Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) Ferror válasza jozso1989 (#21200) üzenetére


Ferror
újonc

nekem tök hivatalos, kártyafüggetlen teló, Sony Pc companionnal tettem fel és azóta laggol. azóta. volt olyan h 5perce behalt a teló, már kezdtem kiszerelni a tokból, és egyszer csak elindúlt. fagyások első két nap után megszüntek, de a lag maradt. :W
addig érezhetően gyorsabb, fagyás és lagmentes volt

[ Szerkesztve ]

(#21202) jety91 válasza jozso1989 (#21200) üzenetére


jety91
őstag

És szted mi a feneben fog kulonbozni a T-s a tobbitol?
Semmiben, megsugom... Ugyanazok a bugok lesznek abban is mint nalunk.

(#21203) n00n válasza Ferror (#21201) üzenetére


n00n
őstag

Mondjuk érdemes SUS-szal felrakni PC Companion helyett. :U

(#21204) raziel01 válasza jozso1989 (#21200) üzenetére


raziel01
veterán

Mert szir szar programokat használnak gondolom az emberek.
Tökéletesen megy az ausztrál 4.3-al minden és gyors az egész.
Sokkal gyorsabban bekapcsol a telefon is. Gyorsabban feláll a rendszer.

(#21205) counterbill válasza jozso1989 (#21185) üzenetére


counterbill
senior tag

Nem értem a gondod. Rakj fel egy 4.3 at és kész. :)
Felesleges várni a Tre. Gondolom nem kellenek a t-és appok :D

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#21206) callmeakos válasza raziel01 (#21204) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez alatt gondolom a Facebookot meg a Messengert érted.
Csak annyit hadd tegyek hozzá: mindennek elhordtam a Grand X INt, de egyszer nem volt gondja hogy rajta voltak ezek a programok. Az igaz hogy volt egy tucat más gondja, de azzal nem, hogy ilyenek voltak fenn. Hadd ne kelljen részleteznem hogy egy ilyen árú telefonnál hadd ne legyen már ez gond :U

All→M8

(#21207) raziel01 válasza callmeakos (#21206) üzenetére


raziel01
veterán

Ezt biztos nekem címezted?
Fent van a facebook és a messenger is és vígan hallgatok mellette zenét és használom a böngészőt. 4.3 óta semmi bajom.

(#21208) callmeakos válasza raziel01 (#21207) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor ez esetben elnézést :R
Most tettem újra a 4.3at SUS-al, még mindig akad, de még nagyban szinkronizálja a dolgokat. Kíváncsi vagyok megoldódik.

All→M8

(#21209) darvinya válasza embe (#21199) üzenetére


darvinya
titán

Internet kapcsolat rosszul van beállítva v. nincs is.
Használd inkább a SUS úgy is ez a hivatalos fw frissítő nem PCC.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#21210) sutszi válasza jozso1989 (#21191) üzenetére


sutszi
veterán

Tényleg...Én érzem magam rosszul, mert nem alkalmazom a te nagyvilági FACEBOOK + POWERAMP stílusodat. Ha ez számít a készülék kihasználásának akkor én tényleg nem használom ki...
A koncertre még adok egy tippet amit szerintem még nem hallottál, lassan mondom, hogy megértsd: V-I-D-E-O-K-A-M-E-R-A. Tudod mindent arra amire való: rendeltetésszerű használatnak is hívják még...Te kb kiskanállal mész levelet gereblyézni...és azt fikázod a gereblyét használ, és a kiskanalat meghagyja étkezésre... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21211) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Va-e olyan nemzetközi fórumoldal, ahol a Sony-nak az adott problémával kapcsolatban (pl.szoftver) lehet észrevételeket tenni!
Nekem nem SP, hanem L telefonom van, s ennél a proximity szenzor gyakran aktív marad.
Mások is írtak eről a bugról.

(#21212) abwert


abwert
csendes tag

Sziasztok!

Telekomos SP-m van, viszont abszolút hülye vagyok a frissítések kezelésében, egy 4.3-at nem tudok felrakni, amit itt a fórumon beszéltek existen??? rom meg root meg anyám tudja mi nekem mind kínai :((( Van valaki Debrecenben vagy környékéről aki segítene nekem házilag feltenni a 4.3-at? Fizetnék érte egy-két sört, meg amit megbeszélünk :D

Üdv, Gergő

(#21213) callmeakos válasza abwert (#21212) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Tegnap estig pontosan ugyanígy voltam, de a flashtool-os módszerrel valahogy még én is megbírkóztam. Ha gondolod leírom neked az eljárást a magam egyszerű módszerével :P :D

All→M8

(#21214) raziel01 válasza abwert (#21212) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs olyan, hogy valaki hülye csupán lusta. A pár leírást végigkövetve max fél óra alatt szerintem megcsinálható.

(#21215) Becksman válasza jozso1989 (#21200) üzenetére


Becksman
őstag

Szia!

Eddig én is 4.3on vagyok kb már egy hete. A legfeltünöbb / legzavaróbb bug a képernyő elsötétülése szaggatósabb.. Ez zavar engem picit.. DE nekem eddig soha nem lőtt ki semmit, nem lassult be, nem szagatott! Merem ajánlani, hogy nyugodtan ragd fel flashtoolal a CE1-es verziót...
Arra ügyelj hogy jobb felső sarkon legyen 3 pipa.. (wipe data, wipe cache, meg még 1 valami felül :) ).

UI: tegnap előtt újrahuztam, mivel a biztonsági mentéssel elég sok app viszajött . Tegnap előtt elutasítottam a biztonsági mentést amikor a playbe belépek (ekkor adja ki ezt). Azóta minden nagyon jó. Akku is elég jó üzemidőt bír 1 nap felett... Mobilnet, játék, zene ezekre használom a telót.. Mobilnetten 3 órát is szoktam lenni.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#21216) Szmoki válasza Becksman (#21215) üzenetére


Szmoki
senior tag

Ha van root-od tedd fel a Lux nevű appot, nagyon jól állítja a fényerőt

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21217) Becksman válasza counterbill (#21205) üzenetére


Becksman
őstag

T-s appok közül nekem az árfolyam a leghasznosabb.. Pl steamen vásárolok akkor jó tudni :) Bár van widget windows 7en erre is :D

Samsung A54 5G 8+256GB

(#21218) strogov válasza abwert (#21212) üzenetére


strogov
senior tag

Szerintem lassan kint lesz OTA, türelem. Vodafone-nál megjött nem hiszem, hogy T sokkal tovább szórakozik.

(#21219) Gaberiellb válasza Becksman (#21215) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Kapcsold ki az autómata fenyerőt, és nem fog szaggatni! :K

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#21220) dave0825 válasza Becksman (#21215) üzenetére


dave0825
őstag

jozso úgyis talál hibát, még ha nem is nagyon van a "képernyő elsötétülés"-szaggatásán kívül....Ha mást nem is, azt biztos, hogy 6 programot nem tud egyszerre futtatni :DD

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#21221) w2 válasza Szmoki (#21216) üzenetére


w2
csendes tag

A Lux megy root nélkül is, nekem csak ez kellett a 4.3-rá hogy jó legyen, eddig más "hibát" nem találtam, és Tésre tettem a CE1-et.

(#21222) e-newsee válasza dave0825 (#21220) üzenetére


e-newsee
addikt

6 programot a Windows sem képes normálisan egyszerre futtatni. :)

Más:
Tegnap ugye felraktam a cseh 4.3-at. Nekem eddig semmi bajom vele. Se villogás, se szaggatás, minden pörög. A kamerát kíváncsiságból direkt leállítottam az alkalmazásoknál, és úgy is alig 1 mp múlva már elindult. Pedig vannak benne már bővítmények, és az albumban is vagy 100 kép. Ha nincs leállítva, úgy meg alig hagyja el az ujjam a képernyőt, már el is indult. A ROM elég tiszta, csak a McAfee van rajta a Google és a Sony dolgain kívül. Elboldogul a Woody témával is. :)
Flashtool-lal raktam fel (0.9.11), a 3 wipe-ot bepipálva.
Ha valakinek kell egy stabil, gyors, jegesedésmentes 4.3, az szóljon!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21223) Becksman válasza w2 (#21221) üzenetére


Becksman
őstag

Egy új hiba(számomra)
Játszottam earn to dieal, viszont közben megnyomodott a képernyő lezar gomb.. Mondom ok megnyomtam fekete háttér világítás fogadott... Semmi reagálás... Most jól jött a zárt képernyőről való kamerainditas.. Az helyrehozta. Ez mitől lehet???

Samsung A54 5G 8+256GB

(#21224) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

A kijelző villogása mért van? Most figyeltem fel rá én is, világos háttérnél nem vehető észre, de egy sötétebbnél már igen, és nagyon irritál. Lehet ezt orvosolni?

All→M8

(#21225) tomp válasza callmeakos (#21224) üzenetére


tomp
félisten

4.3-al jött. Vissza kell rakni a 4.1.2-t akinek villog.

Talán ezért sem adta még ki a T a 4.3-at? Azaz náluk pont kijött ez a bug és így a T nem fogadja el?

(#21226) callmeakos válasza tomp (#21225) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Meglehet.
Egyenlőre fent hagyom, de ha nagyon az őrületbe kerget, akkor kukázom.

All→M8

(#21227) ivzso1


ivzso1
csendes tag

Sziasztok akinek a 4.1-ben volt akkumulátor merülés gondja(óránként kb 2%) annak ez megjavult a4.3-as romban?

(#21228) abwert válasza raziel01 (#21214) üzenetére


abwert
csendes tag

Rendben azt megköszönném :) megpróbálom és vagy sikerül vagy nem, ha nem akkor még sokat hallotok itt a fórumban rólam :DD :DDD

(#21229) abwert válasza callmeakos (#21213) üzenetére


abwert
csendes tag

Bocsi neked akartam válaszolni :) szóval a leírást megköszönném

(#21230) raziel01 válasza ivzso1 (#21227) üzenetére


raziel01
veterán

Óránként 2%-ot merül az miért baj? :D
10 óra alatt 20% teljesen jó.

(#21231) dave0825 válasza e-newsee (#21222) üzenetére


dave0825
őstag

Hát ez az, jozso meg elvárja egy TELEFONTÓL, hogy 3-at gond nélkül futtasson :U

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#21232) l.skywalker válasza becikem (#21197) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én felraktam és nem csalódtam. Előtte a CE1 volt fent, azzal sem volt gond, de ez még annál is smooth-abb. És ráadásul ROOT van rajta, tehát ezt is kigyomláltam már szépen.

Meg vagyok elégedve vele így 2 nap használat után, de relevánsat csak 1-2 hét után fogok mondani!

Addig meg PRObaTcheresnye

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21233) ivzso1 válasza raziel01 (#21230) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Éjszaka is akár repülő üzemmódban kicsit sokallom a 14-16% merülést de ha mindenkié ilyen akkor elfogadom.

(#21234) agent_k válasza ivzso1 (#21227) üzenetére


agent_k
őstag

Repülős módban képes volt merülni 8 óra alatt 15%-ot. Most repülős módban 1% 8 óra alatt és kb 2-3% készenlétben 3G-vel nem staminában. Szerintem pazar lett az akkuidő a 4.3-mal.

(#21235) Becksman válasza ivzso1 (#21233) üzenetére


Becksman
őstag

Nekem éjszaka ha wifi nyitva marad 8 óra után max 5%
megy le

Ha naturan lekapcsolt kijelzon van 8 óra alatt max 1%.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#21236) counterbill válasza e-newsee (#21222) üzenetére


counterbill
senior tag

Akkor cserélj gépet :D

Másik oké h jozso szeret panaszkodni egyebek de azért ne basszátok már le mert szeretne olyan programot használni amit más nem. Nekem is fent van a facebook +az üzenetküldő hozzá. Igen 4.1 ben úgy szar ahogy van mert a 512mbos tabletem képes váltogatni appok közt. De ezt párszor leírtam. Azért leoltani folyamatosan mert valamit használna..szánalmas.

Másik. Jozso rakj fel egy kurva 4.3 at vígan megy benne minden. Bugot én nem találtam. A hangerő bug az valami csöves nem gyári téma miatt van. Képernyő villogás előjött kb. 3 embernél így biztos a 4.3 miatt van. :U
Nem lassú a rendszer pörög szépen. Akinél meg lassú volt kiderült ,hogy rátelepítette csak úgy wipe nélkül a 4.1-re stb.
Ja de még is van bug walkmanbe nem villog rendesen a led. De kérdem én ki nem szarja le?

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#21237) Becksman


Becksman
őstag

Valaki 21223ra? :-/
Ez valakinel elofordult?

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#21238) tomp válasza counterbill (#21236) üzenetére


tomp
félisten

Miért mi mástól villogna ha nem a 4.3-tól? 4.1.2-n nem villog. Tisztán felment a 4.3 és 0 alkalmazással már az első beállításoknál villog. Szóval igen, ez 4.3-as bug.

(#21239) tothb71 válasza tomp (#21225) üzenetére


tothb71
csendes tag

Vagy ezért? http://www.geeks.hu/hirek/140218_kotelezo_lesz_az_uj_telefonokon_a_kitkat

Sony Xperia SP 4.1.2

(#21240) ivzso1 válasza agent_k (#21234) üzenetére


ivzso1
csendes tag

Örülök, remélem más is így van a 4.3-akkuidővel!
Kérlek osszátok meg velem a tapasztalataitokat!

(#21241) l.skywalker válasza tomp (#21238) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hát igen, itt ugorhat egymásnak a szakma csúcsa. Hogy ez most bug vagy feature.

Mert már elnézést, de nálam az, hogy villog egy LED csík nem bug. Az lenne bug, ha nem villogna.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21242) bozont


bozont
veterán

Egész jó lett az akksi. Így munka mellett ugyan nem használtam sokat a telefont, csak egy kis netezés és zenehallgatás, de nagyon jól bírja.

A 4.1 ilyen "használat" mellett sem bírta 2 napnál tovább.

Viszont ami nagyon idegesítő, hogy folyamatosan energiamenedzsment és my xperia tippekkel bombáz, mindig azt hiszem hogy sms jött. És sajnos kikapcsolni nem lehet, legalább is root nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#21243) tomp válasza l.skywalker (#21241) üzenetére


tomp
félisten

Én a kijelzővillogásról írtam. :-)

(#21244) l.skywalker válasza tomp (#21243) üzenetére


l.skywalker
félisten

Wááá, sűrű elnézések vihara döntsön le a lábadról Drága Hóember barátom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#21245) oliwire válasza bozont (#21242) üzenetére


oliwire
őstag

Ki lehet őket kapcsolni. Két ujjal le kell húzni az értesítést, hogy teljes méretű legyen és ott van, hogy oké, köszönöm, értettem, többet nem kérek.

(#21246) counterbill válasza l.skywalker (#21241) üzenetére


counterbill
senior tag

A kijelző villogásra gondolt nem a ledre:)

Jó lenne ,hogyha a google bevezetné ezt a mindig a legfrissebb rommal legyen kiadva minden telo koncepciót. Jót tenne az így is szárnyaló androidnak:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#21247) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

A real racing 3 hogy fut 4.3-on?
Nem remeg a kezem h mindenképp nyomja de csak érdekel....
Elég hardverigényes ezért is jó mérce...

(#21248) counterbill válasza Májkülnájt (#21247) üzenetére


counterbill
senior tag

Meglesem neked gyorsan.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#21249) pazoti89 válasza e-newsee (#21222) üzenetére


pazoti89
csendes tag

a cseh rom az a ce1?

nekem igazabol, mintha kezdene beallni a rendszer. mar annyira nem laggol igy masnapra. vagy csak megszoktam? fagyni meg nekem ugy fagyott, hogy 15mpig semmit se csinalt, csak vart es semmire nem reagallt. azt hirtelen helyre jott.

teny, hogy elobb bootol par masodperccel, de utana kb 1 percig hasznalhatatlan a telo.. mert szaggat. utana ok.

sztem, flashtoolnal nincs tisztabb install. de javitsatok ki, ha tevednek.

am nekem is az van/volt ami a Ferror-nak.

a kepernyo villodzast nem neztem, mert nem erdekel.
1-2 jateknal volt, hogy beszaggatott pl Rayman Fiesta Run, de 1-1mpre csak. ez se igazan erdekel, mert kibirom. 3 progit megegyszerre ugyse futattok. max 2, es abbol az egyik a walkman.

az akksi brutal jo lett, es a billentyuzet is.

osszesegebem, meg vagyok elegedve, mert szerintem a 4.1 szar volt, foleg wifi teren, nekem a masik szobabol mar kikellett jonni, ha valamit leakartam tolteni ra. most full erovel veszi a jelet. es nekem az nagyon sokat szamit. meg ott a rambol valo kiloves nagyon idegesito volt. itt teny, hogy picit laggol nekem. de minden marad kb. a ramban. hat valamit valamiert. meg ugye az is kitudja kinel mit jelent, hogy szaggat. lehet ami nalam az, mast nem is erdekli.

tegnap vagy 1,5 orat youtube-oztam, meg 20 percet videotelefonaltam skype-al wifin es minden ok. semmi melegedes, semmi szaggatas pl akkor nem volt.
bar, en most a clean mastert feltettem, es csinaltam ilyen 1-gombos parancsikont amire ramegyek, rogton uriti a ramot. igy kb minimalis a laggolas nagyreszt.
de az teny, hogy ha beallitasokba turkalok, akkor nekem is szeret megallni 1-1mpre.

Xperia™ SP

(#21250) counterbill válasza Májkülnájt (#21247) üzenetére


counterbill
senior tag

Megy szépen. Nem akad és nem dobott ki 2 futam alatt.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.