Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40701) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Vettem tegnap egy ilyen telefont (eddig s1 volt) és boldogan konstatáltam, hogy már magyarul is működik a google hang keresője + maps keresője szinte hibátlanul.
A kérdésem az lenne, hogy van valami ilyen hangfelismerős car dock progi féle? Ami rajta van samu programja sajnos nem tud magyarul :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#40702) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

hali

lenne valaki olyan kedves privátban segítene nekem cyanogen mod 10-et telepíteni?
gyári romom van rootolva 4.0.3...

előre is nagyon köszi!

(#40703) Rotor82 válasza znagy69 (#40692) üzenetére


Rotor82
aktív tag

És bírja vajon a Siyah -t? Vagy az a biztos, ha kipróbálom...

[ Szerkesztve ]

(#40705) kerlac válasza zack (#40691) üzenetére


kerlac
őstag

no, mindenesetre kerítettem egy egyszerű 500 ft-os fülest és tökéletesen tisztán szól a muzsika, tehát a nokiásat nem szereti csak :-)

no, akkor keresek vmi alsóbb árfekvésű, de telefonálásra - kihangosításra- is alkalmas fülest. esetleg zsinór nélkülit?

(#40706) persil válasza ____@____ (#40704) üzenetére


persil
nagyúr

Én nem igazán értelek.

Megveszel egy telefont, majd úgy, hogy egyelőre nem is értesz hozzá, nem is tudod, hogy mit csinálsz és még csak a garilevelet sem kaptad meg, otthon máris elkezdesz vele mókányolni... ?
Mi van, ha valamit úgy elkúrsz, hogy az isten nem csinálja meg neked? Szerintem ennyi pénzed neked sincs.

Ne érts félre, nem akarlak megbántani, de ha én ennyire nem értek valamihez, akkor eszembe nem jutna hozzányúlni(főleg nem rootolás meg egyebek.. ) amíg át nem nyálaztam a megfelelő fórumokat/szaksajtót, hogy szerezzek némi létfontosságú infót.
Te meg hazavitted és elkezdtél gányolni úgy, hogy fogalmad sem volt az egészről.

Én kívánom, hogy valaki tudjon segíteni és használd nagy megelégedéssel a telefont, de máskor előbb tájékozódj.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40707) znagy69 válasza Rotor82 (#40703) üzenetére


znagy69
őstag

Szerintem CM10 bírja már, próbáld ki.

(#40709) BigT válasza ____@____ (#40704) üzenetére


BigT
senior tag

Maximálisan igaza van (#40706) persil-nek. Annyival egészíteném ki, hogy nézz rá a fórum címére! ott van, hogy OLVASD EL AZ 1.HSZ-T. Ha ezen túl vagy és nem sikerül visszaállítanod, kérdezz, biztosan lesz olyan szaki, aki fog tudni segíteni (ha nem nyírtad még ki teljesen a telefonod). Én ócccsó androidról érkeztem az S2-re, de még így is hetek után mertem hozzányúlni először.

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#40711) persil válasza ____@____ (#40710) üzenetére


persil
nagyúr

"az eladó is mondta, elronthatatlan"

Figyelj, ilyenre nem építünk, az eladó leszarja, hidd el. Te addig létezel a szemében, amíg ki nem fizeted.
Bőven vállalható(sőt..) gyári állapotában is, ahogy kihozod a boltból, aztán néhány hét, 1-2 hónap múlva, amikor nagyjából kiismerted és látod azokat a hiányosságokat, amik miatt esetleg megérheti egy főzött rom, akkor nekiállsz.
Nem szabad így egyből, mert ha nem értesz hozzá, akkor nem fog menni. És ez nem szégyen, vagy ilyesmi, senki nem születik így.

"De nem lehet ezt kinyírni ugye ?"
Reméljük.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40712) gyu84 válasza ____@____ (#40710) üzenetére


gyu84
tag

Üdv!
Először is ha bekapcsolod a telefont, se kép se hang?
Aztán a recovery és a download mode, nem egy és ugyanaz. Ha bejön a download mode, akkor Odinnal fel tudsz tenni egy 3 fájlos romot, a download modeba a vol- , home, power gombok nyomva tartásával tudsz belépni.
Gyári romot, innen szedj: http://www.sammobile.com/firmware/
(regisztrálni kell), és első hsz-ben leírtak alapján telepítsd.

(#40713) Peti N95 válasza ____@____ (#40710) üzenetére


Peti N95
aktív tag

De ki lehet sajnos! :(

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#40714) BigT válasza ____@____ (#40710) üzenetére


BigT
senior tag

ki lehet nyírni, ezt hívják téglázásnak, ami talán abban az esetben nem nagy gáz, ha van garipapírod. Download mód van? mert akkor talán nincs olyan nagy baj....

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#40716) gyu84 válasza ____@____ (#40715) üzenetére


gyu84
tag

Hát ha nem tudod download módba tenni akkor az sajnos nagy valószínűséggel tégla :(
Akkor szerviz.

(#40717) persil válasza ____@____ (#40715) üzenetére


persil
nagyúr

"Garipapirt azt mondta hogy tegnap már kikéri az T- Mobiltól, mert azt ki kell kérni, és érvényesítettni kell. Ezt mondta az aki eladta. És tegnap kaptam volna meg a garanciapapírt, és meg volt beszélve, hogy írunk szerződést is, szóval korrekt volt.De nem elérhető telefonon."

Hát nem tudom, elég bullshit szagú. Ez valami zug-GSM volt? Olyan nincs, hogy a kezedbe adnak egy készüléket és "majd adok garipapírt" ... Ráadásul telón nem elérhető.. ?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40718) zack válasza toto0569 (#40697) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom mi lehet nálad a gond...Én ritkán dugom gépre, mert általában vagy pen drive, vagy wifit használok fájlcserére, de megnéztem neked.
Semmit nem állítottam, minden alapértelmezett, és gépre dugva semmi gond sincs. Látja az internal és external sd-t is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40720) tamasgal


tamasgal
senior tag

Hátha nem volt még: [link] Galaxy S4 :DD

Én simán kibirom az S2-vel addig, S3 nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#40721) persil válasza ____@____ (#40719) üzenetére


persil
nagyúr

Téglát a szó legszorosabb értelmében értsd.
Jelenleg van egy galaxy s2 méretű és súlyú téglád.

"nem Gsm bolt volt hanem magánszemély."
Akkor eléggé úgy tűnik, hogy át lettél verve a garancialevéllel kapcsolatban sajnos. Olyan nincs, hogy valamit megveszel és "majd nem sokára adok garilevelet", meg, ha magánszemély, akkor mi az, hogy "ki kell kérni a Tmobile-tól?" :S Sürgősen keresd fel ezt az illetőt, bár, ha nem veszi fel a telefont, akkor nem tudom, hogy mit tudnál csinálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40722) pzstm válasza tamasgal (#40720) üzenetére


pzstm
titán

Samsung denies Galaxy S IV Launch in March

majd másjuban ráér az ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40724) BigT válasza ____@____ (#40723) üzenetére


BigT
senior tag

próbáld meg kitaposni belőle a garilevelet, ha nem kamu (bár valóban kamu szaga van a történetnek), akkor van esélyed gariban javíttatni a készüléket. Majd előadod az igazi hülyét, aki nem tudja, mi történhetett. Ha nem találod meg és nem kapsz garancia levelet nem lesz olcsó a javítás. Hol vetted a készüléket? hirdetés alapján? ha igen, belinkeled?

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#40726) tamasgal válasza pzstm (#40722) üzenetére


tamasgal
senior tag

Ráérek :)

(#40727) fireman3 válasza ____@____ (#40704) üzenetére


fireman3
tag

LPQ-s rom nem lehetet a telefonodon az nem támogatja a magyar nyelvet (ázsiai vagy közép-amerikai). Ha olvastál volna sok rom(kernel) van amit ha wipolsz téglát csinál a telefonból, egy chippet túlterhel és az fizikailag tönkretesz. Javítása csak alaplap cserével lehetséges.
A T-mobil sohasem tart vissza garancia jegyet, mert azzal közvetlenül a Samsung szervizhez is fordulhatsz.
Ha nincs download módod akkor csak a szervizben reménykedhetsz.

<Xiaomi MI 9>

(#40728) pzstm válasza tamasgal (#40726) üzenetére


pzstm
titán

én is. Június 1-el jár le a kétéves előfizum :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#40729) persil válasza ____@____ (#40723) üzenetére


persil
nagyúr

De mi az, hogy "kikéri a T-től és érvényesíti" könyörgöm...
Ha én magánemberként eladok neked valamit, akkor a garilevél ott van a fiókomban és azonnal adom is oda, amikor átveszed a szajrét. Ilyen nincs, hogy ki kell kérni meg érvényesíteni. Én megveszem a boltban, megkapok azonnal mindent és, ha később használtként eladom, akkor egyben odaadok mindent, semmit nem kell kikérni és érvényesíteni. A tmobile-nak nincs is semmi köze ahhoz, hogy én magánemberként mit adok el.

"Tegnap intéztük volna adásvételi, doboz mindent."
De miért nem akkor, amikor megvetted?:S

"Lehet le van merülve,vagy balesetezett nem?"
Nagyon naívnak tűnsz, de kívánom, hogy legyen igazad, viszont nagyon úgy tűnik, hogy neked ehhez a telóhoz, se garileveled, se dobozod, se adásvételid nem lesz.

Meg van még a hírdetés, be tudod linkelni?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40730) BigT válasza persil (#40729) üzenetére


BigT
senior tag

Remélem, nem a Rotate által is linket galaxy klónt vette meg....

Samsung S7 edge

(#40731) Arcanis válasza ____@____ (#40719) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Tégla = olyan készülék, mely "belső részeivel" nem tudsz kapcsolatot teremteni, (nem lehet bekapcsolni, nincs DL mode, nincs recovery) -> Falazáshoz használhatod téglaként.

Ha az eladónak van JTAG egysége, akkor valóban elronthatatlan :-)

(#40732) frigoo válasza ____@____ (#40719) üzenetére


frigoo
aktív tag

Nem lehet hogy az a bizonyos rom, amit te LPQ-nak láttál az LQ5, amin gyári kernellel wipe-oltál? Mert azok un. brickbugosak, ami kinyírja a telót.

[ Szerkesztve ]

(#40733) ollie válasza ____@____ (#40719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, bármelyik telefont tönkre lehet tenni, ha rossz kernel teszel rá.

***

(#40734) persil válasza BigT (#40730) üzenetére


persil
nagyúr

Fú azt én is láttam...

És mekkora kereszteshadjáratba kezdett, amikor valaki le merte írni, hogy az csak egy szar klón...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40735) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Az történt velem amit a kép mutat: kép

Mérges lettem és kihúztam a telót, és a következőt kaptam: kép

Mi a jó francot tudok ezzel kezdeni? Ezek után akármit próbálok rátenni, a felső képet kapom. Mondjátok, hogy meglehet javítani kérlek. :O

Köszi. :R

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#40736) ollie válasza Tauren45 (#40735) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az alsó képet nem lehet megnyitni, ne a kép linkjét tedd e, hanem az oldalét.

***

(#40737) BigT válasza Tauren45 (#40735) üzenetére


BigT
senior tag

másik gép, másik usb port, pc újraindítás, usb hosszabbító és egyéb dolog kiiktatva, kies törölve. Nekem ez oldotta meg, amikor ugyanezt csinálta hosszú órákon keresztül a telefonom

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#40738) Varszegig válasza ollie (#40733) üzenetére


Varszegig
veterán

sőt a brickbugos gyári kernelekkel még annyi sem kell, csak egy ártatlan wipe...
Most már látom kiknek adják el a csalók a telefonokat...

(#40740) Varszegig válasza ____@____ (#40739) üzenetére


Varszegig
veterán

Töltőre sem reagál? Ajjaj :(

(#40742) persil válasza ____@____ (#40741) üzenetére


persil
nagyúr

Jézusom...

Hát én nagyon remélem, hogy tévedek, de én nem vagyok ilyen naív/bizakodó, mint te. Nagyon nagyon átverés szaga van a dolognak. Ez a "ki kell kérni és érvényesíteni" meg, hogy se dobozod, se semmi...
Na mindegy, majd írd le azért, ha legalább a telót sikerült életre kelteni.

"Adta garanciának a számát, hogy nem hazug."
Bármilyen telszámot megadhatott, ez semmire nem garancia. Bárki vehet 1500 forintért egy sim-et, amit te felhívsz aztán kidob, stb stb. Ráadásul azt mondod, hogy nem elérhető.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40743) ollie válasza ____@____ (#40741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te csak úgy vettél egy ismeretlentől egy mobilt az utcán??

***

(#40745) Szakiii válasza ____@____ (#40739) üzenetére


Szakiii
addikt

Fú hát én már előre sajnállak. Sajnos ilyet manapság már nem szabad csinálni, de így tanul az ember. De reméljük tévedek... Komolyan, rendesen sajnálom hogy "bedőltél" neki.

(#40746) persil válasza ____@____ (#40744) üzenetére


persil
nagyúr

De még mindig ott vagyunk, hogy egy kamu dumával elhitette veled, hogy majd ad garilevelet/dobozt, stb és ebből te még semmit sem láttál, és a tagot sem éred el.

Még egyszer mondom: ilyen nincs, hogy magánemberként eladnak neked valamit és a garancialevelet a Tmobile-tól kell kikérni és érvényesíteni, ez netto baromság. Ha másban nem is, de ebben biztosan hazudott neked a srác.
Az meg, hogy ott meg tudtad ugyan csörgetni, de azóta nem éred el, megint csak azt bizonyítja, hogy valami turpisságról van szó.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40747) BigT válasza ____@____ (#40744) üzenetére


BigT
senior tag

szép, szép, kirakhatod dísznek a faladra, ha nem lesz elég pénzed kicseréltetni az alaplapot. Sajnálom, de túl naív vagy. 100 rongyos készüléket utcán ismeretlentől venni a világ legnagyobb f****szsága. Bármikor mondok neked egy telefonszámot, amin legalább a pénz átadásáig elérsz. utána "véletlenül" elveszítem, kettétöröm.
Ha a töltésre sem reagál, akkor elég nagy a baj. Próbáld meg egy másik, feltöltött akkuval. Ha azzal sem tudsz download módot előhozni, nyithatod a pénztárcád. Vagy visszarakhatod a kártyádat a régi telefonodba

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#40748) Szakiii válasza ____@____ (#40744) üzenetére


Szakiii
addikt

Alaplap csere 25 ezer úgyhogy kb ott vagy mintha boltba vetted volna, csak nincs garanciád... se doboz ha jól láttam. Talán egy usb jig-et érdemes kipróbálni még az segíthet, de ha tényleg nem csináltál semmit vele akkor nem valószínű hogy történik bármi is.

[ Szerkesztve ]

(#40749) gofry válasza ____@____ (#40723) üzenetére


gofry
senior tag

Inkább írtál volna ide a fórumra. Sokkal olcsóbban megkaptál volna egy pont ennyire garanciális telefont mondjuk tőlem "egyelőre csak képletesen"...csak tudtam volna adni mellé szerviz kontaktot ha bármi baja lenne, illetve szerintem itt egyikünk sem az eltűnős fajta.

[ Szerkesztve ]

(#40750) csabám


csabám
addikt

Nem szuperverda reinkarnáció, csak más stílussal??? :DDD

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.