Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#9051) balpeter04 válasza Keeperv85 (#9048) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Ez az umeng.com valami fejlesztői oldalnak néz ki, mindenesetre én is visszaraktam a CM7-et, hála égnek csináltam még Lewa ROM előtt backup-ot, úgyhogy most könnyen vagyok.

Köszönjük kelzsoca, hogy figyelmeztettél minket! :R

Amúgy tetszett a ROM, a játékok valóban meglepően gyorsabban futottak, érdemes lenne kiogarászni, megnézni, hogy mit mókoltak össze-vissza. Pozitív csalódás volt ez a kínai cucc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9053) Sulthekk válasza kelzsoca (#9047) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Pedig csak viccnek szántam a kínai elvtársfigyelő trójait :Y És tessék!

apeelme #9054:
Csak hülyéskedem :D
Nem kell az én paranoiámat komolyan venni.

[ Szerkesztve ]

(#9054) apeelme válasza Sulthekk (#9053) üzenetére


apeelme
addikt

nyugalom már félúton vagyunk...az a legnagyobb baj hogy NEM kikapcsolható!

(#9055) Adamyno


Adamyno
tag

De az a LeWa felhő szolgáltatás is elég kamunak látszik, mert ugyanazt csinálja mint a google account, magyarul ellopja a kontaktokat, meg az alkalmazásokat.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#9056) t181 válasza Adamyno (#9055) üzenetére


t181
senior tag

Szerintem ez is csak egy kínai-féle próbálkozás.
Tudjátok, hogy a kínai mindent másol, utánoz több-kevesebb sikerrel, hogy occób legyen.
Ez éppen kevesebb. A ZTE is "ilyen-olyan koppintás".
Mondjuk azt nem állítom, hogy atombiztos a dolog.
Nekem is ment vissza az Ice Armor.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#9058) Adamyno


Adamyno
tag

Valamelyik ROM-ban van még hasonló redőny mint Kelzsoca SkaTe ROM-jában? Mert az igencsak megtetszett nekem, jó lenne Blade-re is :D

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#9059) tboldi válasza Adamyno (#9058) üzenetére


tboldi
nagyúr

Milyen az? Képet, esetleg videót tudsz mutatni?

(#9057) Zsolt_72: Kösz!

Adamyno: Szerintem biztos van ilyen CM7-es téma, keresgélj. ;)
Vagy UOT Kitchen-nel gyártasz magadnak.

[ Szerkesztve ]

(#9060) apeelme


apeelme
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#9061) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Apropó Lewa...nektek frissített a legújabb változatra, mert amikor én ráböktem az Update now-ra akkor nem történt semmi, nem kezdte el a letöltést. Nálatok ment a frissítés?

(#9062) Adamyno válasza tboldi (#9059) üzenetére


Adamyno
tag

Ez az

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#9063) papafater1


papafater1
csendes tag

Sziasztok! apeelma,vagy aki tud segìtsen
felraktam. az icearmor karàcsonyi romjat. nos a kerdesem lenne miert nem. tud Opera alol youtubot lejàtszani a Blade? kell meg valami neki.ÉS az spb tv apk sem mukodik.elôtte 2.2 vel ment.köszönöm

(#9064) robit1973 válasza Adamyno (#9062) üzenetére


robit1973
aktív tag

Nekem is ez tetszik. Az enyém most ilyen:
[link]

(#9065) Adamyno válasza robit1973 (#9064) üzenetére


Adamyno
tag

Ez milyen ROM?

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#9066) robit1973 válasza Adamyno (#9065) üzenetére


robit1973
aktív tag

Kiszivárgott 2.3.4-es.

(#9067) apeelme válasza papafater1 (#9063) üzenetére


apeelme
addikt

opera alól youtube-ot sehogy, marketből szedd le a youtube alkalmazást és operában a linkre kattintva ez az alkalmazás fogja neked lejátszani...SPB TV-hez sajnos nem tudok hozzászólni, ha valaki tudja segítsen ki... :R

(#9068) Sulthekk válasza apeelme (#9067) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Kivéve, ha beágyazott videó, mert az ugye flash... A csomagommal biztos beindulna, dehát ugye az inkább diavetítés.
Szerk: SPB TV-nek ki kell nyitni egy két portot a routeren, hogy melyikeket, azt nem tudom, csak olvastam, hogy wifi mögül csak dmz-ből megy... Nem próbáltam ki, mert semmi kedvem ennyire kinyomni a netre a telefont... Mobilnetről simán megy, csak hát ehhez azért drága.

[ Szerkesztve ]

(#9069) Stirlitz válasza robit1973 (#9064) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Tudnál linket adni? Hosszú idő után rászántam magam, hogy rom-ot frissitsek/cseréljek (a jelenlegi már elégé tele lett szemetelve), jelenleg T-s 2.2 van fent. Régen jártam erre, sok újdonság van, ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#9070) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Mivel a LeWa rom, kérdezés és figyelmeztetés néllkül a felhasználó tudta nélkül gyűjt és küldözget információkat, az 1 napos a romba fektetett munkát kukáztam/kukáztuk, a továbbiakban ezzel a kínai ismeretlen eredetű rommal nem foglalkozunk, és a személyes adatok védelme/biztonsága érdekében, nem is ajánljuk azt Nektek használatra.

https://vertigostore.eu

(#9071) sch_a


sch_a
addikt

Rommal települő alkalmazásokat lehet valahogy törölni? DSP manager összeakad a Volume+-al..

(#9072) #19617792 válasza kelzsoca (#9070) üzenetére


#19617792
törölt tag

de lesz még millió kérdés a LeWa ROM-ról, miért csinálja, milyen a ROM, stb. mert a modacon látták... :W :DDD

(#9073) apeelme válasza #19617792 (#9072) üzenetére


apeelme
addikt

akkor majd ott kérdeznek... :K

(#9075) dragon1993 válasza apeelme (#9052) üzenetére


dragon1993
őstag

Azt csak látjuk ,hogy hova kapcsolódik.
Az (ha jól értem) umeng.com , ha a host fileba beleírunk akkor a umeng.com -nak megadjuk a 127.0.0.1-et és kész nincs adat kifelé. Ez nem járható út ?

(#9076) ktommy91 válasza sch_a (#9071) üzenetére


ktommy91
addikt

Pl root exploler-rel system--> app:mount R/W és már törölheted is. Persze root jog szükséges.

mod: De már megelőztek...

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#9077) robit1973 válasza Stirlitz (#9069) üzenetére


robit1973
aktív tag

Sajnos nem linkelhetem, mert a romban olyan appok vannak, amelyek miatt az wareznek minősülne és az itt tilos. Az eredeti romot itt találod: [link]
Egyébként ez nem újdonság, közel fél éves.

(#9078) Sulthekk


Sulthekk
aktív tag

Szóljunk a MoDaCo usereknek is, vagy majdcsak rájönnek maguktól? Nem látom, hogy nagyon értenének hozzá, még mindig ott tartanak vele, hogy update,meg link2sd telepítés...
Azért ez elég durva...

(#9079) papafater1 válasza Sulthekk (#9068) üzenetére


papafater1
csendes tag

nekem 2.2 ment wifivel is meg mobilnetről is,de most még mobilnetről sem megy

(#9080) apeelme válasza dragon1993 (#9075) üzenetére


apeelme
addikt

...a romban olyan módosítást találtunk ami egyértelműen a felhasználó adatait gyűjti és küldi tovább. Ez a rész ami látszik! A módosítás a forrás nélkül nem eltávolítható, szorosan beépül a rendszerbe. Az hogy egy dolgot megtaláltunk, nem jelenti azt hogy nincs több akár támadó jellegű káros kód a szoftverben amit már a mi eszközeinkkel nem látunk. Nem tudhatjuk továbbá hogy a fejlesztőnek milyen célja van a szoftverrel, márcsak azért sem mert ez az adatgyűjtés sehol sincs megemlítve, nem kikapcsolható, és nem is hívja fel a felhasználó figyelmét arra hogy mi történik a háttérben!

Így tehát mi nem adunk ki semmiféle a romból készült módosítást, természetesen saját felelősségére mindenki használhatja.

[ Szerkesztve ]

(#9081) papafater1


papafater1
csendes tag

apeelme,amúgy én most tettem fel a szűz blademre a karácsonyi romodat és nagyon tetszik.Ha valamit majd nem értek remélem számithatok a segítségedre.Köszönöm! :R

(#9082) dragon1993 válasza apeelme (#9080) üzenetére


dragon1993
őstag

Azt kiderült ,hogy milyen időközönként küldözgeti a cucc a dolgokat , megnézném merre kommunikál.

(#9083) papafater1


papafater1
csendes tag

apeelme,melyik flashplayert rakjam fel?

(#9084) Sulthekk válasza papafater1 (#9079) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Sajnos csak annyit segíthetek, amennyire emlékszem a fórumból, én egyszer kipróbáltam, láttam hogy amit én nézek, az nincs a listában, és nem lehetett hozzáadni sem, úgyhogy leszedtem. A beüzemelésig nem jutottam el. De biztos van itt valaki, akinek megy, talán a 2.-es archívumban láttam valamit...

(#9085) Stirlitz válasza robit1973 (#9077) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Kösz!

(Irtam, hogy rég nem jártam erre. Sokáig naponta többször olvastam ezt a fórumot, csak idővel felfordult a gyomrom ....... és a gyári 2.2 alapú romok nagyon beválltak, ezért nem is foglalkoztam a telefonnal, csak használtam.)

(#9086) robit1973 válasza Stirlitz (#9085) üzenetére


robit1973
aktív tag

Hát igen, néha érdekes dolgok vannak itt. Nekem is vannak olyan időszakaim, amikor inkább csak olvasok, vagy azt se.

(#9087) apeelme válasza papafater1 (#9083) üzenetére


apeelme
addikt

flash lejátszásra nem alkalmas a Blade, a fórumon voltak/vannak félmegoldások...arra kérlek keress rá, ha jól emlékszem tegnap is volt róla szó...

Sulthekk: köszi az angolos fordítást modacon :R

[ Szerkesztve ]

(#9088) Sulthekk válasza apeelme (#9087) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Szívesen. Remélem, ők is értik.

(#9089) sto1911


sto1911
veterán

A Sonic CD-t probalta vki? Az atlatszo texturak helyett feketeseg van :(

(#9090) Sulthekk válasza Sulthekk (#9088) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Nanááá, persze hogy nem nagyon értik. :(( Belinkeltem nekik a fórumot, remélem nem baj.

#9091 leanil:
CM7-nek elég a 160-as system is, de az ics-nek (cm9) kell majd a 210-es system, de az még egy-két hónap biztos lesz,mire kijön egy bugos verzió

[ Szerkesztve ]

(#9091) leanil


leanil
csendes tag

A telefonról fájlkezelővel nézve a system nevű mappa 226mb. Ez azonos a system partíció méretével? Ha így van akkor a CM 7.1-nek ennyi helyre van szüksége? És amíg ezt a romot akarom használni addig nem parícionálhatom át a romot? (ez 1 érdekes mondat lett :) ) De ha amit néztem az nem a system partíció mérete akkor azt hol nézhetem meg?

(#9092) Dover válasza szezso15 (#8985) üzenetére


Dover
tag

Már megbocsáss!!! (nem tehetek róla hogy ellopták/feltörték a mailemet!!!)....
Meg KB 1hónapja nem olvastam a fórumot, anyit tok hogy vna egy új EA autós játék, és kifujt!

(#9093) apeelme válasza leanil (#9091) üzenetére


apeelme
addikt

jól látod az a gyári mérete a system partíciónak, és nem akkora kell hanem akkora lehet maximum, az itteni szakácsok nagy része -tisztelet a kivételnek- úgy készíti a romjait hogy a minimális 128MB-os system partícióra is felférjen...

(#9094) TRob1 válasza leanil (#9091) üzenetére


TRob1
veterán

A CM-nek elég 136MB system is... mindig is annyival használtam és használom most is. (136system/2cache/302data)

¤ R'n'R ¤

(#9095) Sulthekk válasza TRob1 (#9094) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Főzöttel lehet hogy megy, de ha jól tudom alap cm7-el nem marad hely a gapps-nak

#9096: Érdekes... Asszem ezentúl ritkábban járok a modaco-ra... Ezt is onnan hallotam, azért particionáltam 160-asra... Pedig régen még ott is tudtak valamit... Mostmeg már én kell nekik magyarázzam, hogy a becsült helyhez semmi köze a statksztikáknak, mert az már személyes adat.

[ Szerkesztve ]

(#9096) TRob1 válasza Sulthekk (#9095) üzenetére


TRob1
veterán

Csak alap CM-eket használok. ;)

ui:
Május óta van ez a partíció kiosztásom/beosztásom/felosztásom/elosztásom, és azóta fenn volt az összes CM kb. 90%-a (persze külön-külön :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9097) apeelme válasza Sulthekk (#9095) üzenetére


apeelme
addikt

azt nem érti hogy NEM kikapcsolható, és NEM tudsz róla, gps pozíció? IMEI szám? stb...

egyébként a TRob1 által felvetett partíciókiosztás a leghasználhatóbb szvsz is...

(#9098) TRob1 válasza Sulthekk (#9095) üzenetére


TRob1
veterán

Full Gapps-hoz kell a nagyobb system (legalábbis a mostaniakhoz biztos) :U

¤ R'n'R ¤

(#9099) Sulthekk válasza TRob1 (#9098) üzenetére


Sulthekk
aktív tag

Ahha... értem már, kössz. :R

Apeelme: Ő azt állítja, feedback rendszer, az általa linkelt odal szerint pedig statisztika... az aztán a visszajelzés, nem user írta, és ráadásul a privát szférát is sérti. IMEI+Gps=Az egyes eszköz külön-külön beazonosíthatóak és nyomon követhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#9100) Keeperv85 válasza Sulthekk (#9099) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az IMEI illetéktelen olvasása minden szinten sérti a hatályos törvényeket. A GPS koordináták előtt is figyelmeztető üzenet legalább kellene. A Google már egyszer befürdött ezzel...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.