Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#9601) DuDieHUN válasza apeelme (#9599) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

megcsináltam én is a kalibrációt, de nekem Proximity X:stop Fail! van, hiába kalibrálom

(#9602) kelzsoca válasza ux1 (#9597) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az az érdekes, hogy jön egy ilyen lewa féle cucc, azt meg ész nélkül, és a forrás keresése/megkérdőjelezése nélkül, boldog-boldogtalan pakolta és ajánlotta a modaco-n, tényleg nincs már hová süllyedni :)

(#9601) DuDieHUN

Esetleg ha a szenzort letakarnád? :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#9603) Thunderbolt válasza DuDieHUN (#9601) üzenetére


Thunderbolt
tag

Igen nekem is ezt írta, amikor elindítottam. Van lent egy gomb, amivel tudod tesztelnia proximity és a light sensort.

(#9604) jano_77


jano_77
nagyúr

BUÉK Mindenkinek!

Nagyon régen jártam itt, most volt kis időm és lopva feljöttem az irodából - nem szeretik ha fórumozunk :F -, gondoltam beköszönök.
Vissza olvasni most nem volt időm, így csak annyit kérdeznék, hogy hogyan alakulgat az ICS pengécskére?

szerk.: Zsoca - ezek szerint nem olyan gyorsan :N , :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#9605) kelzsoca válasza jano_77 (#9604) üzenetére


kelzsoca
félisten

Röviden és tömören: gyere vissza nyár végén a kérdéssel.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#9606) apeelme válasza Thunderbolt (#9600) üzenetére


apeelme
addikt

ha alvó módból nem kapcsol vissza a képernyő annak nemsok köze van a közelítésérzékelőhöz...esetleg egy gyári adatok visszaállítása (előtte backup!)...ha akkor sem akkor rom csere...

(#9607) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

használt blade-t vennék. meg lehet vhogy nézni, h tényleg keveset használt a telefon?
van vmilyen uptime vagy inkább a hívásidőt nézzem?

(#9608) maggi1886076 válasza Sanyi.mTs (#9607) üzenetére


maggi1886076
addikt

hívásidőt hiába nézed.rom cseréknél általában törlödik.állapotból tudsz következtetni, hogy milyen lehet a teló.ha jól tudom ebben nincs belső telefonálás számláló, mint a nokiákban.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9609) ux1 válasza kelzsoca (#9602) üzenetére


ux1
addikt

+1

Ennyit jelent az EyeCandy :D Az hogy esetleg az első marketes tranzakció után ugorhat a számládról akár a pénz is az nem számít... ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9610) kelzsoca válasza Sanyi.mTs (#9607) üzenetére


kelzsoca
félisten

Használt Blade-et lehetőleg csak biztos forrásból, de inkább ne is vegyél, nem tudod megállapítani az előéletét.

https://vertigostore.eu

(#9611) GAthersw


GAthersw
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Néhány hónapja használom gond nélkül a Blademet CM7-tel. Ma mivel totál lemerült felraktam a gépre USB-n töltenil. Közben egy másik USB porton Lego Mindstorms NXT-t programoztam, és mivel kellett egy új funkció upgradeltem a firmwarejét. Úgy tűnik ez bekavart a ZTE-nek, mert azóta se kép se hang (illetve 2x még bekapcsolt, bootolt rendesen, de ki is kapcsolt (akkuba semmi nincs). Azóta ha gépre dugom akkor az eszköz működésében hiba lépett fel ezért a windows nem tudja felismerni felirat fogad. Ha Átalakítós töltőre dugom akkor a vissza gombon villog a piros LED. Tudnátok segíteni?

Üdv:
Dani

(#9612) Carline válasza kelzsoca (#9610) üzenetére


Carline
őstag

Ez alapján használt bármilyen Androidot ne vegyen senki, mert minden megoldható vagy eltüntethető rajta.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#9613) kmisi99


kmisi99
addikt

Mostanság melyik romot ajánljátok a blade re?

(#9614) maggi1886076 válasza kmisi99 (#9613) üzenetére


maggi1886076
addikt

itt az áláírásomban:)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9615) kelzsoca válasza Carline (#9612) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem akkor kell gondolkozni, mikor már IMEI alapján letíltják a készüléket......

https://vertigostore.eu

(#9616) M0RGI


M0RGI
őstag

Bújjék Mindenkinek!
Melyik program tud olyat, hogy a telefonszámokat csoportokba tehetem?
Régen mintha a romom tudta volna, de nem találok ilyen funkciót a CM-ben.
Köszike!

(#9617) PuffySite válasza kelzsoca (#9615) üzenetére


PuffySite
tag

Szerintem csak arra kell nagyon figyelni, hogy olyan készüléket várásoljunk, amit az előző tulaj valamilyen feltöltőkártyás csomagban vásárolt. Így nem fogják letiltani, ha meg szép és működik is, egyéb negatívomtól nem nagyon kell tartani.

(#9618) Chosen válasza kelzsoca (#9615) üzenetére


Chosen
addikt

Vannak jó vételek, kellő elővigyázatossággal és némi tapasztalattal ki lehet fogni őket. Akinek van pénze az megveszi újonnan, akinek nincs, annak marad az apró és az odafigyelés. ;)

(#9619) TRob1 válasza M0RGI (#9616) üzenetére


TRob1
veterán

Gondolom szinte az összes kontakt kezelő (én pl. a Go Contacts Ex-t használom)

(#9620) kelzsoca:
"... olyan használt Blade-et, amit ..."
Gondolom más telefonok is így vannak, nem csak a Blade. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9620) kelzsoca válasza Chosen (#9618) üzenetére


kelzsoca
félisten

Vannak jó vételek, kellő elővigyázatossággal és némi tapasztalattal ki lehet fogni őket.

Az nem ide jön be kérdezni, hogy mit és hogyan, hanem önállóan meg tudja állapítani, hogy mi a jó vétel ;)

Az elmúlt évben rengetegen vásároltak olyan használt Blade-et, amit pár hét vagy hónap után letiltottak......

https://vertigostore.eu

(#9621) kmisi99 válasza maggi1886076 (#9614) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz! Meglesem.

(#9622) sto1911


sto1911
veterán

Letezik olyan widget, amivel a CPU sebesseget lehet allitgatni? Semmi mas nem kell, csak ez.

[ Szerkesztve ]

(#9623) Chosen válasza kelzsoca (#9620) üzenetére


Chosen
addikt

Hát igen, ha valaki abszolút kezdő, akkor ne egy relatív nagy értékű telefon legyen az első vétele. :)

(#9624) #19617792 válasza TRob1 (#9619) üzenetére


#19617792
törölt tag

valahogy sejtettem, hogy egy GO appot fogsz mutatni. ;] :DDD

(#9625) TRob1 válasza #19617792 (#9624) üzenetére


TRob1
veterán

Mit vártál, Outlook-ot :P ? Vagy Contacts & Caller ID Software for Touchscreen Windows Mobile Smartphones-t? :))

szerk: De nem is ajánlottam semmit (direkt), csak írtam hogy én mit használok, ha valaki esetleg még nem tudná. :DDD Különben meg nincs mit szépíteni, ami jó, az jó...

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#9626) sto1911 válasza sto1911 (#9622) üzenetére


sto1911
veterán

Ezt leszedne nekem valaki es atkuldene? Nem vagyok netkozelben :DD Egyeb forrasbol nem szivesen szereznem be.

(#9627) #19617792 válasza TRob1 (#9625) üzenetére


#19617792
törölt tag

jah. :DDD tuti fizet neked a GO Dev. ;]

(#9628) spuros válasza M0RGI (#9616) üzenetére


spuros
őstag

A GO Contacts EX télleg jó.. Én is azt említettem volna.

(#9629) apeelme válasza sto1911 (#9626) üzenetére


apeelme
addikt

parancsolj: [link]

(#9630) GAthersw válasza GAthersw (#9611) üzenetére


GAthersw
csendes tag

#9611-hez update:

Sikerült beleerőszakolni egy kis töltést, bekapcsolt, gyorsan átraktam háttértár üzemmódba, így tölt, de normál módba visszarakva továbbra sem. Arra gondoltam, ha feltöltött akkor bootolok Clockwork-be és felrakok egy új ROMot. Ez szerintetek helyrehozhatja?

Más: programjaim lementéséhez és az új rom felrakása után visszaállításához milyen progit ajánlotok?

(#9631) sto1911 válasza apeelme (#9629) üzenetére


sto1911
veterán

Koszonom!

Sajnos azt nem tudja, amit en akarok, miszerint ket-harom elore beallitott profil kozott egy gombnyomasra valtani.
Ez megfelelne a celnak, ha mukodne...

(#9632) sto1911 válasza sto1911 (#9631) üzenetére


sto1911
veterán

Javitom magam, a linkemen levo megis mukodni latszik, csak ket valtas kozott tobb masodpercnek kell eltelnie(?). Meg nem mindig dobja fel a superuser toast-ot sem.

[ Szerkesztve ]

(#9633) andris010


andris010
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos eddig nem nagyon voltam aktív tag, de jobb később mint soha...

Lenne egy kérdésem: Jelenleg iLaunhert használok (23Ft-ért vettem még karácsony elött, nagyon jó) és hozzá valami jó lockscreen-t szeretnék találni.

Ha tudtok valami jót, kérlek írjatok! :R

(#9634) Deeday válasza andris010 (#9633) üzenetére


Deeday
senior tag

Widget Lockert tudnám ajánlani nekem bevállt nézd meg youtube on mielőtt vásárolnál vagy keress meg alternatív megoldásért ;)

LG G4

(#9636) Deeday válasza #40993792 (#9635) üzenetére


Deeday
senior tag

Én meg egy barátom megunt telefonját veszem meg mindig olcsón mert 3 hetente cserélgeti :D Vagy szolgáltató 2 előfizu 2 évente csere felváltva, de azért lehet használtan is vásárolni csak figyelmesnek kell lenni vagy használt telefonüzletbe is jó mert oda visszaviheted 3 napig ha baja van...

LG G4

(#9637) Glatius válasza #40993792 (#9635) üzenetére


Glatius
őstag

A Pengém legalább annyira az enyém, mint a fogkefém... nem adom senkinek, és a másé sem érdekel. Tulajdonképpen viszolygok a használt telefontól... de mint az állat!

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#9638) Deeday válasza Glatius (#9637) üzenetére


Deeday
senior tag

Hát a Gilettemmel én is így vagyok :D :D :D Csak Én borotválkozok vele :) De a Zte Balde az más ....

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#9639) andris010 válasza #40993792 (#9635) üzenetére


andris010
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :C

(#9641) Norbeee01


Norbeee01
tag

Üdv!

Nekem Zte Skate-em van,de ez itt felesleges..szóval nincs meg valakinek véletlenül az armv6-ra optimalizált GTA3 SD fájlok??Mert amit én találok neten az mind hvga felbontású és eszméletlen kicsik rajta a virtuális gombok,nekem olyan kellene ami használható Blade-el/Skate-el...Volt aki már írta hogy neki az van a telóján,de sajnos már nincs meg neki a link! Előre is köszi a segítséget!

,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

(#9642) tboldi válasza Norbeee01 (#9641) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ment privi!

(#9643) Danix100


Danix100
csendes tag

Sziasztok!!
Biztos volt már róla szó de megkérdezném!
2.2-es rendszerem van és az lenne a kérdésem,hogy elég sok alkalmazás nem kompatibilis a telefonra pl:
-N.O.V.A. 2
-FRONTLINE COMMANDO
-stb
és tudtok-e mondani valamit ,hogy mit csinálhatnék ez ellen??
Előre is köszönöm!!!

(#9644) dragon1993 válasza Danix100 (#9643) üzenetére


dragon1993
őstag

-N.O.V.A. 2
Egy picit laggol de megy cm7-en.

(#9645) csonkadavid


csonkadavid
tag

Sziasztok!
LibrApi_Ginger_G2 rom van a telomon.
Nagyon tetszik a rom,csak lenne egy kis problémám vele.
Amikor a wifi csatlakozva van akkor egyszerűen nem változik a hálózati térerő kijelzése. Ezt ugy vettem észre, hogy átállítottam a telót csak gsm módra,ekkor azt jelezte hogy nincs térerő és ugy is maradt miközben én vígan telefonáltam. Ha a wifit kikapcsolom vagy nincs csatlakozva, akkor tökéletes a térerő jelzés.
Nem igazán értem. Már újraraktam a romot, hátha én szúrtam el valamit, de semmi eredmény.
Megtenné nekem valaki, hogy megpróbálja nála is ez a helyzet, vagy én vagyok hülye?

(#9646) nonames válasza tboldi (#9642) üzenetére


nonames
tag

ez engem is érdekelne ha elküldenéd nekem is megköszönném! Üdv.

(#9647) havast


havast
aktív tag

Valaki lenne olyan kedves és linkelne/feltöltene nekem 1 legújabb facebook és facebook messenger klienst valahova?
Mert jelenlegi rommal a Market szerint nem kompatibilis a tabletem vele
Köszi előre is!

Hogy miért ide írtam? : mert ez a topik forgalmas :DDD

(#9648) tlac válasza tlac (#9478) üzenetére


tlac
nagyúr

cserélték a telefonomat, de csak magát a telefont, a tartozékokat nem
viszont az oldalsó gombok nagyon bénák, a hangerőcsökkentő, annyira bent, hogy nem lehet érezni a megnyomását, sőt lehet nem is mindig reagál, vagy épp beragad
(meg úgy tűnik van pár nagyobb folt a kijelző alatt)
csalódás

[ Szerkesztve ]

(#9649) tlac válasza M0RGI (#2930) üzenetére


tlac
nagyúr

nagyon ismerős... visszavitted?

(#9650) Maximusz válasza tlac (#9649) üzenetére


Maximusz
aktív tag

Sziasztok!

remélhetőleg nemsoká én is blade tulajdonos leszek.

ha nem gond. szeretnék néhány dolgot kérdezni a vásárlás előtt, mi az amit mindenképpen nézzek meg, hogy egy használható telefont vásároljak, és ne egy hibás készüléket?

melyik a legfrissebb rom rá? ha 2.2 van rajta és tavaly júliusban vette az eladó (telenor), akkor gen1 vagy gen2-es lehet minden bizonnyal?

előre köszi a segítséget, de még ebben a témában láma vagyok, és hozzáértőktől szeretnék segítséget kérni.

maximusz

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.