Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44451) Paul119 válasza Tüzi (#44448) üzenetére


Paul119
addikt

hát nem tudom előző csatában simán be lőttem az is4et 3ból 3x :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44452) jimmy74


jimmy74
őstag

Kapnak ezek a németek már valami új lövegeket az új patch-el?

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#44453) jahrn válasza gainwardgs (#44446) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha ez a teszt szerver tapasztalatod akkor nincs nagy gaz, ott a 15k ingyen goldnak koszonhetoen boldog-boldogtalan meg a nagymamajuk es a kutyajuk is gold ammoval lovoldozik. Nem ertem miert nem tavolitjak el a gold ammot onnan.

[ Szerkesztve ]

(#44454) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Érdekesen indult a reggel. És ez nem a teszt szerveren történt.

(#44455) emre válasza Paul119 (#44437) üzenetére


emre
veterán

Szerintem nekem a kedvencem lesz a 8-as.

Az új négyeset nem érzem túl acélosnak a plusz hp és az új löveg ellenére sem.

Az O704 mintha kicsit jobban sebezne, és az S51 mintha kicsit pontosabb lenne.

Egyik véleményemet sem tudom indokolni, egyszerűen ez az érzésem.
Mást még nem próbáltam ki a tesztszerveren

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44456) D.Orion válasza Dobi 562 (#44454) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezt, hogy hoztad össze? :F

Tüzi: Én a német ággal mentem nagyon sokáig, aztán az IS-ek miatt elkezdtem az oroszt. Nincs több ezer csatám, de én azt tapasztalom, hogy aki tudja hova kell lőni az felgyújtja mindkét nemzet tankjait. Pl. T6ban nagyon sokan panaszkodnak, hogy a VK3601H ammo rack-elhető. És? Oldalba lövöm a KV3-mat a megfelelő helyen és az is ammo rack-et kap, meg tűzet, majdnem mind1, hogy egy lövéssel lövök ki egy tankot vagy belelövök egyet, szétég .s/vagy belassul és a következő lövéssel küldöm ki a csatából. Tigris is könnyen gyújtható szemből, viszont az orosz párját az IS-t meg minden front lövéssel szívatni lehet. Lehet választani, hogy a vezetőt lövöd ki belőle vagy fuel-t lősz neki. Tigrist kétszer egymás után kisebb eséllyel sikerül felgyújtani, mint IS-ből kilőni a vezetőt.

Nem védem az orosz tankokat, sőt én is erősebbnek érzem őket, de annyira nem katasztrofális a helyzet.

homeless09: VK3601H mindenképpen, VK3001P mondhatni még Elite szinten is rossz tank.

(#44457) Djuree válasza virkir (#44425) üzenetére


Djuree
félisten

baromság...lehet te nem tudsz játszani az IS-4-el, én alig tudom átlőni, de ahogy nézem mindenkinek meggyűlik a baja vele, ha okosan játszanak vele nehéz kilőni. persze nem maus ellen kell nekimenni 1v1-ben...

IS-3:

hull 110/90/60
turret 220/110/110

IS-4

hull 140/160/100
turret 250/200/170

és már az IS-3 sem volt szar...akit IS-4-el könnyen átlőnek az gyorsan menjen legózni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44458) Dobi 562 válasza D.Orion (#44456) üzenetére


Dobi 562
addikt

Azt hiszem erre mondják, hogy: "MM fail". :)

Ez meg egy jó kör a KV 3-mal,, prémiummal. A top tankunk (amx m4 1945) és én együtt 12 ellenséggel végeztünk. És mint kiderült ő is magyar. :)

Győzelem!
CsataLive Oaks 2012. április 21. 7:10:57
JárműKV-3
Szerzett tapasztalat: 3 080 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 38 515
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Top Gun

[ Szerkesztve ]

(#44459) Gyuri27 válasza Djuree (#44457) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a stílus emlékeztet egy "nagy játékos" stilusára. :DDD

Az azonban bizonyos, hogy erősen használat és skill függő.
Látamm már is4-t good modba. Meg láttam olyat, hogy úgy halt az ember mintha lol trakiba ülni.
Az ellenség szempontjából ha én is3-l vagyok inkább egy e75-l küzdők közelről. Sokkal magasabb ugyanis és a kupola mindig lőhető.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44460) whatnot válasza Tüzi (#44448) üzenetére


whatnot
őstag

Pedig érezhetően jobbat üt.
+ Gyorsabb a célzása.
Érezhetően jobb ágyú, hátránya persze a lassabb töltés és a drága lőszer.

(#44461) whatnot válasza Dobi 562 (#44458) üzenetére


whatnot
őstag

De azt hogyan, hogy csak 2 vs. 2?

(#44462) Dobi 562 válasza whatnot (#44461) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az MM hibázott. Vagy úgy gondolta sanszos vagyok Tiger P-vel egy Maus ellen.

Ez meg az 5. meccsem stock Tiger II-vel (prémiumos). Nagyon tetszik ez a gép!

Győzelem!
CsataRedshire 2012. április 21. 7:50:54
JárműPzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 1 374
Szerzett kredit: 44 850
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: II. osztály, Kiváló Lövész, Mesterlövész

(#44463) whatnot válasza Dobi 562 (#44462) üzenetére


whatnot
őstag

Azt látom, hogy van "némi" tier különbség, azt nem értem, hogy a 2 vs 2 hogyan jött össze, miért indított el egy csatát mindössze 4 játékossal.

(#44464) Dobi 562 válasza whatnot (#44463) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom, olyan 6500 játékos volt abban az időpontban a szerveren, csak össze tudott volna rakni 2*15 főt...

(#44465) csaabz


csaabz
őstag

A tesztszerveren a KV-1 -re melyik a legjobb ágyú? Kapott valami újat?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#44466) csaabz válasza csaabz (#44465) üzenetére


csaabz
őstag

Annak a 85 mm F30-nak milyen adatai vannak?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#44467) Djuree válasza Gyuri27 (#44459) üzenetére


Djuree
félisten

nem arról van szó, mondjuk majd én is kíváncsi vagyok mit alkotok majd IS-4-ben ülve, de sztem nem fognak olyan könnyen kilőni, IS-3-mal is egész jól mentem már a vége felé, meg kellett tanulni vele játszani. meg persze IS-4-et gondolom nagyobb tierbe rak.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44468) Fel válasza csaabz (#44465) üzenetére


Fel
addikt

(#44469) csaabz válasza Fel (#44468) üzenetére


csaabz
őstag

Köszi! Azért a ZiS-6-hoz képest elég visszafogott lett! :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#44470) Djuree


Djuree
félisten

akinek van IS-4-e a KV-4-et is megkapja majd ingyen? vagy ez hogy van? mert ST-1-et kapunk az IS-4 helyett ugye? de az alatta lévő KV-4-el mi lesz? vagy csak ki lesz fejlesztve de nem kapjuk meg?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44471) harcos22 válasza Djuree (#44470) üzenetére


harcos22
csendes tag

Nem IS-8at kapunk az IS-4 helyett.[link]

(#44472) emre válasza Djuree (#44470) üzenetére


emre
veterán

A KV4-et meg kell venned, de ki lesz fejlesztve, feltéve ha a KV3-on van annyi xp-d. Az ST1-et ki kell fejlesztened a KV4-ből, és szintén meg kell venned.

kb így fog kinézni, de csak kb....nem tudom melyik gépen mennyi xp-d van.
A képen nem az én accom van.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44473) harcos22 válasza Djuree (#44467) üzenetére


harcos22
csendes tag

ne hidd hogy stock IS4 megváltja világot... Lassú nem fordul és nyílt terepen b..hatod az egyébként tényleg erős páncélt mert hazudnék ha azt mondanám hogy nem bírja jobban mint az IS3 de pont a rossz mozgékonyság miatt fog a tüzérség azonnal ledarálni mert sokszor te vagy top és rád vadásznak (nyílt tereprŐl beszélek!!!!! nem minden pályán tudsz elbújni) az IS3al én is elég jól játszom már de nem várd hogy ugyan olyan lesz mert nagy csalódás lesz.
Ha ki fejlődik biztos nagyon jó de az elején...

(#44474) Djuree


Djuree
félisten

jah értem, akkor IS-8-at kapunk. ahha. az jó, mert IS-7-re gyúrok majd :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44475) CptMisi válasza Paul119 (#44426) üzenetére


CptMisi
őstag

Persze. Csak ha van egy kis minimális esze, akkor az IS8on fejleszti ki BL9-cel. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#44476) virkir válasza Djuree (#44457) üzenetére


virkir
veterán

Erre csak ennyit szeretnék reagálni mert megint kapok némi pihit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#44477) harcos22


harcos22
csendes tag

Az IS7 nek megmarad az ágyúja?

(#44478) emre válasza harcos22 (#44477) üzenetére


emre
veterán

igen

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44479) nemeth989


nemeth989
senior tag

Én ezt nem tudom felfogni, a magyar játékosok hatalmas százaléka, hogyis fogalmazzak, nem okos :). Megyek a ferdivel, fedezem távolról a heavyket, kiosztok pár találatot azután simán szétkapok egy IS3-mat, nyílt terepre jön semmi fedezék nélkül. Erre a következő hozzászólása nemethi noob, mondom you, erre meg a furmányos visszavágása magyarul "anyád", na innentől mutatkozik meg a delikvens értelmi színvonala :D, de most komolyan egyre többször tapasztalom ezt, hogy ilyen nem okos emberek játszák, és akkor nagyfiuk, ha szidnak másokat. Jó elismerem, néha én is írok 1-2 szép szót, de az a zsinórban 10 vesztes csata vagy 6.-jára is arty one shotol. Kezd már szerintem nagyon gáz lenni a helyzet.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#44480) Paul119 válasza CptMisi (#44475) üzenetére


Paul119
addikt

"ha" :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44481) CptMisi válasza Djuree (#44457) üzenetére


CptMisi
őstag

Az IS4ről melyik t10 ágyú pattog? Egyszer-egyszer lepattanok róla, de az nagyon kevés. Ha nem erősítik a páncélját, akkor csak azért lesz "kedvelt" például CW-ken, mert kb. mindenkinek van. :U Hiába a jó löveg, nagy átütéssel, jó ROF-fal...Ilyen páncéllal nem lesz hosszú életű, hiába a +HP az IS7hez képest. :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#44482) Tüzi válasza virkir (#44476) üzenetére

kva jó ez az anim :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44483) harcos22 válasza nemeth989 (#44479) üzenetére


harcos22
csendes tag

Ezt nem csak a magyar csinálja. Csak nem értjük.

(#44484) Tüzi válasza whatnot (#44460) üzenetére

szerintem egy rakás szar, és legfőképp a skulóköltség miatt.
más t8-as ágyú ugyanennyiért többet sebez, és nem kevéssel.
maradok a 88asnál, mert 105ös megeszi a gatyámat.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44485) BloodRay válasza Tüzi (#44448) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem akarlak megbántani, de szerintem veled lesz a gond...
Igencsak jó a Tiger2 a legjobb ágyújával. Alap ágyú hiába tölt gyorsabban, vissza nem raknám emiatt az hótzihher.
Prémium nélkül is ki lehet egyébként jönni a tankkal 0-ra, vagy pluszba, úgyhogy nem olyan gáz a fenntartása sem. Farmolni meg nem ezzel kell...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#44486) hemaka válasza BloodRay (#44485) üzenetére


hemaka
nagyúr

T8-ban azért a 280-300-as dmg elég siralmas. Viszont cserébe körönként felgyújtanak legalább egyszer. :D

(#44487) smisa


smisa
őstag

biztos mindenki látta már de azért van mit tanulni belőle: david-vs-goliath

[ Szerkesztve ]

(#44488) psycroptic válasza Tüzi (#44484) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem jó az az ágyú. Elég sok helyzetben/szögben képes átütést produkálni és mellesleg nagyon pontos. Kicsi a sebzése de melyik német járgánynak van nagy sebzése Tier 9 alatt? Arty-t és TD-t felsorolni nem ér... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#44489) Paul119


Paul119
addikt

hát ez az is4 is egy papír kutya lett, semmit nem pattint:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44490) Dobi 562 válasza smisa (#44487) üzenetére


Dobi 562
addikt

A 3. akció az nagyon durva! A kis t-50-2 hogy szívatja az IS-7-est és 4-est!

(#44491) Tüzi válasza BloodRay (#44485) üzenetére

én elhiszem, hogy velem van a gond, ebben biztos is vagyok, de röhej a skuló ára. nem az ágyúval van bajom, hanem a skuló árával. ez meg lehúzza az ágyút a 'csába.
4* ár mellé kapsz +30%dmg-t+10% átütést (jóindulattal). ez szerintem inkorrekt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44492) Gyuri27 válasza Paul119 (#44489) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ingyen t10 tanknak ne nézd a fogát! :DDD
Meg ez béta csak. Mire kikerül lehet belőle a legjobb 10 is.
Aminek lenne értelme. Ugyanis a népek az is7-t félre raknák és farmolnák az is4-t. Némi gold költés mellett. Mert mint látjuk az alap löveg loltrakik ellen lesz jó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44493) Fel válasza psycroptic (#44488) üzenetére


Fel
addikt

A német 105-nek kicsi a sebzése? A BL-9 nagyobbat oszt, de nagyobb kaliberű is. A francia 100-as alfája kevesebb. Az amcsival és az új 107-essel, ami a KV-4-en lesz megegyezik a 320-as átlag sebzés. Akkor hol kicsi ez? Szerintem nem csak a pontosságban és a páncélátütésben van rendben, hanem a sebzése is jó.

(#44494) Napfénysüti

VK3601-re melyik ágyú a legjobb?

Més que un club!

(#44495) whatnot válasza hemaka (#44486) üzenetére


whatnot
őstag

KT az elején, amikor elkezdtem használni, akkor gyulladt ki sokszor.
Aztán elkezdtem beforgatni az elejét, azóta nemigen égett.
Ellenben a KV3-mal, ami mostanában rendszeresen kigyullad.

tüzi: egész konkrétan +22 penetration van az ágyún és számít. 1vs1-be jellemzően kinyírok egy IS3-mat.

(#44496) psycroptic válasza Fel (#44493) üzenetére


psycroptic
őstag

Ne nekem mondd. Amrik tankom nincs csak ruszki meg német. A ruszkiéhoz képest kevesebbet sebez, ellenben pontosabb és gyorsabban is tölt. Tüzi-t flusztrálja nem engem.

A BL-9 meg előszeretettel pattant elég sok mindenről még 90 fokban is. A tiger II csöve meg sűrűbben átszalad a páncélon. Nekem jobban tetszik.

PSNID: Tomy83PS

(#44497) D.Orion


D.Orion
veterán

Defeat
Battle: Prokhorovka 2012. április 21. 9:51:34
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 050
Credits received: 48 817

:W
A vereség okai: Fentről indultunk. Lemmingek elmentek a városba és összesen 3man maradtunk meg az arty az erdőben. Lemmingek szokás szerint megálltak az első tank láttán és összecsinálták magukat, majd egyesével meghaltak. Továbbá a zseniális T32 behozott egy T1es franciát és haláláig A7ben campelt vele! :W Mi hárman az erdőben megöltünk 7 tankot! A csapat többi 12 játékosa összesen 3 tankot bírt elintézni, és a top tankot még sebezni sem tudták, pedig egy szem T10es IS7 náluk... :W Ha legközelebb meglátom a T32-t vagy a Renault-ost agyonlövöm mind a kettőt. Nincs kegyelem!

Helyette ez lett az x2 köröm:
Victory!
Battle: Province 2012. április 21. 10:03:49
Vehicle: IS-3
Experience received: 2 078 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 33 960

Senkinek nincs joga, hogy elbassza ilyen gyökér platoon behozatallal a másik kevés szabadidejét. Nekik bizonyára rengeteg idejük van, hogy ilyen hülyeségekkel szórakoznak... Aki meg ezeket védi az semmivel sem jobb náluk!

(#44498) harcos22 válasza Napfénysüti (#44494) üzenetére


harcos22
csendes tag

a top 8.8-as

(#44499) hemaka válasza whatnot (#44495) üzenetére


hemaka
nagyúr

A KV-3 tényleg nagyon ég. Elég csak meglőni oldalról, középen. 10-ből legalább 8-szor kigyullad. Nem is irigylem a gazdájukat, de általában nincs náluk kézi tűzoltó sem, szóval meg is érdemlik.
Ami még gyúlékony lett, legalábbis mostanában sokszor kigyulladt, amikor meglőttem, az a type.

(#44500) Djuree válasza CptMisi (#44481) üzenetére


Djuree
félisten

najó, t10 ágyú biztos átlövi, de azért nem mindig kerül szembe t10-el. persze most hogy felmegy majd t10-be biztos szembe fog kerülni velük. majd meglássuk mit tud. de az IS-7-nél erősebb a páncélja.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.