Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) motoflug válasza akangels (#100) üzenetére


motoflug
őstag

Kicserélték mind a 4-et?

(#102) gusthy válasza akangels (#100) üzenetére


gusthy
veterán

Hát igen, a gyártási hibák sokszor így vannak, sorozatban...

(#103) espista


espista
senior tag

Én lecseréltem a routerem. Azótannincs ilyen wifi eldobálós gondom.

Romani ite domum!

(#104) akangels válasza motoflug (#101) üzenetére


akangels
tag

Kettőt visszavittünk egy napon (enyémbe nem volt aksi , a màsik kèpernyője befoltosodott) kaptunk 2 màsikat azt kb 1 óra mùlva vittük vissza mert ( enyèm vibràlt töltésnèl, a másik meg önàlló èletet èlt (automata program inditasok stb)). Ezeket elküldtèk bevizsgàlni ès màsnap vissza mehettem az enyèmèrt ès kicserèltem râfizetèssel egy iPad Minire a màsik rà 1 nappal jött vissza abból tesóm egy prestigora vâltott.

(#105) gusthy válasza akangels (#104) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ez gáz... Amúgy a Prestigiom most halt meg:-( szerencsére garanciális. De a szerviz nem tudta megfixálni, csere, viszont már két hete ott van...

(#106) motoflug válasza akangels (#104) üzenetére


motoflug
őstag

Akkor ez rövid ismerkedés volt :N

(#107) akangels válasza motoflug (#106) üzenetére


akangels
tag

Igenigen , de a vibralos teljesen jo volt a toltesig :D de addig akit kiprobaltam rajta az teljesen jo volt :)

(#108) akangels válasza gusthy (#105) üzenetére


akangels
tag

Ennèl a prestigonal wifi jel erőssèggel van a baj meg h nem marad bekapcsolva a wifi lezaras utan es nem jonnek ertesitesek. Felvettuk a szervizzel a kapcsot aztmondtak h ha elkuldjuk kivizsgaljak. Annak a helyere ha levasarlas lesz veletlen akkor vmi Acer tab jön.

Amugy ahol a Mini siman hozza a full netet otthon ott a prestigo alig vmit. Mondjuk 4 fal minin full a prestigo meg csak 300 kb/s.

Amugy Minit is viszem jövhèten egy APR be mert ezen meg van 1 halott pixel, ami nem is feltuno csak takaritottam ma a kijelzot es akkor làttam meg.

Egyenlore semmi szerencsenk a taboknal :D

(#109) gusthy válasza akangels (#108) üzenetére


gusthy
veterán

Hát nincs :-( ami a jel erősségét illeti, az a Prestigiom estén rendben volt, de persze ez annyi mindentől függ...
Épp csak meghótt az egész :-)

[ Szerkesztve ]

(#110) sg21


sg21
újonc

Írtam most a szervíznek, hátha tudnak valami tuning megoldást. Bízom benne, hogy így lesz, mert ezt a wifi dolgot leszámítva, nagyon formás, erős, gyors és szerethető kis kütyünek tűnik. :DD

(#111) gusthy válasza sg21 (#110) üzenetére


gusthy
veterán

Érdemes kipróbálni másik wifi esetén (pl kávézóban) is.
Elég sok wifi routeren lehet cserélni antennát, rá lehet rakni nagyobbat.

(#112) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

nekem is sikerült kifognom egy rossz példányt. A kijelző önálló életet élt valami nem volt frankó a géppel visszavittem az e digitalba ott is produkálta a hibát szó nélkül cserélték de a csere még nem érkezett meg.!

(#113) akangels válasza Don't Panic (#112) üzenetére


akangels
tag

Reménykedj hogy jo lesz :) :D

Sajnos eleg tesze-tosza az összeszerelès :S

Nekem edigibe az elado elmondta hogy valszeg ahol összerakjàk ott lopjàk az alkatrèszeket az összeszerelők ès pl ami nàllam is volt hogy aksi nem volt benne az is ilyenből szàrmazik , ès h akâr 1000 darabot legyàrtanak ugy h vki abbol a szèriàbol kilopott avagy nem rakta bele az alkatrèszt :S

(#114) Don't Panic válasza akangels (#113) üzenetére


Don't Panic
senior tag

akkor addig viszem vissza amig jo nem lesz de ha nagyon megunom ráfizetek és lg gpad 8.3 lesz belőle

elképesztő amit mondasz :D komolyan

[ Szerkesztve ]

(#115) Rossing


Rossing
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi 3 gép közül vacillálok:
-WayteQ xTAB-79qci
-Chuwi v88 (külhonból)
-ZestQ813i.

Szerintetek megéri e a 2 GB RAM a pluszpénzt? Normál használat közben szükség lehet-e erre a plusz memóriára (vagy csak parasztvakításnak jó). ZestQ813-ról sok problémát hallottam, de ezeket lefedi a gari, Chuwi v88 összeszerelési minőségéről van tapasztalatok?

(#116) Don't Panic válasza Rossing (#115) üzenetére


Don't Panic
senior tag

A fwlsoroltak kozul az utolso ket tab egy es ugyan az csak mas neven fut szoval akkor inkabb alcor 2 ev garival. De sztem ezt a kerdest a nagy tabos topikba tedd fel

(#117) gusthy válasza Rossing (#115) üzenetére


gusthy
veterán

Ha már ez a lista, akkor vedd még hozzá a Prestigio 4 qauantumot is.
A chuwi kilőve, szerintem, mert pont ugyanaz, mint az Alcor, a többi közül válassz úgy, ha megteheted, hogy megtapizod őket. (mindhárom nagyon jó kis gép, minimális a belsejük közt a különbség. Feleségemnek a Prestigio van, főképp a 2 év gari miatt, meg azért, mert a wayteq nem volt épp a boltban :-) nekem meg az Alcor.)

Emellett szól a +1GB,ami igen jó dolog, a Prestigio mellett, hogy masszív, a Wayteq meg olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#118) nyisziati


nyisziati
veterán

Na, én most (pénteken) vettem egyet (pontosabban a kistesót, az 1 gigásat), és azzal a lendülettel hajítottam is vissza az Auchanba. A wifit rendre eldobta, volt, hogy ki-bekapcsolás után se ismerte fel, az USB kontakthibás volt, egyszer sikerült csak felismertetni a sok próbálkozásból, az installált játékok többségével inkompatibilis volt, a "beállítások" menübe belépve gyakran kifagyott stb., stb...

Az eladó halkan megjegyezte, hogy nemcsak ezt, de más olcsó tableteket is visszavisznek garmadával, úgyhogy ő a legszívesebben betiltatná a forgalmazásukat. :(((

:Y

(#119) espista


espista
senior tag

Azt tudja valaki, hogy képernyőképet hogyan tudok csinálni?

Romani ite domum!

(#120) azerus5


azerus5
csendes tag

Látom páran szívnak a wifi-vel és van akinek router csere megoldja.
Nemrég vettem én is egy Prestigiot s hasonló problémáim voltak. Wifi bekapcsolás után 2-3 perc múlva már nem volt kapcsolat.
Routeren a Channel értéket kell beállítani 40Hz-re 20Hz-ről. Azóta nincs vele gondom.

(#121) motoflug válasza azerus5 (#120) üzenetére


motoflug
őstag

Maga a jelerősség is gyenge volt? Melyik típusról van szó?

(#122) denorbi


denorbi
tag

Hy!
szemezgetek ezzel a tablettel. Szerintetek érdemes lenne egy már megvett, de 3 napom belül vissza vitt és javított készüléket venni az edigitaltól? Ott árulják a javított készülékeit 37.000-ért.
Gondolnám legalább nem lesz több baj vele, és garanciát igy is adnak rá.

(#123) gusthy válasza denorbi (#122) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor mindenképp.

(#124) gusthy válasza espista (#119) üzenetére


gusthy
veterán

A beállításoknál van erre egy pont, ahol be lehet állítani mindenfélét, és akkor a status bar-ban megjelenik elvileg egy izé, ami erre való. Ha jól értem. Nem próbáltam ki, csak láttam a menüben.

Más:
Jól látom, hogy nincs felhasználói fiók kezelés? Vajon hová dugta az Alcor? A zasszony presziddzsójában van, az is 4.2.2.

(#125) motoflug válasza denorbi (#122) üzenetére


motoflug
őstag

Hol találtad a javítottakat?

(#126) gabor_01


gabor_01
senior tag

Akinek van kéznél egy ilyen ketyere, megnézne nekem valamit?
Bluetooth-on keresztül képes DUN kapcsolatot létrehozni egy telefonnal, vagyis modemként használnia azt?

Köszi :R

(#127) nejlon válasza gabor_01 (#126) üzenetére


nejlon
csendes tag

Szia én kipróbáltam, kapcsolódott, de nem volt internet a tableten. A telefon egy S3 volt.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#128) gabor_01 válasza nejlon (#127) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szia,
Közben kutattam és azt találtam, hogy a tabletre a "Bluevpn"-t kell telepíteni.
A telefonra meg, ha androidos, akkor esetleg a "Bledun" progit.

(#129) gusthy válasza gabor_01 (#128) üzenetére


gusthy
veterán

És ez amúgy miért jobb, mint a wifi?

(#130) gabor_01 válasza gusthy (#129) üzenetére


gabor_01
senior tag

Legtöbb telefon nem tud Wifis megosztást, még esetleg wifi sincs benne.
Azon kívül a BT jóval kevésbé meríti az aksit.

(#131) gusthy válasza gabor_01 (#130) üzenetére


gusthy
veterán

Jahogy.

(#132) Rossing


Rossing
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy ZEST Q813I-t. Eddig meg vagyok elégedve vele.
2 kérdésben kérném a segítségeteket:
1, Hol és milyen normális tokot tudok hozzá venni?
2, Kibontáskor levettem róla a vastag fóliát (gondolom ez volt a szállítási fólia). Van rajta védő fólia (én azt olvastam valahol, hogy 2 fóliával szállítják)? Hol tudok jó minőségű fóliát vásárolni rá (nem ebay:D)?

(#133) nejlon válasza gabor_01 (#128) üzenetére


nejlon
csendes tag

Kiprobáltam a programokat, de nem akartak össszekapcsolódni, a készülékek, nem tudom mi lehet a baj.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#134) gabor_01


gabor_01
senior tag

A készülékek BT neveiben ne legyen space. Ezt olvastam valahol.

(#135) gusthy válasza Rossing (#132) üzenetére


gusthy
veterán

Tokból konkrétan erre való csak a gyári van, mindenhol árulják, ahol a tabletet magát. Ezen felül vannak univerzális tokok meg ipad mini tokok, amik jók rá, speedshop, edigital és hasonló helyeken tömegével.

(#136) denorbi válasza motoflug (#125) üzenetére


denorbi
tag

Itt
Bocsi csak most olvastam!

[ Szerkesztve ]

(#137) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Megtetszett ez a tablet, de ahogy olvasom nagyon sok hibával küzd, vagy csak annyi, hogy azok írnak csak, akiknek gondjuk van vele?
Nem lenne rossz műszaki szempontból, de ha ennyi vele a nyűg, akkor inkább várok egy jobb/megbízhatóbbra, vagy veszek egy kisebb laptopot.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#138) motoflug válasza denorbi (#136) üzenetére


motoflug
őstag

Végül megvetted?

(#139) gusthy válasza Anonymus23 (#137) üzenetére


gusthy
veterán

Az a helyzet, hogy tényleg vannak hibás darabok, úgy tűnik, de eddig még mindenkinek gond nélkül cserélték, ha ilyen volt. És ha végre (nekem egyből, mákom volt) lesz egy jó darabod, akkor nagyon kellemes.

(#140) nejlon válasza Anonymus23 (#137) üzenetére


nejlon
csendes tag

Nekem Q813ix -em van, de eddig semmi gond nem volt vele wifi is megfelelően erős, használható nagy, meg ott van a 2 év garancia.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#141) Anonymus23 válasza nejlon (#140) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kösz az infót.
Venni akartam egyet, de 1 órás várakozás után feladtam az edigitalban (még mindig voltak előttem vagy 10-en), talán majd máskor. :(((

;) - The Power of the Light Side

(#142) nejlon válasza Anonymus23 (#141) üzenetére


nejlon
csendes tag

Elég sokhelyen árulják, nagyobb áruházakban is meglehet venni, meg valaki linkelt egy oldalt, ahol javított q813i árulnak q813ix árban, az most jóvételnek számít.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#143) lpapp


lpapp
újonc

Ez komoly, hogy az edigital vaterán árulja ezeket a termékeket? :) Érkezett már esetleg firmware frissítés, ami megoldja az alvó módban wifi kikapcsolás problémát?

(#144) gusthy válasza lpapp (#143) üzenetére


gusthy
veterán

Még nem, de azt mondja az alcordigital.hu, hogy nemsokára fog (más javításokkal együtt).

(#145) nejlon


nejlon
csendes tag

Valaki megtudja mondani, hogy a 7" billentyűs alcor tabelet tok jó lehet-e ehez a tablehez is!?

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#146) gusthy válasza nejlon (#145) üzenetére


gusthy
veterán

Nem, annak más az alakja, keskenyebb.

(#147) nejlon válasza gusthy (#146) üzenetére


nejlon
csendes tag

Köszi az infót, akkor valami 8" billentyűs tokot kell néznem.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#148) gusthy válasza nejlon (#147) üzenetére


gusthy
veterán

Nos, érdemes az ipad minihez való cuccok között keresgélni. Ez szinte pont akkora. Nekem is ahhoz való keyboard van, kis trükközéssel bele lehet pattintani.

(#149) nejlon válasza gusthy (#148) üzenetére


nejlon
csendes tag

Tipust tudsz mondani a keyboardra.

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#150) motoflug válasza lpapp (#143) üzenetére


motoflug
őstag

Viszont erre a verzióra már csak 1 év garit adnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.