Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7651) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Akinek a Apex Launcher van a telefonján meg tudná mondani, hogy a képernyőket pl. nekem van 9, hogy tudom megszámozni, vagy hogy fölötte legyen valamilyen kis csík, hogy lehessen tudni hányas képernyőn vagyok? Hiába kerestem nem találok ilyen beállítást. A Go Launcher-en volt, de az sajnos akadozik nekem az LPQ-n.
Köszi. :((

(#7652) Gergőkee válasza WaterWave (#7625) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Nem erre hivatkoznak a mérnökök. Azt mondják, hogy a kék szín idő előtt tönkreteszi a kijelzőt (ugye az amoled sajátsága, hogy a kék organikus led hamarabb degradálódik. A beégés is ettől van). Ezért vicces pl azt látni, ha valakinek a status baron csupa kék ikonok vannak :)

Zack, de amennyiben kikapcsolod a backup/restore opciót, úgy a teló nem installálja vissza a programjaidat. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#7653) zack


zack
nagyúr

eX Contacts is hibátlan. :)

(#7652) Gergőkee

Szerintem ez "kék szin jobban degradál", hülyeség. :U Egyébként Criskelo ROM-ban sok a kék. :DDD Status bar is... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7654) ERPY


ERPY
őstag

(#7655) Antares83


Antares83
tag

Egész éjjel launchereket probáltam, de a TW-nél szebbet nem találtam. Tudom furcsa egy ízlésem van... A többi launcher hiába testreszabbhatóbb, gördülékenyebb, nekem nem jönnek be. Marad a TW.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#7658) Gergőkee válasza zack (#7653) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Pedig ez igaz. Anno elég sokat olvastam az amoled technológiáról. Még fejlesztői dokut is csatoltam ide. Abból is világosan kiderül. Órában kifejezett élettartamban kb a fele a piros lednek és negyede a zöld ledhez képest (az bírja a legtovább).

Közben a másik végére szerkesztettem. Vélemény arról (nem tudom, én 3g-n mindig visszanyomattam).

(#7661) Zsolaf válasza Antares83 (#7659) üzenetére


Zsolaf
addikt

Elsőre is értettük!!

Valaki nem tudja az alap holo launcher benne van a gyári ics-ben mert én ezt a TW-t kidobnám de messzire.

[ Szerkesztve ]

(#7662) crane75


crane75
senior tag

Elsőre biztos hülyén hangzik de valaki légyszives foglalhatja már össze pár mondatban, hogy miben nyújt többet az ICS, miért éri meg lecserélni mondjuk a KK5-öt?

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#7663) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Tudna valaki nekem egy % akksit lpq-hoz?
illetve melyik kernelt rakjam fel a gyárihoz ami támogatja a bln-t?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7664) zack


zack
nagyúr

Lehet kellenek azok az emulátorok? :U
Az összes live wallpaper láthatóan lagzik. Nexus, Mikróba, Galaxist próbáltam. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7665) agabe válasza crane75 (#7662) üzenetére


agabe
addikt

majd kiderul.

(#7666) Rotate válasza zack (#7664) üzenetére


Rotate
veterán

nem hinném, hogy a Chainfire plugin miatt lenne... nálam amúgy nem lagzik...

(#7667) conanabarbár válasza Antares83 (#7657) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

+1 igazából,nekem is a TW nagyon bejön!nem tudom sokan miért fújolják annyira :F

(#7668) zack melyik főzelék idáig a legstabilabb?(egy pár már van kint ha jól látom)

[ Szerkesztve ]

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#7668) zack válasza Rotate (#7666) üzenetére


zack
nagyúr

Nem lehet hogy csak nem látod? A Criskelo van fent nálad is? Mert lehet hogy a főzelék nem tökéletes még. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7669) Lilifee


Lilifee
tag

Sziasztok, tudja valaki h lpq alatt a beállításokban lévő fejlesztői beállításoknál mit jelent a GPU leképezés, ablakanimáció skálázása, stb..?

(#7670) Rotate válasza conanabarbár (#7667) üzenetére


Rotate
veterán

mert a Nova Prime is pl teljesen másik kategória, és legalább minimálisan hajaz a gyári ICS élményre...

egyébként ilyen lett az ICS-m (a képek kicsit össze-vissza sorrendben vannak):

[link]

zack:

észrevenném... szép simán repkednek a porszemek ezen az ICS Live Wallpaper Pro-n :)

[ Szerkesztve ]

(#7671) ERPY válasza Lilifee (#7669) üzenetére


ERPY
őstag

A gpu leképzés lényege az lenne, hogy ne a proci legyen terhelve, de bizonyos appok nem szeretik, ezért érdemes kikapcsolni.
Az animáció skálázásával pedig az átmeneti ablak és egyéb animációk sebességét állíthatod, vagy kapcsolhatod ki. De sztem ha kipróbálod látod mire is jó.

(#7672) zso73 válasza zack (#7650) üzenetére


zso73
veterán

Ott van mellette a free is. Próbáld ki azt!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7673) conanabarbár válasza Rotate (#7670) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

nekem most apex van fent,de csak azért,mert zavar a TW akadása!

milyen progival lehet az autómatikusan induló alkalmazásokat kezelni?

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#7674) the radish


the radish
senior tag

Nekem egy gondom van az ICS-el: A social hub volt eddig kint, ha bármi (email, üzenet) jött, klikk és kész. Most meg a fb feedek jönnek elő, át kell lépkedni.....

(#7675) zso73 válasza Antares83 (#7659) üzenetére


zso73
veterán

Spb 3d ? Mindent tud, és szép.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7676) Rotate


Rotate
veterán

ja, ti tudtok Picasa-ra feltölteni? nekem nem lehet... LPQ óta... csak Google+ra sikerült... Picasa-ra, ha próbálok tölteni eleve nem tudok albumot választani, aztán ha rámegyek az Upload-ra, akkor kiírja, hogy nem tudott belépni az accountomba, vagy valami ilyesmi...

ezt írja pontosan: "Failed to retrieve account information"

[ Szerkesztve ]

(#7677) -cobra- válasza Rotate (#7670) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Rotate, az utolsó képen milyen widgeteket használsz?

(#7678) edgelaszlo válasza ERPY (#7654) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

és innen vajh melliket kéne letölteni? :F

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#7679) Rotate válasza -cobra- (#7677) üzenetére


Rotate
veterán

fentról lefelé: Extended Controls, Sony Ericsson Arcról a Digital Clock, Beautiful Widgets 1x1-es, Missed it!

ez a 4 van :)

(#7680) zso73


zso73
veterán

Az normális, hogy kalibrálás után kikapcsol a telefon? Tegye vizszintes felületre....megcsináltam. Elmentem egy teáért , és már ki volt kapcdolva a telefon,mire visszaértem. Gyári ICS 4.03

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7681) F-ECT$


F-ECT$
titán

Játszik valaki a where's my waterrel? Nálatok is lassabban tölti be a pályákat mint Gb alatt?

A fejlesztői beállításokban érdemes valamit átállítani? Pl a gpu gyorsítást?

Dive ever, work never.

(#7682) horseface77 válasza zso73 (#7680) üzenetére


horseface77
tag

Na kérem a Nova Prime brutál jó ráadásul témázható adw-s ikonszettekkel.

"Szívritmus pihenés közben 42,megterhelés alatt 43"

(#7683) Gergőkee válasza Rotate (#7676) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Erre ezer éve a picasa tool pro-t használom. Nagyon sok plusz funkció van benne a sima "upload photo"-hoz képest. Szerintem megéri meglesni. Persze akkor erre is külön program lesz. De még mindig jobb feltölteni egy másik programmal, mint nem feltölteni a gyári lehetőséggel...

Olvastam, hogy várod: mikor javítják ki a wifis bugot. Szerinted mennyi az esélye, hogy néhány hónapon belül új rom jöjjön a régiónkba? :) Vagy már bevállalnád az odinos updatet?
Egyébiránt nagyon birizgál, hogy feltegyem az ics-t, de:
- VDH csc-vel még nincsen.
- van azért BUG. Nem jelentősek, de nem hibamentes a rom.

zso73: Szerintem nagyon-nagyon nem normális!

[ Szerkesztve ]

(#7684) djapor96 válasza zack (#7650) üzenetére


djapor96
őstag

Tavaly amikor még foglalkoztattak a játékok az elején használtam nagyban. nekünk a powerVR kell úgy emlékszem.... a pro -ban aszem automatikusan választja ki, hogy kell vagy nem az extra driver.....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#7685) Rotate válasza Gergőkee (#7683) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem 1 hónapon belül jön majd valami hibajavító frissítés, ha jól tudom GB idő elején is havonta jöttek a javítások... azért bugos rommal nem hagynak minket szerintem :)

(#7686) Lilifee


Lilifee
tag

depositfiles.com/files/axzda14tc Cosmic Flow Xperia S LWP, nagyjából működik is.. :)

(#7687) csabicska válasza F-ECT$ (#7681) üzenetére


csabicska
senior tag

Lassabb sajnos nálam is,

-Galaxy S20 - The best-

(#7688) zso73 válasza Gergőkee (#7683) üzenetére


zso73
veterán

Van azért búg rendesen . A slide it egy kalap.....a gyári is kalap....

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7689) #20844032


#20844032
törölt tag

Apexet használóktól:
Nem bírom kitenni az email widgetet (nem a gmailt), mert azt mondja az üres asztalon is, hogy nincs hely. Van erre valami megoldás?

(#7690) Lilifee válasza Lilifee (#7686) üzenetére


Lilifee
tag

2 fc után változott a véleményem, inkább nem működik mint igen.. Pedig marha jól néz ki, kár érte.. :(

(#7691) Rotate válasza zso73 (#7688) üzenetére


Rotate
veterán

a slide it szarsága, miért az lpq hibája? csak kérdezem...

(#7692) GazRic


GazRic
senior tag

milyen virusirtot erdemes ICS alatt hasznalni? szukseges egyaltalan?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#7693) zso73 válasza Rotate (#7691) üzenetére


zso73
veterán

Az ICS feltegyem,ne tegyem dologhoz gondoltam hozzátenni. Mert én határozottan mérges lettem a gépelési mòdszer miatt. Az, hogy az spb 3d nèvnapok nem làtszanak egydolog.....
Nekem Avast van .

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7694) Rotate válasza zso73 (#7693) üzenetére


Rotate
veterán

de ez mind az adott programok hibája.. kell írni a fejlesztőnek...

(#7695) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

???

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#7696) Gergőkee válasza Rotate (#7685) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Gyűjtöttem még érdekes bugokat xda-ról lpq kapcsán. Akit érdekel:

"Well I went to sleep with 100% and the charger plugged in and woke up to 35% and a burning hot battery. Something is going on because that never happened with GB." Tudjuk, hogy ilyen gb-n is volt. De ennek alapján ics-en is be tud ragadni progi...

"I got 40m AudioOut_1 wakelock after 2 hours of usage. Battery down from 89% to 41%. Weird..."

Többieknek viszont kezd beállni a battery!

"is the stock mail app broken for anyone else when using an Exchange ActiveSync account (like google mail for app)? it won't load mails & folders, and logcat shows errors "Email:SecFeatureWrapper(6658): Was not initiated"" 3-an is beszámoltak exchange gondról. Figyeljen aki exchange syncet használ!

"I have only the double sms bug with 3rd party messaging asp but that's no big deal" Igen, sajnos per pillanat semmilyen third party sms app nem megy jól ics alatt. Szerintem küldésnél a gyári és a feltett sms app is elküldi az smst. Handcent és GOsms használók ügyeljenek! (Sajna engem ez nagyon érint... Handcent user vagyok (popup miatt imádom)).

" The only thing that annoyed me was that I couldn't get 800x480 wallpapers to work properly on nova." Ez másnak?

"I can't get used to the scrolling, it's driving me crazy" Na ja. Megnézném már ezt a furcsa scrollingot. Most ez bug vagy csak "más"? Nem csinál valaki egy videót erről?

"I too had charger plugged in and phone drained and was burning hot.
Disabling Swype stopped problem." Hmmm. Lehet, hogy a swype akad be.

"Bluetooth issues. Phone working with car bt but not the music. Not even with different music player. At home..the phone is not even connecting to my logitech (working without any issues with Gb for each case mentionned)" Ezt sajnos többen megerősítették...

"I found that the new YouTube app is a bit buggy. You can't choose which video to play in a playlist, it will always play the first video in the list. Connecting the phone to a computer via USB is annoying now too. The default connection method is now MTP not mass storage which means you have to fiddle around in the settings menu to activate mass storage before you connect the cable if you want to transfer non media filetypes, though this is googles fault as its the ics default way of doing things." mintha az usb-s dolgot más is írta volna itt ph-n.

[ Szerkesztve ]

(#7697) zso73 válasza Rotate (#7694) üzenetére


zso73
veterán

Ok.:) Anysoft felrakása 100x egyszerűbb.
Sikerült 2 òra alatt kifòrumoznom az akksi 50%-át.:)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#7698) zseko válasza zack (#7653) üzenetére


zseko
veterán

Annyira nem hülyeség, úgy rémlik még az amoled fejlesztések legelején mikor még tervben sem volt a telefonunk :) már akkor olvastam ilyet, hogy a kéket nehéz stabilra megcsinálni.

HR24.hu

(#7699) Rotate válasza zso73 (#7697) üzenetére


Rotate
veterán

gyári nagyon merít :)

(#7700) ERPY válasza Gergőkee (#7683) üzenetére


ERPY
őstag

Olvastam, hogy várod: mikor javítják ki a wifis bugot. Szerinted mennyi az esélye, hogy néhány hónapon belül új rom jöjjön a régiónkba?

Nálam semmilyen wifis bug sincs. Szépen váltogat, akár manuálisan, akár magától. Szal nem tudom ez mennyire elterjedt bug, de másnak is jól megy ahogy olvasom, szal nem tudom akinél nem jó ott mi lehet a probléma. Szal ha csak 1-2 embernél jelentkezik, akkor nem hiszem hogy ezzel volna mit foglalkoznia a Samunak. Lehet hogy valami app kavar be ez ügyben, és nem rendszerprobléma. Megkellene nézni hogy az alap szűzen feltett rendszer is produkálja-e ezt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.