Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Magnat válasza rudi (#42) üzenetére


Magnat
veterán

Én kb.egy hónapja vettem, ott a screenshot a 28-as hsz-ben, amit akkor mértem....azóta egy frissítés jött, picit javult vele. De a mobilarénás tesztben is 18 fölött volt, szóval a 14k vhogy nagyon kevés lett.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#52) akangels


akangels
tag

Sziasztok !

Na az elejéről kezdve. 2 hete vasàrnap meglâttam az edigitalba p. Aznap vettünk 1 et belőle màsnap mèg 1 et. (Tesom+èn). Az első napon vàsàroltnak a kijelzője befoltosodott màsnap estère a màsikat amit meg aznap vettunk hazavittük ès csak töltőről működött. Töltő kihûzàsa utàn kikapcsolt. Aznap visszevittük mèg őket, annak rendje ès módja szerint kicserèltèk. A kèt cserekèszülèk ismèt hibàs volt. Az 1 szàmú tök jó volt de aminf töltôre rakram alacsonyabb fènyerőnèl vibràlt a kijelzője ( csak töltès alatt ). A 2 szàmû kèszülèk meg bekapcsolàs utàn önàllo èletre kelt ès a beàllitàsoknàl fagyott , a fekvőből àllóba àllitàs utân pedig random nyitott programokat.Na még aznap visszamentünk ezekkela. Kèszülèkekkel ès edigibe felvettèk a jegyzőkönyvet vagy nem is tudom minek hívjam. Az egyiket màsnap visszaküldtèk szervizből ès egy kis pénz ràdobva vette, egy iPad Minit a màsikat pedig a leadàst követően kètnapra küldtèk abból tesóm pedig egy Prestigot vett. Na ennyi a tapasztalatom a készülèkkel. Lehet csak belefutottunk de hogy 4ből 4 tropa az gàz.

(#53) Graphics válasza Magnat (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet ment a powersaving az aksinál?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) rudi válasza Graphics (#53) üzenetére


rudi
nagyúr

Na, az lehet, fenébe is... bár a teszteket töltőre rakva csináltam.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#55) rudi válasza Füleske (#47) üzenetére


rudi
nagyúr

Általában nem tudnak meghajtani több, vagy energiaigényes eszközt. A hubon keresztül bill+egér talán még elmegy a tableteknek, de külső merevlemezt már csak saját áramellátásos elosztóra célszerű rátenni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#56) motoflug


motoflug
őstag

Vannak olyanok akik elégedetten/hibamentesen használják ezt a típust?

(#57) espista válasza motoflug (#56) üzenetére


espista
senior tag

Komoly gondom nincs vele 2 nap használat alatt. Az összeszerelés nem tökéletes, bármit is írnak a tesztek. Álló helyzetben fordítva működnek a hangerő gombok. A gyári fólia elég gagyi. A töltőkábel kicsit rövid. A hardwe Ok, HDMI Ok, USB OTG Ok, sebesség rendben van. A Wifit néha eldobálja.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#58) davidgustavo


davidgustavo
csendes tag

Butaság, hogy nem jó a hátsó hangszóró. Egy V88 -ast is hallottam ezelőtt, az enyémen is abszolút kiváló minőségű a hátsó hangszóró, filmnézésre, vagy akár zenehallgatásra is kíváló, szép, telt hangja van :) A többivel egyetértek :)

The Walking Dead

(#59) assemble válasza rudi (#9) üzenetére


assemble
addikt

Nalam is N7 2013.
Kiprobaltam, nalam sem akad meg egy pillanatra sem ettol. Es nem az hogy nem tunik fel, hanem ez bizony folyekony 60 fps. :)

Es Antutu-ban is nalam is 20k felett teljesit (legutobb 20368 volt).
quadrant: 5456

Szoval ugy tunik nem o szerencses, inkabb a nalad levo peldany nem szerencses valamiert, atlag alatt teljesit.
Gyari szoftver? Nincs nagyon tele peldaul a tarhely?

(#60) Graphics válasza assemble (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Powersaving be volt kapcsolva,,, ez a feltételezés él most :) nálam akkor dobott keveset egy telefon...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#61) davidgustavo


davidgustavo
csendes tag

Ja, igen. Az összeillesztés tényleg nem tökéletes, de nem vészes, teljesen használható, elfogadható. A gyári fólia tényleg nagyon gagyi :D Első nap úgy, hogy nagyon is vigyáztam rá, meg óvatosan érintettem, sikerült mély karcokat hagynoma kijelzőn a hüvelykujjom segítségével (pedig nem is volt nagy a körmöm (think) Úgyhogy egy kijelzővédőfóliacserére lesz szüksége. Kár, hogy nem kaptunk egy pót fóliát. A wifiről éngem sosem dobott le, az kíválóan üzemel, de hallottam olyan esetet, akinél öt méterig volt netkapcsolata a routertől. Ha találsz/találtok is valamilyen műszaki hibát, akkor azt visszatudjátok vinni három napon belül és kicserélik az extreme digital-ban (ahol most 49900 -ért egy Logitech H609 -es Wireless bluetooth -os fejhallgatót is kaptok ajándékba :) )

The Walking Dead

(#62) assemble válasza Graphics (#60) üzenetére


assemble
addikt

Letezik ilyen egyaltalan vanilla androidban?

[ Szerkesztve ]

(#63) Graphics válasza assemble (#62) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

igen.

Battery-nél van

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#64) assemble válasza Graphics (#63) üzenetére


assemble
addikt

Nem latok ilyet, csak egy "Help" opciot. Egy screenshotod tudsz mutatni?

(#65) Graphics válasza assemble (#64) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tedd fel a Quick Settings app-ot, és ott kattints az akksira, ekkor oda fog dobni.

Nekem Lenovo-m van, azon gyárilag ki van véve a menüpontból, így viszont előcsalható.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66) assemble válasza Graphics (#65) üzenetére


assemble
addikt

Ugyanoda dob ez is, ahol csak "Help" opcio van. De ha kulon progi kell hozza, akkor alapbol gyanus hogy ez nem a vanilla android-ban van.

(#67) espista válasza davidgustavo (#61) üzenetére


espista
senior tag

Azt honnan veszed, hogy ajándék fülhallgató jár hozzá? Én nem kaptam. :(((

Romani ite domum!

(#68) andreas85 válasza espista (#67) üzenetére


andreas85
csendes tag

Szia,
én kaptam hozzá.
2 hete vettem péntek este a Mamutban lévő edigitalban. Akkor még járt hozzá.

(#69) Sleed


Sleed
aktív tag

Nekem 6-7 meternel tavolabbrol 5 masodpercenkent eldobalta a wifit, probaltam vele mindent, de semmitol nem lett jobb.Visszavittem, szo nelkul visszavettek. Nagyon sokan irtak hogy gyenge a wifije(marmint a chuwi v88-ra ami teljesen ugyanez), de hogy ennyire.. A telefonomnak ketszer olyan messze is elfogadhato jelerossege volt.

(#70) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok végre megtaláltam a topikot! Nagyon jó kis tab! :C :K

Üdv. Feri!!

(#71) zoltan6


zoltan6
őstag

ez totál ugyan az mint a linkdeligt.com-os ICOO csak 15K-val többe kerül :C

(#72) Magnat válasza zoltan6 (#71) üzenetére


Magnat
veterán

Meg még jópár más néven is árulják.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#73) zoli.22 válasza Magnat (#72) üzenetére


zoli.22
tag

Nagyon tetszik a tab, szinte biztos, hogy beruházok egyre, viszont ez olcsóbb ICOO elgondolkodtatott, csak azt nem tudom megéri e rizikó a 15e-t, ha van egyáltalán benne valami. Nem vagyok még otthon annyira ezekben a külföldről rendelős történetekbe.

(#74) gghrtz


gghrtz
őstag

En a helyedben megnezegetnem a chuwi v88-at.

(#75) zoltan6 válasza zoli.22 (#73) üzenetére


zoltan6
őstag

én rendeltem már innen többször,mindenre 22 dollárt írnak értéknek :DD ,de ha esetleg bukod a vámot,áfát,még akkor is olcsóbb.

(#76) Sleed válasza zoltan6 (#75) üzenetére


Sleed
aktív tag

Es a garancia? Rengeteg a hibas darab.

(#77) zoltan6 válasza Sleed (#76) üzenetére


zoltan6
őstag

hát igen,az zsákbamacska.

(#78) zoli.22 válasza zoltan6 (#77) üzenetére


zoli.22
tag

Igen, azt hiszem én maradok a hazai Alcor vételénél, ráadásul a 2 év gari sem hátrány. Ezeknek a kínai cuccoknak azést úgy látom sokszor akad valami betegsége, könnyebb beszaladnom itt a boltba.

(#79) pusihusi válasza zoli.22 (#78) üzenetére


pusihusi
addikt

Igazad van a 10-15 minusz nem éri meg hogy utána sok pluszba szaladj bele! Én most adtam el a mini Ipadot kb 1 hónapja, s vettem ezt , kb. ua. a kategória, csak az ára nem! :( S bevált piszokul! Elfogadja még a Myaudió modemet is! Automatikusan beállítja a síimről minden csatlakozást!

Üdv. Feri!!

(#80) Füleske válasza rudi (#55) üzenetére


Füleske
addikt

Köszönöm az infót ! :)

(#81) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Olyan problémám van, hogy rákötöm hdmi kábellel a tabot a Tv re, és megjelenik a kép, de 4:3 as képerányban, enyúzottan. A HDMI resolution beállításnál 1920X1080 van beállítva, és nem értem. bármilyen filmet elindítok, mindegyik nyújtottan jelenik meg. Valami megoldást tud valaki erre?

Üdv: Roland

(#82) gusthy válasza CsikiRoli (#81) üzenetére


gusthy
veterán

Nem lehet, hogy a tévén van a hdmi bemenet képaránya nem jól beállítva?

Vettem egy ilyen cuccot. Nem tudom, hogy ki írta, hogy ilyen forró meg olyan, egyáltalán nem az. Es agyon gyors.

(#83) gusthy


gusthy
veterán

Mondjuk azzal a designerrel, aki éles peremet tervezett ennek a gépnek, szívesen elbeszélgetnék egy sötét sikátorban :-)

(#84) gusthy válasza Graphics (#65) üzenetére


gusthy
veterán

Itt benn van az akkumulátor menüpont, de nincs benne power save. Nekem is lenovom van.

(#85) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

A tv-n ha átállítom a képarányt akkor csak középen jelenik meg az egész, viszont ha elindítok egy filmet akkor minden oldalon fekete csík lesz a 16:9 es tv-n a 16:9 es filmet. és így nem élvezhető a dolog.

Még egy kérdés.
A tok amit hozzá lehet venni, rá van rakva, az úgy rá van tapadva az öntapadó a tabra, hogy ha le szeretném venni, akkor az öntapadó része ottmaradna a tabon és kiszakadna a tokból. A tok viszont gagyi, és másikat szeretnék mellé. Valami ötlet, hogyan lehet levenni?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#86) gusthy válasza CsikiRoli (#85) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor passz :-(

(#87) lpapp


lpapp
újonc

Megkérdeztem az alcore-t, hogy mi a helyzet pontosan ezzel az alvó módban wifi kikapcsolással, és azt válaszolták, hogy valóban így van, viszont már készítik az új firmware-t a felhasználói igények alapján.

(#88) szekerkaa válasza motoflug (#56) üzenetére


szekerkaa
csendes tag

Igen, néhány hete. Edigitalos beszerzés, és az egyik legjobb androidos kütyüm, jobban szeretem az előző szériás Nexus 7-esemnél.
Jó az üzemidő, kamera nem érdekel, a screen pompás (felbontás nem érdekel), a rendszer és a programok gördülékenyek, HDMI-n jól teljesít (bár ez sem érdekel különösebben), anyagminőség rendben van.
Kifejezetten iPad mini klónt kerestem, vettem egy ötössel olcsóbban egy Koobe X8 slimet, na az viszont elég szar, akad, lassú, gyenge akksi, bár annak meg a fogása, anyaga igényesebb. Ez az Alcor joggal kapott AJÁNLOTT plecsnit, bár a sokak által jelzett hibák aggasztóak.

ten, nine - ignition sequence start

(#89) zoltan6


zoltan6
őstag

na most aztán tényleg jó árban lesz,így már tényleg nem érdemes kinából megrendelni,mostani auchan-os újságban.nov.8-tól 39990ft :C

(#90) zoltan6


zoltan6
őstag

bocsánat ezt benéztem ez a Q813IX-es verzió 1gb ram,8gb háttértár :(
"A ZEST Q813IX ez esetben nem az utódja a Q813I-nek, hanem egy olcsóbb verziója. Megmaradt a 7,9”-os 1024×768 pixeles IPS kijelző, valamint az erőteljes Rockchip RK3188-as négymagos 1,6 GHz-es processzor. A memória és a háttértár azoban felezve lett, hiszen csak 1 GB RAM-mal és 8 GB névleges háttértárral rendelkezik, ez a legjelentősebb eltérés a korábbi modellel szemben. Az új Q813IX a megszokott fehér mellett fekete előlappal is megjelenik."
forrás :R

[ Szerkesztve ]

(#91) gusthy válasza zoltan6 (#90) üzenetére


gusthy
veterán

Hát azér' nem ugyanaz :)

(#92) gusthy válasza motoflug (#56) üzenetére


gusthy
veterán

+1, nagyon jó kis cucc.

(#93) motoflug válasza szekerkaa (#88) üzenetére


motoflug
őstag

Na ezek jó hírek. Nekem netezni, játszani, .doc fájlok olvasására kellene leginkább. Ezekre a spec alapján bőven jó, bár akik a wifi gyengeségére panaszkodtak, azok nem ezt mondják.

(#94) sg21


sg21
újonc

Sziasztok!
Most kaptam kézhez egy ilyen darabot a Mediamarktból.
Tetszetős, tényleg gyorsnak és stabilnak tűnik, de a wifit nekem is eldobálja.
A kérdésem az, hogy nincs-e valami tesztelési apk, ami megmutatja a vevő érzékenységét, hogy ez már a csere kategória-e, valami hardveres hibával, vagy ez tényleg csak ennyit tud-e?
Ugyanis sürgősen el kéne döntenem, hogy mi legyen.
Előre is köszi!

(#95) sg21


sg21
újonc

Jaaa, és amikor közel vagyok a routerhez, akkor is lassú a net sebessége, azt mondják a munkatársaim. :F

(#96) akangels válasza sg21 (#95) üzenetére


akangels
tag

Neked is ajànlom hogy nèzd meg hogy full fènyerőn töltőre dugva vibràl e a kèpernyő.
Nekem is ez volt vele a gond + egyik ismerős is eszre vett ilyen hibàt.

Ami nekem volt rendesen hozta àt a netet mèg 2 falon keresztül is.

(#97) motoflug válasza akangels (#96) üzenetére


motoflug
őstag

Mondjuk ettől a hideg kirázna. Épp erősen gondolkozom, hogy a droidos telóm WP-ra váltsam,mert néha szándékosan megismertetném közelebbről a betonnal, a sok marhasága miatt.

(#98) sg21 válasza akangels (#96) üzenetére


sg21
újonc

Köszönöm megnézem.

(#99) gusthy válasza sg21 (#95) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom, nekem ezt mind nem csinálja. Próbáltam direkt közel, messze, stb..
Persze ha az ember nagyon messze megy, és kicsi a jel erőssége, akkor lassabb, de ez nem ennek az eszköznek a sajátossága, hanem annak, hogy olyankor visszakapcsol b-re vagy g-re.

Ja, töltőn van épp, full fényerő, nem vibrál.
Lehet, hogy valami hibás sorozat van a MM-nál, mintha ott lenne sok beteg darab.

[ Szerkesztve ]

(#100) akangels válasza gusthy (#99) üzenetére


akangels
tag

Na akkor jo tudni hogy ha nem is egyedi eset volt de nagyon kevesszer fordul elő :)

Attól hogy èn ès tesóm kifoktunk 4 elbszott pèldànyt mèg mindig jo kis cucc ez :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.