Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#9951) Adamyno


Adamyno
tag

Ha a /data mappába akarok másolni apk-t és van lib mappa. Abban mégegy mappa és abban egy so fájl. Akkor csak a fájlt tegyem a /system/lib-be vagy a tartalmazó mappát is?

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#9953) Lasy válasza ux1 (#9902) üzenetére


Lasy
veterán

Nos megcsináltam, de ugyan az maradt a helyzet.
internet megy, de telefon nem.

Egy hülye kérdés:
MENÜ, beállítások, készülék infó, állapot alatt az imei ugye fix, de az alatta lévő imei SV is ugyan az, vagy az 00?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#9955) Lasy válasza #40993792 (#9954) üzenetére


Lasy
veterán

Jó lenne tudni mi?
:(
de jó poén, mert pl eredetileg telenoros volt ha minden igaz, és azzal megy is. :W
most szeretem olyan simet.

Most már nem...

És hogy lehet az, hogy a net megy a telefonálás meg nem?
Más antennát használna?

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#9956) sunahunter válasza nitro33 (#9947) üzenetére


sunahunter
senior tag

(#9957) apeelme válasza Lasy (#9955) üzenetére


apeelme
addikt

szal megexézted és Mr.Pigfish azt mondja gen2, de mégsincs hálózat? mobilnet meg van? :Y

(#9958) Lasy válasza apeelme (#9957) üzenetére


Lasy
veterán

igen. elég meglepő!
De ez így van. most erről osztom a mobilnetet, és tökéletesen működik. :DD
Csinálhatok videót is róla. Jó poén, de nem élvezem. :F

+36702778032

(#9959) apeelme válasza Lasy (#9958) üzenetére


apeelme
addikt

másik telóban a SIMet próbáltad hogy viselkedik?

(#9960) Lasy válasza apeelme (#9959) üzenetére


Lasy
veterán

A saját simemről beszélünk. :D
Erről telefonálok, de minden simmel ezt csinálja.

+36702778032

(#9961) Lotusomega válasza Psychonaut (#9949) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Köszi a választ, viszont fogalmam sincs h mire kell átparticionálni a telefont..esetleg ha ebben tudnál segíteni(illetve az egész folyamatban) azt megköszönném.
Egyébként meg azért vagyok a gen modositas ellen, mert több helyen olvastam h el lehet bacni vele a telefont, illetve az imei is modosulhat, nem fog hálozatot találni, és a szolgáltato sem éri el a telomat vagy iylesmi. Szoval ezt nem szeretném.

(Többek között azért volt szimpi az általam fentebb linkelt gingerbeer mod, mert csak egy kattintás, vagyis csak egy fájlt be kell másolni, és mindent megcsinál helyettem, viszont az meg gent modosit, esetleg vmi iylesmi kéne, gen modositas nelkuli.)

Előre is köszi!

(#9962) Hunter2


Hunter2
addikt

Erősen gondolkozom hogy voda 845-ről váltok blade-re, az lenne a kérdésem hogy mi a legfrissebb gyári rom jelenleg?

(#9963) TRob1 válasza Hunter2 (#9962) üzenetére


TRob1
veterán

2.2

ui: Amit szerintem senki nem használ az itt jelenlévők közül. :D (Hisz van jobb, gyorsabb, újabb, többet tudó nem gyári)

(#9961) Szasza888:
Még gen1-es a telefonod? :Y Akkor pedig ha te félsz a gyári frissítővel gen2-esíteni (ami a szolgáltatók oldaláról letölthető), menj be a saját szolgáltatódhoz, és csináltasd meg velük. (Van akinek ingyen, van akinek pénzért csinálták, de megcsinálják :K )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9964) Hunter2 válasza TRob1 (#9963) üzenetére


Hunter2
addikt

és ez akkor nem hivatalos a kiírás ellenére?: [link]

(#9965) Sanyi.mTs válasza sunahunter (#9939) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

(#9966) TRob1 válasza Hunter2 (#9964) üzenetére


TRob1
veterán

Számomra (meg sokak számára) csak az a hivatalos/gyári, amit hivatalos oldalon elérek. :K (És pl. mind3 szolgáltató oldalán "csak" 2.2 érhető el, illetve asszem a zte-nél is)

¤ R'n'R ¤

(#9967) Lotusomega válasza TRob1 (#9963) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nem!! 2.2-essel vettem meg a trémobiltol, gen2es, mr pigfish szerint is, szűz trémobilos rom van rajta, ezért akarom frissíteni, csak gen3asítani nem akarom, meg imeit elcseszni stb..

(#9968) Psychonaut válasza Lotusomega (#9961) üzenetére


Psychonaut
addikt

1, tedd fel a szolgaltatoi Froyot, ha meg nem lenne fenn, ezzel GEN2-es lesz a telefonod.

2, 128/2/310-re particionalj, megtalalod a hungariandroid forumon a TPT-s csomagokat, leirassal egyutt.

3, frissitsd a Clockworkmod Recoveryt 4.0.1.5-re

4, telepitsd az Ice Armor ROM-ot

Diohejban ennyi.

SZERK: akkor elso lepes kihuzhato, GEN3-masitani csak a Libra alapu ROM-okhoz ("hivatalos" Gingerbreadek) kell.

[ Szerkesztve ]

(#9969) TRob1 válasza Lotusomega (#9967) üzenetére


TRob1
veterán

Jaaa, akkor minden oké, ne gen3asíts, nem is kell (már lefutott ez a "divat" ;] )
Simán csinálsz 1 tpt-s átpartícionálást ami rém egyszerű, 1-2 perc és semmit nem cseszel el vele (szerintem a 136/2/302-t válaszd vagy esetleg a 160-as systemet), aztán felteszel recoveryből 1 frissebb recovery-t install zip-ként, és ugyanígy utána a neked tetsző (Ice Armor :D) romot.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9970) TRob1 válasza TRob1 (#9969) üzenetére


TRob1
veterán

jav* frissebb recovery-t (valamiért az előzőben a hüle AirDroid maradt benne amit másik totyikban linkeltem :D De nem baj, szedd le azt is, nagyon jó app)

ui: Jah, és amiket írtam, azt először is mind másold fel az sd kártyádra, aztán állj csak neki.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9971) robit1973 válasza Hunter2 (#9964) üzenetére


robit1973
aktív tag

Hivatalos az, csak Librára. Amit linkeltél, annak a Moldovan az alapja, és a ZTE oldalán is kint van.

Az alap Moldovan is simán feltehető a Blade-re, és akkor lesz egy "GEN3"-as Blade-ed módosítatlan, gyári 2.3.5-ös ZTE rommal.

[ Szerkesztve ]

(#9972) ux1


ux1
addikt

@apeelme

Nem lenne kedved bepeccselni az Ice Armor-ba az új ringlockot?


[link]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9973) apeelme válasza ux1 (#9972) üzenetére


apeelme
addikt

mindjárt alágyújtok a fazéknak.... :DDD

(#9974) Hunter2


Hunter2
addikt

miben több a gen3-as blade? azt tudom hogy gen1->gen2 csak a rom nagyságában más, illetve abban hogy a gen2 már kihasználja mind az 512-öt.

(#9975) Lasy válasza Hunter2 (#9974) üzenetére


Lasy
veterán

gen3-as a LIBRA csak így lett elnevezve...

+36702778032

(#9976) kungzi válasza Hunter2 (#9974) üzenetére


kungzi
veterán

Ezeket kitol hallottad? :DD

(#9977) Lasy válasza kungzi (#9976) üzenetére


Lasy
veterán

ha ezt az 50 hozzászólást visszaolvasod ez jön le

+36702778032

(#9978) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Mi most a legfrissebb rom ami stabil/jó és jobb, mint az API féle GingerStirFry B27? Már kb. 2,5 hónapja ez van fenn, nincs is vele semmi gond, csak mostanában nem követtem ezt a fórumot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9979) ux1 válasza Victoryus (#9978) üzenetére


ux1
addikt

Az hogy kinek mi a jó az egyén és készülék kérdése. Ha neked bevált a B27 nyugodtan használhatod azt... :)

(#9980) Hunter2

Csak abban hogy a gen1-is kihasználta az 512-őt :D

ZTE Android
2.1 ---> Gen1
2.2 ---> Gen2
2.3 ---> Gen3

Itt csak a ZTE által hivatalosan megjelentetett rendszerről beszélek... :D

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9980) Hunter2 válasza kungzi (#9976) üzenetére


Hunter2
addikt

miért , hülyeség? bocs de nem volt kedvem a másik 50000 hsz-t is végig olvasni.
Az 1. hsz-ben pedig nincs erre semmi info.

(#9981) Victoryus válasza ux1 (#9979) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Közben még elolvastam pár oldalt. Látom változott az első hozzászólás is. Szóval igazán új romok CM alapom vannak. Egy próbát megér:) Aztán ha nem tetszik, marad a b27.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#9982) Lasy válasza Hunter2 (#9980) üzenetére


Lasy
veterán

gen1 gen2 sok a különbség, de a legbiztosabb, hogy a gen2re van csak cyanogen mod rom.

a particioó kiosztást te megad tudod megcsinálni olyanra ami neked tetszik.
TPT-s megoldással.

+36702778032

(#9983) Keeperv85 válasza Hunter2 (#9974) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A gen3-as feljavított gen2-es, de a gen2-es nem csak annyiban más, mint a gen1, hogy kihasználja a teljes memóriát. Sőt! Azt már a gen1-ben is javították. Ez volt anno a "csodazip"-ként elnevezett cucc.

A gen2-es rendszer olyan módosításokat tartalmaz, ami felhasználói szinten nem nagyon érezhető.

Pl: más memória alokációs táblázat, GSM 850-es brand, új RIL, állítólag javított akku kezelés, új kijelző és touch támogatás, Samsung helyett/mellett Hynix memória modulok teljes kezelése.. stb.. stb...

Ebből ami lényeges, az a más memória felosztás, mert ez miatt nem megy egy gen1-es kód sem, valamint az új RIL. Bár egy elég egyszerű megoldással lehet dupla kerneles romot előállítani, a gyakorlatban ennek nincs már szerepe. :K

[ Szerkesztve ]

(#9984) Hunter2 válasza Keeperv85 (#9983) üzenetére


Hunter2
addikt

és azt hogy lehet megállapítani hogy gen1 vagy 2?

(#9985) Kicsirics77 válasza Hunter2 (#9984) üzenetére


Kicsirics77
veterán

van rá program itt linkelve valahol

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9986) Keeperv85 válasza Hunter2 (#9984) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

..van hozzá progi, de le lehet kérdezni a memóriacímeket scripttel is.

A progi: [link]

(#9987) Lotusomega válasza TRob1 (#9969) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Köszi, jó ötletnek tűnik, csak az a kérdésem, hogy utána mondjuk egy gariztatásnál hogy tudom visszaállítani a gyári állapotot?

Illetve mondjuk a jelenlegi dolgaimat hogytudom lementeni, pl sms-ek, tmobil net beállítások stb, milyen progi van arra?

Thx!

(#9988) Psychonaut válasza Lotusomega (#9987) üzenetére


Psychonaut
addikt

TPT-vel visszaallithato a gyari allapot.

SMS-ek mentesere keress Marketen programot, van olyan, ami Google-ra menti oket, net beallitasok nem kellenek, Ice Armor mar elore van konfiguralva (apeelme javits ki, ha megsem).

(#9989) Kicsirics77 válasza Lotusomega (#9987) üzenetére


Kicsirics77
veterán

leírás alapján vissza lehet állítani gyárira mindent
a mentés meg mondjuk titanium back up

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#9990) apeelme válasza Psychonaut (#9988) üzenetére


apeelme
addikt

így van, net beállítások (hozzáférési pontok - APN) tökéletesek, csak a csomagodhoz megfelelőt kell kiválasztani (előfizetéses v. feltöltős)

(#9991) qnadam válasza Kicsirics77 (#9989) üzenetére


qnadam
veterán

sms-ek mentésére valamiért mindenki a titaniumot javasolja, de én még olyat nem láttam, hogy a titanium vissza is tudta volna állítani őket...

a mybackupot javasolnám, a root verziót, az ingyenes, de a pro sem drága.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9992) Lasy válasza qnadam (#9991) üzenetére


Lasy
veterán

mert csak a fizetős tudja, de a marketől ingyenesen letölthető smsbackup, tökéletes erre...

+36702778032

(#9993) maggi1886076 válasza qnadam (#9991) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ezt póbáld ki.[link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9994) qnadam válasza Lasy (#9992) üzenetére


qnadam
veterán

azzal se jött még össze, és csomó fórumon is emlegetik, hogy nem sikerül.

a mybackup root lényegében mindent tud, amit a pro, de csak egy készüléken belül (romcsere után is egynek számít), nekem egyéb ügyekben is megbízhatóbb volt, mint a titanium. viszont a titanium meg tud mindenféle ügyes szűrést, a kettőből lehetne valami jót csinálni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9995) maggi1886076 válasza qnadam (#9994) üzenetére


maggi1886076
addikt

mi a baj vele?nekem egy éve tobb telón is tökéletesen működött.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9996) #19617792 válasza qnadam (#9994) üzenetére


#19617792
törölt tag

asszem a qtadb, ami PC-s tud teljes backupot csinálni telóra.

(#9997) qnadam válasza maggi1886076 (#9993) üzenetére


qnadam
veterán

nem nekem kell, köszönöm :) megvettem a prot, amikor kiderült, hogy két készülék között nem elég a root :)

9995: appoknál ha jól emlékszem volt időszak, amikor visszaállított adatok után csak fc ment, de ezek elmúltak azóta, viszont sms-t még sosem tudtam vele visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9998) qnadam válasza maggi1886076 (#9995) üzenetére


qnadam
veterán

(dupla, sorry)

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#9999) apeelme válasza qnadam (#9998) üzenetére


apeelme
addikt

nyugodt lehetsz hogy azok az FC-k nem múltak el, főleg ha különböző rendszerek között próbálod "mozgatni" az adatokat... :K

(#10000) qnadam válasza apeelme (#9999) üzenetére


qnadam
veterán

könnyen lehet. rég volt, nekem pedig szitás az agyam :)

rendszeren belül mindenesetre a tb is jó meg a mybackup is. a tb megoldását, hogy pl a kimentett appokat uninstallálni lehet egy gombnyomással stb nagyon hiányolom a mybackupból :( így párhuzamosan használom őket.

kezd tetszeni még a miui backupja is, az appokat is ment, launcher állapotát, superuser listáját, mindent szinte, de még kevesebb dolgok lehet rajta beállítani sajnos, schedule sincs. azt nem tudom, hogy saját fejlesztés-e, vagy egy létező app saját név alatt.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.