Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7701) #20844032 válasza zack (#7653) üzenetére


#20844032
törölt tag

Dehogy hülyeség. A kék ledek élettartama a gyártók szerint a negyede a másik két színnek, ez a papírforma, a mérések alapján valójában ettől is sokkal rosszabb a helyzet (nem ritkán a tizede), mert a gyártástechnológia fejlődésével a piros és zöld élettartama jóval nagyobb mértékben növekszik (amik között szintén van eltérés, de jóval kisebb, 10-15%).

(#7702) Rotate válasza ERPY (#7700) üzenetére


Rotate
veterán

mivel minden más tökéletes volt, és ennél jobb környezetben fel sem rakhattam volna, és rajtam kívül 2-3nak is volt ugyanazon a napon ugyanaz a hiba, szerintem létező dolog...

persze nálam sem mindig jelentkezik... teljesen randomnak tűnik a dolog, és nem hinném, hogy app ebbe beleszólhatna... a gyári kapcsolóval is előjött már, Extended Controlsal is... nem a kapcsoló akad be, hanem maga a bekapcsolás, az meg rendszer szinten zajlik... vagy nem?

(#7703) ERPY válasza Rotate (#7702) üzenetére


ERPY
őstag

Nem tudom milyen a rendszerkörnyezeted. Azért is mondtam, hogy egy szűz rendszerrel kellene megnézned, és ott nyírni 15-20 percet a wifit, hogy produkálja-e ezt a hibát.

(#7704) Rotate válasza ERPY (#7703) üzenetére


Rotate
veterán

ha jól rémlik Psytechnek szűz romon jött elő, vagy legalábbis sokkal hamarabb mint nekem...

(#7705) zseko válasza Gergőkee (#7696) üzenetére


zseko
veterán

Tegnap már írtam, hogy 7 és fél óra alatt 1% nem esett az éjszaka folyamán, de ma is hajnalban valamikor lehúztam töltőről, most tart 4 óránál az akkuhasználat, de még mindig 100%-ot mutat. Annyit használtam eddig, hogy jött 2 email amit gyorsan megnéztem, meg 4-5x az időt megnézni kapcsoltam be. A Make Your Clock-al tettem ki egy százalékos akkujelzést azon nézem. Állandó wifi + 3G kapcsolat, minden szinkronizál.

Tegnap hallgattam rádiót, nem vettem észre különösebben erős merülést.

Exchange-t nem használok, tulajdonképpen mire jó?

Nekem a gyári tetszik, bár volt fent GO sms is és a popup értesítés tényleg jó, de egyrészt most még nem tettem vissza, másrészt tegnap óta még sms-t sem küldtem :)

Még nem próbáltam a Nova-t, vissza kellene állítani újfent a DPI-t 240-re hogy fel tudjam tenni :(((

A scroll kissé más. Hozzá lehet szokni, de furcsa. Én leginkább ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor valaki nem jól kuplungol indulásnál és rángat a kocsi. Nálam legjobban gyári böngészőnél weblapon jön ki, görgetésnél ahol kép van ott belassul, ahol szöveg begyorsul, nem egyenletesen fut. Van ahol úúgy tűnik, hogy lassan indul, aztán felgyorsul, és a végén lelassul. de nem egyenletesen, hanem először egy hirtelen fék :) és utána lassul arányosan. Máshogy kell kezelni, az appokat simán végig lehet görgetni egy görgetésből is.

Nincs gondom a swype-al.

Nem nagyon használok bluetooth-ot.

Az utolsó értelmezése kissé már sok nekem :) Mindenesetre youtube-ot kipróbáltam de nem figyeltem mit csinál. Ez az usb dolog pedig így eléggé khmm.. tré így, eddig egyszerű volt, most alig tudtam rávenni hogy rendes háttértárként lássa. Erre mi szükség volt... :F :(((

HR24.hu

(#7706) ERPY válasza Rotate (#7704) üzenetére


ERPY
őstag

Egy ember problémája nem probléma, nem lehet arra általánosságban építeni. Csak nézd vissza azt a sok balf@xoskodást, amit itt páran leműveltek az ICS-re frissítéssel. Még jó hogy nem volt pittell rootolás bt-on keresztül kikapcsolt képernyő mellett 100%-ra feltöltött skype egyenleggel.

Lehet kérdeztem, szal sorry, de ez milyen romon jön elő? Lehet felteszem és megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#7707) Gergőkee válasza zseko (#7705) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Köszi, köszi! Igen, az akkura írtam is, hogy a legtöbb embernek kezd beállni. Akinek nem, ott valami app beakad, és szívja az energiát. (És erre írtam, hogy ennek bekövetkeztét az ics-ben sem tudták kiküszöbölni).

-Többi meg apró, bosszantó hiba. Én pl se BT-ről (a kocsi minden funkcióját kihasználja - telefon, zenetovábbítás), se Handcentről nem mondok le.
-Exchange nem érdekel, de hátha valakit érint.
-A scrollt meg már úgy megnézném egy videón :)

ERPY: azért Rotate nem amatőr felhasználó. És ráadásul nem egyedül neki jött elő... Én vele együtt 3 kollégára emlékszem, + XDA-n is emlegetik.

[ Szerkesztve ]

(#7708) barbaron99


barbaron99
tag

Dialer One nem talál meg minden névjegyet, ilyet korábban nem tapasztaltam. A névjegyekben nem használok ékezetet és csak a Google címtárat használom (sim és a Samsung letiltva) Ha a beépített samu tárcsázóba írom, ott megjelenik a kereset név. 10 névjegyből 3-at nem talál meg ICS alatt a Diale rOne, ötlet?

(#7709) Rotate válasza ERPY (#7706) üzenetére


Rotate
veterán

sima gyári Kieses, reset + sd formázás után, a user error kizárt... Sóginak is volt Psytechnek is... sőt én még csak nem is rootoltam... nincs olyan app ami bánthatná a wifit...

olyankor jött elő eddig amikor hosszú 2g után, először mentem fel wifire...

Gergőke:

szerintem ezt videón nem látni úgy, ezt érezni kéne :)

[ Szerkesztve ]

(#7710) Psytech válasza Rotate (#7704) üzenetére


Psytech
senior tag

Nem, a telóm rootolva volt (első perctől fogva, mert mobil odinnal toltam fel) és mikor este ezt a hibát produkálta, addira már kb a rendszer 3/4-t ki is gyomláltam :D de azóta mondjuk egyszer sem jött már elő ez a bug.

Ja és kb dél körül ment fel és aznap este mikor itthon akartam volna wifit kapcsolni akkor fagyott be. De melóban is van wifi, ott nem produkált ilyet. Nem tudom mit számíthat, de mondjuk a rendszer gyomlálását hazafele végeztem el a buszon :DD

[ Szerkesztve ]

(#7711) Rotate válasza Psytech (#7710) üzenetére


Rotate
veterán

fene tudja, hogy miért van ez... majd még próbálgatom, hátha kiderül milyen körülmények hozzák elő...

(#7712) Psytech válasza Rotate (#7711) üzenetére


Psytech
senior tag

Viszont nekem is van egy zavaró problémám, hátha tudod/tudjátok rá a megoldást:

- mióta nem tw-t használok (nova prime), azóta ha memória ürítést végzek, akkor a hd widgets amíg nem frissítek rá manuálisan, addig az órája nem ketyeg tovább és a data enabler widget használhatatlanná válik, nem kapcsol semmit, amíg ki nem dobom és rakom újra ki az app draweből... :F

[ Szerkesztve ]

(#7713) Rotate válasza Psytech (#7712) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom mi lehet vele... gondolom kilövi azt is, és nem tölti vissza... nincs olyan funkció azokban a widgetekben, hogy memóriában tartás, v ilyesmi?

(#7714) ERPY válasza Psytech (#7712) üzenetére


ERPY
őstag

Nem kell memóriaürítest csinalni. Úgyis visszatölti idővel, szal fölösleges. GoLauncherben lockolni kell amiket nem akarsz kilőni, a többi mehet. Abban van ilyen lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#7715) Psytech válasza Rotate (#7713) üzenetére


Psytech
senior tag

Nincsen sajnos. Azt vágom, hogy kilövi, de hogy miért. Próbáltam úgy is, hogy a nova-t berakom rendszer alkalmazásnak, hátha úgy nem engedi bántani, de nem segített.

(#7714) ERPY általában nem is szoktam, de van amikor jól jön (ilyen mondjuk amikor beragad a wifi...) Go-ban nekem sem volt ilyen gondom amikor használtam, nova még új nekem, gondoltam hátha valaki kisujjból tudja a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#7716) doctorur


doctorur
tag

2,5 napi használat után be kell valljam, hogy a gyári ICS nekem jobb, mint a GB.
Az első órákban persze sokkot kaptam tőle, de egy akksi kivétel segített rajta. Azóta teljesen ok.
Az akksi idő nálam jobb, mint a KI4 esetén volt. Ua használat mellett +15%.
Megjegyzem, hogy "csak" KIES frissítés volt, semmi factory reset vagy egyéb nyalánkság.
Ha valaki munkaeszközként, gyári állapotban használja a telóját, nem fogja megbánni a frissítést.
Persze, ha valaki előtte sokat szórakozott a rommal és nem állítja gyári állapotba, akkor lehetnek kellemetlenségei.

(#7717) Richard!


Richard!
addikt

erősen gondolkodok h kies-szel frissítem a telefont...vagy nem tudom :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#7718) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Engem egyenlőre nem győzött meg az ics. Néha akad, es a menük is szarabbak. Volt olyan, hogy nem fért bele a kiirás a menügomba. Magától kikapcsol...stb. Remélem javul ez még.

(#7719) ForRedGlory válasza kissandras20 (#7718) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tedd fel jól.

Délután majd ráncba szedem már az 1-es hozzászólást, mert rossz nézni, ahogy egyesek sírnak, hogy akad... NEM akad... csak szarul pakoljátok fel. Lehet érte utálni, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#7720) mycso válasza ForRedGlory (#7719) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk ez is érdekes, mert nálam pl. "rosszul" van felrakva, mégis működik normálisan.
(xxlph --> rá odinból xxlpq - se wipe, se reset, se semmi...)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7721) Varszegig válasza Rotate (#7676) üzenetére


Varszegig
veterán

picasa mobile-t használom, mert már BG-n is fos volt a feltöltés. Nagyon jól testreszabható progi.

(#7722) knyitogato


knyitogato
őstag

Annyira tetszik a Widgetsoid, de nem működik rendesen a teló(mo)n :( sokszor hiába próbálom aktiválni a widgeten a wifit vagy a bt-t, nem történik semmit...kell még vmi extrát kalibrálni hozzá? Én ronthatok el vmit?

(#7723) ForRedGlory válasza mycso (#7720) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt értem, de ez a ritkábbik eset.

(#7724) F-ECT$ válasza mycso (#7720) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez csak szerencse. A rossz felrakás után alakdhat, de nem feltétlenül fog akadni.

Dive ever, work never.

(#7725) JOkE01


JOkE01
tag

Tud valaki működő hívásrögzítőt ics-es s2-re?

A callrecordert próbáltam de nem működött. Pedig gb alatt tökéletes volt.

Egye fene az se baj ha fizetős... ;)

(#7726) Rotate válasza Varszegig (#7721) üzenetére


Rotate
veterán

lehet majd megpróbálom, vagy töltögetem G+ra, úgyis Picasara megy és legalább nem számolódik a tárhelybe :)

(#7727) leslien válasza ForRedGlory (#7719) üzenetére


leslien
nagyúr

NEM akad... csak szarul pakoljátok fel. így igaz :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7728) ha3fis válasza JOkE01 (#7725) üzenetére


ha3fis
tag

vrecorder-t probaltad mar?

(#7729) zseko válasza ForRedGlory (#7719) üzenetére


zseko
veterán

Ha úgyis rendbe teszed az 1-es hsz-t rakd már légyszi logikusabb sorrendbe, mert szerintem most kissé kaotikusan van.

HR24.hu

(#7730) ForRedGlory válasza zseko (#7729) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem sorrendben van. Egyszer vegig kell olvasni, es fentrol lefele cselekedni :) Majd igazitok rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#7731) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Sziasztok,
Azr szeretném megkérdezni, hogy a Criskelo féle főzött ICS rom mennyire stabil, és hogy érdemes-e felrakni? Valamint még egy kérdés: hogyan lehetne megnövelni az akkum üzemidejét? Rootoltam a telefonomat sok alap app-ot kitöröltem, de melyek azok amelyek kitörlésével tovább bírná az akku?
Válaszotokat előre is köszönöm

(#7732) HUTCHDB válasza ForRedGlory (#7719) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tegnap este ismet feltettem, mert itt mindenki azt irta, hogy jo.

en szerintem jol csinaltam a flash-t, de akad.

lehet ez nem is jo szo ra, hogy akad, de hogy a mosgas simasaga nem olyan, mint a gb-n, az biztos.

a kamera es a galeria mukodesehez szukseges "fut a mediakereses" nekem tobb 10 percig is eltart, addig hasznalhatatlan.

sms nem mukodik.

wifi-t dobalja.

a google chrome-ban nem tudtam szoveget kijelolni, bemasolni (copy/paste).

a kinezete az egesznek minosithetetlen szamomra........, mondjuk ez izles kerdese.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7733) zseko válasza ForRedGlory (#7730) üzenetére


zseko
veterán

Nem szeretnék nagyon vitatkozni, de nincs sorrendben :) Amire gondolok:

- 1. Először arról van szó, hogy előkészületek, biztonsági mentést kell csinálni mindenről amihez root kell, legyen feltöltve telefon, stb. ezzel nincs is gond.
- 2. Utána van az, hogy romfrissítésről általánosságban, ez so-so, de én előbbre tenném, hogy a delikvens rögtön tudja mi ez. Ugye az marad meg jobban amit később olvas az ember, és jobb ha az marad meg, hogy biztonsági mentés :)
- 3. Ezután jön a frissítés menete, ami leírja, hogy felfrissítem másik romra a telefont.
- 4. Viszont csak mindezek után jön az, hogy hogyan kell rootolni! Itt szerintem a kettőt mindenképp meg kellene cserélni, ha már a biztonsági mentésről szó van..
- 5. Majd jön a főzött rom frissítése.

Így amikor olvasom, le-fel kell görgetni hogy mi hol is van.

Én így tartanám logikusabbnak a sorrendet:

2. Romfrissítésről általánosságban
1. Előkészületek
4. Root - az isten-skill
3. Frissítés menete lépésről-lépésre
5. Főzött rom frissítése

De nem akarok nagyon beleszólni :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#7734) Rotate válasza HUTCHDB (#7732) üzenetére


Rotate
veterán

SMS nem működik? WTF?

a médiakeresés is nálam lefut pár másodperc alatt... komolyan nem értem mitől jönnek ezek a hibák...

ezt nem bírom egyébként felfogni... van akinek akad, van akinek nem... van akinek néha beragad a wifi kapcsoló, van akinek nem... van akinek semmi gond... :D

(#7735) C.Brigante válasza mrsmile (#7731) üzenetére


C.Brigante
veterán

érdemes e??? ha itt lenne a möster kezetcsókolnék neki ezért a romért!!! Aksiidő hibátlan pedig mégcsak az első töltésen vagyok túl, 2 óra használat és 30perc kijelző után vagyok 92%-on ez a gyárival már 79% lenne kb. (ahogy tapasztaltam tegnap)
Minden hibátlanul működik rajta 0 hiba!! Ha ez tényleg így is marad megint erekcióm lesz, hogy stílusos maradjak! :DDD

btw. erről a romról egyébként egyből a néhai Revo HD v4 jutott eszembe, apró módodsítások a gyárin és tökéletes, stabil rom. Nincs agyon pimpelve, kellemes érzést ad.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#7736) mfranky


mfranky
őstag

Ez a 2 sms küldés effekt autópályamatrica vásárlásnál a legviccesebb...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#7737) smoli válasza HUTCHDB (#7732) üzenetére


smoli
aktív tag

Úgy látszik a te telód egyben tudja produkálni a másoknál előforduló összes hibát. :Y
Valami nagyon nem stimmel ott... :F

(#7738) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Valaki linkeljen már nekem LPQ-hoz egy bln-t támogató kernelt pls!!

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7739) djapor96 válasza Leonardo91 (#7663) üzenetére


djapor96
őstag

bln-es kernel nincs még..... %os akku + crt off

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7740) ERPY válasza HUTCHDB (#7732) üzenetére


ERPY
őstag

Hú de nagy gáz lehet akkor nálad.

(#7739) djapor96: Ez csak odexes romra jó, deodexeltre nem. Még mielőtt ebből is jönne a hibázási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#7741) mZoleee


mZoleee
senior tag

latom kint a lite'ning ROM... asszem akkor fel is pakolom én is :)

(#7742) Gergőkee válasza ForRedGlory (#7719) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Akkor oldja meg a cég, hogy "normális" legyen a felrakás egy átlag usernak is. Egy átlagos felhasználó rányom a kiesben az sw frissítésre, netán a készülék menüjén keresztül OTA-n frissít. Ha a folyamat végén nem kér hard resetet a cucc, akkor a felhasználó magától nem fogja megcsinálni. Azt sem tudja, hogyan kell. Kódos resetről meg ne is álmodj. Azt se tudják, hogy eszik-e vagy isszák...

Szerintem felhasználók maximum 1%a tudja, hogy mi az az odin, cache, wipe, dalvik-cache.

Szumma szummárum: nem elvárható az, amit te mondasz!

[ Szerkesztve ]

(#7743) Shummo


Shummo
aktív tag

Jkayről nincs még infó?

másik: 2.3.6 ra nyomhatom egyből CWMből, a főzőtt LPQ-t? Vagy előtte tegyek fel egy gyárit ODINNAL?

[ Szerkesztve ]

(#7744) HUTCHDB válasza ERPY (#7740) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

milyen gázra gondolsz?

(#7735) C.Brigante!
akkor felteszem ezt a romot!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#7745) Gergőkee válasza Rotate (#7734) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Van akinek magasabb az ingerküszöbe, van akinek alacsonyabb (lásd go akadása).

Van aki nyúz bizonyos dolgokat, és szembesül a hibával (pl exchange sync), van aki nem.

Van aki bugnak tekinti a scrollozást és legyalulja az egészet a francba, van aki szerint meg feature :)

Mfranky: erre nem is gondoltam... Ott tényleg durva a dolog! Vagy emelt díjas sms küldésnél...

HUTCHDB: csak egyre gondolhat :-) még felrakni sem tudod normálisan :-) vagy ipari hulladék a készüléked :-)

[ Szerkesztve ]

(#7746) Rotate válasza Gergőkee (#7742) üzenetére


Rotate
veterán

tény, Samsungnak ki kéne írnia az OTA üzenetnél, vagy Kiesben, hogy tisztelt felhasználó, ez egy akkora frissítés, hogy nem ártana nullázni a gépet, hogy biztos kóser legyen... sajnos ezt nem teszi meg, de itt vagyunk mi akik tudjuk, hát akkor mi csináljuk úgy... aki meg nem tudja, vagy szerencséje lesz, vagy nem... aki ide nem jár, és szar lesz neki a frissítés után, az majd úgyis elviszi szervizbe, vagy idejön rákérdezni...

de ez más gyártónál is így megy szerintem...

(#7747) Psytech válasza Gergőkee (#7742) üzenetére


Psytech
senior tag

Szerintem félreértetted.

Akikről te beszélsz, akik OTA-n vagy KIES-en frissítenek, azok általában gyári és módosítatlan romot használnak. Náluk igen is egyszerű a felrakás, mert az ő esetükben ezek a lépések nem szükségesek. A fórumban az elmúlt napokban több olyan ember jelezte az átlag userek közül, hogy ő 2.3.4-re KIES-el rakta fel és semmi gond, megmaradt minden program, beállítás. Azaz, az átlag user számára a frissítés egyszerű. Pont.

A hard reset, gyári visszaállítás, kódos reset, wipe-ok sokasága azoknak különösen ajánlott, akik custom romról odinnal teszik fel. Aki custom romot használ, cserélget, attól meg igenis elvárható, hogy tudja mivel lehet visszaállítani a telefonját full gyári kopasz rendszerre. Aki meg ezt nem tudja elfogadni, hogy ha már mókolt vele, akkor értsen a teljes gyaluláshoz is, az ne álljon neki, vagy kérjen segítséget.

(#7748) agabe válasza HUTCHDB (#7732) üzenetére


agabe
addikt

ott valami user error lesz.
Ha meg akarsz probalkozni, akkor kodos reset, majd kernel cleaner script, majd wipe-ok. semmit nem szabad elozobol visszatolteni, es ekkor nem lehetnek azok a hibak amiket irtal.

nalam most criskelo-e van fent, de abba sincs nagyon belepiszkalva, es az altalad emlitettek nem jelentkeznek.
ami nekem nem tetszik, hogy a fb kapcsolatokbol a szulinapokat pl. nem tolti be a naptarba, de ez alap ics jelleg, remel javitjak.
a browser meg mindig nem meretezi at a hasabokat a szovegnel...itt a forumban a hozzaszolasnal nem latszanak rendesen az ikonok, az ok gomb sem...opera mobile-val sem tokeletes, mert a beirt szoveg ablaka tul magasan van alig latszik valmi, ezert szerkeszteni nehez.
hirtelen ennyi...most az opera minivel javitottam a hsz-t, az jobb mint a sima ebbol a szempontbol, csak lassu a sok tomoritgetes miatt.

[ Szerkesztve ]

(#7749) Gergőkee válasza Psytech (#7747) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ebben lehet viszont valami, mert a telepítés ugye nem formáz, csak felülír bizonyos fájlokat, másokat pedig érintetlenül hagy. Ebből adódóan van egy ötletem, amit más még nem említett:

XWKI4-re kell feltenni az ics-t. Hisz a mi verziónkban az volt az utolsó hivatalos rom, annak a rendszerfájljaira épül fel a frissítés. Lehet, hogy aki mondjuk kk5-ről frissít, ott más rendszerfájlok maradnak meg a végén, és azért az akadás.

HUTCHDB: Mondom én, már jön is, hogy user error :)

[ Szerkesztve ]

(#7750) mrsmile


mrsmile
csendes tag

Értem, köszönöm a válaszodat, lehet hogy a mai nap folyamán felteszem én is..:D

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.