Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7251) csabám válasza pzstm (#7250) üzenetére


csabám
addikt

Nálam működik rendesen.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#7252) Die HaPpY :) válasza pzstm (#7250) üzenetére


Die HaPpY :)
tag

Kamera probléma: nincs! Sőt, nekem gyorsabban is fókuszál (a GB-hez képest), ergo sokkal gyorsabban készíti el a képet. Ez ugyan szubjektív, de nekem gyorsabb. Meg is lepődtem rendesen :D

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#7253) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Hali.
És most tettem fel az ics-t,létezik hogy ebben semmi kék szin nincs?
Tehát nem olyan mint voltak a béták,leginkább gb-hez hasonlít.

(#7254) barbaron99 válasza mycso (#6824) üzenetére


barbaron99
tag

sziasztok,

Gyári KI4 romom van, soha sem volt rootolva sem:
I9100XWKI4/I9100OXXKI2/I9100XXKI1/I9100XWKI4

KIES a legújabb: 2.2.0.12.014_18 (Windows XP SP3 / rendszergazda user)

A teló független, hazai legális. Sem OTA-n, sem KIES-el nem frissül. KIES eszközök >> firmware frissítése inicializálása menüpont inaktív. Az USB hibakeresési mód ki van kapcsolva, telefon csatlakozik MTP módban, minden elérhető a KIES-ben, csak ez a funkció nem. Mi lehet a gond? Még nem reseteltem, az segít, vagy máshol keressem a problémát? Valakinek frissült már OTA-n?

Leszedtem a #6822 ezen hozzászólásban lévő XXLPQ-t. Ha ezt felteszem Odinnal, az olyan lesz, mintha azt KIES-el tettem volna fel? A két verzió azonos? Úgy értem, ha szakszervizbe kerül, akkor látni fognak valami különbséget? Érinti a garanciát?

(#7255) ERPY válasza pzstm (#7250) üzenetére


ERPY
őstag

Nálam is minden oké.

(#7256) Rotate válasza pzstm (#7250) üzenetére


Rotate
veterán

elindítottam, ment... képet is csinált... eddig ment, vagy elsőre sem megy? restart nem segít?

(#7257) Pro!Petya válasza zack (#7246) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nekem is munkaeszköz és bátran ajánlom Ha bármi baja lett volna jó pár óra intenzív nyomkodás után.. azért szemet szúrt volna :D

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7258) Pro!Petya válasza pzstm (#7250) üzenetére


Pro!Petya
addikt

itt is okés :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7259) pzstm válasza ERPY (#7255) üzenetére


pzstm
titán

köszi a válaszokat. Meg akarom nyitni az alkalmazást, és leáll...;( :W

Wanam féle deodexed stock van fent...lehet az a baja :U :F

esetleg valaki a potorzs@gmail.com-re a camera.apk-t át tudja dobni? (már ami működik...hátha felülcsapnám és menne is) :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7260) Rotate válasza barbaron99 (#7254) üzenetére


Rotate
veterán

gsm boltos?

(#7261) Pro!Petya válasza zack (#7217) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azt is nézd meg hogy kik írják a negatív és pozitív hozzászólásokat ICS-vel kapcsolatban.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7262) pzstm válasza Rotate (#7256) üzenetére


pzstm
titán

restart volt, wipe dalvik és partition cache is volt.

wanam deodexed verzió. De sajnos nem megy. Tegnap kéős este raktam fel, minden jónak tűnt, kamerát most próbáltam elsőre ;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7263) Psytech válasza pzstm (#7250) üzenetére


Psytech
senior tag

(#7265) pzstm

Szerk: Mindjárt ott lesz! :D Kicsit lemaradtam a hsz-ekkel :))

Nekem ok a kamera! Ha gondolod átküldöm az apk-t és a másikat törlöd, ezt beilleszted, reboot és meglátjuk. Ha kell, akkor dobj privátban egy mailt.

[ Szerkesztve ]

(#7264) Szellem. válasza pzstm (#7259) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nálam nincs baj. Kipróbáltam, piszkáltam a beállításokat, fényképeztem is. Semmi baja.

(#7265) pzstm válasza Psytech (#7263) üzenetére


pzstm
titán

esetleg valaki a potorzs@gmail.com-re a camera.apk-t át tudja dobni? (már ami működik...hátha felülcsapnám és menne is) :U
:P

THX előre is! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7266) Antares83 válasza pzstm (#7230) üzenetére


Antares83
tag

Saját laptoppal dolgozom, úgyhogy minden kéznél van szerencsére.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#7267) TazLeacher válasza mycso (#7235) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm... :R

Mobile Odin-nal próbálta már valaki? Ezt is root-olja egyből?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7268) belashx válasza pzstm (#7262) üzenetére


belashx
senior tag

Valszeg a mókolt ROM a bűnös. Ennyi idő alatt jót csinálni lehetetlen, szerény véleményem szerint.

Volt már nekem is sok főzött a telómon, de úgy tűnik, hogy mostanság beérem ezzel az ICS-el, kivéve, ha végre sikerül olyan videófelvevőt főznie vkinek, ami úgy működik, ahogyan azt az ember elvárná egy csúcskészüléktől. (gondolok itt a fókuszos-belassulós dologra).

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7269) lujika


lujika
csendes tag

Sziasztok,

Én is ma tettem fel az új ICS-t. Nagyon pöpec eddig. Sehol semmi lag vagy bármilyen fc. Szuperul működik.
Nekem a KIES azt írja, hogy a készülékeme nem támogatott a KIES rendszeren kresztüli frissítés. Na és?? Ott az Odin. Ugyan az, mintha KIES lenne, csak jobb. Sokkal jobb. OTA-n sem jött semmi.
Ne aggódjatok, a SAMSUNG szervízben is Odinnal pakolják a ROM-okat, teljesen elfogadott, csak n legyen főzött ROM, azt nem szeretik a szervizesek.
Ja, és nekem sem akart elindulni a telefon a frissítés után. Mi a teendő? Fogod, kiveszed az akksit, hagyod egy pár pillanatra, majd visszateszed és újraindul. Semmi baja nem lesz. Nem kell aggódni. Pakoljátok az új ICS-t, nem bánjátok meg :)

Üdv.
Jó ROM-olást mindenkinek

PS: Majd elfelejtettem: csak a leírás alapján! Előtte, utána reset-ek. Tuti siker :)

[ Szerkesztve ]

(#7270) mogyesz válasza zack (#7246) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Én az IPSEC PSK VPN miatt álltam át, elvileg a 4.xx-ben megy. Gyakorlatilag nem tudtam életre kelteni. Elvileg beállítások ok, gyakorlatilag nem kapcsolódik. Megnézem az ASA-ig eljut-e, ugyanis logot nem látok a telón erről...

(#7271) pzstm válasza belashx (#7268) üzenetére


pzstm
titán

semmi mókolás nincs, annyi hogy CWM-ből fel lehetett rakni és volt már benne root eleve. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7272) barbaron99 válasza Rotate (#7260) üzenetére


barbaron99
tag

nem kamu bolt garanciás. Hivatalos hazai forrású, független: Speedshop

A telefont nulla perces kora óra használom, senki sem buzerálta a szoftvert. Mi lehet a gond?

(#7273) znagy69


znagy69
őstag

Nálam is jó fényképező és kamera is. Egy hiba amit más is említett. A zárolt képernyőre kihelyezett időjárás csak 0-t mutat. De zárfeloldás után a főképernyőn lévő az mükszik rendesen.
A galéria is megy.

(#7274) lujika válasza barbaron99 (#7254) üzenetére


lujika
csendes tag

Most írtam egy hozzászólást. Neked is szól. Olvasd el :)

(#7275) Psytech válasza TazLeacher (#7267) üzenetére


Psytech
senior tag

Én mobil odinnal tettem fel, minden gond nélkül felment és a rootolás is hibátlanul zajlott. Csak dicsérni tudom, kb 2 perc volt az egész :)

(#7277) zack ezzel a fajta root-al nincs ilyen probléma azt megerősíthetem. Jkay-t meg úgy olvastam, hogy már tegnap nekiállt az lpq-nak :))

pzstm: már ott kell lennie :)

[ Szerkesztve ]

(#7276) pzstm válasza znagy69 (#7273) üzenetére


pzstm
titán

galéria itt is pöpec, most mindjárt kipróbálom amit emailben kaptam :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7277) zack válasza Pro!Petya (#7261) üzenetére


zack
nagyúr

Folyamatosan nézem. :)
Engem is hajt a kíváncsiság, de amig a root kérdés körül nem tisztázódik minden (root után elég sok a gond és az anomália) és amig nincs Jkay, akár milyen jó, nem teszem fel.
Root nélkül, Jkay nélkül meg nem akarom használni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7278) belashx válasza pzstm (#7271) üzenetére


belashx
senior tag

Nem néztem a changelogot, de valami csak nem jó, ha nem műkszik. :)
Én még egyenlőre nem is rootoltam, csak hogy teszteljem. Szűz, gyári minden.
Ha így fa.za pár napig, akkor root. Így ki tudom zárni a hibás következtetéseket a gyári stabilitásával kapcsolatban.(Tudom elvileg ott is csak annyi a különbség, hogy CWM, meg SU,...)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#7279) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Ha valakit érdekel:

ICS system ui

"Here are my modded versions of the KPA/LP2/LP6/LPB/LPH/LPQ SystemUI.apk to remove some of the Gingerbread icons reinserted by Samsung.

Changes:
- Removed 100% charge notification
- ICS wifi/signal icons
- ICS battery
- 15 Statusbar toggles (thanks to Lidroid!)
- ICS data icons
- Removed "Task Manager" button
"
U.i: Nem próbáltam még, de amint felteszem írok róla.

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#7280) ForRedGlory válasza zack (#7277) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"root után elég sok a gond és az anomália"

Pl? Én egy darabbal sem találkoztam eddig.

(#7281) barbaron99 válasza lujika (#7274) üzenetére


barbaron99
tag

I9100XXLPQ_I9100OXXLPD_XEH.zip -et adjam meg az ODIN-nak, vagy kell még hozzá valami? Kell / javasolt előtte a KI4-en reset, vagy új is törlődik minden?

(#7282) sippet válasza ForRedGlory (#7280) üzenetére


sippet
senior tag

:W

(#7283) Psytech válasza barbaron99 (#7281) üzenetére


Psytech
senior tag

Reset kell mindenképp (nagyon ajánlott, inkább úgy fogalmazok), és nem a zip-et kell betallózni, hanem a kicsomagoltat a PDA-ba.

(#7279) Die HaPpY :) én tegnap próbáltam már este, a kékre témázottat, a % nélküli az tökéletesen működik, de az a verzió amelyikben % akku van az bugos, valamiért meg sem jelenik a státuszbáron az akksi ikonja, nemhogy %-ban jelezne. De az original-al bármikor visszaállítható, nem sok veszélye van.

[ Szerkesztve ]

(#7284) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Sziasztok,
Egy olyan problémám lenne, hogy tegnap az ICS-t feltettem Odinból, és ma hiába aktiválom a csomaghasználatot, attól függetlenül nem akar felkapcsolódni 3G-re.
Ti is tapasztaltok ilyen hibát? Mi a teendő?
Köszönöm, mrsmile

(#7285) WaterWave


WaterWave
veterán

valaki mondta hogy a zárolt képernyőn az időjárás nem frissül...
ezt én is megerősítem, ez sajnos egy bug
nem mondom hogy zavaró, de azért jó lenne ha működne, tegnap óta 12 fokot mutat...
aksimat nem eszi, azaz én nem tapasztaltam, szóval bugok vannak azért, de jó lett az lpq

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#7286) pzstm


pzstm
titán

kitöröltem camera.apk-t, beraktam helyére a másikat amit kaptam, mostmár kamera ikonom sincs ;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7287) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Tud valaki arról, hogy lesz-e "hivatalos" MIUI ami ICS alapokon nyugszik?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#7288) TazLeacher válasza Psytech (#7275) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Király vagy, köszönöm szépen... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7289) Psytech válasza pzstm (#7286) üzenetére


Psytech
senior tag

Reboot megvolt? Rendszer alkalmazás csak újraindítás után kel életre benne.

(#7284) mrsmile apn-eket megnézted, hogy jól van-e beállítva?

[ Szerkesztve ]

(#7290) pzstm válasza Psytech (#7289) üzenetére


pzstm
titán

volt kétszer is reboot...semmi ;(((

mindegy...este majd megnézem mi lehet vele ;(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7291) ForRedGlory válasza sippet (#7282) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Most mi van?! Lemaradtam valamiről?

(#7292) Picco


Picco
addikt

nekem is ugyanez a problemam van kb, 2.3.6 gyari romrol frissitettem (volna) ICS-re, de samu gs2 feliratna megall es 5 perc utan sem hajlando mozdulni. normalis ez?

volt factory reset, elotte se root semmi nem volt.

sammobilrol van a rom, odinnal, download modba, pda helyere mountoltam az 1 filet.
odin szerint minden popecu vegigment.

help pls :(

ui: londonban elek, tehat kies megoldas nem jatszik.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#7293) Pro!Petya válasza zack (#7277) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A Root-ot megértem én is azzal tolom , Jkay meg messze esik tőlem :DD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7294) Pro!Petya válasza ForRedGlory (#7280) üzenetére


Pro!Petya
addikt

eddig én se találkoztam ....

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#7295) lujika válasza barbaron99 (#7281) üzenetére


lujika
csendes tag

Kicsomagolod a fájlt, majd betallózod Odin-ban a PDA-hoz! Repart bepipál, és add meg a PIT-file-t is. Természetesen előtte, utána Factory reset. Én kétszer csinálom előtte, és utána is. Egyszer tárcsázóba beírva *2767*3855#, majd Recovery-ben is Cache wipe és Factory reset. Újraindít, ROM fel Odinnal, lehúzod, ismét az előbbi lépések, és kész is. Kezdheted újra belakni. :)
Have fun!

(#7296) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Annyira nem értek hozzá, ezeket a beállításokat pontosan hol lehet megnézni?

(#7297) Gergőkee válasza sippet (#7249) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Rólam beszélt, nem magáról! Nekem tökéletes az xwki4.

(#7298) lujika válasza Picco (#7292) üzenetére


lujika
csendes tag

Amint írtam: akksi ki, vársz, akksi be, reboot. Szuperul műkszik. Persze utána FR és cache wipe :)

(#7299) Picco válasza lujika (#7298) üzenetére


Picco
addikt

folyamatban :)

mondjuk repart es pit file nalam nem jatszott.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#7300) zack válasza Gergőkee (#7297) üzenetére


zack
nagyúr

Mindegy. Kár volt válaszolni neki. :) Gondoltam hadd mondja a magáét csak úgy magában, válasz nélkül. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.