Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) Maacaw válasza pudingstyle (#21150) üzenetére


Maacaw
tag

Vennék én szívesen, a gombok elhelyezkedését sokkal jobban szeretem az XBOX kontrollereken, de nem vagyok benne biztos hogy ez flottul fog futni az SP-vel :(

[ Szerkesztve ]

(#21152) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

A Telekom üzletben visszatudnak-e rakni egy réggebbi ROM-ot,vagy központi szervíz kell?

(#21153) csabi+ válasza blakey (#21113) üzenetére


csabi+
csendes tag

Erről tudnék mesélni! áááh! :D :D
anno mini prohoz kaptam egy fóliát a csomagolásban... megpróbáltam feltenni, egyből borzalom lett!
nagy okosan vízcsap alá tettem, megint tiszta lett ...igen ám de úgy nem lehet feltenni, ha vízcseppes. elkezdtem lebegtetni fujkálni, hogy menjenek le róla a vízcseppek ...persze, hogy ott maradt a nyoma, ami szintén buborékot képez a kijelzőre rakva!
Megint víz, szépen lemosom ...mondom valamivel szárazra kell törölnöm...
Kipróbáltam mindenfélét; bármivel csináltam, szmütyis, opálos maszatos maradt, ráadásul úgy még csak egyáltalán nem is tapadt (a buborék persze az hab a tortán) :D Megint lemosom. Há'mondom mi a fenét kéne ezzel csinálni?! Kezdtem elveszíteni a türelmem ...aztán hirtelen a nagy megvilágosodás
Nagyon egyszerű!
Le lehet mosni, aztán még víz alatt a "tapasztási oldalt" összekasíroztam egy darab folpakkal (nem alufóliával!!! :D) leterítettem egy kendőt, és egy darab műanyaggal (pl. telefonkártya) egyik irányba elkezdtem kiszorítani a vizet a két réteg közül... Amikor ez kész volt, akkor elkezdtem újra az eredeti műveletet. Mintha a gyári védő fóliát húznád le fokozatosan, mielőtt a szabaddá vált részt rákasírozod a telefonkártyával (pl.) a telefon kijelzőjére... Szóval ha nem sikerül ezzel a megoldással bármikor újrakezdheted...

A másik story már sp-vel vettem egy fóliát felraktam, pöpec ..elsőre ment.
két nap után totál karcos lett (WTF??) :D
Ugye ezeken két védő fólia van. Az egyiket fokozatosan húzod le, ahogy tapasztod a kijelzőre a közben szabaddá vált részt; és a miután kész, lehúzhatsz még egyet... (2-es számmal jelöli egy kis fülecske)
Oké... egyre karcosabb lett nem is értettem (mondanom se kell, 1000 Ft-ért vettem egy gsm-esnél, azért is felháborító volt)
Vettem újat. Na mondom nekiállok lecserélni... kapirgálom-kapirgászom, lejött a fólia! Utána veszem észre, nem sokkal, hogy még mindig van rajta egy réteg... (először rendesen azt hittem, hogy a réginek a körvonala a lerakódott portól, zsírtól stb...) ...és nem! Az egy fólia volt még mindig, és az volt maga, a karcálló fólia!!! :D Azóta is az van fent, tökéletes... Valami miatt két védő fólia került rá... Úgyhogy van talonban egy vadi új is... :)

[ Szerkesztve ]

Csabi ...Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt; amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk!

(#21154) roland091 válasza GEPESZ66 (#21152) üzenetére


roland091
senior tag

te is vissza tudod állítani régebbire ha akarod

(#21155) David_DD válasza roland091 (#21139) üzenetére


David_DD
tag

és mennyi idő mire megjön a flashtoolhoz ez az email verification?

(#21156) JoolsNOS válasza Maacaw (#21151) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Tökéletesen megy az sp-vel.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21157) Maacaw válasza JoolsNOS (#21156) üzenetére


Maacaw
tag

Akkor gondolom a vezeték nélküli is. Nagyon szépen köszönöm, akkor valószínűleg ezt fogom választani :C :R

Valamint tudnátok linkelni valamiféle átalakítót a vezeték nélküli, vezetékes kontrollerekhez? Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#21158) pazoti89 válasza AeSDé Team (#21149) üzenetére


pazoti89
csendes tag

Reggel tettem fel. Gyari visszaallitas volt sd kartya torlessel. Majd ce1 install flashtoolal, reset custommal. Majd megint csinaltam visszaallitast sd torlessel. Igazabol az a baj, hogy hiperszuperul megy.. Majd neha 10-15mpre k*rvara belaggol. Pedig, 4.1et is ugyan ezekkel a beallitasokkal/progikkal hasznaltam. Rem helyre jon, mert neha kifejezetten hasznalhatatlan. De amugy ezen kivul nagyon patent minden.

[ Szerkesztve ]

Xperia™ SP

(#21159) roland091 válasza David_DD (#21155) üzenetére


roland091
senior tag

innen töltsd le :)

(#21160) JoolsNOS válasza Maacaw (#21157) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nemsoká kipróbálom a vezeték nélkülit is neked.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21161) norbeey


norbeey
tag

Feltettem a CE1-es 4.3-at én is most a T-s telómra. Minden simán ment. Az első élmények eddig hibátlanok. Windows 8.1 alatt viszont kell egy kis workaround a driverek telepítéséhez, de ezzel együtt is 15perc max. Tapasztalatokat/bugokat később sorolom.

(#21162) Maacaw válasza JoolsNOS (#21160) üzenetére


Maacaw
tag

Köszönöm szépen, sokadszorra :D :R . És átalakító(ka)t tudnál linkelni? Hálás lennék :K :R

(#21163) GEPESZ66 válasza roland091 (#21154) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A másik fórumon azt mondták,hogy hiába rakom vissza flashtool-al a hivatalos T-s romot,akkor is kell állítgatni az SI számot.Illetve, hogy a kernel nem lesz a régi.A hivatalos romokat honnan lehet letölteni?A Samunak volt külön oldala erre.

(#21164) roland091 válasza GEPESZ66 (#21163) üzenetére


roland091
senior tag

a flashtoolal vissza tudod rakni a hivatalos romot kernellel mindennel együtt, máshogy van mint a samsungnál

[ Szerkesztve ]

(#21165) anderledani válasza Maacaw (#21148) üzenetére


anderledani
őstag

Ja persze majd megfeledkeztem róla. Speedlink gyárt átalakítót, nem kell hozzá külön driver (gépre)
2 éve lehetett media marktban kapni most nem tudom.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#21166) tomp válasza JoolsNOS (#21108) üzenetére


tomp
félisten

Én egy FeiFan fóliát vettem 990Ft-ért egy oktogoni üzletben. Jár a fóliához egy törlőkendő is. Holnap lesz 10napos és 1db mikrokarcolás sincs rajta.

(#21167) JoolsNOS válasza Maacaw (#21162) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nekünk ilyen van. A kipróbálás lehet holnapra marad, bealudtak a szobában ahol van és nem akarok kutatni.

(#21166) tomp: legutóbb ezt vettem még ace 2höz. Szinte semmi karc nem volt rajta fél év után. 1 ment asszonyéra, egy meg ment eladáskor a pakkhoz. Aszzonyé is még tökéletes.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21168) nova001 válasza JoolsNOS (#21167) üzenetére


nova001
senior tag

ezzel hogy lehet összekötni az spvel az xbox joyt ?

(#21169) bajzal válasza JoolsNOS (#21167) üzenetére


bajzal
őstag

Nekem van ilyen, én is ebayről rendeltem, 1600-ért és tökéletesen megy pc-vel. Kipróbálom gta san andreas-al, mert az támogat joy-t. Még milyen játékok vannak?

(#21170) oliwire


oliwire
őstag

Figyelem!

Úgy vettem észre, hogy az existenz nem szereti a GravityBoxot. Másnak is okozott problémákat? Nem akart bebootolni, ha kikapcsolva a töltőre tettem, meg volt, hogy kikapcsolt magának. Most letöröltem, és jónak tűnik.

(#21171) Maacaw válasza bajzal (#21169) üzenetére


Maacaw
tag

Ha minden igaz ebben az appban ki lehet választani a szűrőnél, hogy csak a joy-jal is játszható játékokat mutassa.

(#21172) bajzal válasza Maacaw (#21171) üzenetére


bajzal
őstag

Köszi. Most jut eszembe, hogy Dead Trigger 2 is támogatja.

(#21173) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Felmókoltam én is a CE1-es gyári 4.3at flashtoolal.
Fel is ment, minden oké eddig 1 dolgot kivéve. Nincs mobilinternet. be van kapcsolva a Mobil adatforgalom, de nincs kapcsolat. Ez vajon miért van?

All→M8

(#21174) roland091 válasza callmeakos (#21173) üzenetére


roland091
senior tag

független rom és nincs benne alapból :)

beállítások - xperia - internetbeállítások

[ Szerkesztve ]

(#21175) Becksman válasza callmeakos (#21173) üzenetére


Becksman
őstag

lehet nem töltötte le neked az internet beállításokat..
Elvileg automatikusan le kell töltenie első indításkor :) ha nem akkor mobilbeállításokra menj. Ott talán valahol lehet "kényszeríteni".

Samsung A54 5G 8+256GB

(#21176) callmeakos válasza roland091 (#21174) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Geez és tényleg. Fel is dobta üzenetként, de abból csak az MMSt részét láttam mag és skippeltem :DDD

All→M8

(#21177) norbeey


norbeey
tag

Pontosan melyik témákkal vannak problémák, illetve akkor is bootlop meg hasonlók történnek ha a sony hivatalos appjából töltöm le őket?

(#21178) roland091 válasza norbeey (#21177) üzenetére


roland091
senior tag

nekem egyikkel sincs

(#21179) bajzal


bajzal
őstag

na kipróbáltam a reciever-el és nem valami jó. Telefon felismeri de játékban egy idő után elkezd körbe-körbe forogni a nézet és játszhatatlan a játék. 2 joy-al próbáltam, pc-vel és xbox-al tökéletes mindkettő.

(#21180) dooory


dooory
csendes tag

Ebayen talált már valaki olyan gyári kábelt ami nem a rövid 80cm, hanem legalább 1m-es? Kezd besz@rni az SP madzagom, és én nem találtam.

(#21181) embe válasza norbeey (#21177) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem a woody miatt kellet párszor újra raknom. Ha telepítettem, és újra indítottam, akkor mindig bootlop lett az eredmény.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21182) Dzsolo válasza PAINfájdalom (#21142) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Sok volt a meló úgyhogy egész jól állok :)

(#21183) Jedo


Jedo
csendes tag

Sziasztok. Pár napja felfrissítettem a telefont 4.3-as androidra, és azt veszem észre,hogy egy bizonyos "japanese keyboard layout" folyamatosan megy és 80-90 MB-ot zabál a RAM-ból. Próbáltam kilőni, de folyamatosan újraindul. Próbáltam letörölni, de nem engedi.. Mit lehetne ezzel kezdeni,hogy ne fusson fokyamatosan,mert csak feleslegesen zabálja a RAM-ot???

(#21184) JoolsNOS válasza nova001 (#21168) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Még csak most fogom kipróbálni, de amúgy úgy ahogy az összes usb-s cuccot. Kell hozzá egy otg kábel is.

(#21169) bajzal: én még avp-t és shadowgunt próbáltam vele sikeresen.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21185) jozso1989


jozso1989
őstag

Most már tényleg jó lenne, ha sietne a T a frissítés kiadásával, mert össze fogom törni ezt a szart. Én szemét user 3 programot mertem egyszerre futtatni ma reggel... eredmény: Mindhármat kilőtte! Zenét hallgatok Poweramp-pel+facebookon böngészek. Találtam egy érdekes megosztást, mondom megnézem. De neeeem, egy százezres telefonon nem csinálsz te olyat! Amint elindult a Dolphin leállt a Poweramp, közben a dolphin hibaüzenettel becrashelt (XD), és persze közben a Facebook-ot is kilőtte, úgyhogy nem tudtam már megkeresni újra a linket.

SIESS MÁR TELEKOM, JOBB NÉLKÜLED A VILÁG

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#21186) sutszi válasza jozso1989 (#21185) üzenetére


sutszi
veterán

Te adtál érte 100 ezret? :Y Részvétem... :DDD

Egyébként van egy olyan érzésem, nálad a 4.3 alatt sem lesz jó a sem a koncert, sem a facebookozás... :U

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21187) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát pár óra nyomogatás után nem vagyok feltétlenül elégedett.
Kétség sem fér hozzá, hogy köröket ver a 4.3 a 4.1-re, de azért vannak dolgok, amik piszkálják a csőrőm. Ilyen a programok elindulási ideje. Rosszabb mint a 4.1-nél. Konkrétan másodperceket várok mire elindul 1-1 program. A másik hogy a telefon nagyon szeret befagyni. Főleg mikor a Beállításokban turkálok. Hajnalban pl. a metrón munkába menet majdnem hard resetelnem kellett mert annyira kifagyott hogy meg se mukkant, a kijelzőt kikapcsoltam, és semmi nem történt fél percig. Nyilván kell egy kis idő, mire minden dolgot leszinkronizál de no. Ez azért fura. De mondom, sokkal jobb mint a 4.1 :)

All→M8

(#21188) sutszi válasza callmeakos (#21187) üzenetére


sutszi
veterán

Azt olvastam itt nemrég valakitől, hogy voltak gondjai a flashtool után, de ráküldött egy SUS-t és az rendbe tette...Egy próbát lehet megérne.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21189) callmeakos válasza sutszi (#21188) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lehet. Szerintem rá kis küldöm. Kezdvencem mikor kifagy, villódzik a képernyő. Na onnan tudom hogy megakadt a folyamat :D
Mondjuk ezt 4.1 alatt is csinálta :U

All→M8

(#21190) GZoli7 válasza dooory (#21180) üzenetére


GZoli7
senior tag

Csak írd be a hosszt is a keresőbe.
Pl.: itt a színt és hossz is kiválaszthatod.

(#21191) jozso1989 válasza sutszi (#21186) üzenetére


jozso1989
őstag

Ne haragudj, hogy én használom is, nem csak zsebóra, mint nálad 2 hetes üzemidővel. :DDDD Jah meg hobbitozol is, tényleg, én kérek elnézést. Te már csak tudod, milyen az SP... Koncertre ott a 30 ezres Xperia U, az tud videót felvenni.

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#21192) predator00 válasza jozso1989 (#21185) üzenetére


predator00
tag

ejha még mindig 4.1el nyomod?? azért tőled többet vártam volna

(#21193) embe


embe
nagyúr

Egy kérés...még mindig.
Köszi ha valaki megnézi! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21194) apuc válasza embe (#21116) üzenetére


apuc
őstag

Nem kell hozzá OMTP-CITA átalakító kábel?

Kompatibilis? :U

(#21195) callmeakos válasza embe (#21193) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem azt írja hogy naprakész.

All→M8

(#21196) #19784448


#19784448
törölt tag

Hát nem tudom, nálam egyszer sem fagyott/akadozott a 4.3. Egyedül talán a kamera app indul lassabban mint a 4.1-nél de ez kb +1 másodperc. Én személy szerint nagyon nagyon meg vagyok elégedve ezzel a frissítéssel :) ja egy kérdés: várhatóak ùj témák vajon? Ez a rock on nagyon bejön de azért egy idő után ráunok szerintem.

(#21197) becikem


becikem
tag

Nagyon gondolkozok az existenz 2.0 felrakásán. Aki használja legyen szíves véleményezze nekem, most még 4.1.2-n vagyok, sok bajom nincs vele, de várnám a 4.3-at, de a tré lesz@rja, ráadásul root sincs még stock.on.
Van-e valami közismert bug, elvileg ugyan az mint a stock?
Vagy azért a stock összességében stabilabb? Vagy pont fordítva?
:R

(#21198) Ferror válasza pazoti89 (#21147) üzenetére


Ferror
újonc

én is pont így vagyok, 4.3 óta laggol. még a traffic racer is.

(#21199) embe válasza callmeakos (#21195) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Nekem meg azt amit linkeltem. Vagyis valamiért nem akar vele működni..... :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#21200) jozso1989 válasza predator00 (#21192) üzenetére


jozso1989
őstag

Amilyen bugokat írtatok róla... nem kösz. Még csak az hiányzik, hogy a RAM-kezelésen kívül még akadozzon is a telefon, meg lefagyjon (sosem fagyott le nekem még). Megvárom a hivatalosat. :D

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.