Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7751) Leonardo91 válasza djapor96 (#7739) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Köszi
Erről van valakinek tapasztalata mien a siyah kernek LPQhoz?
(siyah3-alpha6-LPQ)

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7752) Gergőkee válasza Rotate (#7746) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Szerinted milyen balhé (és perek sokasága) lenne abból, ha adatvesztés történne az sw frissítés során? Nem véletlen, hogy (elvileg) kies és ota frissítésnél minden megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#7753) Lilifee válasza Gergőkee (#7749) üzenetére


Lilifee
tag

Én gyári ki4-re raktam mobile odinnal a gyári lpq-t, semmit nem formáztam és nem is reseteltem, és eddig hiba nélkül működik az ics.

(#7754) Psytech válasza Gergőkee (#7749) üzenetére


Psytech
senior tag

Na ez az, amivel maximálisan egyetértek.
Mert az én szemszögemből az számít átlag usernek akinek KI4 van a telóján, hiszen ő biztos nem csinált vele semmit (persze létezik olykor olyan szerencsétlen eset, hogy valaki már KK5-el vette használtan, de ő maga nem ért hozzá. De az ilyen esetekre bőven jó a fórum, szerintem mindenki segít ahogy tud)
Nem értek hozzá olyan mélyen, hogy tudjam, hogy az LPQ csak a magyar KI4-re menjen tökéletesen és hogy ha igen, akkor ez miért van így. De logikusan felvezetve igenis van benne ráció. A samsung feltételezi, hogy itt nálunk mindenkinek KI4 van, azaz ráküldi a hungary romot ezekkel a feltételekkel. :)

(#7753) Lilifee aki mobil odinnal tesz fel romot az már nálam mondjuk nem számít átlag usernek :) de ettől függetlenül örömteli, hogy minden működik nálad is :R

Szerk.: halkan megjegyzem, hogy én is mobil odinnal tettem fel és NEM csináltam semmi féle hard resetet vagy visszaállítást. Custom romról jöttem, egyértelműen a full wipe az lefutott de az is az app által. És semmi akadási problémám nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#7755) Varszegig válasza Gergőkee (#7749) üzenetére


Varszegig
veterán

Az egyértelmű, hogy ajánlott betartani azt az utat, amit elvileg a hivatalos frissítések bejárnak. XWKI4->XXLPQ. Lehet KK5-re tolva sincs gond, de ugye ezt nem tudhatjuk. Én biztos előbb feltolok egy XWKI4-et, mielőtt frissítek, nem teszem rá a KK5-re. Majd ha lesz jkay:)

(#7756) HardRic


HardRic
addikt

Nekem ICS frissítés legpozitívabb eleme a Roboto font. Kisebb méretben is sokkal jobban olvasható mint a régi default font, vagy a Helvetica S, amit az eleje óta használtam.

(#7757) ForRedGlory válasza zseko (#7733) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem lesz vita, mert ahogy olvasod az 1-es HSZ a hivatalos rom telepites menetet koveti, szoval hidd el, sorrendben van.

(#7758) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

BEZKE ICS FULL HOLO 60%
Ez tényleg nincs még kész?? Pedig ez már HOLO a javából!!! :C :C

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7759) mycso válasza Gergőkee (#7752) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk annyi, hogy KIES esetén bár az adatok megmaradnak, viszont van akinél az imei szám nem marad meg. :DDD
(bocsi de ez muszáj volt)

Bár tényleg szégyenletes, hogy a samsung gyári/eredeti/bla-bla szoftverfrissítő programja önmagában több problémát okoz, mint az összes többi egyéb módszer együttvéve. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7760) C.Brigante


C.Brigante
veterán

srác kicsit odavan a 2x topikban

(#7754) Psytech: valóban érdekes ez a dolog amit írtál. Nekem Lengyel a telefon és szintén KI4 volt az utolsó hivatalos rom. Viszont amikor feltettem a stock LPQ-t akkor elötte 3 fájlos stock KK5-öt tettem fel a re-partició miatt. Nekem bajom abszolut nem volt a gyári ics-vel a rettentő rossz aksiidőn kívül. Nem tudom van e összefüggés.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7761) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#7757) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vagyis...nem hivatalost akartam irni, hanem kiszovargott gyarit. Amugy most elolvastam az 1-es hozzaszolast es rohadjak meg, de nem ertem a gondot a sorrenddel. Szerintem tok logikusan epul fel.
Majd egyszerusitem szerintem, meg csinalok videot a kulonfele telepitesi modokrol, bar a video most nem elvez prioritast, van jutyubon eleg.

(#7762) ForRedGlory válasza C.Brigante (#7760) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolom megorult az elso negativ ICS elmeny utan es le is potyogte a gondolatait :)

Jah bocs, telefonrol nem fogok uzenetet szerkesztgetni/osszevonogatni, maceras, szal szori :D

[ Szerkesztve ]

(#7763) C.Brigante válasza ForRedGlory (#7762) üzenetére


C.Brigante
veterán

kikészültem tőle, hogy azt írta "hibás" ICS-t kapott az S2 :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7764) zseko válasza ForRedGlory (#7757) üzenetére


zseko
veterán

Ahogy gondolod, végülis te hsz-ed.. Ám a hivatalos rom frissítés az a Kies-es, nem pedig az odin.

(#7761) ForRedGlory Nálam csak annyi probléma vele, hogy először mentésről beszélünk amihez root kell, aztán romcseréről amiben szó sincs sem rootról sem mentésről, aztán a rootolásról a mentéshez.

De itt abbafejezem ezt a témát :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7765) Piwi válasza C.Brigante (#7763) üzenetére


Piwi
addikt

ha ettől lesz erekciója akkor hajrá :DD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7766) Pro!Petya válasza C.Brigante (#7760) üzenetére


Pro!Petya
addikt

én se hagytam szó nélkül .... :DD :DD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7767) Rotate válasza C.Brigante (#7763) üzenetére


Rotate
veterán

ő amúgy a mobilarena legnagyobb LG fanja :D

(#7768) knyitogato válasza C.Brigante (#7760) üzenetére


knyitogato
őstag

Ne bántsátok jooker-t, fanatikus 2x-fan.

Rotate: még nem láttalak, amikor írtam a hszt :)

[ Szerkesztve ]

(#7769) zseko válasza ForRedGlory (#7761) üzenetére


zseko
veterán

No még annyit, hogy ha kihagyom belőle a mentést, akkor persze nekem is logikus a sorrend. Csak a mentés beírása miatt nem. Na de tényleg abbahagyom :D

HR24.hu

(#7770) Gergőkee válasza mycso (#7759) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Imei az elszállhat bármelyik sw frissítési módszer során. Többször hallottam odin általi elcseszésről. Kies esetében inkánb téglásításról lehetett régebben olvasni. Nem nagyon érdekelne, szerviz helyreteszi gariban. (Persze ha nem süt le a készülékről, hogy nem hivatalos frissítés történt vele).

[ Szerkesztve ]

(#7771) Pro!Petya válasza knyitogato (#7768) üzenetére


Pro!Petya
addikt

senki se bántotta .... :N csak kommenteltük a megjegyzését :DD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7772) conanabarbár válasza knyitogato (#7768) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

Így van! mindenki hisz valamiben! Joker a 2X-ben,mi meg abban,hogy ő rosszul hiszi!! :DDD

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#7773) Pro!Petya válasza conanabarbár (#7772) üzenetére


Pro!Petya
addikt

+1 :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7774) leslien


leslien
nagyúr

CF-Root-SGS2_XX_XEO_LPQ-PROPER-v5.4-CWM5

[Omega ICS v5.0] :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7775) mycso válasza Rotate (#7767) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Annyit az ő véleményéről, hogy annó 2x topikban, amikor mindenki szívott a randomfagyásokkal, hívás problémákkal, kuka minőségű fényképekkel és kijelző problémákból, nála akkor is minden tökéletes volt. Picit LG beállítottságú, nem kell vele foglalkozni.

mod.: közben látom minden 2x-es kolléga jól emlékszik rá.... :DDD

(#7770) Gergőkee: nem is írtam, hogy más módon nem lehet az imei-t elcseszni, csak a KIES mostanában nagyon sok problémát produkál.
Szerviz: persze megcsinálják gariban, csak annyi, hogy én inkább használnám a telót, mint hogy heteket a szervizben legyen.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7776) C.Brigante válasza Rotate (#7767) üzenetére


C.Brigante
veterán

tudom, emléxem rá 2x korunkból, Ő volt az akinek a custom telepítést 50x kellett elmagyarázni és 51x-re is rosszul csinálta!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7777) HardRic válasza Pro!Petya (#7758) üzenetére


HardRic
addikt

Ezen mi a 60%? Nem értem, hiszen tölthető meg minden.

(#7778) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

no, hogy elejét vegyem itt a sok mellé beszédnek, így gondoltam gyorsan felteszem a sokak által még a gyárinál is jobbnak tartott Criskelo-t.
DE felvettem a telepítést (igaz az asszony mini-ével, de a lényeg jól látszik), hogy miről is beszéltem.
hogy én csinálnék valamit rosszul?
hát tessék mondani hol?

nem akarok nagy számokat mondani, de volt olyan nap, amikor kb. 10-20 romot (azok javított módozatait) tettem fel rom teszter-ként.
de nem akarok bizonygatni senkinek semmit, hogy értek-e a flash-hez.........mondjuk a logout blog-omba azért be lehet pillantani.

visszatérve az ics-hez, hát ez tényleg gáz.......az ajtót az tette be, - ami miatt nem csináltam tovább - és a videó végén is látható, hogy a frissítés alatt jött egy értesítő sms, hogy kerestek, viszont maga az sms app ugye nem működött.

ÍME A VIDEÓ

bocsánat, még feldolgozás alatt van, de néhány perc és nézhető.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7779) Piwi válasza HardRic (#7777) üzenetére


Piwi
addikt

a 3.0 tölhető csak,nem a 4.0...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7780) HardRic válasza Piwi (#7779) üzenetére


HardRic
addikt

Á, sorry. Mindenképpen kipróbálom majd, nagyon-nagyon szép.

(#7781) Richard válasza HUTCHDB (#7778) üzenetére


Richard
őstag

Lehet nem MIUI-ra kéne feltenni :F Csak egy tipp.

(#7782) agabe válasza agabe (#7748) üzenetére


agabe
addikt

A telorol hasznalva a forumot masnak nincs gondja a gyari bongeszovel?
nekem ez a korabbi beta verzioknal is igy volt, de sokkal tobb mas gond is meg emellett.
ja meg egy:
a beepitett email kliensbe nem tudom ugyanugy beallitani a privat emailcimemet ugy, hogy az smtp szerver a google legyen, mert nincs mod az smtp hitelesitesnel a jelszo beallitasara...remelem a fb kontaktok adatinak beolvasasat is megoldjak majd customban ha a google direkt hagyta ki.

(#7783) Piwi válasza Richard (#7781) üzenetére


Piwi
addikt

pont azt néztem én is...

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7784) Rotate válasza HUTCHDB (#7778) üzenetére


Rotate
veterán

az az SMS cucc az Apex hibája... és semminek nincs baja, csak rossz a hivatkozás az SMS appre... de az SMS appnek nincs baja, ujra ki kell csak rakni...

amúgy meg egyetértek, nem MIUIra kéne felrakni, hanem csontig gyalult KI4-re...

(#7785) Gergőkee válasza mycso (#7775) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Kiessel mostanában nincs gond, a hetek meg 2 nap. Szerinted hány millió ember frissít kiessel? És odinnal? Max század annyi. Azt nem írja be egy átlag user, ha valami jól megy. Max ha valami elromlik.

(#7786) Gergőkee válasza Pro!Petya (#7773) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Azért szerintem ez erős... és sértő...

" ICS nem jó meg laggol meg ilyenek ... Akik az ICS-ét szidják nálunk azok még romolni sem tudnak normálisan, nem hogy egy frissítéssel elbánjanak"

Apám...

(#7787) HUTCHDB válasza Richard (#7781) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

(#7784) Rotate !
és
(#7783) Piwi !

1.)
2.)
ezután kaptam egy kis letolást, hogy minek ennyi format, meg wipe......
de hát akkor is és anélkül is gond van!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7788) mycso válasza Gergőkee (#7785) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Olvasgass vissza a topikba, csak pár10 oldalt. :U
A 2 nap meg lehet hetek is. :U

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7789) Richard válasza HUTCHDB (#7787) üzenetére


Richard
őstag

Tegyél egy próbát KI4-el. Ha az sem jó akkor passz.

(#7790) SzlobiG válasza C.Brigante (#7760) üzenetére


SzlobiG
félisten

LG szemüveg van rajta...amúgy a 2X-ről meg annyit hogy nincs rá még mindég hivatalos jól működő GB ennyit az LG-ről.

Ismerős felrakta az lg progival a gb-t és a GPS állandóan eldobálta neki a jelet, vissza vitte szervizbe a megoldás ez volt: Vissza tették rá a 2.2-t.:DD

(#7791) C.Brigante válasza HUTCHDB (#7787) üzenetére


C.Brigante
veterán

pofon egyszerű a problémád a videó alapján. Tegyél fel egy 3 fájlos gyárit (pit fájlos) re-part és utána tedd fel! Ezt a MIUI kinyír téged! Hidd el, h az lesz a baj!

ja most olvasom, h ez megvolt már! akkor tényleg passz!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7792) Rotate


Rotate
veterán

nem tudom eldönteni, hogy a szolgáltatóm a szar, vagy az ICS...

azt is csinálja az elejétől fogva, hogy fenn az edge jel, villognak is a nyilak, de akármivel mennék netre, nem megy... szóval olyan mintha menne a net, de nem megy... ez mi lehet?

(#7793) Gergőkee válasza mycso (#7788) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Elejétől olvasom, ezt, és xda-t is.

Rotate, nem akarok vészmadárkodni, de erről írtak az xda-n is, csak 3g-vel. Nem áll vissza 3g feliratról h-ra, illetve fordítva, a net meg nem működik. Ott a tagoknak reboot oldotta meg, de idővel újra előjött.

HUTCHDB: Próbáld xwki4-re. Úgy, hogy kies is felajánlja a frissítést. Elvégre kk5 sosem volt itthon.

[ Szerkesztve ]

(#7794) HUTCHDB válasza Richard (#7789) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

szóval én már feltettem 2x kk5-re odinnal, reparttal, előtte, utána, közben, reset, wipe, minden.
a miui-nak nyoma nem volt sehol....erre nem lehet hivatkozni......

(#7791) C.Brigante!
az előbb linkeltem, hogy 13-án az elsők között voltam akik feltették az ics-t.
gyalultam mindent, tiszta rendszerre tettem, sőt frg szerint "túl tisztára"......
mint ahogy az előbb is írtam, ennek a miui-hoz semmi köze nincs!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7795) Piwi válasza HUTCHDB (#7787) üzenetére


Piwi
addikt

értem. én csak a mostani videót néztem,azon csak ugye a cwm wipe-ok voltak :)
a sok formatra és wipe-ra visszatérve: szerintem inkább legyen 1x több mint 1-el kevesebb és utána meg nem működik rendesen a készülék. viszont ha tiszta KK5-re sem ment fel rendesen,akkor ötletem sincs mit lehetne tenni

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7796) C.Brigante válasza SzlobiG (#7790) üzenetére


C.Brigante
veterán

:DDD LoL

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7797) Psytech válasza HUTCHDB (#7778) üzenetére


Psytech
senior tag

Én is hozzászólnék, akkor már

én nem dobálózok user error meg ilyenekkel, ezt előre leszögezem.
én ezzel tudok dobálózni:

- nálam felelőtlenebbül kb neki sem lehetett volna állni az lpq felrakásának. full wipe, mobil odin, rootolja is (hátha még az is elrontja, nem elég nekem a custom rom --> official ics váltás). Ennek ellenére az ég világon semmi laggom, funkcióhiányom nincsen.

Ezekből kiindulva csak azt tudom mondani, hogy fogalmam sincs mi lehet nálad a gebasz, de a lehetséges utolsó megoldás - ha van még energiád rá -, akkor:

KI4 fel, produkt kód beállít, aztán OTA-n had jöjjön a cucc.

persze ha függő a telód, akkor ez még nem járható út, arra nincs ötletem.

(#7793) Gergőkee tegnap pont figyeltem ezt is, mert olvastam a hibajelentéseket amit írtál. Hazafele egész sok fajta lefedettségű helyen átutazom busszal, így volt időm megfigyelni a múltban, hogy hol milyen netet tudok elérni. Nekem teljesen jól váltogatott a net, nem volt beakadási gondom. Telenor szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#7798) #68216320


#68216320
törölt tag

Gyari LPQ, gyari kernel. Tulajdonkepp szinte minden felesleges szolgaltatas letiltva megis magas az android rendszer akkuhasznalata. Van valami kernel ra ami javit ezen? GB-n a Siyah bevalt.

(#7799) mycso válasza HUTCHDB (#7794) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Kezdd el az elejéről így:

Most egy kódos reset, majd fel egy 3+1 fájlos repartos rom, majd rá a KI4 1 fájlos, repart nélkül --> kódos reset és utána product kód beállítás. Na ez után vagy kies vagy ota vagy pedig szintén odin az egyfájlos lpq, repart nélkül. (ha így is megvolt már akkor sorry)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7800) zseko válasza HUTCHDB (#7778) üzenetére


zseko
veterán

Az sms-re nálam is ezt adta az Apex, bent a menüből viszont simán működött, kihúztam onnan a másikat meg töröltem.

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.