Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8601) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Eszrevettem egy eleg sunyi dolgot az ICS-ben.
Lehet en vagyok paranoias de a kis szemet tud kesziteni kepet anelkul hogy az ember akarna.
Elinditjuk a camerat majd ugy dontunk nem fotozunk es kilepunk az alkalmazasbol.
Majd ha nyomva tartjuk a HOME gombot akkor elougrik a nemreg hasznalt programok listaja.
Koztuk a fenykepezogeppel es egy pici keppel ami akkor keszult mikor kileptunk a programbol!
Feltetelezem ez a kep valahol a memoriaban megtalalhato es kitudja.........
Lehet hozza is fer a google...... :U
Persze ez csak az en feltetelezesem mindenesetre elgondolkodtato.
Szerintem.

(#8602) F-ECT$ válasza Izor (#8597) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Apple jobb.
2. Apple talán kicsit jobb, de a Samsung se rossz.
3. Hibák vannak, de általában gyorsan javulnak.
4. Könnyű.
5. Ugyanannyit, mint előtte. Játékok alatt kicsit jobb az sgs2, mint az i4s, filmek alatt kb egyformák, netezni tovább lehet i4s-sel, de nincs flash.

Dive ever, work never.

(#8603) ForRedGlory válasza Rotate (#8581) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezen nem veszünk össze.. Nova alapból nem tudja eltüntetni az app drawer menüből az appokat, csak a Nova Prime, míg Apex ezt ingyen tudja. Ez az a ficsőr, ami szerintem elég fontos. Mi hibája van az Apexnek? Még egyel sem találkoztam, pedig mér hetek óta használom. Br.. egy van, drwaerből alapból nem lehet kitenni widgetet, de ez elég egyszerűen orvosolható.

[ Szerkesztve ]

(#8604) ForRedGlory válasza Bilux (#8472) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt meg neten leltem. [link] :(
Jogos is... hiszen hol a felső hangszóró? Pedig az elég fontos ha hallani szeretnénk a másik felet telefonálás közben, vagy lespórolták a ferde szeműek? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8605) Richard! válasza ForRedGlory (#8604) üzenetére


Richard!
addikt

elég gányul néz ki... :(

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#8606) kecsetihunor válasza P3Dr0 (#8601) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Érdekes nálam is így van. Csak ennek nehéz utánajárni, hogy mégis hova menti le a képet.

Olvastam már olyan cikket, hogy bizonyos alkalmazások, ha engedélyt adtunk neki, akkor akár fényképet is csinálhat a telóval...tényleg mi is akadályozná meg?

De hát demokráciában élünk!

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8607) Rotate válasza ForRedGlory (#8603) üzenetére


Rotate
veterán

Drawernél nekem volt kis méretezési probléma a moduloknál, illetve engem zavar a letöltött alkalmazások fül... meg ugye az, hogy alapból nem az sms appra mutat az sms hivatkozás a dockban... a rejthető programokban igazad van, azt el is felejtettem, hogy az is fizetős... bár szerintem nem vészes az ára...

(#8608) Izor válasza F-ECT$ (#8602) üzenetére


Izor
csendes tag

:R :R :R

(#8609) zseko válasza Izor (#8597) üzenetére


zseko
veterán

Zack tud teljesen érdemi infóval szolgálni az iPhone-hoz képest, neki volt olyan telefonja. De ő is rájött hogy az SII jobb és váltott :DDD Viccet félretéve, amennyire visszaemlékszem nem bánta meg a váltást. Hangminőségben rosszabb azért mint a i, de egyéb tekintetben szerintem bőven tökéletes.

1. iGO az érdekes kérdés, maradjunk annyiban, hogy megy rajta... Egyébként a GoolgeMaps is egész jól használható, le lehet menteni térképrészleteket mikor wifin vagy így offline is működik, mikor múltkor pesten csavarogtam vele terveztettem meg a helyijáratos közlekedést, tökéletesen működött.

2.Van aki bírja a műanyag dolgokat, van aki nem. Nekem nics gondom vele, szerintem nem problémás. Akkuból érdemes venni egy 2000-eset, márcsak azért is mert jobban néz ki vele a telefon :DDD, jobb a fogása is, no meg nem ér le a kamera ha leteszed az asztalra. Ha nagyon nyúzom akkor persze lemerül fél nap alatt is akár, de egy normál használattal kibírja az egy napot. Minden este töltőre teszem.

3. Ezt annyira nem tudom. Jól működik a telefon.

4. Igencsak egyszerű. Oda kell rá picit figyelni, de könnyű.

5. Még nincs átfogó tapasztalat ezzel, hiszen még alig jött ki :) Eddig nem veszem észre hogy rosszabb lenne.

Nem akartam ennyi pénzt kiadni egy "vacak" telefonért, 70-80e volt eddig az az összeg amit már fogszívva adtam ki, ám nem bántam meg egy percig sem hogy ezt 134e-ért megvettem.

HR24.hu

(#8610) somnia


somnia
őstag

Sziasztok!
Ha a Samun most ez a rom van, akkor mit kell vele csinálni, hogy tudjam Kiessel frissíteni?
I9100XWKI4_XWKI1_OXIKH1

(#8611) kecsetihunor válasza P3Dr0 (#8601) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Szerintem nem készít fényképet, hanem mindig amikor kilépsz egy appból elment egy kicsi képernyőképet, amit eltesz egy temp mappába szerintem, és addig megőrzi, amíg a feladatkezelőben benne van.

Bármilyen appból lépj ki, van egy thumb róla :)
Szerintem ez is egy újítás, amúgy személyesen nem zavar.

Böngésző terén szerintem a gyári nagyon nagyon jó. Az tetszik, hogy be lehet állítani, hogy asztali nézetben legyen, így olyan oldalaknak is megtudom nézni a teljes változatát, amelyik automatikusan ha észleli, hogy mobil, azt nyitja meg, és esélytelen lenne megnyitni a teljes oldalt (Pl. f1-live.hu)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#8612) trobi28 válasza Izor (#8597) üzenetére


trobi28
addikt

Mindenek utána tudsz nézni ha használod a keresőt.
Továbbiakban pedig ott a Hardverapró,ott hirdess!

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8613) zseko válasza ForRedGlory (#8603) üzenetére


zseko
veterán

Nekem meg mindkettővel az a gondom (bár nem mentem részletesen bele), hogy egyszerre látom az összes appomat a listában. Én szeretem szétválogatni, mi mire jó.

HR24.hu

(#8614) rgeorge válasza P3Dr0 (#8601) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez nem csak egy alkalmazás-pillanatkép pont a legutóbb használt programok listájához? Az, hogy a kamera app pillanatképén látszik a keresőkép, természetes. Ezek valószínűleg bélyegképek, azaz akkora méretben menti az oprendszer az alkalmazás háttérbe küldésekor, kilépéskor, amekkorában a fenti listában megjelenik.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#8615) Skynet258 válasza kecsetihunor (#8611) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez a helyes válasz. :K Ez csak egy indexkép.

https://geekpulse.hu

(#8616) Soound


Soound
tag

Valakinek voltak gondjai GB->ICS migrációval? TB szimplán megakad 1-1 programon. Majd újrakezdem a restore-t, következő körben egy másik progin akad meg. Meguntam. Régebben is volt ilyen gondom, de ott csak rom váltásnál.

(#8617) HUTCHDB válasza somnia (#8610) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

mycso blogjat nezd at.
ott szepen le van irva, akar fuggetlen, akar fuggo a telefonod.

[link]

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#8618) Psytech válasza Sanci789 (#8599) üzenetére


Psytech
senior tag

4.0.4-t rakd, az 5 az LP7-hez van. Ha az 5-t rakod, akkor bootloop lesz, tapasztalat :))

(#8619) F-ECT$ válasza Soound (#8616) üzenetére


F-ECT$
titán

Válaszd le a külső sd-t mielőtt elkezded visszatenni a cuccokat.

Dive ever, work never.

(#8620) kagzer


kagzer
aktív tag

DPI zavarokra:

Az androidon 3 kategóriába sorolhatjuk az eszközöket felbontás szerint. LDPI, MDPI, HDPI.
Érdekesen a HDPI a 240dpi felbontást takarja, visszafelé 160, 120.
Természetesen a köztes felbontások is működnek, de ha kicsit megmatekozzuk, akkor észrevehetjük hogy pl egy 192dpis felbontáson nem egész számú többszörössel kell a megjelenítendő képet átméreteznie. Vagyis kijelzőre nyújtania.
A programok készítése során lehetőség van a három fő kategóriához képeket rendelni.
Adott esetben ha a program készítője úgy dönt, hogy nem támogatja az adott felbontást, nem lesz kompatibilis.
Sokszor elég félreérthetően adnak meg gyártók értékeket, mert a dpi-hez hozzá kell venni a kijelző méretét is.
Mert a HDPI maga a 800x480, de pl MDPI felbontással kb ugyanolyan a kép 4,3"-on mint egy 3,6"-os HDPI készüléken.
Összefoglalva használjatok szabványos felbontásokat, 99%-ban kompatibilisek az elemek, ( ha valaki egy főzés során kiveszi a frameworkből az MDPI elemeket, akkor persze más a helyzet :) ) AZ SGS" is alapvetően HDPI készülék, 800x480-as natív felbontással.
Persze nagyon szépen mutat 160dpi-vel is, sőt, ekkora kijelzőn ennek kellene lennie szerintem az alapnak.

(#8621) Psytech válasza HardRic (#8595) üzenetére


Psytech
senior tag

Kipróbáltam,

192 dpi

218 dpi

Szvsz, 192-n pozitív irányba látszik a változás, 218-n meg kicsit olyan "ezt minek" érzésem van...

(#8622) mrsmile HD widgets :)

(#8620) kagzer tényleg gyönyörű 160-n, viszont az már hosszabb használat alatt nekem pl bántja a szemem, hogy milyen kicsi. Nálam ez a 192 határeset, még pont jó. Tudom, hogy rizikósabb a kompatibilitás, de - lekopogom - jelenleg semmi ilyen problémám nincs :) De abban igazad van, hogy erre nincs optimalizálva, pl a Swiftftp nevű progiban a betűk olyan szőrösek, mint asszony G. Minijén :D

[ Szerkesztve ]

(#8622) mrsmile válasza Psytech (#8621) üzenetére


mrsmile
csendes tag

Melyik időjárásos widgetet használod?:)

(#8623) Laraxior


Laraxior
titán

Tényleg ő lesz az SIII? :Y :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8624) Laraxior


Laraxior
titán

csessze meg..lemaradt.
Az új ICS-en mennyire erősebb a térerő/GPS jel keresés? Nem tudom mi van fennt nekem, asszem KK5, de térerőben nem valami frankó, és fél tank kiürült mire megtalált egy nyamvadt műholdat :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8625) F-ECT$


F-ECT$
titán

A 3g watchdog nálatok már ics alatt?

Dive ever, work never.

(#8626) Iomega válasza Laraxior (#8623) üzenetére


Iomega
őstag

CPU Dual-core 1.8 GHz

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#8627) Laraxior válasza Iomega (#8626) üzenetére


Laraxior
titán

Engem nem a belső érdekel, csak a külseje. Az alapján választok,a mostaninak is elég a hardvere :K Nekem meg főleg :DDD

dual-core? Nem quadnak kéne benne lenni... ha éppen hihető ez az iromány

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8628) Psytech válasza Laraxior (#8623) üzenetére


Psytech
senior tag

Majdnem biztos, hogy fake. Pár dolog hiányzik a telefonról, ami elvárható lenne. Felülről egy beszédhangszóró, mellőle pedig egy távolságérzékelő vagy egy fényérzékelő. Mivel a képen az egyik nagyobb, így valószínűleg az akarna lenni az előlapi kamera. De egy S3-ról nem maradhat le olyan, h fény vagy távolságérzékelő :D

(#8631) Iomega

Majdnem biztos, hogy ez a chipset lesz benne. Ennél csak egy erősebb van a Samu 2012-s kínálatában, az pedig szintén négymagos, csak ott 2 Ghz-n fut mindegyik. De azt most hirtelen nem találtam meg.
Hiába nagyon jók az A15 alapú 2 magosak, a Samu biztos h quad-core-t rakok az SIII-ba.

[ Szerkesztve ]

(#8629) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Kicsit olvasgattam az XDA-n az Indonéz I9100DXLP7 ICS ROM-ról, ami a mi LPQ-nk után jött már ki. Tudom, hogy volt már róla szó, de azért leírom összefoglalva a változásokat:

- eltűntek belőle a képből kilógó szövegek,
- megjavították az exchange szinkronizálási problémát, (Aki exchange-t használ, annak ez életbevágóan fontos)
- javították a hibás scrollozást (de még mindig nem tökéletes),
- megjavították a third party programok sms küldését (már csak helyesen 1x küldik el az sms-t. Ebből is látszik, hogy nem a programok voltak hibásak, hanem az LPQ,

szerk.: viszont a modemét szidják...

Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi idő kell a Samunak, amíg a mi régiónkba is kiküldi a frissítést. Vajh meddig hagyja, hogy a zászlóshajóján hivatalosan béta rom fusson?
Kérhetnétek pénzt a béta-teszterségért :)

[ Szerkesztve ]

(#8630) somnia válasza HUTCHDB (#8617) üzenetére


somnia
őstag

Köszi, de nem lettem okosabb.
Valszeg az én hibám.

(#8631) Iomega válasza Psytech (#8628) üzenetére


Iomega
őstag

És hol a 4 mag, vagy marad a 2?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#8632) trobi28 válasza Iomega (#8631) üzenetére


trobi28
addikt

Benne :D

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8633) F-ECT$ válasza Gergőkee (#8629) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem már az is jó lenne, ha ebből főznének, bár engem csak a scroll bug érint.

Dive ever, work never.

(#8634) Gergőkee válasza F-ECT$ (#8633) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Viszont akkor az angol lenne. Vagy vietnámi. Netán kínai :)
De inkább legyen jó és angolt, mint magyar de hibás.

Szerk.: valaki írta, hogy telón nem tud bejelentkezni a Samsung fiókjába. Na ez is egy ICS hiba. azt nem tudom, hogy az új, indonéz romon javították-e, LPQ-ban ott van.

[ Szerkesztve ]

(#8635) Iomega válasza trobi28 (#8632) üzenetére


Iomega
őstag

:)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#8636) Psytech válasza Iomega (#8631) üzenetére


Psytech
senior tag

Ezek lesznek a Samu idei Exynosai, megtaláltam :)

Exynos 4212: 32 nm, 1.2-1.5 GHz dual-core ARM Cortex-A9 CPU, ARM Mali-400 GPU
Exynos 4412: 32 nm, 1.5-1.8 GHz quad-core ARM Cortex-A9 CPU, ARM Mali-400 GPU
Exynos 5250: 32 nm, 2.0 GHz dual-core ARM Cortex-A15 CPU, ARM Mali-T604 GPU
Exynos 5450: 32/28 nm, 2.0 GHz quad-core ARM Cortex-A15 CPU, ARM Mali-T658 GPU

forrás

Azért lesz a 4412, mert a samu nem engedheti meg magának, hogy a csúcskészülék ne legyen négymagos. Az 5450 meg kb az év harmadik negyedévében lesz használható állapotban.

(#8637) Rotate válasza F-ECT$ (#8625) üzenetére


Rotate
veterán

azt nem tudom, de szerintem a gyári rosszul számol... 4 nap alatt 88 megát számolt, de annyit biztos nem neteztem mobilnettel...

(#8638) derrik válasza Gergőkee (#8629) üzenetére


derrik
őstag

Elsőként megkaptuk.....
S szerintem marad is, mint ahogyan megállt az élet itt nálunk 2.3.4-nél!
És az holnap megy is vissza......
1. A névjegyzék egy fényév még megnyílik
2. Kilógó és kétsoros hibásan tördelt szövegek
3. Kritikán aluli görgetés
4. Naptár időmódosítási ablakban a kéz eltakarja a számérték módosítását
5. USB OTG hiányos /nálam/
6. Zagyva színvilág
7. A Wi-Fi sokat gondolkodik csatlakozáskor
8. exchange hiba
9. Elcseszett tárcsázó
10.Lefagyó játékok /pl. Asphalt6/
Most hirtelen ennyi!!!

(#8639) Gergőkee válasza derrik (#8638) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

:(
Aztán még én lettem lehurrogva, amikor valamelyik nap beírtam, hogy ez így FAIL a samsung részéről. Vajon mi a helyzet HTC háza táján? Mindjárt át is nézek a Sensation témába.

Rotate, neked marad fenn az ICS?

(#8640) zseko válasza Laraxior (#8624) üzenetére


zseko
veterán

Nekem KK5 alatt az KL1-es modem volt a legjobb. Erősségben, gyorsaságban, mindenben.

HR24.hu

(#8641) Psytech


Psytech
senior tag

TIPP a Samsung szolgáltatás használatához:

- aki nem tudna bejelentkezni a Samsung fiókjába, az lépjen be a Samsung Apps-ba
- bal oldali menügomb - > Névjegy
- alul középen: Samsung Apps
- ez a webes felületet nyitja meg, először próbálj meg ott bejelentkezni.
- ha nem sikerült (nekem nem jött össze), keresd meg az "elfelejtette jelszavát" blablát, ott magától értetődően juss el addig, hogy új jelszót adj meg. Adatok kitölt - > E-mailt megkap, link megnyit - > új jelszó ment.
- ha megvan, térj vissza a samsung apps-ba
- bal menü gomb - > bejelentkezés - > pötyög - ok -> örül :))

Nekem így sikerült bejelentkezni, most zongoráztam végig :)

(#8642) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

ICS-ünk van, de mikor lesz Galaxy S III? Van aki felfrissíti rá az S2-t? ;]
Én tuti első leszek a sorban, aki megveszi T-nél :D S2 is még pult alól jött ki :))

(#8643) Rotate válasza Gergőkee (#8639) üzenetére


Rotate
veterán

persze, marad, nekem annyira nem rossz mint egyeseknek... főleg a wifi fura néha, de mindenem működik rendesen, a telefon gyors, fogyasztás nagyjából olyan mint GB-n...

nem hiszem, hogy 1 hónapnál tovább kellene várni a frissítésre... nem tökéletes a rom, de számomra mindennapi használatra alkalmas... azért nem fogom tökösködni Odinnal... jön frissítés, OTA-val frissítem, kész... addig meg elleszek ezzel, egyelőre mondom, mindenem működik, szóval tudok várni :)

(#8644) Laraxior válasza ForRedGlory (#8642) üzenetére


Laraxior
titán

Én is megyek a MediaMarktba, ha tényleg úgy fog kinézni, ahogy a mostani képeken.
S2 meg megy a lecsóba nyócvanba :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8645) Gergőkee válasza ForRedGlory (#8642) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

És ha nem jön be, (pl nagy, csúnya), akkor is megveszed?
Én elsősorban attól tartok, hogy a mostaninál nagyobb lesz.Ha ez így adódna, akkor nálam sgs3 kizárva. Továbbá engem személy szerint még 2-3 évig kiszolgál az erőforrásaival ez a modell is. Így ingerenciám sincsen cserélni. Nem kívánok a fogyasztói társadalom gyöngyszeme lenni :)

Persze mindenkinek van valami baromság, amire sokat költ.
Én a ház cuccaira költök/költöttem sokat (hőszivattyús/falfűtés, öntözőberendezés, hangulatvilágítás).

Szerk.: melóhelyen már az sgs2-vel is "csúfoltak". Féltéglázták állandóan. A végén már tényleg cikinek éreztem, és rejtegettem külsős tárgyalásokon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8646) ForRedGlory válasza Gergőkee (#8645) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Olyan nincs, kizárt hogy ne jönne be... bennem már kialakult az a génvonal, ami befogad bármilyen Samsung márkajelzéssel induló és Galaxy-val befejeződő zászlóshajót. :DDD

Viccet félretéve, nehezen tudom elképzelni, hogy lesz olyan Galaxy S vagy S2 tulaj, akinek nem jönne be az S3... Samsungnál is kezd kialakulni az a márkahűség, mint ami eddig csak az ájfónnál volt. Persze ezért meg is dolgozik rendesen a Samsung... a gyártósoron és az ájfón perelésén át mindenen :DDD

Idénre egy Mass Effect 3 Collectors esett be, de jön még a Diablo 3 (de nem hiszem hogy a CE kiadás, 25-30k sok) és a Galaxy S III... Na most add össze... barátnő mellett, amikor nem játszom és nem romolok, akkor 8 óra meló mellett mennyi szabadidőm lesz? Semmi... :D :D :D

(#8644) Laraxior: az a baj az MM-el, hogy kb 1.3x-es áron fogák adni, mint máshol :)

[ Szerkesztve ]

(#8647) Laraxior válasza Gergőkee (#8645) üzenetére


Laraxior
titán

Ezen a "rohadt" fórumon megtalálja egymást a sok mániás pénzköltő :C
tök jó néha olvasni, hogy mindenkinek van valami b*zisága, amire elveri a lóvét, és hogy nem egyedül vagyok ilyen idióta :D

ForRedGlory Tudom, anno is volt 135 körülbe, MMben meg 165ért hoztam el, de így legalább független, és a Mediának megvan a neve ha esetleg gariztatni kell, nem holmi csipcsup bolt, vagy éppen én futkározzak a Samsungba, ami éppen a város másik végére esik.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8649) ForRedGlory válasza Laraxior (#8647) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Imádkozz, hogy kitartson a 15havi kamatmentes részlet, már ha arra vennéd... Egy összegben mondjuk nincs miről beszélni, de nagyon sokan vennének 0%THM-re kis hazánkban. Tuti vinnék mint a cukrot. :)

(#8650) HUTCHDB válasza somnia (#8630) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most gyari romod van, amit kies frissitett?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.