Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) upsyka válasza gusthy (#200) üzenetére


upsyka
aktív tag

ezért írtam :) nem akartam kiadni egy nevesebb tábláért 2x ennyit fele ennyi tudásért és gariért....romból meg ugyis teszek egy főzöttet rá,azk jobban vannak optimalizálva....
magán véleményem,hogy felesleges ezek az eltúlzott magszámok,inkább a rendszert kéne jobban összhangba hozni a hardverral

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#202) gps76 válasza gusthy (#195) üzenetére


gps76
őstag

Teljesítményével én is meg voltam elégedve főleg multi-window rom-mal,csak a minőség...Milyen az,hogy majd leesik az érintő róla,nem fogja a kétoldalas ragasztó,és vissza se ragad,az usb port meg ferde és mélyen van olyan érzése van az embernek,hogy mindjárt beletörik.
Jó nem köpködöm tovább...

(#203) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy ilyet akartam venni korábban, de a sok hozzászólás lebeszélt róla, nem utolsó sorban, majd 1 órát álltam sorban az edigitálnál, és 1m-t kerültem közelebb a pulthoz, így hagytam a bánatba, vettem egy MSI-t.

;) - The Power of the Light Side

(#204) gusthy válasza gps76 (#202) üzenetére


gusthy
veterán

Honnan volt neked multiwindow romod hozzá? Néztem a Chuck honlapot, de annyi változat volt, hogy képtelen voltam kiigazodni rajta.

(#205) upsyka válasza Anonymus23 (#203) üzenetére


upsyka
aktív tag

ósanba bementél volna és 10 perc után már a playről tültöttél volna appot :C

Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

(#206) Anonymus23 válasza upsyka (#205) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ja, csak ott volt 8 hónapos ingyen hitellel. Így indultam neki vásárlásnál, hogy ha meg tudom venni részletre, akkor ez lesz, ha nem, akkor veszek másikat. 1 óra alatta 8m-es sorból haladtam 1 métert, ott feladtam.

De nem bántam meg, jó lesz ez, amire nekem kell, nem utolsó sorban egy 10-essel olcsóbb volt mint az Alcor.
Kisebb proci van benne és csak 1 GB ram, de elégnek kell lennie mindenre (Primo 81)
Ismerős számtech boltból vettem, ha bármi gond lenne vele, mindent intéznek, még cserét is kapok helyette alkalom adtán.

;) - The Power of the Light Side

(#207) gusthy válasza gusthy (#204) üzenetére


gusthy
veterán

Chuck = chuwi, hülye autocorrect

(#208) gps76 válasza gusthy (#204) üzenetére


gps76
őstag

Ez az Alcor belül Chuwi v88 1. generációs tábla.
Ha délután irsz egy privit,hogy ne felejtsem el beteszem a linkeket.
Arra kell figyelni,hogy 1.generációshoz való kernelt kapjon.Mondjuk a 2-es külön írva van.
Érdemes recoveryből egy mentést csinálni a gyáriról,utána simán innen felrakni.

(#209) gusthy válasza gps76 (#208) üzenetére


gusthy
veterán

Köszi!!!

(#210) gusthy válasza gps76 (#208) üzenetére


gusthy
veterán

...ott veszítettem el a fonalat, hogy a chuwi honlapon nem találtam ilyet, hogy gen1 meg gen2, csak mindenféle egyéb jelöléseket (sorozatszám, withí/without bt, stb.)

(#211) gps76 válasza gusthy (#210) üzenetére


gps76
őstag

Ne ott keresgélj,mert gyári nincs multi(állitólag van de nem találtam ilyen funkciót benne) csak custom rom,azért lehet recoveryből feltenni.
Délután ha emlékeztettek,belinkelem amiket próbáltam és biztonsággal működnek.

(#212) gusthy válasza gps76 (#211) üzenetére


gusthy
veterán

:)
Köszi mégegyszer, délután szólunk :)

(#213) gusthy válasza gusthy (#212) üzenetére


gusthy
veterán

Találtam közben gyárit :)
Tényleg multiwindow, viszont a wifi eldobást nem javítja :(

(#214) gps76 válasza gusthy (#213) üzenetére


gps76
őstag

Melyiket?
Itt vannak betömörítve linkek,amiket összeszedtem:[link]

(#215) hzozoo


hzozoo
csendes tag

Másnak még beég álló nézetben a kijelző bal oldalán, amit olvasott? Nekem igen, de csak bizonyos háttéren látszik, pl. az Adobe Readerben a bal oldali menün a betűk, amikor kilépek a pdf-ből.

Zozo

(#216) gusthy válasza gps76 (#214) üzenetére


gusthy
veterán

a 08.01-es verziót, ami multiwindow, de erősen bugzik (mondva is van róla, hogy béta).
Nem gyáriban meg az Oma.

Köszönjük a gyűjteményt!

[ Szerkesztve ]

(#217) gps76 válasza hzozoo (#215) üzenetére


gps76
őstag

Be bizony nekem is feltünt pl. az opera böngésző felső sávja szépen látszott egy ideig.
Hiába IPS szerintem ezek valamilyen teszteken nem mennek át,a kínaiak meg olcsón megveszik.

(#218) hzozoo válasza gps76 (#217) üzenetére


hzozoo
csendes tag

Meg még nekem a Hill Climb Racingben mire végzek a pályával és behozza az összegző képernyőt, látszik fent a gomb, meg a pontom, amit játék közben mutat..

Zozo

(#219) ebegab92


ebegab92
senior tag

No, megjött a cucc :D Alaposan megvizslattam: fizikailag minden a helyén van, akku van benne, kijelző nem esik szét, gombok működnek. A kamerák szintén jók, hangot is ad ki magából, a WLAN is működőképes :D Töltést is vett fel, USB-re kötve a gép felismerte, AnTuTu is szépen lefutott :K
Mindezt ott helyben az üzletben, mert nem lett volna kedvem kerülni még párszor :U

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#220) gusthy válasza ebegab92 (#219) üzenetére


gusthy
veterán

Hurrá:-)
Reméljük, továbbra is minden oké lesz vele...

(#221) gusthy válasza hzozoo (#218) üzenetére


gusthy
veterán

Ha beég, akkor örökké úgy marad, ez valami másfajta probléma.

(#222) readonly


readonly
csendes tag

Sziasztok!

Én tegnap tettem szert egy ilyenre az Euronicsban most csak 40 K-ért.Minden jól működik rajta kivéve a fülhallgató részt. A sajátommal erősen zörög,de kölcsön darabbal ezt nem tapasztaltam. Van esetleg tipp milyet vegyek hozzá?

(#223) gps76 válasza gusthy (#221) üzenetére


gps76
őstag

Nem béégés ez,mind az amolednél hanem a folyadékkristályok "úgy maradnak" egy időre,de az biztos márkás termékeknél nem találkoztam ilyennel,gondolom szintén a minőségellenörzésre vezethető vissza.
Valamelyik nap a madaras teszkóban ki volt téve egy S4-es,reklám megy rajta,olyan szépen bele volt égve több helyen is a szöveg...Nesze neked amoled.

(#224) user112


user112
senior tag

Megvettem a Q813IX-t. Csak épp egy kicsit néztem rá, de eddig minden ok. Jó a wifi, szépen játszik minden videót. Gratula az Edigitál-nak. Nagyon segítőkészek, együtt is átnéztük a gépet.
Nem tudjátok milyen hdmi kábel kell hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#225) gps76 válasza user112 (#224) üzenetére


gps76
őstag

Sima mini HDMI.

(#226) treszi85


treszi85
újonc

Sziasztok!

En is vettem egy ilyen tabot. Az eddigi tapasztalatok alapjan nagyon pozitiv benyomast tett, a mar ismert wifis problemat leszamitva nagyon bejon (jo wifi router, ami fixen tartja a jelerosseget azzal nincs gond..).
Van valaki aki probalta mar hasznalni kulso HDD-vel egy olyan USB hub-bal aminek van tapellatasa?
Es ha igen, akkor milyen kapacitasu HDD-vel, esetleg lehet valami hatar arra amit meg kezelni tud?
Koszi elore is!

Udv.
T.

(#227) #35723520


#35723520
törölt tag

A Q813IX-nek nincs wifi problémája, szerintem azért lehet, mert a hátlapnak csak egy része aluminium, az alsó és a felső sáv (ha álló helyzetben nézzük) műanyag, így úgy tűnik kevésbé árnyékolja a wifi modult.

(#228) gusthy válasza gps76 (#223) üzenetére


gusthy
veterán

Merthogy az amoled tényleg be tud égni...

(#229) gps76 válasza gusthy (#228) üzenetére


gps76
őstag

Az be,de valahol olvastam,hogy a régebbi tipusú IPS-ek is "nyomot" hagynak egy kis időre.A kínai csodákba meg biztos nem valami új fejlesztés kerül bele,hanem amit a nevesek már "eldobnak",olcsón megveszik.

(#230) gusthy válasza gps76 (#229) üzenetére


gusthy
veterán

Na igen.
Cyanogen rulez :-)

(#231) #35723520


#35723520
törölt tag

Egy jó hír:[link] :C :C :C

(#232) ebegab92 válasza #35723520 (#231) üzenetére


ebegab92
senior tag

Yeeeeee :D Még jobb tempó lesz :DD Hosszabb távra szerintem megérte a 2 GBRAM-mal szerelt darab :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#233) gusthy válasza #35723520 (#231) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ez valóban jó hír :-) bár kemény menet lesz, állítólag egyelőre iszonyat bugos a kitkat forráskód...

(#234) #35723520 válasza ebegab92 (#232) üzenetére


#35723520
törölt tag

Azt írják, hogy akár az 512 Mb rammal is szépen elfut (bár ezt kétlem), de az 1Gb biztosan elegendő lesz!
Mint alább írtam, a Q813IX abból a szempontból talán jobb, hogy a wifivel nincs gond, mivel nem teljesen alu a hátlap és szerintem kevésbé árnyékol.

(#235) ebegab92


ebegab92
senior tag

A vashoz ezt a tok+billentyűzetet néztem ki: [link]
Vélemények róla? :)

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#236) user112 válasza ebegab92 (#235) üzenetére


user112
senior tag

Ha ezt összecsukod, a képernyő nem ér hozzá a billentyűzethez (kiállnak a gombok)? A ConCorde tab Q10-nél mintha lenne egy külön keret, amibe beül a képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#237) ebegab92 válasza user112 (#236) üzenetére


ebegab92
senior tag

Alcornál is láttam ilyen tokot, csak az 7"-ig volt, ez a vas meg 8'-os :U Ezért keresek alternatívát :DD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#238) lpapp


lpapp
újonc

Valakinek esetleg van fekete színű változat ebből? Azoknál is jelen vannak a korábban említett illesztési, stb. hibák? Talán ott már jobban figyeltek ezekre a fehérek hibáiból tanulva...

(#239) nejlon


nejlon
csendes tag

Sziasztok! Ma vettem hozzá egy billentyűs tokot, de sajnos a csatlakozót nem tudom elég mélyre bedugni, ezért nem tudom használni a géppel. A faragás segítene, de ezt inkább nem vállalom be, tehát mindenki vigyázzon az ilyen tokokkal,meg kell nézni a csatlakozók hosszát vásárlás előtt.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#240) ebegab92 válasza lpapp (#238) üzenetére


ebegab92
senior tag

Nekem fekete van, és nem esett szét a kijelző a vizslatás közben. Nyomogattam a kijelzőt a széleinél, de egybemaradt. Fóliát még rajtahagytam, de látszott volna, ha hibás lett volna :K

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#241) Ricsi200


Ricsi200
tag

Sziasztok !

A bekapcsoló- és hangerőgombok mindenkinél lötyögnek, vagy hibásat kaptam, és cseréltessem ki ?

(#242) #35723520 válasza Ricsi200 (#241) üzenetére


#35723520
törölt tag

Nálam nem lötyög!

(#243) ebegab92 válasza #35723520 (#242) üzenetére


ebegab92
senior tag

Nálam sem. (Csak amennyire minden kapcsoló szokott)
Ám bekapcsoláskor mi az a pár kattanó hang? :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#244) #35723520 válasza ebegab92 (#243) üzenetére


#35723520
törölt tag

A kattogásra még én sem jöttem rá, de nem zavaró, hiszen csak akkor csinálja! Kicsit olyan, mint régebbi Sonyericsson telefonoknál, amikor bekapcsolta az ember, akkor 3 kattanás jelezte, hogy készen áll.

(#245) ebegab92 válasza #35723520 (#244) üzenetére


ebegab92
senior tag

Nagyobb kamerák optikája is tud hasonló hangot produkálni :D Meg nem hinném, hogy HDD lenne benne, aztán azért adja ki ezt a hangot. A WiFi-s problémára meg még mindig nincs update :U

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#246) #35723520 válasza ebegab92 (#245) üzenetére


#35723520
törölt tag

Nekem a Q813IX változat van, annál nincsenek wifi gondok! :C

(#247) gps76 válasza #35723520 (#244) üzenetére


gps76
őstag

A kamera kattan benne.

(#248) #35723520 válasza gps76 (#247) üzenetére


#35723520
törölt tag

A kamera? :F :Y

(#249) #35723520


#35723520
törölt tag

A 813IX-nél ilyen jelnél is működik a wifi!
Sőt 85-nél is, amikor csak egy jel van az indikátoron!

[ Szerkesztve ]

(#250) gps76 válasza #35723520 (#248) üzenetére


gps76
őstag

Igen,mert autófokuszos.Majd nézd meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.