Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44551) erikke17


erikke17
őstag

Na szopi ágra tette WG... KV-val 10 körömre sikerült nyertes csatát menni IS-el meg még 10-re sem sikerült.. Mára be is fejeztem.. :) Rengeteg tankot lesebzek aztán marad még 10 meg ilyen apró élete nekem mikor 300 meg 400 meg tudjam mennyi életem van egyből kiszednek.. Katasztrófa :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#44552) Snooker válasza Paul119 (#44549) üzenetére


Snooker
senior tag

Köszi. Szerintem nekem jobban megéri prémium tankot vennem, mint prémiumot (ez értelmes...), mert van, hogy több hétig nem is játszok a játékkal, és úgy potya lenne az egész...

(#44553) Paul119 válasza homeless09 (#44550) üzenetére


Paul119
addikt

akkor már inkább [link]

Snooker: én is így vagyok vele,t34 ütős kis cucc, nekem is lesz nemsokára:)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44554) dhnet80


dhnet80
csendes tag

Hali. a Test szerverre miért nem tudok belépni, 3 napja próbálom. vagy még nem megy? letöltöttem a 7.3 at feltettem de nem indul, m mindíg azt írja térjek vissza később

(#44555) Paul119 válasza dhnet80 (#44554) üzenetére


Paul119
addikt

sokan teszt szervereznek , várni kell:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44556) dhnet80 válasza Paul119 (#44555) üzenetére


dhnet80
csendes tag

mennyi szokott lenni? mármint a várakozási idő

(#44557) Paul119 válasza dhnet80 (#44556) üzenetére


Paul119
addikt

950 .vagyok per pill a sorban

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44558) dhnet80 válasza Paul119 (#44557) üzenetére


dhnet80
csendes tag

nekem olyat sem ír. csak annyit hogy try lather. stb....

már írja . 3118 :D

[ Szerkesztve ]

(#44559) Remus389


Remus389
veterán

[link]

ilyen is volt

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#44560) madstunt válasza Remus389 (#44559) üzenetére


madstunt
addikt

premiumkent be is fog kerulni a jatekban . ott a tech tree aljan a wikiben Nbfz neven

(#44561) Paul119


Paul119
addikt

borzasztó szar lett ez az is4:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44562) Djuree válasza Paul119 (#44561) üzenetére


Djuree
félisten

ne szopass már...végre megvettem erre elszarják :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44563) Drenadar válasza Paul119 (#44561) üzenetére


Drenadar
veterán

miért? gyengítettek rajta? vagy mi van? mondjad már!!!! :F

(#44564) Paul119 válasza Drenadar (#44563) üzenetére


Paul119
addikt

papír a páncélja, vikirrel néztük... e75 lövéseiből 2 tudott le pattintani,minden átlövi, tigris 2 vel is simán át lövöldözöm az elejét, gyakran 320-350 körül sebez a löveg

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44565) Djuree válasza sanya67 (#44545) üzenetére


Djuree
félisten

az mi is? 5-öt kell kinyírni egyedül és nyerni utána? éppen nincs, de nem sok hiányzik hozzá, pedig sztem volt már hogy 5-öt kilőttem és nyertünk, de akkor legyen 4 :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44566) jahrn


jahrn
senior tag

Nem gyengitettek rajta. Azert tunhet szarnak mert mindenki goldammoval lovoldozik. Sot allitolag buffot kapott a driver hatch az elejen, de ezt a pletykat csak training room-ban lehetne letesztelni.
Az meg h ti training roomban mit tapasztaltatok, egyhelyben allo tankra lottetek?

IS-8 detto, igaz h alapbol kb IS-3 szintu pancelzata van (ami t9-en mar nem igazan eleg), eddig en meg nem tapasztaltam vele azt h lepattant volna rola barmi.

[ Szerkesztve ]

(#44567) Paul119 válasza jahrn (#44566) üzenetére


Paul119
addikt

nem mindenki lövöldözik goldal.. néztük traning szobában más emberrel is sima ap lőszerrel lőttek semmit nem pattintott le semekkora távolságról :W
"ot allitolag buffot kapott a driver hatch az elejen" elsőnek döglik meg a driverem és vagy a lőszeres rekeszem általában,ha forgatom meg tuti a lőszeres rekesz sérülés

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44568) sanya67 válasza Djuree (#44565) üzenetére


sanya67
tag

Maradj egyedül a csata végén 5 vagy több ellenséggel és nyerd meg a csatát!

(#44569) jahrn válasza Paul119 (#44567) üzenetére


jahrn
senior tag

Hmm, erdekes.

Mentem vele par kort a teszt szeron de nekem rendben levonek tunt a tank. Az IS-8 inkabb idegesitett, de majd megvarom a live szeros tapasztalatokat.
Azert gondolom h (majdnem) mindenki gold ammoval lovoldozik, mert hihetetlen szogekbol kepesek atutni barmelyik tankomat. Azert az live szeron elegge eselytelen h egy T32 300-rol atlovi az IS-4 frontot 4-bol 4szer (amit raadasul billegtetek jobbra-balra) es meg csak nem is a driver nyilasanal. (ez csak egy pelda volt, de nemigen tapasztalok lepattanokat, f@szert nem kepesek eltavolitani a gold ammot h legalabb nagyjabol lassuk mire is kepesek a regi/uj dogok).

[ Szerkesztve ]

(#44570) Fel válasza Paul119 (#44567) üzenetére


Fel
addikt

Én olyan érdekességet tapasztaltam vel, hogy ha szemből meglőnek, a vezető kandikálójánál, akkor annyi a sofőrnek és a lövésznek is.. Mit keresnek egy helyen?? Vagy túl kicsi a tank?

A bekapott lövés után meggyógyítottam a lövészt, majd két találattal később újra megölte egy ugyanoda kapott lövedék...

(#44571) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megkérdeztem előbb a bázisunknál kempelő 2 top heavy-nket, hogy ezzel a taktikával hány csatát nyertek, de én csak fogjam be a számat, mert ő már (T34) 3 killnél tart, engem meg 1 kill után kilőttek. Érdekes felfogás egy csapatjátékban. Egyébként amikor ezt kérdeztem, már csak ők ketten voltak életben a csapatunkból, az ellenfélnél hatan. Szóval ha azt a tűzerőt a csata frontvonalában vetik be (együttműködve velünk, buta csapatjátékosokkal), nyerhettünk is volna, akár. Na mindegy, én élveztem a csatát így is.

Vereség
CsataErlenberg 2012. április 21. 15:21:52
JárműPzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 822
Szerzett kredit: 42 798
Csatában elért Achievement: Elit lövész, Szárnysegéd, Mesterlövész

Prémes. Lehet alkotni a stock ágyúval is.

(#44572) Paul119 válasza Fel (#44570) üzenetére


Paul119
addikt

ez nekem is feltűnt,nem is egyszer , meg szemből el találnak és"this is fuck up my hair" vagy is ki gyulladok :Y

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44573) emre


emre
veterán

Fenn vagyok tesztszerón, ha valakinek kedve van szakaszba jáccani kattintson rám. ;)

Nem tudom mennyit leszek, az igazit is akarom húzni, mert kell még némi free xp, és nem egyszerű duplázni mind a 17 harcjárművel.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44574) Paul119 válasza emre (#44573) üzenetére


Paul119
addikt

én mennék:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44575) emre válasza Paul119 (#44574) üzenetére


emre
veterán

De még nem vagy fenn, ha jól látom.

Pedig az új mapokat is jó lenne bejárni egyszer mediummal, meg egyszer hogy artyval hova érdemes állni.

mod:

Nem gondoltam hogy ez kérdés lehet, mert nekem csak egy acc-om van. :)

Szóval az EU-ra kellene. :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44576) Paul119 válasza emre (#44575) üzenetére


Paul119
addikt

melyikre menjek?:)

akkor be lépek tesztre

2800. vagyok a sorban:(, na akor eura :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44577) emre válasza Paul119 (#44576) üzenetére


emre
veterán

az 10-15 perc, én 32xx-körül kezdtem most délután :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44578) Paul119 válasza emre (#44577) üzenetére


Paul119
addikt

akkor csak idő kérdése :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44579) Paul119 válasza Paul119 (#44578) üzenetére


Paul119
addikt

bent vagyok paul119es accountal

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44580) zalman90


zalman90
őstag

lol.

m37 amcsi artyn oldalán pattantam egy KV val :Y

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#44581) Paul119 válasza zalman90 (#44580) üzenetére


Paul119
addikt

az pite,én jagdtigerrel pattantam 2x is a t92ről :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#44582) BinLaden


BinLaden
tag

hát ez az M12? :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#44583) D.Orion válasza Snooker (#44541) üzenetére


D.Orion
veterán

Üdv! Mindenképpen várd meg a 7.3 kijövetelét és az utána érkező visszajelzéseket. Van egy sanda gyanúm, hogy vissza fogják venni a T34 credit szorzóját a sok sírás miatt.

Nem tudom mennyire ismered-e két tankot, de igazából a T34 egyetlen előnye a Löwe-vel szemben, hogy képes magából kiadni 500dmg-t érő lövést és magasabb pen-t tud az ágyú. A T34 alulmarad a Löwe-vel szemben: páncélozottságban, manőverezésben, torony forgási sebességben, tűzgyorsaság. Persze aki tudja, hogy hol kell lőni az a Löwe-t is átlövi szemből. Viszont a T34-et szemből átüti bárhol a testén T6 ágyú is.

Várd meg a 7.3mat, hogy mik lesznek a visszajelzések, rengeteg Löwe és/vagy T34 tulaj is van a topikban. Nekem T34 van és tetszik, de lehet, hogy ha lenen alkalmam kipróbálni egy Löwe-t, akkor elcserélném.

[ Szerkesztve ]

(#44584) Chris0321 válasza D.Orion (#44583) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem hinném, hogy hozzányúlnának a T34 kreditszorzójához mivel valaki tesztelte a prémtankokat és így is ez hoz csatánként a legkevesebbet. Nem sokkal, de kevesebbet hozott mint a Löwe ugyanannyi csata után.
Ide linkelte be valaki a tesztet.

(#44585) D.Orion válasza Chris0321 (#44584) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezen átsiklottam. Bár T34 tulajként észrevettem, hogy vagy sikerül menni egy 88K-100K credties kört vagy jön a másik véglet a 30K-38K credit, nekem valahogy a kettő között nem igazán szokott kijönni csatából, csak a két véglet valamelyikével.

(#44586) emre


emre
veterán

a nap poénja :DDD

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. április 21. 17:46:08
Jármű: S-51
Szerzett tapasztalat: 1 562 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 14 064
Csatában elért Achievement: Kamikaze

A szenvedő alany egy 50hps type volt, aki inkább nekem jött mint hogy kilőtt volna. :o

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#44587) Chris0321 válasza D.Orion (#44585) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem általában 50.000 körül adja, amit reggel belinkeltem csatát volt eddig a top kredit 80.000-el. Kicsit sok a lőszerköltség, de ez van. Napi 1 milla összejön így is prém nélkül. Még most kell megnyomnom amíg szabin vagyok, már nem sok kell az IS4-hez.

(#44588) BinLaden


BinLaden
tag

de jó dupla volt:-

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#44589) jahrn


jahrn
senior tag

No a hivatalos forumon is tobben irtak h az IS-4 driver hatch-ot felbuffoltak az IRL 200mm ertekre. Azt h ok honnan szereztek az infot passz...

(#44590) gainwardgs válasza jahrn (#44589) üzenetére


gainwardgs
addikt

Buffolták a xart papir az egész, tiszta vicc kt-vel is át lehet lőni :(

(#44591) psycroptic válasza gainwardgs (#44590) üzenetére


psycroptic
őstag

KT-val eddig is át lehetett lőni. :U

PSNID: Tomy83PS

(#44592) Eagle16 válasza jahrn (#44589) üzenetére


Eagle16
addikt

Az infó innen van, az orosz Q&A-ból.

[link]

A vezetőnyílás 200mm lett, a "vállak" meg 140mm helyett 160mm.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#44593) D.Orion válasza Eagle16 (#44592) üzenetére


D.Orion
veterán

Valamit mégis elcsesztek, lehet rossz helyre került a tizedesvessző. Mint tudjuk a vodka kettős látást okoz. :DDD Remélem így javítják, mert CW-n így az IS4-nek semmi, de semmi haszna/esélye nem lesz.

(#44594) Atlantis


Atlantis
veterán

Amilyen jó gép a T49, annyira fostaliga a Wolverine...asszem csak az új ágon megyek amerikai TD-n, a végén is át lehet menni a T95 felé, amit nagyon szeretnék birtokolni. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44595) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Meh, azért elbukni egy csatát mert kifogyott a lőszer :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#44596) whatnot


whatnot
őstag

Ingame statsban mit jelent az, hogy "Xk", ahol X egy szám? Pl. 3k?

(#44597) Djuree válasza whatnot (#44596) üzenetére


Djuree
félisten

annyi csatája van a komának.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44598) Djuree válasza Iron Funeral (#44595) üzenetére


Djuree
félisten

1-2x én is buktam már el emiatt. kínos. HE lőszer is volt betéve, már csak ez volt, ez meg aztán semmire nem jó, már csak AP-t veszek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#44599) whatnot válasza Djuree (#44597) üzenetére


whatnot
őstag

Aha, kösz.

(#44600) D.Orion válasza Djuree (#44598) üzenetére


D.Orion
veterán

T8as tankig pedig szerintem alap, hogy kell vinni HE-t. Pl. IS-es E-100 tornnyát szemből elég necces átlőni AP-vel, de HE-vel simán átmegy és 150-200 között le is vesz az életéből. Persze a vasalódeszkát átviszi, de ki az aki képes ellőni azt a deszkát bármilyen körülmények közt. Ha olyan közel van nem is lehet rálátni, kitakarja a napot. :DDD Így HE-vel volt szerencsém lenyomni 2 lövésből egy 300hp-s E-100-at szemtől szembe, összefutottunk az utcasarkon, mint a rossz k... :U

gainwardgs: "kb oan érzésem van mintha t32-vel mennék minden átlő szemből." Ezt a mondatot csak én nem értem? :U T32 pont arról hírhedt, hogy IS3 BL9 is pattan róla.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.