Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45601) Jovanny2 válasza pzstm (#45598) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én chateltem hajnalban egy "angollal", azt írta, hogy volt update, de panasz nem érkezett. Biztos már, hogy korrupt fájl okozta, de nem értem hogyan, mindent szépen letöltött, aztán a telepítés közben indult újra... Mindegy, ez van. Destiny már fenn van, meg a Halo lemezes, az is halad. Witcher csordogál, de lassan, meg úgy általában a többi is lassú lesz, mert mind digitális.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45602) pzstm válasza Jovanny2 (#45601) üzenetére


pzstm
titán

nekem 50Mbit-es netet mindig kihasználja, szinte maxon :B

most nem tudom megnézni a preview forumot, de ott van release notes meg patch dátuma

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45603) Sicilian válasza oriic (#45595) üzenetére


Sicilian
addikt

Ütős lesz ez a Forza 6 !
Bár még csak most sikerült beszereznem a 5-öt, de legalább a limited fémtokosat potom áron.
Ezzel elvagyok egy ideig és várok a 6-ból is valami extra kiadást, remélem lesz.. :)

nothing is true everything is permitted..

(#45604) Jovanny2 válasza pzstm (#45602) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem 20. Ha ki is hasznalja, sokaig tart. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45605) Krapter válasza bLaCkDoGoNe (#45578) üzenetére


Krapter
tag

Pedig sok változás volt. 1.07-es patch teljesen hazavágta a frameratet. 1.08-as patch ezt javította de nekem úgy tűnik mintha grafikailag meg "downgradelték" ezzel a patchel.

(#45606) Krapter válasza Krapter (#45605) üzenetére


Krapter
tag

A kontrolleren a ledes xbox jel világításának az erejét lehet valahogy szabályozni?

Kraptor79 a tagem ha valaki akar felvehet:)

(#45607) Elderath válasza #20844032 (#45593) üzenetére


Elderath
őstag

preview membereknél van, ha elmulasztasz egy updatet, akkor leszedi egészet és akkor szokott lenni 2 gb. Nekem is volt már ekkora.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#45608) MunezXBK válasza Krapter (#45606) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szig.szalaggal. :D

(#45609) gerbaud_ válasza Krapter (#45605) üzenetére


gerbaud_
csendes tag

Nem történt semmilyen downgrade grafikailag...

(#45610) spae


spae
aktív tag

Ha már problémák....

Nekem olyan történt tegnap, hogy játszottam a Forzával, megállítottam, kimentem a szobából, mire visszamentem kikapcsolt a gép, de ami még furcsább volt, hogy a tápon sem világított a kis lámpa (se sárga, se fehér). Nem is tudtam bekapcsolni. Kihúztam a konnektorból, majd vissza, és akkor kapcsolt be a kis lámpa, és már be lehetett kapcsolni....

Volt már valakinek hasonló, mi lehetett ez?

(#45611) sch_a válasza spae (#45610) üzenetére


sch_a
addikt

Velem még nem, de ismerősöm haverjával heti szinten megtörténik. Szerintünk buzidémon, vagy reptiliánok. Esetleg a bevándorlókhoz lehet köze.

(#45612) a.sebi válasza sch_a (#45611) üzenetére


a.sebi
őstag

:C

(#45613) Krapter válasza gerbaud_ (#45609) üzenetére


Krapter
tag

Nekem pedig úgy tűnik. Mondjuk most kiszorultam a nagy TV-ről és a monitoromon játszok:(

(#45614) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jön a hetekben pár megjelenés, nézzük a legolcsóbb árakat forintban:

-Gears of War: Ultimate Edition - Megjelenés: augusztus 25. Legolcsóbb ár: koreai régió: 9341,60 Ft

-Dishonored: Definitive Edition - Megjelenés: augusztus 28. Legolcsóbb ár: kanadai régió: 10 796,50 Ft

-Madden NFL 16 - Megjelenés: augusztus 28. Legolcsóbb ár: kolumbiai régió: 15 427,55 Ft

-Metal Gear Solid V: The Phantom Pain : Megjelenés: szeptember 1. Legolcsóbb ár: hong-kongi régió: 11 413,64Ft

szerk: Lenne igény néhanapján ilyen összesítőre megjelenések előtt? :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45615) fityere válasza oriic (#45614) üzenetére


fityere
senior tag

Szerintem simán :)

Kérdésem hogy lehet a hong-kongi régióból vásárolni? Nem vágom ezeket a dolgokat :)

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45616) spae válasza sch_a (#45611) üzenetére


spae
aktív tag

Ez szép, köszi a segítséget.....
...de mi a f@szért kell írni, ha nem tudsz érdemben hozzászólni!

(#45617) storm3 válasza fityere (#45615) üzenetére


storm3
senior tag

feltoltokartyaval pl.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#45618) fityere válasza storm3 (#45617) üzenetére


fityere
senior tag

Semmi vpn csak veszek egy feltöltőkártyát és ennyi ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45619) storm3 válasza fityere (#45618) üzenetére


storm3
senior tag

Azert egy hola nem art neki, hogy biztos legyen de szerintem nem kell semmi.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#45620) fityere válasza storm3 (#45619) üzenetére


fityere
senior tag

Nem vágom ezeket de biztos megoldom. :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45621) storm3 válasza fityere (#45620) üzenetére


storm3
senior tag

Van FF hez es chromehoz is hola kiegeszito. Rakatt a kis lang ikonra, kivalasztod az adott orszagot, tolt kicsit meg frissiti az oldalt es akkor onnantol elvileg x orszag ipjevel vagy. Ha megsem, akkor egy cookie torles nem art.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#45622) appleGjuice


appleGjuice
tag

Végre volt lehetőségem win10 game streamet kipróbálni, mivel emeleti szobámban kb 80 fok van, ezért leköltöztem földszintre laptoppal. Azt kell mondjam, ez nagyon király dolog. :D Magas minőségen teljesen lagmentesen megy, 14"-os laptopomon 1366x768 felbontáson a gyors mozgásoknál történő ritka pixelesedésen kívül semmi hibát nem tapasztaltam (a színek voltak kicsit fakók, de azt a gyenge kijelzőpanelnek tudtam be). Konfigom semmi extra, 20/1 thome net, egyik legolcsóbb tplink router. Amit még észrevettem, hogy nem érdemes alt+tab-ozni közben, mert utána mindig újra kell csatlakoznia a boxra (ami 4-5 másodperc, szóval nem gáz), viszont néha ablakváltás után eltűnt a kép, vagy nem érzékelte a kontrollert. Ezt leszámítva király dolog, gyakran fogom szerintem használni ezt a funkciót. :D

(#45623) fityere válasza storm3 (#45621) üzenetére


fityere
senior tag

Köszönöm a segítséget, ki fogom próbálni :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45625) ImpersonatoR válasza appleGjuice (#45622) üzenetére

A net sebességnek semmi köze a stream minőségéhez.
Helyi halon bonyolódik az egész.
Kivéve ha vpn el használnád de az más tészta. akkor bőven kevés lenne a 20/1 -es ADSL :U

(#45626) boost válasza oriic (#45614) üzenetére


boost
addikt

nagyon jó, de kérhetnénk a legolcsóbb ár mellett a magyar árat is? Én speciel nem szívesen váltogatnék store-t emiatt. Elég olcsó a magyar is a nyugatE-hoz képest.

(#45627) pincer01


pincer01
csendes tag

Sziasztok.

Xbox One vásárlás előtt állok és kicsit bizonytalan vagyok ezért a ti tudásotokra támaszkodnék.
Ezek a verziók között 5C5-00014 és 5C5-00013 mi a különbség?Sok helyen igy hirdetik a boxokat de nem találtam róla információt nagyon.
Külső vinyót tudok rákötni csak ugye USB3 kell hogy legyen?
Válaszokat előre is köszönöm. :R

Betondzsungel

(#45628) gazsiazasz válasza fityere (#45615) üzenetére


gazsiazasz
csendes tag

Nekem megy magyar kártyával a RU meg a HK store Hola-n.
Gift card-dal olcsóbbak lennének a játékok?

(#45629) fityere válasza gazsiazasz (#45628) üzenetére


fityere
senior tag

Paypal-al akarok vásárolni majd :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45631) oriic válasza boost (#45626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zárójelben a magyar régiós ár:

-Gears of War: Ultimate Edition - Megjelenés: augusztus 25. Legolcsóbb ár: koreai régió: 9341,60 Ft (12 990Ft)

-Dishonored: Definitive Edition - Megjelenés: augusztus 28. Legolcsóbb ár: kanadai régió: 10 796,50 Ft (12 490 Ft)

-Madden NFL 16 - Megjelenés: augusztus 28. Legolcsóbb ár: kolumbiai régió: 15 427,55 Ft (20 990 Ft)

-Metal Gear Solid V: The Phantom Pain : Megjelenés: szeptember 1. Legolcsóbb ár: hong-kongi régió: 11 413,64Ft (18 990 Ft)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45632) spae válasza gerbaud_ (#45624) üzenetére


spae
aktív tag

User error? Itt hogy?

(#45633) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy, akik megveszik a Halo 5-öt, azok készüljenek fel hellyel is, ugyanis több min 60 giga lesz a játék.

Live-Die-Respawn

(#45634) trickyy


trickyy
senior tag

Sziasztok!

Van egy Xbox one, amit még nem aktiváltam (várok a TV-mre), egyik barátomnál, ha aktiválom live-al együtt, akkor utána, ha haza viszem lesz valami bonyodalom ebből?

(#45635) Krapter válasza oriic (#45633) üzenetére


Krapter
tag

(#45636) fityere válasza gerbaud_ (#45630) üzenetére


fityere
senior tag

Mert van paypal-om es nincs olyan bánkártyám amivel online lehet vásárolni. Sajnos az xbox-nal nem találtak ki az azonnali vásárlást bakszámláról kártya nélkül :(

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45637) oriic válasza Krapter (#45635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Józan emberek ezt nem veszik meg mert drága, és még csúnya is. :)

Live-Die-Respawn

(#45638) Rage47 válasza bLaCkDoGoNe (#45578) üzenetére


Rage47
veterán

igen, jövő heten jön az 1.08, mert rosszabb lett a performance az utolsó patch miatt :D
raktak bele egy új mozgást is, a menüben bekapcsolható, Geralt kicsit máshogy reagál, finomabb talán

(#45639) Rage47


Rage47
veterán

tehát bemegyek a hong kong-i store-ba Firefoxon es meg tudom venni simán a metal geart?

(#45640) trickyy


trickyy
senior tag

#45634 UP! Bocsánat sürgős. Előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#45641) oriic válasza trickyy (#45634) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi gondod nem lesz, tök mindegy, hogy milyen kijelzővel használod. :D

Live-Die-Respawn

(#45642) gduck válasza Jovanny2 (#45583) üzenetére


gduck
addikt

Nekem is volt már jó pár nagy update, de azok max 1,4GB méretűek voltak.

Szerintem nálad nem a frissítés okozta a gondot, hanem a rendszerrel történhetett valami factory reset szerűség vagy sérülés, ami miatt aztán szükségét érezte egy nagyobb frissítésnek. Szívás :(

(#45643) trickyy


trickyy
senior tag

Netre gondoltam, masik IP, ilyesmi.

(#45644) Krapter válasza Rage47 (#45638) üzenetére


Krapter
tag

Tegnap jelent meg az 1.08 Witcher 3-hoz.

(#45645) L_YKing válasza trickyy (#45643) üzenetére


L_YKing
addikt

Semmi nem lesz :)
nyugodtan csapasd

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45646) Zjunior válasza Zjunior (#45600) üzenetére


Zjunior
veterán

Kajak nem tudja senki megmondani?
Megfulok :U

[Itt is kerestem már megoldást]

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#45647) L_YKing válasza Zjunior (#45646) üzenetére


L_YKing
addikt

Hivd fel max senki nem veszi fel :DDD
Nem tudom hogy van-e.. :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45648) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#45638) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Izé, az 1.08 tegnap már kijött, erről írtam (habár valóban nem írtam oda a verziószámot). ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#45649) trickyy válasza L_YKing (#45645) üzenetére


trickyy
senior tag

Köszönöm! :R

(#45650) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.