Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) hanati64 válasza Danesz94 (#21697) üzenetére


hanati64
tag

És mit vársz a Telekomostól?
Memóriakezelést ők sem fogják javítani. Kapsz az alapra 4.3-ra egy pár kedves T-s appot. oszt ennyi.
Egyébként a lányomnak felraktuk a C1-t azután az eXistent, és egyiknél sem tapasztaltam lassulást.

(#21702) latyika1994


latyika1994
tag

Felvarázsoltam én is a CE1 es 4.3 as romot :)

Hát így elsőre beleszerettem :), nagyon tetszik ez az új UI.
Viszont néhol nem olyan folyamatosak az animációk, mint 4.1.2-n van benne némi szaggatás, meg a képernyő fényerejének csökkentése-növelése is eléggé darabosra sikeredett, nem tudom másnál is így van ez ?
Amúgy a sebesség összességében javult, az új walkman, előzmények ablak nagyon tetszik :).
Egyenlőre képernyő villogást nem tapasztaltam.
Bővebben vasárnap :)

(#21703) #19784448 válasza Martin 333 (#21699) üzenetére


#19784448
törölt tag

Beállítások-xperia-internetbeállítások. Letölti magának. Vagy próbáltad már?

(#21704) oliwire válasza Danesz94 (#21693) üzenetére


oliwire
őstag

Én is kipróbáltam, nem szaggat, mondhatni tökéletes. eXistenZ 2.0.0. Nem tudom mi lehet most így a baja a telefonodnak :F

(#21705) e-newsee válasza Martin 333 (#21699) üzenetére


e-newsee
addikt

Fellépsz wifin a netre, majd beállítások - Xperia - internetbeállítások letöltése. Elvileg a SIM-hez tartozó beállításokat tölti le. Nálam legalábbis így volt. T-mobil, cseh 4.3-mal.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21706) Szmoki


Szmoki
senior tag

mi a tökömért nem kompatibilis a plants vs zombies 2 a telefonnal?-.- :W

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21707) Danesz94 válasza hanati64 (#21701) üzenetére


Danesz94
senior tag

Azonkívül, hogy várom most mi mást tudok csinálni ha szarakszik nekem a 4.3? megvárom azt lesz ami lesz.
Hétvégén megpróbálom megint hátha jó lesz.

(#21708) arti1121


arti1121
senior tag

feltettem a 4.1.2 rootoltam és raktam fel cwm-et. frissítési központ jelzett hogy a 266 szoftver elérhető 386MB. kérdés; gondolom ha frissitem OTA-n akkor a root elveszik mivel más lessz a kernel. jól gondolom??

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#21709) tomp


tomp
félisten

4.1.2 felrakva. Kijelző villogás megszűnt! :C

(#21710) Martin 333 válasza #19784448 (#21703) üzenetére


Martin 333
csendes tag

Köszi letoltotte megjavult!

(#21711) hanati64 válasza Martin 333 (#21699) üzenetére


hanati64
tag

Nem követed a posztokat, már válaszoltam? #21666

(#21712) Szmoki


Szmoki
senior tag

visszatértem stock 4.3-ra(GE1),nekem existenz teli volt sok fölösleggel,root meg annyira nem létszükséglet. nekem ez valahogy gyorsabbnak tűnik

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21713) Jedo válasza oliwire (#21664) üzenetére


Jedo
csendes tag

Köszi a tippet,sikerült a SUS-el használható állapotba hozni a telefont, bár még néha így is belassulgat, de legalább működik..Emlékszem, hogy a fejlesztői beállításoknál is lehet valamit variálni, de nem tudom pontosan mit..

(#21714) Maacaw válasza Szmoki (#21706) üzenetére


Maacaw
tag

Kompatibilis vele, az egyik játékom a 3 közül. Nálad lehet valami geb@sz. (Android 4.3-am van)

(#21715) Szmoki válasza Maacaw (#21714) üzenetére


Szmoki
senior tag

Tényleg az,existenz alatt nem volt play áruházban .érdekes

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21716) Maacaw válasza Szmoki (#21715) üzenetére


Maacaw
tag

Ilyenkor javaslom hogy innen, a Google Play számtógépes oldaláról szedd le a játékot a telódra :K

(#21717) Boxer001


Boxer001
veterán

Sziasztok!

Felraktam 2 napja az új rendszerfrissítést (4.3).
Ma egy telefon kikapcs-bekapcs után szokásos Sony, Xperia, "színes fényjáték" után megáll az élet, újraindul, és újra, és újra...nem tölti be a rendszert, ez ismétlődik. Kikapcsológombra nem reagál, úgy kellett a kis besüllyesztett Off gombbal likvidálni. Amúgy ment vagy fél óráig ez az újraindulás.
Ilyenkor mi van? Szolgáltatóhoz vissza, szerviz, más megoldás nincs? :U

(#21718) Danesz94 válasza Boxer001 (#21717) üzenetére


Danesz94
senior tag

Ha jól tudom ezt nevezik Bootloopnak.
Ereszd rá a SUS-t! (Sony update service)

(#21719) w2 válasza Szmoki (#21692) üzenetére


w2
csendes tag

Nálatok aktiv maradt az ota frissités után a hivás beállitasok menü? Nézzétek meg kérlek, nálam halvány szürke lett és inaktiv...:-(

[ Szerkesztve ]

(#21720) w2 válasza w2 (#21719) üzenetére


w2
csendes tag

"Repülőgépes" módba volt a telefon, nem szoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#21721) pazoti89


pazoti89
csendes tag

Sikerult lagmentes 4.3at csinalnom.

Gyari visszallitas sd torlessel, flashtoolal felraktam a cseh romot (bar ez bittre megegyezik a ce1el), reset custom pipa flashtoolba. Majd ismet gyari vissza allitas sd torlessel. Azonnal tiltottam ezeket: google+, chrome, hangouts.

Clean master es ilyeneket fel se tettem, facebookot toroltem. Csak messenger maradt. Azota 0 akadas, 330mb szabad ram es semmi jatek nem akad. Igy 100% lett nekem. Mar tegnap is gondoltam, hogy a pl a chrome nagyon akaszthatja, mert nekem pl hatterbe is megnyitotta sokszor. Rem, segitettem. De vegre minden ok. Fejlesztoi szekcioba nem nyukaltam.

[ Szerkesztve ]

Xperia™ SP

(#21722) Szmoki válasza Maacaw (#21716) üzenetére


Szmoki
senior tag

Ott is azt írta,hogy nem oké a készülékkel

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21723) scbb


scbb
tag

Noob vagyok kerestem is, de nem lelem, hogy hogyan lehetne SUSal t-s készülékre független 4.3-át tenni. Köszi előre is.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#21724) embe válasza Boxer001 (#21717) üzenetére


embe
nagyúr

Talán csak nem aktiváltad a woddy témát? :U Nekem attól lett ugyanez mint neked..... többször is. Így bármennyire is tetszik kerülöm.

SUS-t neki....

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21725) Boxer001 válasza embe (#21724) üzenetére


Boxer001
veterán

Ne már bazz...de igen. :U
Danesz94 és neked:
akkor ezzel a SUS cuccal így kikapcsolt állapotban is tudok rajta simán segíteni? Megreparálja a 4.3-at, vagy vissza kell vele rakni az előzőt, vagy hogy is van ez? Bocsi, lemaradtam nagyon az okostelók terén az ilyen buherálásoktól, de nem szeretném szervizbe adni. :U

[ Szerkesztve ]

(#21726) tomp


tomp
félisten

CE3-as 4.3 felrakva.
Érdekesség: az első indulásnál ameddig nem adtam meg a pin kódot, nem villogott a kijelző. :)

MÁS
Megjelent az Album 5.4.A.0.20-as verziója! :)

(#21727) embe válasza Boxer001 (#21725) üzenetére


embe
nagyúr

Én is martam magam, mire rájöttem, hogy az kavart be. :W :W :W

Letöltöd a SUS-t, elindítod, és mondja mit csinálj.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21728) Boxer001 válasza embe (#21727) üzenetére


Boxer001
veterán

Bazzeg. :W :D
Ennek örülök, holnap neki is látok, már azt hittem szerviz lesz. :U

(#21729) callmeakos válasza tomp (#21726) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Utána igen? :D

All→M8

(#21730) Titi76


Titi76
aktív tag

Most frissítették a szervízfigyelőben. 23-án átvehetem. (13-án adtam le)
Majd jelentkezem hogy cserélték-e. Ha nem akkor láttam már külföldön de sajnos nem az ebay-en 1500-.Ft körüli áron. 1 perc kicserélni. Itt egy videó róla: [link]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#21731) callmeakos válasza Titi76 (#21730) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aha biztos így nekiesnék a telefonnak :D
Hát mi a francnak van a szerviz ha nem cserélnek ilyet... :U

All→M8

(#21732) M.A.Z. válasza Titi76 (#21730) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Sajna a szállítási díj ötezer...
Én éppen mást akartam rendelni Németországból, de ahhoz is négyezer lett volna a posta. :(((

[ Szerkesztve ]

(#21733) e-newsee válasza scbb (#21723) üzenetére


e-newsee
addikt

SUS-sal max úgy, ha előbb ráhúzod flashtoollal a független 4.1.2-t, és arra ereszted rá a SUS-t.
De akkor már jobban jársz, ha egyből a 4.3-at teszed fel flashtoollal. Ha segítség kell, privátban keress.
Vagy megvárod, amíg a T-Mobile is hajlandó lesz kiadni a 4.3-at.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21734) blakey válasza tomp (#21726) üzenetére


blakey
titán

Mi van ha SIM-kártya hiba? Próbáld meg kártya nélkül, úgy villog?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#21735) hedgehog01


hedgehog01
tag

Sziasztok!

T-Mobile-os SP-m van. Ma reggel megpróbálkoztam a 4.3 felrakásával. A telefon biztonsági mentés alkalmazásával lementettem mindent. A Flashtool-lal feltettem a 4.3-at. Ezek után meglepve vettem észre, hogy a visszaállítás funkció nem működik, az új rendszer inkompatibilis a régi mentéssel.
Kérdés: hogyan csináljak mentést a rendszerről úgy, hogy a frissítés után a használt programjaim az adatokkal együtt visszaállíthatók legyenek? Pl. nincs kedvem 13 wifi hotspot jelszavát újra beírni, főleg, hogy jó néhányra nem is emlékszem már.

A teljes boldogság érdekében az alábbit tapasztaltam: visszatettem a T-Mobile-os 4.1.2-t. A visszaállítás elindult, majd az egyik programnál megállt (a 3 betűs navinál). Három próbálkozás után megpróbáltam ezt az egy progit kivenni a visszaállítások közül, átmásoltam az sd kártyán egy másik mappába. Ezek után egy újraindítás, és megrőkönyödve vettem észre, hogy az egész ma reggeli mentés eltünt... :(

Találkozott más ilyennel?

(#21736) e-newsee válasza blakey (#21734) üzenetére


e-newsee
addikt

A SIM kártyának mi köze lehet a képernyőhöz?
Olyan, mintha a feszültségszinteket nem tudná fixen tartani.
Mivel belenyúltak a kijelző driverébe, hogy szebb legyen a kép, lehet, hogy emiatt valami más paraméter meg ennyire a határon mozog. Bizonyos hardverkörnyezetben meg előjön ez a hiba.
Kicsit ilyen "valamit valamiért" dolognak tűnik, amire ők sem számítottak.
Szerintem egy következő build már javítja.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#21737) sajtos75


sajtos75
tag

Szeretném megosztani tapasztalataimat. Telekomos vagyok. 4.1.2 van a telefonon. Zavart a folyamatos ki be kapcsolgatása az alkalmazások között. Illetve ,hogy néha úgy érzi az ember ,hogy egy "csúcs" mobil van a kezében. Máskor meg egy ócska hulladék. Ezért elkezdtem próbálgatni jó pár dolgot. És erre jutottam. A telefon nem rootolt.

Minden FBhoz kapcsolódó alkalmazást leállítottam és kikapcsoltam. Ugyan ezt a Twitterel is.Illetve a Google +al. Chrome letíltva. Google Talk letiltva. Böngészőnek Operát használok. Max 6-7 megnyitott ablakkal. Háttérképnek pedig ezt

http://play.google.com/store/apps/details?id=wave.free.paperworld.wallpaper.

Az OS monitor alapján esetenként 370 mb szabad a Ramból. Alapban meg 295- és 310 között mozog. Azóta mióta ezeket használom azóta megszűnt a kikapcsolgatása az alkalmazásoknak. És a Viber is fut anélkül,hogy bezárná. Úgyhogy most jó. Bár ettől függetlenül vannak még dolgok ,de az nem hinném ,hogy a memóriától függ. Töltés közben van mikor nem lehet használni a képernyőt mert nem reagál semmire. Mondjuk ez egy ébresztésnél durva idegesítő. még jó ,hogy az oldalsó gombbal ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#21738) predator00


predator00
tag

csinált már valaki FTF fájlból cwm-ben flashelhető zip-et? (csak valami leírás kéne és megoldom a többit, angol is jó) jólenne már a root, de nem akarom feltenni ezt az ausztrál romból gányolt valamit :D

[ Szerkesztve ]

(#21739) blakey válasza e-newsee (#21736) üzenetére


blakey
titán

Pontosan a feszültségre gondolok, mert ugye a kártya is kap egy kis áramot. Mivel azt írta, hogy PIN-kód begépelés előtt nem volt villogás, ezért el tudom képzelni, hogy ez az oka.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#21740) raziel01 válasza M.A.Z. (#21732) üzenetére


raziel01
veterán

Írd meg neki, hogy Deutsche Post Brief-el adja fel. Úgy csak 1200 a posta.
Drága tölthető elemet vettem és ezzel adta fel az eladó.

[ Szerkesztve ]

(#21741) zizuka05


zizuka05
csendes tag

Gyerekek, ez a Clean Master ér valamit egyáltalán?

(#21742) raziel01 válasza zizuka05 (#21741) üzenetére


raziel01
veterán

Nem.

(#21743) roland091 válasza zizuka05 (#21741) üzenetére


roland091
senior tag

semmit kb többet árt mint használ

más: valaki ért itt olyanhoz h mondjuk gyári témák színének módosításhoz ?

[ Szerkesztve ]

(#21744) arti1121 válasza predator00 (#21738) üzenetére


arti1121
senior tag

Needed :
Flashtool
WinRar
ext2explore
Steps :
-Download the latest .ftf file for your device.
-Open it using Winrar
-Extract system.sin from the .ftf by using
WinRar(Alternative : 7zip)
-Open Flashtool.
-Go to Advanced>Sin Editor And Select the
file(system.sin)which you had extracted and
click on Dump Data
-The .ext4 file will be created in the same
folder in which system.sin was located.
-Open ext2explore.exe(As Admin)and
navigate to the folder containing .ext4 file
and open it.
-You will now get access to the system files
but still they need to be extracted.To extract
them from .ext4 right-click on the needed
folder and select extract.
-Now you will get the needed folders to cook
your own rom
Forrás: http://forum.xda-developers.com/
showthread.php?t=1965817

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#21745) molacika91 válasza blakey (#21739) üzenetére


molacika91
tag

Akkor akinek villog, ki kellene próbálni SIM nélkül, hátha tényleg az miatt.

(#21746) Titi76 válasza zizuka05 (#21741) üzenetére


Titi76
aktív tag

Nekem arra jó volt hogy ha valami app-ot uninstalláltam akkor utána szólt hogy X mega felesleges fájlt hagyott maga után, törölheti-e. Másra szerintem sem jó.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#21747) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Megérkezett az eBay-ről rendelt tok.
És ez picit csalódott vagyok, mert valami jobbra számítottam, de megteszi :D

KÉP1

KÉP2

A képek egyéként a telefonnal készültek, a 4.3 alatt :D

All→M8

(#21748) roland091 válasza callmeakos (#21747) üzenetére


roland091
senior tag

én is néztem hasonló tokot, mennyivel lett tőle pufibb a telefon ? :)

(#21749) callmeakos válasza roland091 (#21748) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Abszolút vállalható :))
Fura hogy a gombok egy pici mélyedésben vannak, de szokható :)

All→M8

(#21750) embe válasza callmeakos (#21747) üzenetére


embe
nagyúr

Ahogy elnézem ez egy sima színtelen tok, lefestve. Csak nehogy lekopjon, mert ahhoz elég drága volt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.