-nak a wifije is gyengébb... Hm... Fura!

(#12866) xalli


xalli
csendes tag

Sziasztok!!!
kérdezném hogy mi lehet a hiba???
rádugom a telcsit a pc-re és amikor a telcsin azt nyomom hogy USB tár bekapcsolása ...akkor újra indul a telcsi:(((
Ice Armor III van rajta...

(#12867) Adammer


Adammer
csendes tag

Hello!
Tudtok esetleg olyan böngészőt amivel úgy lehet netezni, hogy a szerverek ne mobilként lássák a telót. Mert pl. youtubon van olyan tartalom amit nem elérhető mobilra, és, hogy az ilyeneket meglehessen nézni.

Másik: A Skatev2-ben a bekapcsolásnál amikor előjön, hogy beírjam a pin kódot, ki lehet kapcsolni hogy ne legyen üzenetjelző hang?

Köszi

(#12868) callvote válasza Adammer (#12867) üzenetére


callvote
senior tag

a gyárival is lehet...
opera mobile browser..
dolphin HD browser....
mindegyiknek a beállitásaiban ott van hogy desktop vagy mobil nézetben böngésszen.

Redmi :)

(#12869) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Sziasztok! Eladó egy ZTE Skate mobiltelefon. Újszerű, 2 év garanciávál. 3 hónapos, egész végig tokban tartott. Ár: 35999Ft
Érdeklődni: verviktor.98@gmail.com

(#12870) Adamis válasza Mr.Wiking (#12869) üzenetére


Adamis
őstag

Nos, szerintem ez nem ide tartozik... Meg amúgy is, aki ide téved, annak nagy valószínűséggel már van ilyen telefonja...

(#12871) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali,

Érdekelne, hogy ki használja futáshoz a teleont ?
Milyen futóprogrammal és milyen kézpánttal?
Kijött a jói dő és kezdődik a futás és kellene valami amibe berakhatom a Skatet.
Köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#12872) Takilandbau válasza andyTM (#12859) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

A system.img 220MB...ez nem fog felmenni egy 150MB-os partícióra...TPT-zni kell, ahhoz hogy fel tud rakni...és nem tudom kibontani a system.img-t :(((

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12873) andyTM válasza Takilandbau (#12872) üzenetére


andyTM
senior tag

- nekem simán felment, (legalábbis a recovery szerint) de az intró után se kép, se hang...nem tölti be a rendszert.
- még ezt írták róla:

ro.build.version.release=2.3.5
ro.build.date=Thu Sep 29 02:45:12 HKT 2011
ro.product.model=MEDION LIFEP4310
ro.build.software_version=GB_BEL_MEDION_P743V1.0.0B02
ro.build.sw_internal_version=GB_BEL_MEDION_P743V1.0.0B02
ro.product.locale.language=nl
ro.product.locale.region=BE

- nem lehet, hogy a 4. és 5. sorban van a kutya elásva? a telómban: az alapsáv verziójára viszont ez van írva: P743B01 / nem értek hozzá, azt sem tudom mi ez /

- s gondolod, hogy eleve tpt-s rendszerrel árulnák???

- milyen programmal bontod az img?

[ Szerkesztve ]

(#12874) andyTM válasza xalli (#12866) üzenetére


andyTM
senior tag

- nem lehetséges, hogy húzva van a procid? - csak kérdezem....

(#12875) callvote válasza andyTM (#12874) üzenetére


callvote
senior tag

te tulajdonképpen mit akarsz a medion rommal?
ahogy elnézem gyári és annak modositott változata van fent..
ez olyan mint a sima skate szoftver és pl a V2...
a medion az csak belgiumban a telefon neve...itt nálunk skate...
ugyanaz a telefon,semmi különbség nincs.
irtad a navira vagy kiváncsi..milyen navigáciora?..ugyanaz van minden skateban,lehet az medion nevü vagy orange monte carlo....
az egész topic abbol indult ki,hogy valaki irt egy levelet hogy az aldiban vette a telefont aminek medion a neve,de látta hogy ez valojában skate,és kérdezte hogy lehetne modositani a romot mint akinek skate nevű van..erre csinált valaki egy sima rombol modosított romot.
nem is értem minek akar valaki feltenni egy külföldi romot,ami az alap android kis módosítása amikor a V2 pont ilyen és nem kell szenvedni vele :)
lehet én értelmeztem valamit félre,mert nem értem mi is a cél ezzel a rommal vagy miért is kell ezt feltenni?..ha igy van akkor tárgytalan az irásom :)

Redmi :)

(#12876) Takilandbau válasza callvote (#12875) üzenetére


Takilandbau
csendes tag

Egy kicsitt fentebb írta,hogy a telepített navi érdekelné...amit a aldi reklámjában van irva,szerintem. Késöbb ha gép elött leszek megírom,hogyan lehetne kibontani. De addig is:google-> system.img kibintása és voálá! Megerkezett a megoldás! :)

ZTE Skate Ice Armor III.by:kelzsoca&apeelme / S3 kernel by:C3C0 T-Mobile H

(#12877) Indiant válasza andyTM (#12859) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem volt már fent a Medion rom, ugyan nem tudom ez-e, de medion volt.

A gyári navi nem indult el, csak körforgott. Indítottam, szólt hogy valamit letölt és ez a két folyamat ismétlődött. Szóval kuka.

(#12878) grotib válasza Jano_023 (#12871) üzenetére


grotib
tag

Én futáshoz a SportyPal nevezetű progit használom, az első indítás után problémázott, de utána jól tette a dolgát. Sajnos még nem találtam hozzá megfelelő kézpántot, eddig mindegyik kicsi volt,

(#12879) Indiant válasza grotib (#12878) üzenetére


Indiant
addikt

"Sajnos még nem találtam hozzá megfelelő kézpántot, eddig mindegyik kicsi volt,"

Akkora kezed van?? :Y

(#12880) grotib válasza Indiant (#12879) üzenetére


grotib
tag

Ha-ha!
Akkora a teló! :O

(#12881) krystman


krystman
őstag

Mivel lehet tesztelni a procit, hogy mennyit bír még?

(#12882) bubus66


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok
Az Ice Armor 3-ban levő témákat hol találom meg, és azokat lehet telepíteni másik cm7-es romra?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12883) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Eggyik ismerősöm rootolni akarta a telefonját,és nem tudom hogy jött neki hogy letöltse ezt a programot és evvel rootolja... közben ez nem is arra való de mind 1...nem tudom ki mondta neki hogy evvel rootolni lehet úgy hogy ez egy Blade-hez való progi...
Most meg nem indul el a telefon....
Ez már kuka??

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12884) bubus66 válasza skidrowkill (#12883) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem próbálja meg a Skatehez valló TPT aztán majd kiderül, hogy kuka-e vagy sem. De ha elolvasta volna a leírást ez Blade-hez való.mint ahogy írtad is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12885) callvote válasza skidrowkill (#12883) üzenetére


callvote
senior tag

jo a skate-hez ez a progi de nem rootolásra hanem átparticionálni...
ha nem tett fel cwm-et és gyári a recoveryje,megprobálhatja a tmobileos szoftverfrissítést hogy helyreteszi-e vagy sem...
vagy a zte oldalrol a letölthető rendszert feltenni...

Redmi :)

(#12886) bubus66 válasza skidrowkill (#12883) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#12883) skidrowkill

Itt A TPT-s link. [link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12887) skidrowkill válasza callvote (#12885) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Hát az a baj hogy a Gyári recovery van...és nem akar az FTM megjelenni a zöld droidnál megáll....ezért nem lehet T-s szoftverfrissítést alkalmazni...
Lehet ott módosult már a Firmware...

(#12886) bubus66 én is ezt ajánlottam neki ...majd meglátjuk h lesz e neki egy drága téglája :/ vagy sem

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12888) storm3 válasza grotib (#12878) üzenetére


storm3
senior tag

Lépésszámlálóra nincs tipped,ami fut a háttérben és nem 'áll' mikor a kijelzőt offra rakom?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#12889) bubus66 válasza skidrowkill (#12887) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#12887) skidrowkill

Akkor próbáljátok, amit belinkeltem TPT SD kártyáról, visszaállítani. Figyel, ha most nem indul el, akkor mindegy nem egy próbát meg ér. Vagy talán érdemes lenne a T-Mobile honlapjáról leszedni és azzal is meg próbálni, mert ott ki kell szedni az aksit és lehet, hogy bejön a FTM recovery.

mrskatejoe

Igen az így van ahogy le írtad, szerintem a próbát meg éri. A másik telodra a Z4Root próbáld meg, hátha jó lesz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12890) mrskatejoe válasza skidrowkill (#12887) üzenetére


mrskatejoe
aktív tag

Csak a Bubus által írtakkal tudjátok életre kelteni szvsz

ugyanis :
* Letöltés TPT fájlokat ad másik partícióra elrendezések
* Letöltés TPT fájlokat konvertálja, és helyezzen be egy menetben ROM
* Készítsd el a saját TPT választott partíció méretét, a hasznosítás és az indítási képet (egy adott tartományban) - root elérés kell Egyes telefonokon
* Indítsuk el a TPT belülről app egyes ROM-ok, nem kell használni a hardver gombok kézzel
* Ellenőrizze a fájl ép
* Csomagold ki a TPT fájlokat a megfelelő helyre
* Ellenőrizze, hogy minden fájlt te arról, hogy a Flash ép

Figyelem: veszélyes lehet TPTs és maradandóan tégla telefon. Csak fájlok tervezett telefon, és mindig kövesse az in-app utasításokat. Ha villog TPT, minden adatot törölni kell. Készítsen egy biztonsági mentést először.

ZTE-Skate; SkaTe_v2 by kelzsoca; T-Mobile Hu

(#12891) bubus66 válasza mrskatejoe (#12890) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

(#12890) mrskatejoe

Az meg van, neked hogyan kell csinálni?Ha jól emlékszem, akkor valahogy így az image mappát felmásolni az image. bin fájlal együtt az SD kártyára és, kikapcsolt állapotban Hangerő+ (azt hiszem) + Home + Bekapcsoló gomb, míg a folyamat csík meg nem jeleneik, de javítsd, ki ha nem jó valami.

(#12887) skidrowkill

Így próbáljátok meg,a leírás alapján de te biztos tudod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12892) skidrowkill válasza bubus66 (#12891) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Köszi mindkettőtöknek...elmagyaráztam neki telefonon ezt a megoldást...és majd hazamegy megcsinálja(kíváncsi vagyok)
az a baj hogy nem lakunk közel h meg tudjam neki csinálni :/
Amúgy jó írtad
Menü gomb+hangerő FEL+power gomb ....

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12893) callvote válasza skidrowkill (#12887) üzenetére


callvote
senior tag

probálja meg a gyári recovery-s csomagbol visszatenni/feltenni a gyári ftm-et...
ahhoz nem kell bekapcsolni sem a telefont,mert kábelröl megy....
azt ami ITT van.
de amugy az FTM a zöld robot előtt jön be,nem utána :)

Redmi :)

(#12894) bubus66 válasza skidrowkill (#12892) üzenetére


bubus66
nagyúr
LOGOUT blog

Oké, ha valamit tudsz akkor írd majd meg légyszíves.

Az USB Hibakeresést hogyan kapcsolja be ha nem indul el a telefon?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#12895) skidrowkill válasza bubus66 (#12894) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

okés írok ha van valami

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#12896) macilacus


macilacus
senior tag

Ma voltam a T-nél a telefonnal, hogy belülről poros a kamera. Szervizes elvette a telefont megpróbálta lefújni levegővel, de nem sikerült neki. Ezután közölte, hogy csere, de várni kel egy hetet mert nincsen készleten. Jövő héten küldik az sms-t ha megjött a csere telefon.

Milyen jó, hogy felraktam rá a fóliát :((( próbálhatom leszedni épségben, hátha feltudom rakni az újra, de legalább kicserélik :))

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12898) xalli válasza andyTM (#12874) üzenetére


xalli
csendes tag

nincsen huzva a procim...senki nem tud valami okosat....

(#12899) macilacus válasza #40993792 (#12897) üzenetére


macilacus
senior tag

Tudom, hogy csak pár 100 forint, de bosszantó, hogy csak egy hete van fent.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#12900) Adammer válasza callvote (#12868) üzenetére


Adammer
csendes tag

Hát a gyáriban (skatev2) ilyet nem találok :S
Akkor lehet teszek fel másikat.
A pc-ről a könyvjelzőket esetleg át lehet rakni?

És a firefox nem jó skatehez??? neeeeee :O :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.