Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40851) Oldman2 válasza grigo (#40848) üzenetére


Oldman2
veterán

Itt, ebben a témában, felül van egy Gyorskereső mező. Oda írd be, hogy 2000 és sok-sok ezzel kapcsolatos hozzászólást találsz.

Én legutóbb a kb. 1 hetes 2000mAh-s aksival kapcsolatos tapasztalataimat a 40534-es sorszámú hozzászólásban írtam le, ami egyetlen egy oldal visszalapozást kíván.

És hogy a kérdésedre is írjak valamit, elégedett vagyok az aksival nagyon! Ilyennek kellene lennie a gyári aksinak!

(#40852) grigo válasza Oldman2 (#40851) üzenetére


grigo
őstag

Nézem nézem, olvasok, csak már hülyét kapok. Átolvastam szegény srácot is akit jól átb*sztak az utcán. Basszus, utcán telefont????

Ha jól látom neked 1nap 10ó kijött a 2000-sel. Milyen használat mellett?

Aztán megnéztem hogy Rotate kolléga nagyban űzi az aksibizniszt :D Egyre inkább érdekel a dolog.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#40853) Peti N95 válasza grigo (#40849) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Én pont ezért vettem a gyári samsung Power Packot! + 1400mAh, a gyári 1650mAh-son felül! Így kibirja estig, mert a Power Pack kb délig, 2ig bírja zenehallgatással, nettel, és csak ezután kezdi el használni a sajátját!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#40854) Rotate válasza grigo (#40852) üzenetére


Rotate
veterán

lassan én leszek a hivatalos forgalmazó :D

(#40855) Oldman2 válasza grigo (#40852) üzenetére


Oldman2
veterán

Egy átlagos napom ebből áll:

- 06:00 -kor felébred a teló, a WiFi bekapcsolódik, Repülő Üzemmód ki
- 07-09 -ig FM Rádió vagy PowerAmp felváltva, WiFi útközben kikapcsolva
- Munkahelyen WiFi bekapcsol, hangerő halk, mindenféle szinkronizáció, telefonálgatás, SMS
- Hazafelé megint 2 óra FM Rádi és Zene, WiFi kikapcsolva
- Otthon WiFi bekapcsol
- 22:00-kor jó éjszakát, WiFi ki, Repülő Üzemmód be

:-)

[ Szerkesztve ]

(#40856) Rotate válasza Oldman2 (#40855) üzenetére


Rotate
veterán

6-kor repülő ki nem? :)

(#40857) grigo válasza Oldman2 (#40855) üzenetére


grigo
őstag

Ez nem hangzik rosszul! Gondolom új hátlapot kell majd szereznem. Azt lehet külön ehhez az aksihoz kapni, vagy csomagban adják a kettőt?

Utána olvasok ennek a Power Packnak is.

Még, az érdekelne hogy olvastam itt valami kalibrálást, és hogy a telefon azt hiszi a gyári 1600-os van benne, és hiába van még nafta az aksiban akkor is megadja magát. Ilyet tapasztaltál?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#40858) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Lakik valaki Bécsben akinek esetleg van egy JIG-je kölcsönbe? :R

Köszi.

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#40859) Oldman2 válasza Rotate (#40856) üzenetére


Oldman2
veterán

Javítva! Még belefért...
:-)

(#40860) Oldman2 válasza grigo (#40857) üzenetére


Oldman2
veterán

A megfelelő hátlap tartozéka az aksinak.

"az aksi megadja magát. Ilyet tapasztaltál?"

Nem tapasztaltam ilyet, mert én az "aksi kalibrációt" minden ROM (és a mostani aksi) csere után következetesen végrehajtom.

Annak ellenére hogy ennek hasznát még a Google szakértői is tagadják. :-)

[ Szerkesztve ]

(#40861) grigo válasza Oldman2 (#40860) üzenetére


grigo
őstag

Ennek már előre utánaolvastam (De szép magyar mondat lett).
És az a benyomásom, hogy rootolni kell a telefont hozzá.
Viszont én még gari alatt nem nyúlnék bele, és nem is igazán értek hozzá. Szeretek mindent gyári állapotban meghagyni. Ez biztos az én perverzióm :D
Jól sejtem, hogy ezt a kalibrálást így nem fogom tudni elvégezni?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#40862) Oldman2 válasza grigo (#40861) üzenetére


Oldman2
veterán

Hát biza az kell hozzá, mivel a teló olyan területéről kell törölni egy fájlt, ami gyári állapotban csak olvasható.

De ettől függetlenül, a procedúra szerintem alkalmazható... azaz lemerít, feltölt, lemerít, feltölt többször egymás után, hadd tanulja a lelkem az aksit.

A Root mellesleg simán eltávolítható, a gyári állapot bizonoys alapelvek figyelembe vételével bármikor visszaállítható.

Csak ne az "utcán veszek telefont" hozzáállással csináld!
:-)

(#40863) Rotate válasza grigo (#40861) üzenetére


Rotate
veterán

én nem kalibráltam és nem volt ilyen gondom... pár töltés után beáll és annyi lesz amennyi... nem kell rajta semmit kalibrálni... a batterystats-ban úgyis csak az aksihasználat van, amit a beállításokban is meg tudsz nézni, azokat az adatokat tárolja...

ez törlődik minden egyes teljes feltöltésnél...

persze ennek ellenére van akinél javult már az aksiidő kalibrálás után... de fene tudja, nálunk sokkal okosabbak sem tudják egyértelműen eldönteni...

én azt mondom ezen felesleges aggódni, nekem legalábbis többet bírt mint az 1650-es, már az első töltés után is, pedig nem volt kalibrálás... szerintem nem fogja 1650 elhasználása utána lemerültnek jelezni, nekem ez csak urban legendnek tűnik...

(#40864) rauley válasza Oldman2 (#40855) üzenetére


rauley
tag

Nálam ez ilyen (nincs mobilnetem,csak wifi):

Este töltőről lehúzom,wifi be,sync megy,repülő mód nem! Lefekszem aludni,ugyanezekkel a beállításokkal,wifi ON.
-6:30 ébredek a telóra,egy jó reggeli szarás közben pedig telefonozok 10 percet,fórum,FB,ilyesmi.
-Kocsiba be,ablakot le,munkába be,10 perc út kb,a wifi még mindig folyamatosan megy,bár feleslegesen.Melóhelyen rákapcsolódik az ottani wifire,syncek,meg minden megy,ha kell. Közben egy kis telefonálgatás,munkához is használok különböző progikat (szerviz meló). De netezni munka közben inkább csak PC-ről.
11:30 körül kajálok,kaja közben nyomkodom a telót,net,FB,mailek olvasása,ilyesmi,cirka 20-25 perc.
Utána 16:00-ig ugyanaz,mint kaja előtt,változó teló használat.
16:00-kor kocsiba be,oviba el a kölkökért,utána haza,a wifi még mindig nincs kikapcsolva.
16:30-cirka 23:00-ig átlagos teló használat,net,FB,mailek,stb.A wifi folyamatosan ment a töltőről lehúzás utántól.Estére olyan 60-65%-on áll az akksi (1650-es,LPX rommal).Úgyhogy csak a következő nap este töltöm a telót,akkor olyan 5-10%-ig szokott merülni,és olyan 2,5-3 óra képernyő használattal,sose kikapcsolt wifivel,és sose bekapcsolt repülő móddal. Ezzel én elégedett vagyok. :)

Ja,és a Battery Calibration-t hanyagolom töltések után. :P

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#40865) grigo válasza rauley (#40864) üzenetére


grigo
őstag

A végén kiderul hogy csak én küzdök ilyen problémával :-)

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#40866) kriszraikone válasza Weeman1 (#40837) üzenetére


kriszraikone
csendes tag

Tudnál párat mondani? :)

(#40867) Weeman1 válasza kriszraikone (#40866) üzenetére


Weeman1
veterán

Itt kedvedre válogathatsz:Xda :)

Xiaomi 11T Pro

(#40868) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok. Eddig, amikor új telefont "laktam be" a Google fiók hozzáadásával mindig elkezdte telepíteni a Google Play-ről leszedett alkalmazásokat, most ez nem indul el. Próbáltam szinkronizálni, a Play-en beállítani a fiókot, néztem a saját alkalmazásokat is, de nem tudom elindítani, hogy visszarakja a régi cuccaimat. Mit kell még állítanom esetleg a telón? Köszönettel:Crane

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#40869) Varszegig válasza crane75 (#40868) üzenetére


Varszegig
veterán

Ennek sose értettem a logikáját, nekem 90%-ban mindig viszarakott mindent. 1x nekem se. Ilenkor nincs mese, TB-vel kell visszarakni.

(#40870) moszka válasza moszka (#40394) üzenetére


moszka
tag

Kicserélve. 5e volt. Jobb mint újkorában. Imei zavar még...

kőbalta

(#40871) sgery


sgery
őstag

Mitől lehet az, hogy lekapcsolt képernyőnél, alkalmazás futtató szerint nincs nyitva program mégis 10%-ot fogyaszt 1óra alatt?
Gyári 4.0.3 van rajta, wifi megy, bt csak bekapcsolva, mozgó háttérrel.
Ez rengeteg fogyasztás :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#40872) znagy69 válasza Varszegig (#40869) üzenetére


znagy69
őstag

Szerintem product kód függvénye.

(#40873) Varszegig válasza znagy69 (#40872) üzenetére


Varszegig
veterán

nem hinném, amíg S2-m volt, az sose változott, mindig XEH volt.

(#40874) BigT válasza crane75 (#40868) üzenetére


BigT
senior tag

Nekem is be van pipálva, hogy mentsen mindent, de még soha nemm kezdte el visszarakni. Sajnos.

Samsung S7 edge

(#40875) csabám


csabám
addikt

Cián10 - nél miért nem akar megjelenni nekem a google now időjárás a noti báron? Ötlete/javaslat? Köszönöm előre is.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#40876) didro88


didro88
tag

Sziasztok!
Wiui 2.9.7 Mien kernelt lehet tenni syabol?

(#40877) znagy69 válasza Varszegig (#40873) üzenetére


znagy69
őstag

Én, ha GB-vel kezdek egy tiszta gyalulást, olyankor mindig elkezdi letölteni. Aztán ahogy a rom változik, már nem. GB (KK5) Aztán ICS-en azt hiszem LP6-on is megteszi, de pl. MIUI és CM10 alatt már nem.

(#40878) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Még 1x utoljára, ha ezt a jig-et bedugom a telefonomba, először is ki kell, hogy legyen kapcsolva.Ügye?

És utána beviszi a telefont a downlaod módba, de semmi mást nem csinál a telóvan nem? Szóval nem fogja kártyafüggetleníteni? :B

Köszi. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#40879) csabám válasza Tauren45 (#40878) üzenetére


csabám
addikt

Kikapcsolt állapotban rádugod és vársz, amíg be nem jön a download mód.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#40880) baradi


baradi
senior tag

Sziasztok,

Van esetleg olyan progi, ami a lezart (sotet) kijelzore kepes kitenni az ertesitoket, elmulasztott hivas, sms stb.? Vagy kepes villogtatni, vag hasonlo, hogy lassam, hogy jott valami?

Koszi

(#40881) nfsu17 válasza baradi (#40880) üzenetére


nfsu17
veterán

"Vagy kepes villogtatni, vag hasonlo, hogy lassam, hogy jott valami?"

Talán, talán.

(#40882) csabám válasza nfsu17 (#40881) üzenetére


csabám
addikt

Egy kis korrekció: a BLN controlhoz olyan kernel kell ami támogatja is! :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#40883) Weeman1 válasza didro88 (#40876) üzenetére


Weeman1
veterán

Siyah kernel
De nehogy az S3-hoz valót rakd fel :)

Xiaomi 11T Pro

(#40884) Varszegig válasza baradi (#40880) üzenetére


Varszegig
veterán

Noled a playen pl.

[ Szerkesztve ]

(#40885) rossbrown válasza Tauren45 (#40878) üzenetére


rossbrown
csendes tag

Ha nagyon szakszerűen akarunk JIG-elni, akkor teló kikapcs, aksi ki, jig be, aksi vissza és jön a download mód counterek nullázva.

(#40886) rossbrown


rossbrown
csendes tag

Csak én vettem észre, hogy a Wanam 12.5 XWLPX nem olyan ruganyos? Nekem kicsit lomhának tűnik...

(#40887) didro88 válasza Weeman1 (#40883) üzenetére


didro88
tag

azt tudom de s2 közül mindegy melyik?köszi!

(#40888) Picco válasza rossbrown (#40886) üzenetére


Picco
addikt

par nap utan en is ezt a konkluziot vontam le. :(

vissza fogok allni standard LPX-re amig jelly-t nem kapunk. a telefont ugy sem fogom mostansag annyit hasznalni, holnap jon a nexus 7em :))

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#40889) Weeman1 válasza didro88 (#40887) üzenetére


Weeman1
veterán

Az utolsó 2 biztos jó hozzá.

Xiaomi 11T Pro

(#40890) rauley válasza Varszegig (#40869) üzenetére


rauley
tag

Nekem meg szinte sose rakja vissza.
Eddig talán 2-3x rakta csak vissza. De sebaj,van app backup.:)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#40891) Senser87 válasza rossbrown (#40885) üzenetére


Senser87
tag

Szia!

4.0.3 LP7 alatt is megy a JIG? Vagy mókányolni kell vele előtte? Bootloaderbutítás stb?

Veszprém környékéről van valaki szaki?

Feltenném a gyári, rootolt LP7-re a sokatok által dicsért Simplistic V-öt. Megvolt a titanium bacup, nandroid backup, efs mappa kimentése, gépre is lemásoltam, JIG-em is megjött távolkeleti barátainktól, nagy gond nem lehet, mert ebben brickbug sincs egyelőre, igaz? :)

SAM GS23U

(#40892) gpek válasza Senser87 (#40891) üzenetére


gpek
tag

Nincs brickbug mert az 4.0.3
OFF
Én szoktam járnni Veszprémbe :)
ON

Gpek

(#40893) Kanczy


Kanczy
veterán

Az normális, hogy 12.5 Wanamlite-tal és KH3-mal szétesik a teló, mikor kiszedem sleepből? A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy ha zenét hallgatok az utcán, és előveszem, a home megnyomásakor durván beakad a szám kb. 2 mp-re... szar a ROM, vagy mi lehet? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#40894) zack válasza Kanczy (#40893) üzenetére


zack
nagyúr

Ha felteszel egy másik romot ki fog derülni. :U
Standard gyári LPX Jelly Bean-ig. Ez most talán a legkézenfekvőbb megoldás.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40895) turika86 válasza zack (#40894) üzenetére


turika86
aktív tag

Nem csábulsz vissza az ios felé?! Csak mert amiket az utobbi időben tapasztaltam s2-nél, h ennyire le se .... samsung az nekem kicsit fekete pont... de lehet csak az én véleményem...

"Time is the fire in which we burn"

(#40896) pzstm válasza turika86 (#40895) üzenetére


pzstm
titán

pl?

mármint most az van, hogy Q4-ben kapunk JB-t is official állítólag :B (vagy az a baj hogy kevesebb új firmware jön?)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40897) zack válasza turika86 (#40895) üzenetére


zack
nagyúr

Vívódok...Nekem az S2/Android nagyon bejön, ezzel nincs gond.
Meglátom milyen lesz az iOS6+i5 ill. a WP8+ Lumia 920. Esetleg ott lesz még a titkos favorit is az Optimus G...
Nem fogok kapkodni, alaposan meg fogom rágni a döntést. ;)
1 évet ezek közül szinte mindegyik ki fog bírni a felső kategóriában.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40898) BigT válasza zack (#40897) üzenetére


BigT
senior tag

Anno írtad, hogy ha belakod a magad kb 100 alkalmazásával a simplistic-et, írsz róla véleményt. Engem most érdekelne, mert LPUról erre szeretnék áttérni a hétvégén, mert a térerő gondom még mindig előfordul. Térerő Ok? akku használat? Te saját modemmel használod? milyen kernelt javasolsz hozzá? :R

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#40899) pzstm válasza zack (#40897) üzenetére


pzstm
titán

valamint várom kíváncsian én a ma esti HTC eventet.

Jövőre a legfelső kategóriába én borítékolnám az 5"+fullHD kijelzőt, ami elég jó ugrás lenne számomra amúgy pl egy S4 esetében :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40900) hdman válasza pzstm (#40899) üzenetére


hdman
őstag

5"-on FHD, ennek aztán sok értelme van. A 40"-os Tv-men is elég a FHD, nemhogy telefonon...

Inkább az akkut fejlesztenék, hogy legalább 2-3 húzós napot kibirjon.

Sopron city :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.