Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) norbeey válasza l.skywalker (#21541) üzenetére


norbeey
tag

Most látom félreérthetően fogalmaztam, még nem az existenZ van fent, csak CE1 de az exisenZ+cwm+root lehetősége is olyan komoly plusz amitől meggondolja magát az emer csak még azzal nem volt időm próbálkozni :)

(#21552) Titi76 válasza SkiDev (#21486) üzenetére


Titi76
aktív tag

Lencse "karc": még szervizben van. Előre láthatólag 25-ére ígérik vissza de a szervizfigyelőn vagy nem jelzett vissza a Sony szerviz vagy még nem kapták meg...
Egyébként a net tele van ilyen jellegű hibákkal!

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#21553) tyotyiga


tyotyiga
tag

Sziasztok!
Tudtok e ajánlani nekem egy jó filekezelőt.
A nejemnek vettem egy SP-t,és semmi ilyesmi nincs rajta!

(#21554) callmeakos válasza tyotyiga (#21553) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

(#21555) e-newsee válasza tyotyiga (#21553) üzenetére


e-newsee
addikt

Esetleg a Total Commander

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21556) roland091


roland091
senior tag

na ha már existenz... ehhez már nekem is megjött a kedvem :D [link]

(#21557) David_DD válasza tyotyiga (#21553) üzenetére


David_DD
tag

Fx file manager, sztem a legjobb, nekem legalabbis jobban bejon mint az ES vagy a total. Ha van rootod egy kulon kis letoltheto kiegeszitovel a root konyvtarakhoz is engedelyt ad. Jol szemelyreszabhato, stb

(#21558) serlok607


serlok607
újonc

Sziasztok! kérdésem a következő lenne..Kb. 1 hónapos a telóm, nagyon szeretem, megvagyok elégedve vele, viszont amire figyelmes lettem, pár napja észrevettem, hogy stamina módban a majdnem max feltöltöttség mellett is alig haladja meg az 1 napot, míg a régi időben ez sokkal több volt... :W :W
Mi lehet az oka? Segítségeteket előre is köszi...

(#21559) tyotyiga válasza David_DD (#21557) üzenetére


tyotyiga
tag

Köszönöm!

(#21560) roland091 válasza serlok607 (#21558) üzenetére


roland091
senior tag

Szia

Hát ez nagyban függ attól h milyen appokat használsz, van e automata szinkronizálás ha van akkor mi, sok mindentől függ, ha leírod nagyából mik vannak akkor segíthetünk

[ Szerkesztve ]

(#21561) Danesz94


Danesz94
senior tag

Üdv. Botrány amit ma művel a teló. Nem tudom letörölni a real reacing 3at mert lefagy a teló. Ebben a tlpillanatban olyan gyors a teló mintha hátba ba@ták volna. De vannak ilyen randon fagyások amik baromi iritálóak. Azt kell, hogy mondjam eddig nekem jobban teljesített a 4.1.2. Ha haza értem felrako az EXistenz romot asztán majd látjuk.

(#21562) erkxt válasza jety91 (#21459) üzenetére


erkxt
tag

Azt tettem.

(#21563) Attila04 válasza Attila04 (#21539) üzenetére


Attila04
tag

Sziasztok ismét, erre senki semmit? (#21539)

(#21564) serlok607 válasza roland091 (#21560) üzenetére


serlok607
újonc

mondhatom azt hogy 90%ban, nincs bekapcsolva rajta a wifi, se a mobilnet, se gps, max 1 nap 5-10 percet használom. appokból nem sok 1 játék, viber, 3G watchdog, 1 képszerkesztő és kész..bár eddig a gmail fiókom mindig kitöröltem, de most néztem nem sikerül, hiába törlöm ki a adatokat, illetve a gyorsítótárat, megjegyzi..futó alkalmazásokban amit látok megy a 3g watchdog, device usage, gcmservice, google üzenetküldő, nlplocationrecever, google location manager,devicestorageservice, downloadservice és az xpéria billentyűzet...Bocsi hogy ilyen részletességgel írom le de az okos telóhoz még hülye vagyok mint egy darab fa ;)

(#21565) Viktor0610 válasza Attila04 (#21539) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A mobilinternet egyébként működik a Telenor hálózatát használva?

Amennyiben nem, a beállítások rosszak, viszont ha igen, akkor szerintem a VPN nem is fog menni.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21566) roland091 válasza serlok607 (#21564) üzenetére


roland091
senior tag

hát ilyen használat mellett 2 napot mennie kéne szerintem, az lenne még a kérdés h frissítetted-e már 4.3 ra és ha igen akkor h tetted ?

(#21567) serlok607 válasza roland091 (#21566) üzenetére


serlok607
újonc

még nem mert az update center mindig kiírta hogy a legfrissebb verzió van rajta, a mostani android verzió 4.1.2...azért állok én is értetlenül az ügy előtt, hiszen nem csináltam semmi extrát rajta, ami indokolná a csökkent üzemidőt...
háttérben futó vírus vagy vmi ilyesmi nem okozhatja ezt?

(#21568) drexler92 válasza Sordoran (#21512) üzenetére


drexler92
tag

Ezt a dolgot kifejtenéd bővebben a RAM kezelő appokkal,mert engem érdekelne,hogy mi velük a probléma,mivel már több helyről hallottam,hogy többet árt,mint használ.

(#21569) roland091 válasza serlok607 (#21567) üzenetére


roland091
senior tag

értem akkor gondolom Telekomos vagy, STAMINA üzemmód be van kapcsolva ?

(#21570) Attila04 válasza Viktor0610 (#21565) üzenetére


Attila04
tag

Persze, tökéletesen megy a mobilnet és WiFi-n megy is a VPN, tehát nem azzal van a baj, hanem a mobilnettel. Nem tudom, hogy honnan tudnék ezzel kapcsolatban segítséget kérni a Telenortól. Ötlet?

(#21571) serlok607 válasza roland091 (#21569) üzenetére


serlok607
újonc

t-comos...Eddig is használtam a Stamina módot, most is abba van 38%-os aksinál 10 órát ír ki, stamina nélkül 4 órát..De mondom 80-90%-os aksinál staminába sem ír ki 1 nap pár óránál többet...Az aksit nem merítem 15-20% alá, és 80-90%nál leveszem a töltőről...

(#21572) Viktor0610 válasza Attila04 (#21570) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán a 1220-on, technikus kollégát kérve... :F

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21573) Attila04 válasza Viktor0610 (#21572) üzenetére


Attila04
tag

Meg fogom próbálni, de nem fűzök nagy reményeket hozzá... :N

(#21574) Viktor0610 válasza Attila04 (#21573) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem valamilyen, a csomagban foglalt korlátozás állhat a háttérben, de ezt majd megerősíti/megcáfolja a technikus.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21575) Sordoran


Sordoran
addikt

Most frissítettem rokon L-jét, ők is 1 hónappal később kapták meg legújabb rom-ot. Irigykedek itt rá, hogy igaz csak 4.2, de kap frissítést, aztán jött Update Centerben is értesítés Album frissítésről, én/mi meg Telekomosok csak várhatunk szinte. Júliusi a teló, egyszer nem volt még használva az Update Center, semmi nem jött ott. Nem is értem, miért rakták bele 4.1-be. :U
Aki amúgy azt mondja flasheljem fel 4.3-at, nem, megvan rá az okom miért ne tegyem. :K

És hogy legyen valami érdemi infó is, Z-re a 4.4 már tesztelés alatt van Ausztrál vodafone szerint, szerintem áprilisig a Z széria megkapja, mi pedig akörül kaphatunk talán infót róla, velünk mi lesz, talán nyár elején ha kapunk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#21576) JoolsNOS válasza drexler92 (#21568) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mert mikor bezárja a programokat, a rendszer úgyis újra el fogja őket indítani. És azzal, hogy állandóan zárogatod, meg újraindítja, több energia megy el, mintha folyamatosan menne a háttérben.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21577) Regiee


Regiee
aktív tag

Valaki aki rendelt már Ebayről tudna nekem írni?! :R

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#21578) Viktor0610 válasza Regiee (#21577) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most épp' öt terméket várok, hogy megérkezzen eBayről, mire volnál kíváncsi. :D
Jellemzően kisebb tételeket rendeltem. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#21579) nova001


nova001
senior tag

körkérdés

ha felrakom a 257 kernert kirootolom majd vissza a 4.3 kerner működhet ?

(#21580) Regiee válasza Viktor0610 (#21578) üzenetére


Regiee
aktív tag

Nagyjából mennyi idő alatt érkeznek meg a csomagok? Beregisztrálok, leütöm, Paypalon átutalom és ennyi lényegében a rendelés menete? :)

[Ilyen tokot akarnék, de ezek mind 99 euróért vannak és most ez vagy irreálisan sok vagy kamu...]

[ Szerkesztve ]

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#21581) callmeakos válasza Regiee (#21580) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én egy ilyet rendeltem múlt héten. Ma vagy holnap kell hogy megérkezzen. Várom is :))

All→M8

(#21582) Regiee válasza callmeakos (#21581) üzenetére


Regiee
aktív tag

Jól néz ki.

Nekem [Ez] tetszik a legjobban, csak sok a szállítási költség... :D Szóval valószínű [Ez] lesz :)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#21583) sutszi válasza Sordoran (#21575) üzenetére


sutszi
veterán

És mi az okod rá?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21584) Logeeen válasza nova001 (#21579) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nem. Mivel a 4.1-es kernelt nem használhatod 4.3-on.
Próbáltam, bootloop.

#Xiaomi 13T#

(#21585) bwmara


bwmara
újonc

Sziasztok. Segítségeteket kérném. Telenoros SP-m van, amire tegnap érkezett android 4.3 frissítés. Letöltés után nem látom az e-mail üzeneteimet. Frissítem, kiírja, jobb sarokban, hogy 26, középen meg,hogy nincs új üzenet. Próbáltam már újra indítani is a telefont, de semmi változás. Valakinek vmi ötlete?

(#21586) CharlieDrop válasza Regiee (#21582) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ó, a második jól néz ki :)
Nem akarsz 2-t rendelni? Bár szállítási ktg nincs :D

Mondjuk nem értem azt a módot, amikor ki van támasztva...

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#21587) Sordoran válasza sutszi (#21583) üzenetére


Sordoran
addikt

Hát, mert a frissítési tervembe nem illik bele. Ha most 4.1-en mentem a dolgaimat le Helium-al, aztán ezeket 4.3-on rakom vissza ki tudja mennyire csesződhetnek el a dolgok. Sokkal biztonságosabbnak érzem, ha majd ráfrissítem 4.3-at, optimalizálja appokat, és utána mentek ki Helium-al, és ezután egy SUS újrahúzás, és csak azt állítom vissza ami fontos.
Illetve nincs nagy problémám most 4.1-en se ami miatt nem bírom ki azt az 1-2 hetet még, tényleg csak maga a tudat, hogy többi szolgáltató kiadta, csak a T ül rajta zavar.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#21588) Regiee válasza CharlieDrop (#21586) üzenetére


Regiee
aktív tag

Igen a másodiknál nincs szállítási költség csak az meg mire ideér kínából...:D
Hát megjön a fizum remélhetőleg már hamar aztán felőlem megbeszélhetjük hogy rendelek neked is :)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#21589) Sordoran válasza Regiee (#21588) üzenetére


Sordoran
addikt

2 hét alatt megjönnek az ilyenek, max. 3 hét. Kivéve ha valami kínai ünnep jön közbe, akkor kicsit csúszhat. Én már több mindent rendeltem, és eddig egy nem jött meg, de mikor szóltam elküldött egy újat, igaz az meg rossz színben jött, így a 40%-át vissza adta az árának. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#21590) Danesz94


Danesz94
senior tag

Sziasztok. Sikerült felrakni az Existenz romot, még nagyon nincs tapasztalatom róla, majd írok később.
Köszi még egyszer a leírást oliwire!

Lenne egy kérdésem, a bekapcsoló hangot ki lehet valahogyan iktatni?

(#21591) serlok607 válasza roland091 (#21569) üzenetére


serlok607
újonc

Köszönöm a segítségeteket, közben megoldódott a probléma...olyan mintha nem futott volna a Stamina mód rendesen, és tényleg...
megoldás:az alkalmazásokba volt egy Öko mód vezérlő amit le kellett állítanom, törölni az adatokat, teló újraindít és máris jó :)) :)) :)) :))
Köszi mégegyszer mindenkinek, további szép napot!

(#21592) BRIKLY


BRIKLY
veterán

existenz ROM-ban mi értelme ennek az "új" Recovery-nek? Le akartam cserélni a fehér 4.3-ast az új feketére, és maradt egy szép Sony logóm.Hiába csináltam backup-ot, nincs recovery-m..Buktam minden adatom mert nem tudom lementeni.. :W

(#21593) apuc válasza Sordoran (#21589) üzenetére


apuc
őstag

Ezt írja:
Delivery:
Estimated between Mon. Mar. 10 and Mon. Mar. 31
Please note the delivery estimate is greater than 11 business days.
Please allow additional time if international delivery is subject to customs processing.

Tehát legkésőbb március 31-ig érkezik meg ide..

(#21594) oliwire válasza Danesz94 (#21590) üzenetére


oliwire
őstag

Szívesen! :) én ilyet sajnos még nem találtam benne.. :(

(#21595) roland091 válasza BRIKLY (#21592) üzenetére


roland091
senior tag

én is épp most kezdtem felpakolni a black editiont :))

[ Szerkesztve ]

(#21596) counterbill válasza BRIKLY (#21592) üzenetére


counterbill
senior tag

Gondolom csak ez a recovery megy rendesen. Legalábbis cmwben nem tudsz belemenni a belső se a külső memóriába. Mentést meg nem értem. Titaniumal egyebekkel letudtad volna menteni a dolgaidat.
Én existenzre raktam rá az újat simán recoból és nálam jó. Nem felejtettél el a nora nyomni a végén mikor kikapcsoltattad a recoval a telefont? És utána a kernelt felraktad újra?

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#21597) e-newsee válasza Regiee (#21580) üzenetére


e-newsee
addikt

A 99 € az irreálisan sok. Vagy elírás, vagy minimum swarovski. :) Kérdezz rá az eladótól!
A 9.9 € már sokkal reálisabb lenne. Hacsak nem 10-es csomag, de arra utalót így nem találtam, spanyolul meg nem tudok. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21598) BRIKLY válasza counterbill (#21596) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nem raktam újra semmi kernelt. eXistenZ Ultra 2.1.5 volt fent,úgy akartam feltenni az új feketét.De ez au új recovery nem volt rá képes.Az egyik nem csinált semmit, a másik (tapogatós) valamit dolgozott,de ez lett az eredmény.

Mentés alatt a ROM backupot értem.Szerencsére nem laktam még úgy be,hogy appokat keljen mentegetnem, le tudom szedni újra, de kezdhetem előröl felmásolgatni a zenéket is, stb.. :U

(#21599) Danesz94


Danesz94
senior tag

Hát eddig egész jó ez az existenz, jobb mint a gyári 4.3.

Lenne néhány kérdésem, gyári alkalmazásokat hogy tudodm kitörölni?
Iletve van valami lista, hogy miket szabad?
köszi

(#21600) counterbill válasza BRIKLY (#21598) üzenetére


counterbill
senior tag

Akkor ez a baj.
Ha újra rakod akkor megint fel kell rakni a SU fixet. Kikapcsolni, no-ra nyomni aztán mehet fel újra a 4.3 as kernel.
Nekem így tökéletesen működők. Tapis recoból telepítve.

De oda van írva h bootloop fixed. Lehet ,hogy volt gond és te pont a régit szedted le?

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.