Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) roland091 válasza callmeakos (#21749) üzenetére


roland091
senior tag

régóta nézegetem már az ilyen típusú kemény tokokat csak attól tartok h túl nagy lesz tőle a telefon :/
de sztem berendelek 1et aztán majd max eladom

(#21752) callmeakos válasza embe (#21750) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én is ettől tartok hogy a minta nem tűnik tartósnak. De még mindig jobb mint az itthon kapható S-Line tokok (inkább bumperek) :D

All→M8

(#21753) bali305


bali305
csendes tag

Én ezeket a Case Mate Barely There tokokat nézegettem, egész jók. Lehet a héten rendelek is egyet:)

[ Szerkesztve ]

(#21754) blakey válasza callmeakos (#21752) üzenetére


blakey
titán

Szerintem nincs semmi baj ezekkel az S-Line tokokkal, már több készüléken használtam ilyet. Lehet, hogy többféle van? :F Jónak érzem amit most használok, van egy sárgám is a fekete mellett. :) [link]

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#21755) hedgehog01 válasza hedgehog01 (#21735) üzenetére


hedgehog01
tag

Újabb tanulság, lassan agyvérzés-közeli helyzet áll elő:
A beállításokat sikerült visszaállítani, a programok egy részét szintúgy. A másik részét újra letöltöttem a play-ről. Viszont most vettem észre, hogy az eredetileg az sd kártyán levő mappák közül jó néhányat törölt valamilyen ismeretlen okból a visszaállítás során. Ez vajon hogy a p*cs*ba lehet? Direkt kivettem a frissítés során az sd kártyát, hogy ne történjen vele semmi, erre a visszaállítás során b*sz*dnak el a dolgok...
Elnézést, de kissé feldúlt lettem, elveszett pár olyan doksi, aminek nem kellett volna...

(#21756) drexler92


drexler92
tag

Nekem az a problémám,hogy miután frissítettem SUS-al,eltüntek a 4.1.2-es alaptémák,és amiket rárakott most 4.3-al,azok legtöbbje hááát,fogalmazzunk úgy,hogy nem túl férfias a színvilága :)
Tehát van rá mód,hogy visszavarázsoljam valahogy a 4.1.2-es témákat?

(#21757) callmeakos válasza blakey (#21754) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem ezek rettenetesen elcsúfítják a telefonokat, mert egy teljesen húsos virsli lesz a telefonból. :U

Egyébként sajnos a tokommal elég nehezen férek a kameragombhoz. Túlságosan mélyen van, a husi ujjaimmal meg alig tudom exponálásig nyomni a gombot :(

All→M8

(#21758) JoolsNOS válasza callmeakos (#21747) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én az utolsó 3 telómon ilyen tokot használtam. Olcsó, jól néz ki, jó fogása van.
Bár nekem annyiban különbözik a képen láthatótól, hogy az s vonal nem megy ki addig a szélre, és alul a lednél van két kis "ablak", hogy látszódjon.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21759) zizuka05 válasza Titi76 (#21746) üzenetére


zizuka05
csendes tag

És ezt lehet helyettesiteni a beallitasokban?

(#21760) blakey válasza callmeakos (#21757) üzenetére


blakey
titán

Feketén a fekete tok szinte eltűnik. Nem vastagítja olyan nagyon. Minden gomb a helyén van, legalábbis nekem jó. Szubjektív, hogy kinek mi a szép, de ettől nem lesz annyira ronda, hogy az ember ne vegye kézbe. Nekem nincs semmilyen rossz tapasztalatom vele, de most ahogy nézegettem, ebből is többféle van, nekem vékonyabb a tokom.

(#21758) JoolsNOS
Ez ua. amit én használok ill. amit linkeltem hasonló. :) szóval többféle anyagból készülhet, küldőleg hasonlítanak.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#21761) zizuka05 válasza JoolsNOS (#21758) üzenetére


zizuka05
csendes tag

Én is ilyet használtam .Arra amire való abban hozza amit kell,viszont helyette kurv@ ronda. :D(szvsz)

(#21762) zizuka05


zizuka05
csendes tag

Megpróbáltam a clean master app kezelojeben eltávolítani a clean mastert...nem engedte:D

(#21763) JoolsNOS válasza blakey (#21760) üzenetére


JoolsNOS
veterán

A te linkedet nem láttam :B

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21764) e-newsee válasza callmeakos (#21752) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem egy szürke áttetsző S-Line van e-bayről. Szerintem egész mutatós benne a telefon, és abszolút nem lett tőle kevésbé zsebbarát. Annyi viszont jó, hogy mivel kicsit kerekebb a sarka, így nem b....tatja annyira a fülemet, ha beszélek rajta. :) És a gombok ugyan fedettek, de annyira puha a gumi, hogy nagyon könnyű nyomkodni őket. Még a kamera gombot is.
Pic1
Pic2
Pic3

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21765) hgymagus


hgymagus
csendes tag

Kedves fórumozók!

Következőt tapasztaltam a készülékkel kapcsolatban a mai nap: elővettem a zsebemből a telefont (tok és védőfólia nélkül használom), mikor látom hogy épp kapcsol be. Gondoltam történt vele valami aztán újraindul. Nem is volt számomra újdonság, előtte GXI-m volt, attól már megszoktam h magától kikapcsol.
Amikor eljutott addig, hogy kérje a PIN kódót, érdekes módon egyből PUK kódot kért. Na most ezzel kicsit megszivatott, mivel fejből nem tudom, szerencsére otthon elvolt rakva miután beütöttem minden a régi volt.

Ez előtt kb 15 perccel néztem rá a telefonra, addig gyalogoltam illetve robogón ültem de semmi extrém dolgot nem csináltam ami fizikailag indokolná ezt a jelenséget. A telefonon gyári nem piszkált, T-s 4.1.2 Android van amit kb egy hete SUS-al raktam újra.

Ötlete van valakinek mitől lehetett vagy tapasztalt már más is hasonlót?

(#21766) e-newsee válasza hgymagus (#21765) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha úgy használod zsebben, hogy semmi nem védi a kijelzőt, akkor két dolog van, amit kerülj.
Az egyik a kesztyűs mód. Alapból be van kapcsolva, így ha nem piszkáltál semmit, akkor most is úgy van. (Beállítások->megjelenés)
A másik a redőnyös képernyőfeloldás. Használj helyette kódot, vagy mintarajzolósat!
Az újraindulás sokmindentől lehet. Valószínű, valami app miatt kiakadt, és újraindult. Előfordul.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21767) counterbill válasza hgymagus (#21765) üzenetére


counterbill
senior tag

Én is arra tippelek h kesztyűs mód miatt elkezdett matatni a telefon és megnyomódott a kikapcsoló gombod. Kikapcsolt visszakapcsolt kesztyűs módba oldotta fel és elkezdte beütögetni a pin kódot :D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#21768) Logeeen


Logeeen
senior tag

Azért sajnálom, hogy a kesztyűs mód motoros kesztyűvel nem hajlandó együtt működni... :(

#Xiaomi 13T#

(#21769) pazoti89 válasza sajtos75 (#21737) üzenetére


pazoti89
csendes tag

en is ugyan ezt csinaltam a 4.3-alatt es kb semmi lag nincs, mar 2 nap hasznalat alatt elmondhatom, hogy a mocskos google alkalmazasok akasztjak a rendszert, fokent azok amiket a budos eletbe nem hasznalok.
bar, nevetseges, mert van a csaladba egy s3 mini es azon semmi sincs tiltva es joval simabb a mukodes, mint sp-n. pedig joval gyengebb hardveru.

hangouts, fb, chrome-t tilottam fokent es azota no problem, a rendszer 1mpre se akad. bootolas utan 3mpre mar hasznalhato teljesen a rendszer. a dolphin browser meg egyszeruen porig alazza mint a chrome,ff es operat, h az csak na.

Xperia™ SP

(#21770) JoolsNOS válasza Logeeen (#21768) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Kéne működnie, videón sokkal vastagabb kesztyűkben működik.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21771) predator00 válasza arti1121 (#21744) üzenetére


predator00
tag

köszi :R megvan a délutáni elfoglaltságom :D

(#21772) Logeeen válasza JoolsNOS (#21770) üzenetére


Logeeen
senior tag

Oké, sikerült. Kicsit nagy rám a kesztyű aztán azért nem volt jó. Beljebb toltam a kezem és ment. :R

#Xiaomi 13T#

(#21773) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hoppá most böngészés közben volt kedves a telefon és bezárta a Powerampot, ráadásul a PH! mobil oldala futott... Hmmm....... :U

All→M8

(#21774) Viktor0610 válasza callmeakos (#21773) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát, ha ilyen memóriazabáló oldalakat ( ;] ) nézel, ne csodálkozz. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21775) jety91 válasza callmeakos (#21773) üzenetére


jety91
őstag

Ha chromeban nézed akkor ne csodálkozz, vicc a memóriakezelése mind gépen és mobilon is.

(#21776) callmeakos válasza jety91 (#21775) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Opera-t használtam. Chrome-ot tiltottam élből.

(#21774) Viktor0610
Höhö ;] ;]

All→M8

(#21777) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!

Mivel tudom úgy lementeni az alkalmazásokat, adatokat, hogy a frissítés után vissza is tudjam állítani azokat? A wifi beállításokat, stb szeretném megtartani. T-Mobile-os nem rootolt telefonom van.

Köszi szépen!

(#21778) jenei1994


jenei1994
addikt

Na lesz@rom a Telekomot! :((( :((( Nem várok többet rájuk vissza rakom a 4.3-at. :)

(#21779) jety91 válasza hedgehog01 (#21777) üzenetére


jety91
őstag

Elvileg kéne mentenie a google acchoz őket nem? Nekem nem kellet soha megadni újra egyiket sem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21780) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Tesóm most vett ilyen telót.
Lenne pár kérdésem.
Telekomos.
4.3 elérhető már rá ?
Illetve ki milyen tokot használ, mit érdemes venni hozzá?

 iPhone 15 Pro

(#21781) callmeakos válasza Nescafé (#21780) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hivatalosan még nincs rá 4.3
Tok pedig szinte teljesen mindegy, ez ízlés kérdése. Lehet hozzá kapni S-Line szilikon tokot venni, például ilyet, de eBay-ről rendelve szinte végtelen a kínálat. Lehet kapni Nillkin tokot, vagy olyat amilyet én vettem most [link]

All→M8

(#21782) Nescafé válasza callmeakos (#21781) üzenetére


Nescafé
őstag

Köszönöm :)

 iPhone 15 Pro

(#21783) bajzal


bajzal
őstag

Mit csináljak? Már 21-szer rákattintottam, hogy IGEN telepítem és semmi.

(#21784) anderledani válasza bajzal (#21783) üzenetére


anderledani
őstag

De rá kell annyiszor ahányszor kiírja. Ez van, türelmesnek kell lenni.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#21785) takacsbotond válasza callmeakos (#21747) üzenetére


takacsbotond
őstag

Jól néz ki. :D
Fém vagy műanyag?
Mennyibe kerül?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#21786) Danesz94 válasza bajzal (#21783) üzenetére


Danesz94
senior tag

Ugyan ezt csinálta nekem, én mindig rákattintottam és utána végigcsinálta.

(#21787) 007csontos


007csontos
csendes tag

Sziasztok!Felszeretném tenni a 4.3-at.De nem tudom hogy melyiket szedjem le es honnan.Valaki letudna nekem linkelni?Előre is köszi!:D

(#21788) scbb


scbb
tag

Felküzdöttem a 4.3-mat flashtoollal. CE1-es ftf volt, és hozta az összes bugot amit csak lehet. Random újraindulás, villogó csíkos kijelző stb. Nem estem pánikba ráeresztettem a SUS-t és tádámm elmúlt minden rossz, maradt egy sokkal szebb kijelzőjű erősebb wifis telefon, néhány extrával. Szóval megérte.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#21789) bajzal


bajzal
őstag

Itt volt már valaki, akinek a 4.3 rossz volt és visszatette flashtool-al a 4.1.2-t? Ugyan olyan lett a 4.1.2 mint a 4.3 előtt? Valaki tud linkelni egy .254-es magyar t-mobileos 4.1.2-t?

(#21790) Szmoki válasza bajzal (#21783) üzenetére


Szmoki
senior tag

szerintem hagyd a fenébe,én se pakoltam drivereket,csak amit magától keresett a win7. semmi bajom se származott belőle,sem existenz felrakásánál,sem stock 4.3nál.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21791) 2o1i válasza bajzal (#21789) üzenetére


2o1i
senior tag

(#21792) Danesz94 válasza bajzal (#21789) üzenetére


Danesz94
senior tag

Itt a leírásban megtalálod ami neked kell.
Igen, én vissza raktam mert nem jött be. De ezt tegnap biztos olvastad!

Mintha kicserélték volna a telóm 4.1el. Nem tudom nekem valahogy jobban megy ez, egyszer nem akad meg a telefon.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21793) zoli121 válasza bajzal (#21783) üzenetére


zoli121
aktív tag

Én is kb 10x kattintottam rá de aztán abbahagytam. Ezek nélkül is sikerült flashelni

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#21794) bajzal válasza Szmoki (#21790) üzenetére


bajzal
őstag

Már sikerült felrakni a drivereket laza 1 óra alatt :D

(#21795) bajzal válasza Danesz94 (#21792) üzenetére


bajzal
őstag

És akkor ha mondjuk 4.3 után visszarakom a 4.1-et, akkor tuti olyan lesz mint régen? Nem fog megjegyezni valami baromságot, ami miatt a 4.1 is szar lesz?

(#21796) Danesz94 válasza bajzal (#21795) üzenetére


Danesz94
senior tag

Hát elvileg nem kéne.
Én úgy csináltam, hogy flashtoolal visszaraktam a 4.1.2, amjd sussal legyalultam és megint sussal.

Így semmi baja nincs. gyorsabb mint mikor a boltból hoztam ki. Egyedül az erősebb wifi hiányzik meg a timeshift burst.

(#21797) 2o1i válasza bajzal (#21795) üzenetére


2o1i
senior tag

Igen.
Nekem a CE1 volt fent és visszaraktam az általam linkelt 4.1 romot.
Miután flashtool végzett, nyomtam a telefonon egy gyári beállítások visszaállítását is.
Olyan mint régen, semmi különbség.

[ Szerkesztve ]

(#21798) hgymagus válasza e-newsee (#21766) üzenetére


hgymagus
csendes tag

Köszönöm a választ!

Az igaz, hogy kesztyűs módban volt viszont feloldási mintát használok. Ami a lényeg és nem értem, hogy mikor elővettem épp az Xperiás színes hullámok látszódtak és megvártam kézben még bekapcsol, majd rögtön a PUK kódot kérte, nem történt semmi PIN kód próbálkozás zsebben. De az is lehet h már előtte próbálkozott majd újra indult.. na mindegy lehet nem derül ki, de azért szomorú

(#21799) Szmoki


Szmoki
senior tag

Nincs senkinek Vodafone gyári romhoz ftf fájlja? Már itt is kérdeztem vagy 2x,Google nem segített, xda-n nincs.arra az esetre ha gariztatni kéne.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21800) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Hmm eddig azt láttam itt, hogy mindenki sír a 4.3-ért most meg mindenki rakja vissza a 4.1-et:)

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.