Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162601) Grawens válasza Suineg (#162597) üzenetére


Grawens
senior tag

A hátoldali matricán mi a feltüntetett MFR dátum?

Olyanról már hallottam, hogy sima verzióból csináltak bundle csomagot, ahhoz pedig fel szokták nyitni a csomagot, hogy beledugják a dobozba a lemezt/kódkártyát. Viszont ha a dobozra ráhúzós "bugyin" sértetlen volt a matrica akkor abba sem a forgalmazó, sem pedig vásárló nem túrhatott bele.
A zármatrica hiányára, ha nem volt felbontva a doboz, akkor azt tudom elképzelni, hogy egy az MS által felújított (refurb) gépről van szó, amire elfelejtették feltenni a matricát. :U

3L1T3: Kell lennie matricának. LINK

[ Szerkesztve ]

(#162602) AMD Power válasza #78687232 (#162599) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon jó pedig.

Leteszteltem az X-t a PUBG közben. Valóban beindítja közben a ventit , de nem hangos. Sőt úgy teszteltem ,hogy a tv-ről levettem a hangot. Megy a venti közben de szinte semmi hangja nincsen a gépnek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#162603) AMD Power válasza Suineg (#162597) üzenetére


AMD Power
titán

Hol vetted?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#162604) F_Peter válasza AMD Power (#162602) üzenetére


F_Peter
őstag

A fórumon olvasottak után én is megnéztem (Pubg-t eddig csak fülessel nyomtam, az meg úgy zár hogy ha kiabálnak hozzám akkor is csak talán hallom 🙂), de nálam sem volt nagy hangja. Egyszer felzúgot aztán annyi. Mondjuk az S-nek sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#162605) StLui válasza #78687232 (#162599) üzenetére


StLui
veterán

Első 2-3 pályán csak lőni és mozogni lehet? pajzsot nem lehet aktíválni vagy ilyesmi? (embereket vettem még föl ezen kívül). Első pályán már csak a sértetlenül végigjutás hiányzik.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#162606) sipi25


sipi25
tag

Sziasztok!
Ajánljatok légyszi nekem splitscreenes dual playeres játékokat!
Vettem a gyerekeknek karácsonyra egy bundlet FH4-el és most döbbentem rá, hogy ebbe nincs splitscreen! :O

(#162607) icemad válasza sipi25 (#162606) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Forza Motorsport 7,Lego játékok, Minecraft. Ha nagyobbak, akkor Battlefront, Gears of War. Plants vs zombies garden warfare 2 is jó.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#162608) winfos válasza 3L1T3 (#162600) üzenetére


winfos
tag

(#162609) M@no válasza sipi25 (#162606) üzenetére


M@no
tag

Sonic & SEGA all stars racing transformed pl. :)

(#162610) bilon73 válasza sipi25 (#162606) üzenetére


bilon73
aktív tag

beach buggy

(#162611) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv All!
A sima One S kontrollerèhez való gyári P&C kit kompatibilis a One X kontrollerèvel ?
Megjött a XOX , most üzemelem be. Basszus azt tudtam hogy maga a gép kicsi, de hogy ennyire :Y
A másik meg a zaj. Pontosabban a csend. Már annyira hozzászoktam a PS4 Pro zajához , hogy szinte bántja a fülem ez a csend.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#162612) -Rolika- válasza mcwolf79 (#162611) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Ugyanaz a 2 kontroller. :K

(#162613) #78687232 válasza StLui (#162605) üzenetére


#78687232
törölt tag

Azt külön meg kell venned a hangárban. A helyedben mellőzném, tanuld be a pályákat. Mindig ugyanabban a formában jön az ellenség szóval meg lehet tanulni. Kezdetben a csillagok farmolása a cél, értelemszerűen a magasabb pályákon több van. Halálnál is ugyanúgy megkapod szóval nem kell félni. Hangárban az alapvető ágyúdat fejleszd, mellette pedig a rakétát és a plusz löveget. Két szintes, érdemes mindháromból legalább az első szintet maxra húzni. Majdnem elfelejtettem, még a mágnest húzd, nagyon fontos. A közeledben lévő csillagokat, életet vonzod és akkor nem kell egyesével szedegetni.
Vannak a pályán tereptárgyakban véletlenszerűen elheleyezett kártyák / készletek. Ha egy ilyet szerzel mindenképp vidd végig a pályát, máskülönben nem kapod meg. A kártyák különböző segítségeket tartalmaznak, ezeket nem kell aktiválnod, megszerzés után mindig segíteni fognak. A barna villáskulcs emblémák pedig új repülők alkatrészeit tartalmazzák, úgy kell összerakni saját szettet. Remélem tudásban eltérőek ezek a repcsik, lassan megvan egy.

(#162614) StLui válasza #78687232 (#162613) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! :R több dolgot sem tudtam ezek közül!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#162615) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Most látom, h bekerül a Store-ba a Batman: Arkham Collection - "Xbox One X Enhanced" logóval jelölve. Nekem csak a Arkham Knight van meg, de nem látom, h az patchet kapott volna - pedig a Collection-ban benne van. A Store-ban sem, illetve a My games and apps-ban sem látom az X Enhanced játékok közt!? Mi a helyzet ezzel, tudja valaki? Anno nagyrészt pont a "ronda" grafika miatt hagytam abba kb 4 óra után, most szívesen elővenném.

[ Szerkesztve ]

(#162616) hackeeeee válasza norti (#162558) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát azért a villogó textúra nem jellemző hiba.

Az, hogy az árnyék ocsmány ronda, az egy dolog, de azt pl. a 3. résznél sem voltak képesek javítani.

Véleményem szubjektív...

(#162617) Suineg válasza AMD Power (#162603) üzenetére


Suineg
senior tag

Euronicstól, neten rendeltem..van még 1 napom a 3 munkanapos cseréből.

(#162618) hackeeeee válasza bulikavagyok (#162615) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az nem kap várhatóan semmit.

Az előző két rész kapott textúra javítást, és ennyi. elvileg lesz 4K HDR is, de majd meglátjuk.

Véleményem szubjektív...

(#162619) bulikavagyok válasza hackeeeee (#162618) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, köszi! De akkor a Collection, h kaphatott ilyen jelölést, ha nem minden "eleme" patchelt?! :F Ez elég fura és megtévesztő. Mindenesetre elindítottam a letöltést, kíváncsi leszek rá.

[ Szerkesztve ]

(#162620) norti válasza hackeeeee (#162616) üzenetére


norti
addikt

Megnyugtatlak, PC-n is előjön, szóval biztosan nem hardver hiba. Sajnálatos módon ennek is kell még vagy fél év, mire úgy-ahogy hibamentes lesz. Engem legjobban az Ő és Ű betűk látványa zavar benne és az, hogy még véletlenül sem tudok nyelvet változtatni, hogy ne lássam.

Ettől függetlenül jó játék, csak némelyik területen igénytelen.

(#162621) DaveHutt válasza hackeeeee (#162618) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azt tegyük hozzá, hogy a Return to Arkham X enhancedje megállt 1080p 60 fpsnél, szóba se került a Rocksteady/Warner párosnál a 4k+HDR.
Meglepődnék, ha most összejönne.

(#162622) Schizoka


Schizoka
aktív tag

Kódot szeretnék beírni de csak a szürke képernyőn középen a zöld pöttyök mennek körbe-körbe!
Tegnap kapcsoltam be a gépet először akkor a Forza 4 kódját be tudtam írni most másik kódot nem tudok. :(

(#162623) Siffredi válasza norti (#162620) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ha megváltoztatod a régiót, megváltozik a nyelv is.

(#162624) hackeeeee válasza bulikavagyok (#162619) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó kérdés, már a Return to Arkham is megkapta külön, pedig csak a sima javítás van rajta, ami már korábbi volt.

Véleményem szubjektív...

(#162625) hackeeeee válasza norti (#162620) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Passz, Én van amikor 2-3 órát autózok, és az árnyékokat leszámítva nem látok hibát sem koznolon, sem pc-n. Akkor valszeg patch szinten lett elb@szva az egész, valamiért. :(

Véleményem szubjektív...

(#162626) RudY válasza hackeeeee (#162625) üzenetére


RudY
addikt

M0-ra is készül a "patch", de elég lassan. :DDD

(#162627) norti válasza Siffredi (#162623) üzenetére


norti
addikt

Ki ne költözzek az USA-ba? :D

Tudom, de nehogymár ez legyen egy játékban a megoldás arra, hogy ne a rám erőltetett nyelvet használjam.

(#162628) Suineg válasza Grawens (#162601) üzenetére


Suineg
senior tag

Szia. A hátoldali matricán a feltüntetett dátum 2018.05 vége (nem emlékszem a napra).
A doboz alján a LOT NO/DATE: 1838X. Ez meg elvileg 2018 szeptembert jelenthet. Ezen a matricán és a konzol hátulján lévő matricán a serial szám egyezik.
(Egyébként erről a matrica dologról olvastam valamit a neten, hogy meg kellett szüntetni a cégeknek a matricázást)

A Fotó a Te gépedről van?

[ Szerkesztve ]

(#162629) sipi25 válasza bilon73 (#162610) üzenetére


sipi25
tag

Köszi mindenkinek! Ha jól láttam, a Game Pass-al van egy két splitscreenes játék...

(#162630) Grawens válasza Suineg (#162628) üzenetére


Grawens
senior tag

A megszüntetés úgy tudom a "warning sticker" -re vonatkozik.
A fotót a slashgear -ről linkeltem, nem az enyém. Szerintem biztos ami biztos kérdezz rá a supportra telefonon, hogy mit javasolnak.

(#162631) zsocy válasza norti (#162627) üzenetére


zsocy
őstag

Teljesen igazad van, viszont az is igaz hogy amelyik Forza tudott magyarul, az a kezdetek óta így működött, ez nem új "fejlesztés"

Én is emiatt lettem angol régiós, nem bírtam a (félre)fordítást.

Mondjuk azon hogy csűrlelet még most is jókat röhögünk az asszonnyal :)

[ Szerkesztve ]

(#162632) Suineg válasza Grawens (#162630) üzenetére


Suineg
senior tag

Köszi,
Beszéltem a Microsofttal, de inkább a karcos csavar végett. Azt mondták fotózam le és küldjem el nekik arra a címre amit ő nekem elküld. Bebiztosítva ezzel a késöbbi garanciás ügyintézésemet. (Reggel óta küldi az e-mail cimüket, de mindjárt felhívom megint. Meg is kérdezem a garanciamatricát)

[ Szerkesztve ]

(#162633) Grawens válasza Suineg (#162632) üzenetére


Grawens
senior tag

Elméletileg e-mailben küldenek egy linket ami egy Biztonságos fájlcsere oldalra irányít ahová fel tudsz tölteni dokumentumot, klpet stb. és erre az e-mailre válaszolva kell nekik szólni, hogy feltöltötted amit kértek. Nézd meg egyáltalán megnyitották e a hibajegyet a kérelmedre. LINK

(#162634) Suineg válasza Grawens (#162633) üzenetére


Suineg
senior tag

Szia,

Köszi a linket, meg volt nyitva a Támogatási kérelem.
Közben az ügyfélszolgálatos hölgy segítségével a jobb oldalon a fehér cimke alatt megtaláltam a garanciamatricát is.Annyira feketén beleolvadt a környezetbe, hogy vakon észre sem vettem.

Köszönöm mindenkinek a segítségét, amit felém nyújtott.

[ Szerkesztve ]

(#162635) szimszonos válasza bulikavagyok (#162582) üzenetére


szimszonos
őstag

Vietnamis dlc a Far Cry 5-höz max 3 óra,de abban már minden cucc beszerzése benne van.

(#162636) AMD Power válasza Suineg (#162617) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor nem értem. Még ha egy Emagtól jött volna még meg sem lepődtem volna meg. De igy.....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#162637) jeni válasza Suineg (#162617) üzenetére


jeni
félisten

14nap az előírás netes rendelés esetén
de menj biztosra,hogy ne ess ki ebből a másik cserétől.

(#162638) szimszonos válasza Bep (#162575) üzenetére


szimszonos
őstag

Nekem a 4.rész volt a legjobb az összes közül idáig.Az aréna nagyon bejött benne,meg a Himalájáról való ugrálás "batman" ruhában ☺.

(#162639) bulikavagyok válasza szimszonos (#162635) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Meg lehet csinálni 3 óra alatt is de nekem biztos, h több mint a duplája volt.
Itt 10-et ír a tesztelő: "Ha nem nyílegyenesen igyekszünk a cél felé, hanem például megmentünk mindenkit és ehhez hasonlók, akkor azért 5-6 órát egy tempósabb játékos is beleölhet a DLC-be. Nekem tízet sikerült, de én tényleg minden helyzetet igyekeztem csendben megoldani."

[ Szerkesztve ]

(#162640) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Project Scorpios gépet vagy csak kontrollert gariztatott már valaki? Milyet kaptatok vissza? Simát vagy Scorpiot?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#162641) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#162640) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én régebben gariztattam Day One kontrollert. Egy sima fekete újat, plusz a hibás limitáltat is visszakaptam. Elég jó fejek voltak. :) Gépnél nem tudom, h h működik, de limitált kontrollernél simán el tudom képzelni, h ez a gyakorlat még most is.

[ Szerkesztve ]

(#162642) szimszonos válasza bulikavagyok (#162639) üzenetére


szimszonos
őstag

Youtube-on láttam hogy általában 2 óra a végigjászás,több is van.Nem néztem meg őket csak hogy kb mennyi időre számítsak.Ott gondolom csak végigszaladtak rajta.A Sniper Elite 4-nél is kb 6 óra a játék,én a felénél se járok,de már több mint 6 órám van benne.Ha valaki kutakodik,meg acsikra is rámegy akkor többszörös idővel számolhat.

[ Szerkesztve ]

(#162643) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Vásároltam 200 ft os goldot a pénzt leszedte a kártyámról de goldom nincs. :F :( késöbb aktiválják vagy vissza útalják a pénzt ?

(#162644) hackeeeee válasza RudY (#162626) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, értem.. Évek kérdése, mint mindig. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#162645) hackeeeee válasza bulikavagyok (#162619) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Plusz ugye amúgy ami fura, hogy nincs is fent az Enhanced játékok listáján, miközben a játéknál szerepel.

De több mindent olvastam erről, van ahol írják a 4K-s patch-et, van ahol nem.. Kicsit káoszos a dolog.

Véleményem szubjektív...

(#162646) AMD Power


AMD Power
titán

A Game Pass-ban lévő Zombie Army Trilogy játsza valakit? Ez hasonló mint a Sniper Elite 4?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#162647) Medocsabi válasza AMD Power (#162598) üzenetére


Medocsabi
addikt

Annyival amúgy 360-on jobb volt, hogy sokkal kisebb a látótávolság, így tök para a sötétben mászkálós rész, one-on saj a előre lehetet látni honnnan jönnek a genyók :))

(#162648) bulikavagyok válasza hackeeeee (#162645) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azóta már lejött, elindítottam, sajnos olyan mint volt. Nem törlöm le egyelőre, hátha jön rá vmi.

[ Szerkesztve ]

(#162649) akooos válasza jenei1994 (#162643) üzenetére


akooos
veterán

Nem lehet, hogy csak a próba terhelés történt meg és nem a gold vásárlás?

(#162650) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha a 30 napos trial game pass-nál bekapcsolva hagyom az automata megújítást, amiért elvileg kapok +1 hónapot és az aktiválás után kikapcsolom akkor is megkapom a +30 napot?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.