Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) T1k3 válasza stimulus (#700) üzenetére


T1k3
tag

Ez a link pont jól jött. Köszönöm szépen!
(Végül az IS verzió mellett döntöttem mellesleg.)

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#702) stimulus válasza T1k3 (#701) üzenetére


stimulus
csendes tag

Nincs mit, nagyon örülök, hogy segíthettem! :)

(#703) ruti válasza stimulus (#699) üzenetére


ruti
Közösségépítő

köszi, erről a tokról tudtam, mint lehetőség, de elsőre nem tetszik a textúrája (csak képek alapján)
amúgy praktikus, meg megéri,
(a fehéret kényesnek találom, a kékes-zöld bizonytalan, milyen lehet élőben)
a szürke marad...
-
apropó: a jobb alsó sarokban az a Chuwi #>&@&#y felirat bele van égetve, vagy matrica?

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#704) stimulus válasza ruti (#703) üzenetére


stimulus
csendes tag

Szürke tokom van, a texturaja olyasmi, mint egy dino bőre :D Fogásra kívülről picit bársonyos, belül puha. A chuwi kriksz-kraksz nekem ragasztásnak tűnik valami fémes cuccból :) Tökéletesen illeszkedik, és nagyon menő, hogy lezár és felold magától :)

(#705) RoMix85 válasza ruti (#703) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Az én tokomon bele van "égetve" a chuwi felirat...
Egyébként már több bolt forgalmazza az alcor tokot is olyan 2500 körüli áron, az alcordigitalon látva ott is beégetve van az alcor név....
De látom csak kékben van!

[ Szerkesztve ]

(#706) HGTimber válasza DeadMeat (#692) üzenetére


HGTimber
tag

Igen! Én is IS-sel nyomom! Már több, mint 1 hónapja használom.

(#707) bigrob


bigrob
őstag

Sziasztok
Tudtok valami megoldást, hogy digitizert hogy lehetne újraragasztani? Sajnos nekem a kijelző bal oldalán elemelkedik az érintőfelület a helyéről :(
Igazából csak esztétikai a probléma..

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#708) P€P€ válasza ruti (#696) üzenetére


P€P€
csendes tag

Nekem is van egy Maxell 16 gigás alapjáraton azt sem csatolja fel egyből. 1. Megoldás hogy sűrűn kihúz bedug ehhez mondjuk az Es file jó lesz mert először a secure partició van ami kb. 2mb 2. Pedig fogsz egy Linuxot és ott egy partíció kezelővel hozzácsapod a másikhoz vagy törlöd azt a partíciót.

(#709) Schanyee


Schanyee
senior tag

Másnak megy a mindig tv élő stream? Telefonomon megy, tableten nem. Felraktam már a legújabb Chuwi-s 4.4-et, akinek még 4.2 van annak se megy?

(#710) RoMix85 válasza Schanyee (#709) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én most néztem meg 4.4 es chuwi rommal megy, már ha a playen lévő alkalmazást kellene nézni.

(#711) Schanyee válasza RoMix85 (#710) üzenetére


Schanyee
senior tag

Azt. Ma jött hozzá frissítés, azóta el se indul az app :(

Szerk.: Jó hogy írtál, letöröltem, újraraktam és megy egyből. Ott legalább megy a stream, a telesport oldalon nincsenek felkészülve, még jó hogy máshol tilos neten legálisan nézni, ahol rendes szerverek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#712) kkee


kkee
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Nem kapcsol be a kütyü. Töltön sem csinal semmit. Valami javaslat?

(#713) Schanyee válasza kkee (#712) üzenetére


Schanyee
senior tag

Hagyd töltőn 20 percre, hátha akkor jó. Ha nem akkor nézd meg jó e a töltő vagy a konnektor, vagy ha elosztóról töltöd be van e kapcsolva (magamból indulok ki, ne vedd sértésnek :D ) Ha nem javul akkor vidd szervizbe.

(#714) kkee válasza Schanyee (#713) üzenetére


kkee
tag

Köszi, ezeken már túl vagyok. Nem akartam szervízbe vinni, de ha csak ez marad...

(#715) icemad válasza kkee (#714) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd meg, hogy töltőre dugva recovery módban elindul e. Lehet, hogy csak nagyon lemerült az aksi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#716) pjani68


pjani68
csendes tag

Sziasztok! Tegnap kaptam meg az új q813i gépemet. Totál leesett az álam. Előtte egy x700qci tabot vettem, amitől kb 10évet öregedtem. Már a kézbevételt követően a menü ill: az oldalak csúsztatása is komoly gondot okozott a technikának. Ott is ugye 4 mag, szédítő sebesség, stb: egyszóval tragédia. Itt is olvastam egy pár kritikát, de én még semmi olyat nem vettem észre ami nem tetszene. Minden gyárin, 35 telepítés, és szakít mint a disznó. A wifi is van olan mint az előző. Szóval aki ezt annyira lehúzta, próbáljon ki egy wayteq 700- ast. Röviden ennyi.

(#717) h_and válasza pjani68 (#716) üzenetére


h_and
tag

én erre azt tudom mondani, hogy várj pár hetet, fogsz te még anyázni

(#718) Schanyee válasza h_and (#717) üzenetére


Schanyee
senior tag

Amióta felraktam a chuwi féle 4.4-et azóta ami szaggatás vagy akadás volt az mind megszünt, pedig nem kímélem. Úgy 3 hete lehet feltéve, azóta még mintha új lenne, olyan mint mikor a windows ssd-n fut és nem sima hdd-n, hogy azzal is mehet jól, de ssd-n szinte sose akad meg. Reméljük lassan jön a hivatalos is, már ígérik egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#719) Cartman023 válasza Schanyee (#718) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Meg szeretném erősíteni a kolléga hozzászólását : 4.4-el elképesztően hasít a tablet. Szerintem többet nem is kell írni, aki kipróbálja, az biztos nem fogja bánni.

Az Alcoros hivatalos frissítést én már nem is várom, mert az ígéretekkel már tele van a padlás.

(#720) bigrob


bigrob
őstag

Nem tudjátok hogy lehetne az usb audiot bekapcsolni? GuitarLink-et szeretném használni usbeffects programmal.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#721) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Én is csak jót tudok mondani amióta kitkat van fenn.
Futtatási környezetnél próbáltátok ART-al? Van esetleg valami pozitív tapasztalat?

(#722) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Gondolom nálatok is van olyan jelenség amikor a hangerőt magától álítgatja random a gép
Egy észrevétel: amióta kikapcsoltam alúl a szabályzókat azóta még egyszer sem jelentkezett a fent említett anomália.

(#723) pjani68 válasza Cartman023 (#719) üzenetére


pjani68
csendes tag

Helló az új chuwi softot honnan szedted le pontosan, és hogyan lehet feltenni?

(#724) nejlon


nejlon
csendes tag

Sziasztok, lenne egy problémám. Adott egy Q813IX, meg van december óta, 1 hónappal ezelőttig semmi gond nem volt vele. Mostanában azt csinálja hogy különböző alkalmazások kikapcsolnak a háttérben, feldobja az ablakot a program, hogy várakozik, jelenti vagy kilép. Nem tudom miért csinálja de nagyon idegesítő, főleg netezés közben a böngészőnél (gyári) jön elő sokszor, mellette le is van lassulva a gép, előtte abszolút nem ilyen volt.Valakinek van hasonló tapasztalata, valami megoldás, mert kezd kiakasztani? U.i:Gyári op.rendszer, kevés programmal feltelepítve.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#725) Traianus válasza pjani68 (#723) üzenetére


Traianus
tag

Ez engem is érdekelne!

(#726) Schanyee válasza pjani68 (#723) üzenetére


Schanyee
senior tag

[link] A Chuwi fórumában, az utolsó oldalon meglesz, csak átfutottam gyorsan, de ha jól rémlik a 852-es hsz-ben van az utolsó verzió.

(#727) Cartman023 válasza pjani68 (#723) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Schanyee kolléga már leírta hogy honnan kell leszedni.
Felrakni meg úgy kell, mintha a gyári szoftvert frissítenéd. Minden le van írva az oldalukon, és le lehet tölteni.

Ha jól emlékszem, akkor a sima V88-as kell a mi tabetünkre.

[ Szerkesztve ]

(#728) h_and válasza Cartman023 (#727) üzenetére


h_and
tag

jól emlékszel, vagy biztos? nem mindegy! :)

(#729) Cartman023 válasza h_and (#728) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Visszaolvasva V88 lesz az biztosan. :)

(#730) pjani68 válasza Cartman023 (#727) üzenetére


pjani68
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm. Estére megkűzdök vele. Hali!

(#731) h_and válasza pjani68 (#730) üzenetére


h_and
tag

Na, felraktam én is. Nem működnek a google helyszolgáltatások, hiába telepítettem, nem lehet bekapcsolni, szürke.

(#732) Schanyee válasza h_and (#731) üzenetére


Schanyee
senior tag

Milyen helyszolgáltatásokra gondolsz? Nekem megy eddig minden.

(#733) T1k3 válasza Cartman023 (#727) üzenetére


T1k3
tag

IS verzióra értelemszerűen a v88s kell?

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#734) Schanyee válasza T1k3 (#733) üzenetére


Schanyee
senior tag

Gondolom, azt tedd fel, ami hardveresen egyezik a tieddel, amúgy maga a tablet a nevét leszámítva ugyanaz, annyi, hogy az induló képernyő nem alcor lesz, plusz azt a 2 gyári kínai alkalmazást meg a beállításoknál letiltod és kész is.

(#735) RoMix85 válasza T1k3 (#733) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én pont nem így tudom...
Az alcor q813is megegyezik az alcor 813i- vel ezért a chuwi v88 rom jó hozzá
A chuwi v88S az alcor q813ix-nek felel meg!

Cáfoljon meg valaki ha tévedek

(#736) Cartman023 válasza T1k3 (#733) üzenetére


Cartman023
aktív tag

RoMix85 kolléga már leírta a választ, hiszen a két tablet csak a hátlapban különbözik.

(#737) T1k3 válasza RoMix85 (#735) üzenetére


T1k3
tag

Köszönöm szépen.

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#738) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Sziasztok!

A Q813IX típus supreme7 fórumtárs által írt nagyszerű cikkéhez kapcsolódó fórumba írtam, mert nekem is 813IX típusom van (pontosabban az asszony használja :) ) [link]

Az XDA fórumból indultam ki: [link]

Itt az OMA féle 4.4 stock Kitkat ROM-ot tettem fel, abból is a v3.1-et. [link]

A v3.1-es telepítő csomagban ott van minden amire szükség lehet (pl egy leírás lépésről lépésre). Annyi, hogy érdemes belerakni a legfrissebb selinux kernel #153-at (ott van a v3.1 cROM alatt a linkje) mert ezzel pl végre lehet Kitkat alatt is tölteni USB-n keresztül.

Ami fontos: a 3-as ROM verziótól új loader van (1.24 helyett 2.10-es verzió), ami egyben kezeli a Chuwi V88-at (Q813I) és a Chuwi V88S-et (Q813IX).
Mi több, nem kell szórakozni a 8 vagy 16GB parameter file beállításával, mert az most mindkettőre jó.

Nem kell továbbá a CWM recovery-t sem telepíteni, a ROM feltelepül a a PC-s szoftverrel. Persze ha a a CWM kell, akkor még adott rá a lehetőség.

Én a hétvégén raktam fel és a 13/12/23-i Alcor ROM akadozása, szinkronizáláskori lehalásai teljesen eltűntek.
Én lepődtem meg a legjobban. Az Alcor ígérgeti már jó ideje a frissítést, de nem lépnek semmit - mondjuk ezután már nem is várom.

Annyit még, hogy ebben az OMA ROM-ban van magyar billentyűzet, de magyar T9 szótár nincs.

[ Szerkesztve ]

(#739) Schanyee válasza kurtuzov (#738) üzenetére


Schanyee
senior tag

Amit linkeltem az a hivatalos 4.4, sztem nem nagyon van szükség az oma verziójára, a chuwi fórumban is azt írták korábban, hogy a gyári jobb.

(#740) RoMix85 válasza kurtuzov (#738) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Én azért már kíváncsi vagyok az alcor milyen romot fog kiadni, ennyi idő alatt már csak összehoztak valamit az egyébként is jól működő chuwi romból :-) És lesz viszonyítási alapunk, 4.4-ről

(#741) stimulus válasza RoMix85 (#740) üzenetére


stimulus
csendes tag

Csak adnák már ki végre :(

(#742) Schanyee válasza RoMix85 (#740) üzenetére


Schanyee
senior tag

Én arra lennék kíváncsi miken dolgoznak ennyi ideig, miket módosítanak a Chuwi féle 4.4-en. Csak ezt sajnos valszeg nem fogjuk megtudni.

(#743) stimulus


stimulus
csendes tag

Jut eszembe, van valaki, aki gyári billentyűzetet használ? Az is beragad néha, és nem hajlandó eltunni, illetve néha feljonni se, vagy ez a billentyűzet progi hibája lenne?

(#744) Schanyee válasza stimulus (#743) üzenetére


Schanyee
senior tag

Swiftkey-vel nincs ilyen problémám

(#745) stimulus válasza Schanyee (#744) üzenetére


stimulus
csendes tag

Melyik android van rajta? Én is swiftet használok :/

(#746) Cartman023 válasza stimulus (#743) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Nekem mindig összeomlott a gyári és a swiftkey billentyűzet is, de szerencsére a KK orvosolta a problémát.

(#747) h_and válasza Schanyee (#732) üzenetére


h_and
tag

Hogy érzékelje a tablet helyzetét a wifi alapján, + google helyzet alapú keresés stb.
Azon kívül megjelenik egy "lebegő" felirat, hogy instabil a wifi, ez JB-ben nem volt.

(#748) Traianus válasza h_and (#747) üzenetére


Traianus
tag

Ezek a helyszolgáltatásos cuccok nekem sem bekapcsolhatóak, + nekem a kijelző egy kis részén nem érzékeli az érintést mióta frissítettem. Ezt leszámítva elég jónak tűnik, de azért remélem az alcor kiadja hamarosan a sajátját és abban kijavítják ezeket.

(#749) pjani68


pjani68
csendes tag

Az ezköz telepítésével kapcsolatosan tudna valakisegíteni! A switch elindítását követően ami eddig működő meghajtò kilép és eltűnik. Ennek a telepítése ennyire bonyolult vagy csak nekem tűnik annak. Az user-ig eljutottam, de utána elvesztettem a fonalat. Tudna valaki nekem ebben a dologban segíteni. Előre is köszönöm.

(#750) Schanyee válasza stimulus (#745) üzenetére


Schanyee
senior tag

A 4.4-es, a korábbival (4.2) nekem is csinált ilyesmiket a billentyűzet.

(#747):h_and: Ha jól veszem ki, nekem az megy. A beállításoknál a tartózkodási helynél ki van választva nekem az energiatakarékos mód, meg szintén azon a menüponton belül van olyan, hogy google tartózkodási hely jelentése, ott is az van, hogy tartózkodási hely jelentése - bekapcsolva.
Plusz annyit tudok még, hogy 2 hete voltam németországba, ott német reklámokat dobott kapásból. Ellenben a térképen nem találja meg hol vagyok, hiába van wifi-re csatlakoztatva, csak annyit ír hogy várakozás a helyre (nem tudom korábban ilyent tudott e, a mobilom repülő üzemmbódban, wifi bekapcsolva megtalálta hol vagyok).

(#749):pjani68: A device driver-t felraktad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.