Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) vhw válasza marked one94 (#849) üzenetére


vhw
addikt

Ja, csak vigyenek át a sorompókon, utána úgyis jönnek a küldtesek, hullarablás, artifact keresés... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#852) marked one94 válasza westcoastog (#850) üzenetére


marked one94
őstag

Ez is igaz :)

vhw: Én egyből megyek a bárba vodkázni :D

You'll Never Walk Alone

(#853) kekeeci válasza vhw (#851) üzenetére


kekeeci
senior tag

:)) :DD :C :DD :))

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#854) capulet75


capulet75
addikt

Legalább 2-3 kellene, Kiev sincs túl messze, akkor már meg kéne azt is nézni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#855) westcoastog válasza capulet75 (#854) üzenetére


westcoastog
veterán

Legalább 2-3 nap ja. :K

(#856) Dhampir válasza marked one94 (#852) üzenetére


Dhampir
félisten

Már most ajánlatos elkezdeni a "bemelegítést" Nemiroff gorilkával. :)

(#857) capulet75


capulet75
addikt

Attention!!!!!!!

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#858) Plazmacucci válasza capulet75 (#857) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mindenkinek mondom hogy nem lost alpha van a link alatt :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#859) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#860) westcoastog válasza capulet75 (#859) üzenetére


westcoastog
veterán

Denagy. :DDD

(#861) Dhampir válasza capulet75 (#859) üzenetére


Dhampir
félisten

Nyehehehe, de jó! :D

(#862) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#863) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon jók ezek a Stalker témák, csak ennyi félig off hozzászólással eljelentéktelenedik a topik szerintem. Jó, mondjuk nincs általános Stalker topik,vagy ilyesmi :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#864) Plazmacucci válasza M@trixfan (#863) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mivel a játékról eddig csak két videót láttunk, nincs miről beszélni. Vagy esetleg tudod pl hogy fegyver moddolás lesz e a játékban? Mert ez nagyon érdekelne meg még sok más is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#865) M@trixfan válasza Plazmacucci (#864) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha kijön engem jó ideig nem fog érdekelni semmilyen mod, miért is kéne egyből ezzel kezdeni a játék élvezete helyett? :F

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#866) Plazmacucci válasza M@trixfan (#865) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor lefordítom amit fentebb írtam. Beleteszik e a Lost Alpha alapjátékba a fegyverekre tehető kiegészítőket? És lehet e majd tuningoltatni őket NPC-knél? Mert ugye a SoC-ban nem lehet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#867) kekeeci


kekeeci
senior tag

  
capulet 75 :R :DD :R

[ Szerkesztve ]

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#868) capulet75


capulet75
addikt

:)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#869) M@trixfan válasza Plazmacucci (#866) üzenetére


M@trixfan
addikt

A "mod" szó ebben az esetben kétértelmű. Viszont a moddb FAQ-jában találtam:

Q: Will you make a weapon upgrade system like in CS?
A: Our upgrade system is based on cs-cop version, you can see it in action in one of the 3 alpha format videos.

Érdekesség, hogy a Lost Alpha hivatalos oldalán szereplő FAQ nem tartalmazza, de elvileg a moddb-s a frissebb.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#870) Plazmacucci válasza M@trixfan (#869) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor jó. A legjobb dolog a játékban a csúzlik tuningja :) Végigtolhatom kalasnyikovval is akár!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#871) capulet75 válasza Plazmacucci (#870) üzenetére


capulet75
addikt

A SoC-ba amúgy is a kala a legerősebb. És bár jelölve nincs a fejlődés, de fejlődsz minden fegyverre, minél többet használod. Az elején még nagyon szór a kalashnikov, a végén meg már 100-ról head.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#872) vhw válasza capulet75 (#871) üzenetére


vhw
addikt

A SoC-ba amúgy is a kala a legerősebb[/I

Ez kissé túlzás... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#873) capulet75 válasza vhw (#872) üzenetére


capulet75
addikt

Why?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#874) capulet75


capulet75
addikt

Itt van ez + scope + grenade launcher. Ennél durvább támadófegyver szerintem nincs a játékban. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#875) Plazmacucci válasza capulet75 (#874) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én RPK-val vittem végig. Nagyobbat sebez és 75-ös a tára.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#876) capulet75 válasza Plazmacucci (#875) üzenetére


capulet75
addikt

Ez pontosabb, nagyobb a tűzgyorsasága + gránátvető... ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#877) vhw válasza capulet75 (#874) üzenetére


vhw
addikt

Szeretem én is a kihívásokat (az én kedvencem az Abakan), de azért a nyugati fegyverek valahogy csak jobbra sikerültek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#878) Plazmacucci válasza capulet75 (#876) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És lehet, hogy az RPK benne sincs az alapjátékban. De tehető rá távcső :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#879) M@trixfan válasza capulet75 (#871) üzenetére


M@trixfan
addikt

Akkor nem véletlen éreztem, fps rajongóként furcsa lett volna skillben fejlődni egy single player játék közben :) Erről lehet valahol olvasni miként léptetett feljebb a játék?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#880) capulet75 válasza vhw (#877) üzenetére


capulet75
addikt

Először lőve pontosabbnak hatnak, de mint írtam fejlődsz skillben is. És mire NATO csúzlikkal lőhetsz, már eldurrogtattál 3946593465 AK lőszert jó esetben. De hát ahány ház.... :)

#879 M@trixfan: valahol és valamikor (kb ezer éve) olvastam én is erről. Hogy bár nincs látszóra kitéve de van benne skillrendszer.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#881) M@trixfan válasza capulet75 (#880) üzenetére


M@trixfan
addikt

Értem. Lehet LA-ban is lesz ilyesmi, ha a SOC motoron fut. Mondjuk nem bánom ha nincs és csak egyszerűen kiismerem a fegyverek érzetét, karakterisztikáját. Amúgy a bulletdropot egyenesen imádom és azt is szeretem ha egy fegyvernek van jellegzetessége. Battlefieldben is sokat hozzáad azz élményhez a bullet drop.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#882) vhw válasza capulet75 (#880) üzenetére


vhw
addikt

Nekem ez a "skill dolog" új, nem hallottam róla még, meg nem is igazán tapasztaltam... (bár lehet ettől így)

Számomra valahogy elfogyott az erő a végjátékra az 5.45-ös fegyverekből. Ha "kényelmesebben" akartam játszani, akkor inkább valami jobb féle 5.56-ost vagy a 9x39-est vittem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#883) Aarpok válasza vhw (#882) üzenetére


Aarpok
őstag

Valamilyen szinten van benne fejlődési rendszer hiszen az elején még elég félrehord a kezében a fegyver és a vége felé meg már elég ügyesen lövöldözz illetve ő lesz az első a ranglistán.

Аарпок

(#884) capulet75 válasza vhw (#882) üzenetére


capulet75
addikt

Strelok AK-ja nagyon gyors, odalősz a VOG25-öt vagy egy R-t aztán rápörgeted a tárat. Ez kb mindent kinyír, terminátorkodni best weapon. Kúszni mászni meg a VSS + F1 grenade.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#885) kekeeci válasza capulet75 (#884) üzenetére


kekeeci
senior tag

És a kopását hogy oldod meg az alapjátékban??

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#886) capulet75 válasza kekeeci (#885) üzenetére


capulet75
addikt

Pripyat-ra meg az erőműre szoktam tartogatni, addig jó a sima is.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#887) Vladi válasza capulet75 (#874) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az túlzás, hogy a legdurvább, meg a legjobb.
Az viszont tény, hogy a leginkább alkalmas a zóna körülményekhez. Elég sokoldalú. Én úgy szoktam, hogy egyet felhúzok pontosságra, egyet tűzgyorsaságra. Ez a fegyverhasználatom 85%-át kiteszi.
Jók a nyugati fegyverek, de alapvetően nem zord körülményekre valóak. A játékban is gyakrabban akadnak pl. Nameg az orosz skuló minden kukában akad, szóval kifogyhatatlan.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#888) capulet75 válasza Vladi (#887) üzenetére


capulet75
addikt

Nyilván az összes körülményt figyelembe véve tettem ezt a kijelentést. VOG gránátból is 10x annyit lehet összeszedni mint M209-ből, a lőszer is sokkal több. A VSS is csak azért olyan jó mert négy is van belőle, egyébként elég hamar sz@rrámegy. A MOD-okban (pl complete vagy kb akármelyik) nyilván van sokkal jobb csúzli is.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#889) bluyoo


bluyoo
nagyúr

"Vagy még a kés jöhet számításba. Bazi nagy, véresen csillogó kés. Olyan éles, krokodilnyúzó kés. A kés azért jó, mert csendes fegyver. És minél kevesebb a zaj, annál elégedettebb a raj. Tökön szúrjuk őket, mi aztán nem cicózunk. Puska a nyomiknak, kés a profiknak." :DDD

Bazinga!

(#890) capulet75 válasza bluyoo (#889) üzenetére


capulet75
addikt

Az arénában lehet próbálkozni. Ott az egyik missön kés vs EXO+GP37. Ne használj gránátot és sok sikert. :P

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#891) capulet75


capulet75
addikt

Bocs szivi, a zónában vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#892) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nekem csak az a bajom az AK-val, hogy a játék világán belül mesterségesen meg van határozva a lőtávolsága, egyszerűen megszűnik a lövedék egy idő után. Ezt már többszöri céllövészettel teszteltem és természetesen a bulletbdropnak nincs köze hozzá. COP-ban biztosan igy van, a CS-re is így emlékszem és elég esélyes a SOC is.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#893) capulet75 válasza M@trixfan (#892) üzenetére


capulet75
addikt

A valóságban is meg van határozva a lőtáv. :) És ez nem sprcifikusan az A, minden fegyver így működik a játékban (is).

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#894) emre válasza capulet75 (#893) üzenetére


emre
veterán

A lőtáv egy dolog, de nézd meg a játékbeli látótávolságot is. :U

[link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#895) capulet75 válasza emre (#894) üzenetére


capulet75
addikt

Tény hogy nem egy szimulátor. Mondjuk a Battlestation Pacific-hez képest, ahol egy Iowa osztályú csatahajó a normál 32km lőtávja helyett el tud lőni másfél kilométerre, ahhoz képest ez nem rossz. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#896) PeL válasza emre (#894) üzenetére


PeL
addikt

Alapjátékban ez már géppisztollyal nem ment :) Ergo kimentek a golyók a látótávból így azok valszeg megszűntek az éterben.

http://www.youtube.com/watch?v=vJRq2eBwmpo

(#897) M@trixfan válasza capulet75 (#893) üzenetére


M@trixfan
addikt

A többi fegyvernél ezt nem vettem észre, csak az AK-nál. Skadovskról a csővezeték irányába lőve, ha jönnek a kutyák a domboldalon, már annyira nem visz el az AK. Szóval nem valami irdatlan távolságról van szó és a távcsőben is bőven a chevron-ok közt van a drop. Hiba a Mátrixban jelenség, egyszerűen megszűnik létezni egy idő után a lövedék mielőtt leesne, miközben bőven látótávon belül van. A többi fegyverrel teljesen oké minden, azt néztem még a pisztoly is lehet messzebre visz. Természetesen kizártam a szórást is, ebbe beleöltem pár órát :DDD Szóval én úgy látom nem nagyon érdemes csak pontosságra fejleszteni az AK-t, egy-két opciót jobban megéri a recoil és handling fejlesztésére fordítani.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#898) capulet75 válasza M@trixfan (#897) üzenetére


capulet75
addikt

Alapvetően a Shadow of Chernobyl a téma. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#899) capulet75


capulet75
addikt

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#900) kislaki92


kislaki92
senior tag

fiúk lesz majd fegyver tuningolás! ha még nem olvastátok el ezt a cikket ajánlom..interjú Dezoval:)
itt is leírják ,hogy lesz mint a COP-ban :)

http://logout.hu/cikk/s_t_a_l_k_e_r_lost_alpha/masodik_resz.html

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.