Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7501) kecsetihunor válasza Bilux (#7476) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Ez már GB-ben is volt, az androidot kell pötyögtetni, és benne van a framework-res-ben platlogo.png néven :D

Amúgy feltettem Wanamlite LPQ-ját, vissza lehet állítani a lockscreent eredeti ICS-re? Apex launchert használok...

Jobban bejött az eredeti, ez így olyan mint egy Go Locker ICS theme...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#7502) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ahogy olvasom Go launcher kuka. Ki mit ajánl? Nova, Nova Prime (ez mivel tud többet?) vagy Apex?

Dive ever, work never.

(#7503) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

nemtudjátok hogy a csatlakoztatott egeret lehet e konfigurálni?

gb, müködtek az egér gombok, az ics be meg nem, kékfogon keresztül csatlakoztatok egy egeret, és nem müködik a vissza, és a fömenü gomb gb-n meg igen...

szoval nemtudtok rola van e rá valami??::D

azt találtam ki hogy hdmi n keresztül hsználom a telefont melohelyen :D

(#7504) kriszpowa


kriszpowa
tag

sziasztok.

anyámnak ma vettünk vodában egy SGS2-t.

2.3.4 van rajta, bejelentkeztem vele a gmailes accountjával, de a marketen nem lehet letölteni semmit. marketbe nekem a sajátomon mindig bejelentkezést kér, de ez semmit nem dob fel, régi market van rajta.

mit csináljak hogy menjen?

(#7505) zseko válasza VS461 (#7498) üzenetére


zseko
veterán

Érdemes lehet még megpróbálni egy gyári állapotba visszaállítást, ott van valamelyik menüben, vagy kódos reset, az töröl mindent, és úgy újra belakni a telefont. De persze előtte minden fontosat lementeni a telefonról, a névjegyeket szinkronizáltatni a google-be hogy könnyű legyen visszaállítani, az sms-ekhez az SMS Backup+ programot használni az szintén a google fiókbe meni le visszaállíthatóan az sms-eket, stb. Aztán ha úgy se jó akkor szerviz. Persze lehet Odinnal is frissíteni esetleg, nem csak moddolt romok vannak, a gyári KK5 például nálam a legjobb rom volt idáig. Én anno a Spicát vágtam majdnem földhöz párszor, hívásindítás gyári rendszerrel 46mp volt mire bejött a névjegyzék...

HR24.hu

(#7506) Zaji


Zaji
őstag

Tudna valaki egy XXLPQ stock kernelt felrakni?
Köszönöm!

(#7507) csabám válasza Zaji (#7506) üzenetére


csabám
addikt

Tessék.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7508) Zaji válasza csabám (#7507) üzenetére


Zaji
őstag

:R Köszönöm!

(#7509) Sógi válasza F-ECT$ (#7502) üzenetére


Sógi
addikt

Ha rám hallgatsz, akkor kipróbálod az APEXET ICS alatt:K
Nálam top befutó, hibátlanul teszi a dolgát és smooth :K
Jah és el lehet tüntetni a status bart :D

[ Szerkesztve ]

(#7510) Rotate válasza F-ECT$ (#7502) üzenetére


Rotate
veterán

Nova Prime :) a leírásában elvileg ott a különbségek, + átmenetek, gesztusok vannak :) nekem bejönnek, meg is vettem, megért annyit bőven, megérdemli a fejlesztő, mert nagyon jó lett :)

Sógi ez mind igaz a Novára is :)

[ Szerkesztve ]

(#7511) Motyi válasza Sógi (#7509) üzenetére


Motyi
senior tag

Novát is próbáltad már?Ha igen esetleg el tudod mondani a különbségeket?
Asszonynak fogok ICS-t feltenni amint lesz jKay hozzá és kellene valamilyen jó launcher .Jelenleg a Nova Prime és az Apex között vacilálok (az nem szempont, hogy a prime fizetős), de nem tudom melyik a jobb, mik a különbségek. :)

Ja és még valami.Ha valamelyik launchert felteszem, akkor a gyári tw-t lehet fagyasztani TB-vel?

[ Szerkesztve ]

(#7512) Zaji válasza Rotate (#7510) üzenetére


Zaji
őstag

Milyen kernelt használsz?

(#7513) panther777 válasza csabám (#7459) üzenetére


panther777
csendes tag

Próbáltam frissíteni de valami hiba lehet, csak kérdés mi.
Mellékeltem képet az esetről

[ Szerkesztve ]

(#7514) znagy69


znagy69
őstag

Érdekes nekem semmi bajom a Go-val. Tökéletes.

(#7515) F-ECT$ válasza Rotate (#7510) üzenetére


F-ECT$
titán

Na ahogy látom mindkettőt ki kell próbálnom. Most jön le Criskelo ics, kicsit belakom, és utána launcher test.

Dive ever, work never.

(#7516) zseko válasza CyberSoma (#7426) üzenetére


zseko
veterán

Igen csak nehezen, de felment a Dropboxba az ICS rom, ha még aktuális akkor leszedheted :) betettem mellé a CF-Root kernelt is.[link]

(#7513) panther777 Az alsó listának az eleje is érdekes lehet, így úgy tűnik fel sem ismerte a telefonod az Odin.

(#7502) F-ECT$ Nálam szintén semmi gond a GO Launcher EX-el.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7517) mycso válasza panther777 (#7513) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Amikor csatlakoztatod, biztos, hogy csatlakozott?? Kiírja az ODIN a portot??

Mert a porttal van baja, esetleg driverek újratelepítése.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7518) Zaji válasza panther777 (#7513) üzenetére


Zaji
őstag

Nem tud csatlakozni a mobil. Samsung drivereket eltávolítottad?
Így kell kinéznie:

[ Szerkesztve ]

(#7519) Sógi válasza Rotate (#7510) üzenetére


Sógi
addikt

Nova launcher??? :D
Nem is hallottam róla :W :D
Free az is playről? :) Jah, meg is van, fizetve/megvéve :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7520) adodaniel


adodaniel
őstag

újra rakom ICS-t, odinba bal oldalt mik legyenek pontosan bepipálva?

(#7521) panther777


panther777
csendes tag

Közben rájöttem a saját hülyeségemre:)

Kies bekapcsolva felejtődött a gépen, így összeveszhetett az odinnal a kapcsolódásért.

Kiesből kilépve ment a dolog, még éledezik a teló:)

(#7522) zseko válasza adodaniel (#7520) üzenetére


zseko
veterán

Én úgy hagytam ahogy volt, Auto Reboot, F.Reset Time.

HR24.hu

(#7523) Zaji válasza adodaniel (#7520) üzenetére


Zaji
őstag

Amik a képen láthatók.

(#7524) SzlobiG válasza Sógi (#7519) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig nagyon jó én is most láttam először a darkyba és azóta úgy vagyok vele tw nem kell többet. :)

(#7525) adodaniel válasza Zaji (#7523) üzenetére


adodaniel
őstag

köszi!

(#7526) derrik


derrik
őstag

Még 1X!
Ha valakinek meglenne a ICS-hez a Contact bugfix, priviben legyen szíves elküldeni...mert állandóan dolgozom és nem érek rá keresgélni.....
Köszönöm!

(#7527) Piwi válasza derrik (#7526) üzenetére


Piwi
addikt

:Y lazán nyomod :) a többiek nem dolgoznak ám,egész nap a fórumot nyomják :DDD kereső használata meg kb annyi ideig tart amíg beírtad ezt a hsz-t...

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#7528) kriszpowa


kriszpowa
tag

pls erre valaki:

sziasztok.
anyámnak ma vettünk vodában egy SGS2-t.
2.3.4 van rajta, bejelentkeztem vele a gmailes accountjával, de a marketen nem lehet letölteni semmit. marketbe nekem a sajátomon mindig bejelentkezést kér, de ez semmit nem dob fel, régi market van rajta.
mit csináljak hogy menjen?

(#7529) Varszegig válasza panther777 (#7513) üzenetére


Varszegig
veterán

nem fut a KIES is? Az szokott ilyet okozni.

Szerk: Látom de:)

[ Szerkesztve ]

(#7530) Zaji válasza kriszpowa (#7528) üzenetére


Zaji
őstag

Hol jelentkeztél be vele?

(#7531) kriszpowa válasza Zaji (#7530) üzenetére


kriszpowa
tag

hát amikor bekapcsoltam a telót bejött a telepítő, ott megadtam a gmail accot

(#7532) leslien


leslien
nagyúr

jönnek sorba a főzőcskék Bezke 60%-on, Omega ma este lesz kész, én ezt raktam fel tegnap este semmi gond: WanamLite V9.3 LPQ __Fast Blue ICS & Stock Themed :)
itt lehet nézelődni

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7533) Zaji válasza kriszpowa (#7531) üzenetére


Zaji
őstag

Próbáld meg a Market-et újraindítani.

(#7534) Rotate válasza Sógi (#7519) üzenetére


Rotate
veterán

marhajók a 2 ujjas gesztusok fel meg le :D így az 1 ujjasakkal együtt négy cuccot is tudok indítani, anélkül, hogy foglalná a helyet a főképernyőn :) jók az átmenetek is szerintem :)

és nincs az a buta hiba mint Apexnél, hogy ott a Moduloknál méretezési gond lenne, sőt itt nincs is letöltött alkalmazások fül, az nekem nem is kell :) ezért lett nálam ez az Apex helyett, sebességre szerintem ugyanaz a kettő :)

Zaji:

gyárit, Kies-szel frissítettem :)

[ Szerkesztve ]

(#7535) Zaji válasza Rotate (#7534) üzenetére


Zaji
őstag

Ja, úgy könnyű! :)

(#7536) HUTCHDB válasza plejik (#7448) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

én most éppen a v12-es holland miui-t használom, "gyári" állapotban, vagyis nem cseréltem le sem a kernelt sem a modemet.
[link]
kicsit többet fogyaszt a siyah, mint az xcell kernel, de a bln támogatás jól jön, ráadásul azt tapasztalom, hogy gyorsabb, smooth-abb az egész.
viszont a fejlesztői kinézet nekem nem tetszik, így ez a megjelenés alap bázisa, illetve innen egy-két dologgal kiegészítve.
korábban teszteltem wajk ics-ét, ami néhol döbbenetesen gyors volt, viszont a scrollozás ott is hibádzott.

(#7461) mycso!
ez esetleg?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7537) djapor96 válasza derrik (#7526) üzenetére


djapor96
őstag

mi a bug a contacts-ban?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7538) vtommy


vtommy
aktív tag

Előre elnézést, nem találtam meg a végét, szóval valaki leírná, hogy ha checkrom revo v6 volt a telómon, most tudok e, és hogyan átváltani a hivatalos ICS - re mert olvastam hogy sok embernek nemment. köszönöm előre! :K

(#7539) kriszpowa válasza Zaji (#7533) üzenetére


kriszpowa
tag

ezekn tul vagyok, telo ujrainditáson is..most sikerült vhogy, de a régi market van, nem akar frissülni google playre. azt h kell?

(#7540) djapor96 válasza Sógi (#7519) üzenetére


djapor96
őstag

Azér érdemes kipróbálni... nálam nem laggol a GO Launcher.... itt egy videó..... bocs a minőségért..

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7541) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Nagyon jó az új Criscelo :DD :DD :DD :DD :DD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#7542) Varszegig válasza kriszpowa (#7539) üzenetére


Varszegig
veterán

majd magától frissül. Adj neki kis időt.

(#7543) tesopapa válasza KoNZoLik@ (#7434) üzenetére


tesopapa
aktív tag

Ha még nem sikerült valakinek a Criskelo ICS akkor itt egy direktlink:
Letöltés

[ Szerkesztve ]

(#7544) yimm


yimm
aktív tag

Üdv. Esetleg valaki tudna nekem dobni egy letöltési lehetőséget old bootloader-hez ?
Köszi

(#7545) Sógi válasza SzlobiG (#7524) üzenetére


Sógi
addikt

Nagyon nagy ez a launcher!!! (nova) :R :)

(#7534) Rotate: Két ujjas gesztus is egyedi, nekem ami hiányzik az a körbeforgás, de lexarom, mert annyira smooth ill. hyper gyors, h hihetetlen!!!
Kösz, h szóltál, h van ilyen fasza és egyzserű launcher is, mely az új ICS-en a tökéletesség határát súrolja :C

(#7540) djapor96: Melyik ICS-el tolod? Stock odexeddel?
Nálam laggolt folyamatosan a képernyőváltás (stock LPQ) :((( :O :)
Megnéztem a vidit... Hogy csináltad? Proci húzással? Vagy módosított Go launcherrel? :D

[ Szerkesztve ]

(#7546) leslien válasza vtommy (#7538) üzenetére


leslien
nagyúr

TALÁN IGY MENNI FOG :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7547) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!

Két hetes a telefonom, most felraktam a legújabb LPQ romot. Mobil netem van. Első perctől kezdve tapasztalom, ha hivásom jön (néha nem mindig) 1-2 másodpercre nem hallom a másik felet. Ha én kezdeményezem a hívást akkor nincs ilyen gond. Valaki tapasztalta ezt a hibát akinek mobilnetje van? Mi lehet a gond? Több romot is tettem fel, de nem változott.

Köszi hogy segítesz!!!

(#7548) C.Brigante


C.Brigante
veterán

kriskelo v5 megoldotta a problémám, bár ilyen lett volna a gyári mint ez. 1 óra kijelzőzés (net, töltögetések) -10% Ha így marad ahogy most van akkor nekem nincs több kívánságom!

más: csodálkozom egyébként, h még van olyan ember aki GO launchert használ.... :F Nova launcher prime-nál sztem nincs jobb jelenleg. (számomra)

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7549) adamho


adamho
tag

A nova launchernél hogy kell úgy háttérképet betenni, hogy normálisan nézzen ki. Mert a galériából betett képeknek cask egy kis részlete látszik.

(#7550) ERPY válasza C.Brigante (#7548) üzenetére


ERPY
őstag

Van kérem, én Go-s vagyok. :B
Elbujdoklok egy kicsit, így vezeklek. :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.