Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24301) Varszegig válasza cori14 (#24289) üzenetére


Varszegig
veterán

játékokból épp nagyon jó a kínálat, persze főleg fizetősek. szerintem már csak egy pár app hiányzik.

(#24302) Varszegig válasza leslieke (#24291) üzenetére


Varszegig
veterán

+1, ahogy már korábban szinte szóról szóra írtam is:)

chaapaai: a felvevőgombbal szoktam :DDD (Ha rögzítésre gondolsz, akkor sehogy, csak az oroszoknál. Feltételezem jogi okai vannak.)

[ Szerkesztve ]

(#24303) Karma válasza chaapaai (#24300) üzenetére


Karma
félisten

Sehogy.
Csak ha orosz firmware-t telepítesz (XE régiókód).

“All nothings are not equal.”

(#24304) s4tch válasza Varszegig (#24254) üzenetére


s4tch
veterán

Én is használni vettem, 2 évig terveztem megtartani, de nem vált be. 76e volt újonnan, most meg 60 rongyot sem akarnak érte adni. Az előző telefonom (E71) 2 éves korára bukott kb. ennyit az új árához képest, ez meg 4-5 hónap alatt. Köszönjük a szoftveres háttérnek - a hardver ugyanis szinte bármilyen mércével mérve is hibátlan.

(#24305) ferke170 válasza s4tch (#24304) üzenetére


ferke170
tag

Akkora kínálat van belőlük, ha a vásárlás napján el akarod adni, már akkor is kevesebbet ér.

(#24306) ProdyG válasza LA_COSTE (#24299) üzenetére


ProdyG
senior tag

ezt mire alapozod h lesz skype? az jó lenne, ha lenne....

(#24307) zack válasza LA_COSTE (#24299) üzenetére


zack
nagyúr

Kicsit így utólag másképp látom. :U Ez egy multimédiában erős okostelefon. Miért nem lehett egy istenverte zenelejátszót, video playert, vagy egy extra kamera, video recorder szoftvert, írni alá? :F Pl. Android se tudja alapból a FLAC-ot lejátszani, de külső lejátszóval megoldották. Míg itt még az 1.2 Bada is csak annyit ír a FLAC formátumra rányomva, hogy majd egyszer lejátszható lesz. :U
Egy normális divX-Xvid lejátszó szintén hiányzik mint egy falat kenyér. Szóval nem gond hogy nyáron volt 10 fajta vuvuzela szoftver, amiből hetente jött ki új, ha esetleg mellette a fontosabb dolgokat is pótolják szép lassan, senkinek se lett volna problémája az appok minőségével. A fejlesztői verseny nem túl rég véget ért amit mindenki nagyon várt, de ezekből úgy tudom csak 1 árva kameraszoftver érkezett. Mi több én hiányoltam normálisan működő aksi üzemidőt csekkoló progit is. Persze elérhető több is, csak éppen mind irreális hülyeségeket ír.
Tehát az átlag júzer aki multimédiás okostelót vesz, ezeket mindenképpen elvárná.
Ettől függetlenül, talán az elmúlt 1,5 hónapban tényleg megmozult valami jó irányban, de arra leszek majd kíváncsi, jövő nyárrra mennyivel több esszenciális progi lesz, amiknek rendszer hiányosságokat kiegészitő feladatuk lesz elsősorban. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24308) Zedroxine válasza zack (#24307) üzenetére


Zedroxine
tag

Ez haggyá, nézz meg egy andriod és egy bada játékot.
Androidon olyan a grafika hogy állad leesik bada meg kb 5évvel ezelőtti szint.
Nemtudom mikorra lesz supportálva a bada annyira mint az andriod, de én egy kicsit félek hogy fail lesz a vége.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#24309) Polllen válasza zack (#24307) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt mindig kifelejtitek a képletből, hogy mennyire más a felhasználó tábor mérete...

A FLAC használat pl egy mobiltelefonnál marginális igény, mert nem fogod kihallani a különbséget egy 320 kbps mp3/jobb AAC/Flac között még egy jobb FEJhallgatóval sem... :U AAC-t meg ugye viszi... (meg a legelterjettebb formátumokat)

Valószínűleg még egyik fejlesztőnek sem volt ingerenciája ezzekkel foglalkozni...

A videólejátszó/kameraszoftver... átlag igényeket kielégíti, amíg nem lesz nagyobb tábor, nem jönnek elő nagyobb számban a speckó ígények... idővel majd talán. Ha ilyen kell, rossz választás volt a teló.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24310) MerLinh válasza Zedroxine (#24308) üzenetére


MerLinh
senior tag

pedig van ott is, pl dragon warrior (bruce lee-s verekedős), nova gondolom ugyanugy néz ki, aszem bia2 is ugyanugy néz ki kb, meg van egy csomo gameloftos játék is gondolom ugyanazok, androidon is csak a gameloft meg polarbit játékok amik álleejtősek, kb ugyanazok megvanak badára is

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24311) Karma válasza MerLinh (#24310) üzenetére


Karma
félisten

Ha éppen hajlandóak elindulni (NOVA).

“All nothings are not equal.”

(#24312) MerLinh válasza Karma (#24311) üzenetére


MerLinh
senior tag

mondjuk ez igaz =) de androidon is ugyanaz megvan/volt, de a legtöbb játék azért elmegy 1.2ön is, a nova szerintem egy speciális eset, lehet a gameloft felelősége is szerintem.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24313) DonMedve válasza Polllen (#24309) üzenetére


DonMedve
addikt

"Azt mindig kifelejtitek a képletből, hogy mennyire más a felhasználó tábor mérete..."->Ebben van igazság,DE,könyörgöm,ha nem evvel,akkor mivel akarja elcsalogatni a vásárlóközönséget?Azzal,hogy összedobott egy brutális telót,olcsón?Ez hosszútávon kevés,ha nincs ami meghajtsa.Azt is aláírom,hogy 2éves előnye van az teszem fel Androidnak,de akkor meg fel kell kötni a gatyát és nem béta rendszert kiadni.,meg szemköztköpni a vevőket.Én nagy Samsung fun vagyok,és azért is vettem meg a wave-t,de ez most övönaluli volt!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24314) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

-=Libria=- : már megint sugározzátok a negatívumokat karma társaddal?!

Miért kell ennyit sírni? Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele :D
Az autós példád nagyon sántít, a kocsit nem 2-3 évre tervezik. Ha megveszel egy ötös BMW-t 14 millióért, 4 évesen 6-ért tudod reálisan eladni. Vagy a kocsi értékvesztését nézd telefon idővel, vagy a telefon értékvesztését hasonlítsd az autó életkorának növekedésével
Azt se felejtsd ki, hogy a wave-ed mikor vetted újdonság volt, és ezért szokás szerint magasabb áron adhatják, illetve adhatták volna, de nem adták el. Egy új generációs Astra vagy Golf is többe kerül, mint mikor már 3-4 éve gyártják sorozatban, hogy vissza kanyarodjunk az autós vonalhoz.

Van egy cimbim, SGS-t vett, és minden egyes alkalommal, amikor találkozunk, arról számol be, épp mivel szívott! HW szintjén közel azonos, illetve valmivel kevesebbet tud az SGS :P, mégis 30-40K drágábban adják a droid miatt.

cori14: ha valami, amin közel azonos játékok jelennek meg, mint az IOS-re, az a bada! Azt ne feled,, hogy jó pár év előnye van az amerikaiaknak, de a nagy játékfejlesztő cégeknek nem nagy erőfeszítés ugyanazt a játékot a badára portolni (vagy csak kívűlről ez kevésbé érzékelhető)

LA_COSTE: nagyon jól mondod! Azok sírnak, hogy kevés a program, akik meg sem találják azt, amire szükségük van. Tegnap is a baráti körben egy órát forgott közkézen a Wave-em, mert mindenkinek tudtam oylat mutatni, amivel legalább egy negyedórát élvezkedett. Eddig minden oylan alkalmazásból legalább egyet találtam, amire szükségem van, és létezik Androidra is. Egyedül az r66 kiváltása hiányzik még nekem, de már van Ndrive, Sygic, Navitel, idő kérdése mikor tudjuk Magyarországon is használni. Az appok mennyisége számomra elegendő, inkább a felosztásuk szerinti mennyiségen változtatnék, kevesebb játék, több utility

Zedroxine: miről beszélsz? Androidon jobb a grafika ??? Ember ez valami irónia akart lenni? :DDD Nézz körül a Gameloftnál! NFS Shiftet telepítetted már? Ingyenes. ha szerinted nem ugyanaz pixelre, mint az Androidos készüléken, nincs miről beszélni :N
http://www.youtube.com/user/gameloftwave
Amikor az androidos barátaimmal találkozok, kéthetente mutatnak egy-egy gyenge játékot, míg nekem hetente települ 10 3D-s...

Szerintem ez egy nagyon jó készülék!
Most is megvenném, bevállaltam a rizikót a droiddal szemben. Számomra fontos volt, hogy ne egy hype-olt, tudásához képest megemelt árú készülék legyen, hanem hogy hardweresen a top kategóriát képviselje. A többi része megoldódik idővel. Lehet, hogy egy Galaxy 3-mal olcsóbban kijön az ember, lehet, hogy tízszer több fingós programot telepíthet az androidos mobiljára, de attól még mindig nehezen olvasható kijelzőt néz, és nem tud vele fotókat, ne adj' Isten HD videokat rögzíteni, TV-kimeneten 3D-s játékokat játszani. Egy szóval attól, hogy több rá az idióta alkalmazás, egyáltalán nem lesz használhatóbb készülék

[ Szerkesztve ]

(#24315) Karma


Karma
félisten

Figyelem emberek, fontos hírt hozok: van esély a platform túlélésére.

Eddig a pillanatig senkinek se érte meg foglalkozni a platformmal.
Január 1-től ez változik, most már tényleg.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24316) Sógi


Sógi
addikt

Én 85-ért vettem, nem bántam meg, sőt örültem a sok szar nok után, külsőleg tökéletesnek találom, fém, könnyű, vékony.
Kijelző tökéletes, mindenki csak bámul mikor megnézi. Nagyon jó az érintésérzékenysége és használhatósága. Kjó a kontraszt és a fényerő is!
Kjó az akksija, sokáig bírja, telefonálás tökéletes, bada nekem okés, használok pár játékot ami tökéletesen fut és kielégíti igényeimet, ha meg durván akarok játszani akkor alapból PC!
Programokból minden megvan amire nekem szükségem van, van fasza óra widgettem, naptáram és akkuszint jelzőm a főképernyőn, pár link widget, ennyi nekem elég. mikor symbiant használtam mindig rájöttem, h van egy rakás prg amit nem is használok, csak örömet okozott, h hú de jó lehet telepítgetni ilyet-olyat és akkor mi van? Nem nagyon használtam ki igazán...
Netezésre nekem elég, ha hirtelen kell és nem vagyok ép PC közelben, én 19 colon szeretek netezni :D Az e-mail működik, de azt is a gépen intézem.
Kamera fasza, bőven elég, hiszen nem profi fotós vagyok, csak megörökítem ami fontos, videó felvétel kjó...
Még egyszer sem fagyott le, kisessel is tökéletesen működik, mentés, adatátvitel, telepítés és fw frissítés.
Kínából sza-hu-ért lehet cuccokat rendelni hozzá..
Pont telibesz*rom mennyiért lehet majd eladni, majdnem mindenen buksz, ha újat veszel, ha használtat.
Nem is akarom eladni, mert nekem ez egy kib*szott jó telefon és imádom!!!
Várom hasonló pozitív élményeiteket, sok volt a fika már :DD
Mindenki vegyen olyan telefont ami neki tetszik, ki tudja használni és van rá pénze..

(#24317) bokrosolajos válasza Karma (#24315) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Bocsánat, hogy nem várom meg az öt percet, de épp erre akartam egy külön részt szentelni, de szokás szerint megelőztél :R

Akkor folytatom dev hírekkel

Az ázsiai fejlesztők háborogtak, hogy tarthatatlan az a rendszer, amíg bekerül egy fejlesztés a Samsung apps rendszerbe, két hét teszt, ha hiba van megy vissza, utána újabb két hét stb. Nyomást akarnak gyakorolni a Samsungra, hogy különálló store-t hoznak közösen létre, amennyiben ez nem változik. Ők nyomnák fel a programokat, inkább kerüljenek ki apróbb hibákkal, amiket utólag update-elni lehet, mint hogy ne is tudjanak róluk az emberek! Valószínű, hogy a koreaiaknak változtatni kell a policy-n, különben elhagyják a badás fejlesztéseket.

A másik, hogy nem éri meg nekik nyomott áron adni az alkalmazásokat, de ez igaz a droidos és talán az IOS fejlesztésekre is, január elsejétől sokszoros árra lehet számítani, úgy tűnik ebben egységes lehet az álláspont

(#24318) MerLinh válasza bokrosolajos (#24314) üzenetére


MerLinh
senior tag

Azt mutatja leginkább, hogy mennyire nem értenek a telefonjukhoz a barátaid hiába van nekik androidos telójuk, vagy csak igazából leszarják és néha néznek utána, hogy van-e valami ujdonság és kb letöltik az első-második játékot amit látnak =)
Idönként bütykölöm én is a badát, pont tegnap néztem a samsung apps-t és kapásból 2 fartos appot találtam mint újdonság =/ úgyhogy gyülnek oda is.
De remélem ezzel a reklámozási lehetőséggel megváltozik a helyzett

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24319) zack válasza Polllen (#24309) üzenetére


zack
nagyúr

Nem kellett, csak elvárható, hogy legyen ennyi idő után. :U
Hírek alapján a felhasználók számát tekintve, ezeknek már mind kellene lenniük, mivel folyamatosan arról cikkeznek milyen jól startolt a Bada a többi rendszerhez képest is, és hány milliós a júzer tábor. Ez nem elég ahhoz hogy tudják, 1 év múlva qurva sok Bada felhasználó lesz? Mert sztem tök egyértelmű. :U

"A FLAC használat pl egy mobiltelefonnál marginális igény, mert nem fogod kihallani a különbséget egy 320 kbps mp3/jobb AAC/Flac között még egy jobb FEJhallgatóval sem... AAC-t meg ugye viszi... (meg a legelterjettebb formátumokat)"

Sztem meg simán kihallod. Főleg egy jó fülessel. Már csak méretéből adódóan is (30-40Mb/3-4 perc) jóval dinamikusabb, teltebb hangzást ad mint akár a 320kbit/s mp3 (8-10Mb/3-4 perc). Az AAC-t meg hagyjuk. Próbáltál konvertálni rá AAC-t? :U Megsúgom hogy a 320kbit/s max. minőségen nem szólal meg, azt hiszem 160-192kbit/s amit lejátszik gond nélkül, ez meg nagyon kevéske. :U Persze jó az mp3 is, de már megint kilyukadtunk a kompromisszumokhoz... :F
Az meg a másik...Speckó igény a normál 720p ill. Xvid lejátszás? :Y Sztem valamit félreértettél, mert ez a speckótól nagyon messze van. Nekem jó volt az mp4, de sokaknak volt gond a normális Xvid/mkv lejátszás.
Végezetül pedig ez egy multimédiás okosteló. Specifikációi alapján talán az egyik legerősebb multimédiás képességekkel rendelkezik a mostani mezőnyben, tehát ez a fő erőssége. Ha már másban nehézkesen veszi fel a versenyt mint klasszikus okoteló, akkor legalább a multimédiában domborítson.
Félre ne érts, jó telefonnak tartom, főleg az árához képest, nem is fikázásnak szántam, inkább csak amolyan felhívás a hiányosságokra. Nem gondoltam volna, hogy a jóval olcsóbb X10 Mini Androiddal többet nyújt zenében (FLAC), pont a bőséges programkínálat miatt mint a Wave.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24320) consono válasza Karma (#24315) üzenetére


consono
nagyúr

Ez tényleg jó hír, legalább is fejlesztő szemmel. Szóval jövőre számíthatunk mi is a reklámcsíkokra az ingyenes alkalmazásokban, mint iPhone-on :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#24321) ABal


ABal
őstag

Nekem meg a legnagyobb gondom az, hogy az elkövetkező két évben ne romoljon el.A többiben nagyrészt egyezik a véleményem Lesliekéével meg Sógiéval.

Nekem a Wave előrelépés az előző telefonjaimhoz képest, ezért nem is vagyok elégedetlen, és nem is áll szándékomban eladni, vagy csak azon gondolkodni, hogy mennyit buknék rajta, ha el akarnám adni. Fel sem merül. Egyelőre megfelel az igényeimnek, és ezek az igények ugyanazok, mint amikor megvettem. Én hónapokat feccöltem abba, hogy biztos lehessek: ezt a telefont akarom, és meg is fog felelni az igényeimnek. És most pontosan ez a helyzet.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24322) AS


AS
félisten

Ha egyesek még mindig nem értik hogy 2010 ben a Bada csak egy publikus Béta teszt volt..
2011-ben várható platform kiforrása.
1 OS-nek minimum 1-2 év kell ahhoz hogy népszerű legyen.
Várom mi lesz 2011 ben. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#24323) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Az igen gyerekek, az előbb majdnem földhöz csaptam a telefont, ez a böngésző ez valami hulladék, az előbb neteztem iwiw rendes méretű weboldalán mert am obil az egy fos, erre fogja magát és újraindul a telefon :Y iylet az 5800-m sem csinált, max kilépett, ez egy szánalom nemtom mi miatt van de ablakon kivágnám a telót :W

(#24324) ABal válasza Lotusomega (#24323) üzenetére


ABal
őstag

Tedd meg, és nem lesz több gondod.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24325) DonMedve


DonMedve
addikt

Akinek fennt van a JI5 megnézne nekem valamit?Azt vettem észre,hogy újra működik a wifi "tétlen állapot" a telón.Tehát ha nem használod,nem netezel stb.,akkor lekapcsolja.Ha meg felmegyek netre akkor szépen elindul.Mert az ez előtti firmekbe nekem nem ment,asszem a JH1-be működött utoljára.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24326) Lotusomega válasza ABal (#24324) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Rendben, köszönöm a nagylelkű és segítőkész hozzállást :R

(#24327) ABal válasza Lotusomega (#24326) üzenetére


ABal
őstag

Csak egyetértettem a megoldási javaslatoddal, ami szerintem is a legkézenfekvőbb és leghatékonyabb volna.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24328) ProdyG


ProdyG
senior tag

na akkor én is leírom a magamét:
kb 1 hónapja vettem a telót, alkalmi vétel volt, gyári fgtlenül 50-ért vettem kereken, tökéletes állapotban. mákom volt....
én, ha bármi nem tetszik egy telón, egyből eladom, van amikor 1 hétig van nálam egy teló. szóval elég sok telefon megfordult már nálam. a wave előtt android volt, teljesen jónak találtam, de mégis eladtam, mert egy galaxy spica volt, és hiányzott belőle pár dolog, úgy voltam vele, hogy majd később veszek inkább vmi tényleg mindent tudó telót. amikor eladtam, utána jött pár nappal a wave, addig azt se tudtam mi az a bada. úgy voltam vele, hogy 50-ért megveszem, kipróbálom, és max eladom 60-ért ha szar :)
de amikor kipróbáltam sokkot kaptam, 10 perc nyomkodás után tudtam h nem fogom eladni, az androidos spica hulladék volt mellette (más viszonyítási alapom nincs). szóval az egyetlen hátránya a telónak a bada, de ez biztosan fog változni jó irányban, mert különben a wave2-t meg a többi badás telót nem fogja megvenni senki, és ezt nem akarja a samsung. szóval én bizakodó vagyok, a sok idióta progi nem érdekel, egy pár fontos dolog tényleg hiányzik, de remélem meglesznek idővel, szerintem 2011 folyamán helyreállnak a dolgok. most itt nem hetekről van szó, hanem hosszú hónapokról. de a teló már most is bőven használható....
pár napja kipróbáltam egy 90 ezres, androidos HTC-t, és azt is alázza a wave....

(#24329) Karma válasza ProdyG (#24328) üzenetére


Karma
félisten

A hozzaszolasod, Sogieval egyutt alatamasztja azt (az egyebkent mar nyilvanossag elott os felvallalt) velemenyemet, hogy azok elegedettek a Wave-vel es a badaval, akiknek egyebkent nincs szuksege okostelefonra, csak egy sima telefonra es par multimedias funkciora.

“All nothings are not equal.”

(#24330) consono


consono
nagyúr

Lassan itt a Bada 1.2, legalább is feltűntek az első programok a storeban:
Bővebben itt

"In God we trust. All others must bring data"

(#24331) Karma válasza consono (#24330) üzenetére


Karma
félisten

Marmint egy app tunt fel, ami siman lehet adminisztracios hiba, vagy a fejleszto mellenyulasa is. En ennyibol meg nem orulnek...

“All nothings are not equal.”

(#24332) leslieke válasza Karma (#24331) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Több app-nál is azt írja, hogy "Kompatibilis op. rendszer: 1.2."

(#24329) Karma Mi az okostelefon definíciója?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24333) svili válasza bokrosolajos (#24168) üzenetére


svili
tag

Feltettem az UC Browser-t és kitűnően műxik, köszönöm a tippet! :C

Bár az Opera Mini-t szoktam meg, de annak sajnos a görgetésnél előjön a csíkosodás.. :(
Jelenleg T-s JF1 szoft van rajta, Samsungnál frissítenék JF3-ra, Kérdezném, hogy a frissítés esetleg "gyógyír" lenne az Opera Mini hibájára?

( OFF Feleségemé a telefon, én még egy SE P1i-t használok - nekem is "bejövős" a Wave, főleg a gyönyörű kijelző és a kitűnő multimédiás képességei miatt, csak eleinte ódzkodtam a bada rendszertől.... ON)

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#24334) Karma válasza leslieke (#24332) üzenetére


Karma
félisten

Ja jó, én csak a topikot láttam :P

A definíció meg egy jó kérdés. Korábban írtam pár lehetséges definíciót, mindegyiknek másik OS nem felel meg (pl. amit én hittem sokáig, annak a bada nem.) Csak most nem találom azt a topikot...

“All nothings are not equal.”

(#24335) leslieke válasza Karma (#24334) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha megtalálod érdekel. Kíváncsi vagyok, mennyire használom ki az okostelefonom funkcióit. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24336) F-ECT$ válasza Karma (#24329) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem csak ennyi kell(ett volna), de sajnos nem vagyok teljesen elégedett. Az vicc, hogy pl egy folder player csak fizetősen elérhető; a rádió elveszti a jelet; a böngésző még mindig nem tördel, stb. Pedig én még az email/naptár sync-cel sem szívok, mert nincs rá szükségem :DDD

Dive ever, work never.

(#24337) Varszegig


Varszegig
veterán

75% leárazás van sok fizetős cuccra (Settlers, Let's golf, Gangstar stb.)

(#24338) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

MerLinh: vagy inkább te nem értesz a készülékedhez! :) Ugyanis akkor nem a samsung apps-t néznéd új programokért, hanem orosz fórumokat ;)

zack: S8500 <3 millió eladott példányszám!

Szasza888: dobd ki! De aztán kukázd vissza, és nézd meg minden alkalmazásból kiléptél-e, vagy csak a középső gyémánt gombbal váltogattál :)

ProdyG: 50-ért független, garanciális az nem mák, hanem hihetetlen történet! :)

Karma: ne haragudj, de ku rvára unalmas már az a mérhetetlen fika-áradat, amit előadsz midnen alkalommal, persze magyarázat nélkül...
Ettől független rendes ember vagy, csak nem értem mi a fránya bajod van a badával, SAMOLED-del, azon kívűl, hogy az egyetlen erős alternatívája a szifonoknak :)

(#24339) Neworder válasza Sógi (#24316) üzenetére


Neworder
csendes tag

Egyet tudok érteni... Sok a fika, aminek csak részben érthető az alapja. Én az N95 8GB-met cseréltem le erre, nekem tökéletes.
Telefonálok, fotózok és néha zenét hallgatok rajta, pdf fájlokat nézek, jah és persze játszok, olyan primitív játékokkal, mint a GemStorm vagy a BadBalls. Van rá egy nagyon jó magyar fejlesztésű szótár (gyors, mint a fene - pl. N95-re is volt egy fejlesztés, de abba fél perc volt minden mozdulat, ez meg szabályosan kitalálja az ember gondolatát :R ). Használok egy password mentő progit és néha netezek rajta, ha otthon nincs kedvem bekapcsolni a gépet, hogy ránézzek az időképre, vagy valami hír portálra.
Az, hogy ezeken felül fejlesztenek rá egyéb dolgokat illetve fognak, az külön öröm lesz. Persze annak aki iPhone-os vagy Androidos progikat vár (konkrét címeket), annak csalódnia vagy várnia kell. De tényleg kérdéses, hogy akkor miért vett ilyet? :F Az ára? Olcsó, de nyilván ezért is olcsóbb. Használt ár: eBay, 60-65e alatt nem nagyon mennek el, 7x ezer az új. Ez most olyan rossz? Addig beszéltek itt értékcsökkenésről, hogy a végén majd kis hazánkban már lemegye 50-re az ára, mert ugye aki ilyet akar, az feljön az ilyen fórumokra és olvas... :U Nem? Mondjuk én nem bánom, ha leviszitek 45-50-re akkor veszek a feleségemnek is egyet :Y :DD

Szerk: ja és a GPS navi, nem vagyunk egyformák... az N95-re vettem Garmint, évi 1x használtam átlagban, persze Pécs külterületén elvitt a bokrokba és Sopronba rossz volt a házszámozás (kb 1 km), nah ez a két alkalom el is vette a kedvem (3éve volt PDA-m iGO-val, azt is eladtam hasonló okokból és hasonló jó két próbálkozás miatt).

[ Szerkesztve ]

(#24340) leslieke válasza bokrosolajos (#24338) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dobj linket az orosz fórumokról.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24341) Karma válasza bokrosolajos (#24338) üzenetére


Karma
félisten

Küldtem egy emailt.

“All nothings are not equal.”

(#24342) s4tch válasza Karma (#24329) üzenetére


s4tch
veterán

Ezzel egyet tudok érteni. Játékra, multimédiára ez egy szuper telefon. Telefonálni is tökéletes, sőt, bizonyos szempontból jobb is, mint a konkurencia egy része: van felvevő- és letevőgomb, ez egy csomó modern okostelefonon fájó hiány.

Én a mail kliensét és a naptárát nem csípem. Plusz azok az extrák hiányoznak, amik iOS és/vagy android alá megvannak: squeezebox és más lejátszó irányítása (nekem idővel egy Naim Uniti app kéne), remote desktop, accelerometert és/vagy GPS-t használó, autóba való programok (pl. gyorsulásmérő, köridő-mérő), gitáreffekt (pl. Amplitude, iRig), és ilyenek. Ezen kívül sokaknak a fizetős store és a tisztes social hub is elférne; előbbit megoldottam, utóbbi sosem érdekelt.

(#24343) leslieke válasza s4tch (#24342) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A naptáron lehetne javítani, ez igaz, de használható. A sokaknak fájó mail kliens szerencsére engem nem érint.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24344) DonMedve válasza leslieke (#24343) üzenetére


DonMedve
addikt

Leslie,az okostelefon definíciója!!Powered by wikipedia!! ;] Ez alapján mindenki eldöntheti,hogy mit hozott a Wave! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24345) leslieke válasza DonMedve (#24344) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jah, ezt olvastam. De Karma szerintem nem erre gondolt. Engem az a verzió érdekelne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24346) Karma válasza DonMedve (#24344) üzenetére


Karma
félisten

A wikipédia is azt írja, hogy nincs egységes definíció :U
És nem én nyúltam hozzá :D

De valami ilyesmi, ez most két alternatív definíció rá, és sajnos mind a kettő támadható. Majd ha megtaláltam az összefoglalómat, belinkelem.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24347) tamasrs válasza s4tch (#24342) üzenetére


tamasrs
csendes tag

Csak egy rovid hozzafuzes: ha minden klappolna vele akkor el lehetne adni ugyanannyiert mint a Galaxy S-t vagy pl Nexus s-t... vagy akar az iPhone4-t, mert az emberek megvennek, de sajna annyira nem jo..ezert egyre olcsobb..

Nekem pl az a bajom hogy az SDK nem olyan jo mint pl iOS vagy az Androd eseteben.. .

Sajna abban bizni, hogy a Wave megkapja a legujabb firmwaret hat.. akkor mibol fog szegeny Samsung megelni? ;), szoval lehet hogy lesz Bada 1.2 (lite), de tuti, hogy 2.0 soha

Ebbol a szempontbol az iPhone a legjobb.. nekik van a leghosszabb tamogatasi idejuk... Meg a ket-harom eves cuccukra is van update (igaz nem mindig mukodik jol ;) , persze bele is kalkulaltak az araba is :D )

Nem baj, remelhetoleg lesz android hack a wave-re nemsokara... kar hogy nem dual boot, mert en pl mostanaban egyre kevesbe bizok a Googleban-- talan csak valami paranoia..

[ Szerkesztve ]

(#24348) Karma válasza leslieke (#24335) üzenetére


Karma
félisten

Megtaláltam.
Ez az eredeti, illetve sheratan válasza, ami a legreálisabb mind közül.

tamasrs: A JetDroid dual bootos volt, ennyi erővel lehetne ez is az. Honnan az infó, hogy egyáltalán lesz valami belőle? Az Area51-es dolgokat én mondjuk nem tudom követni, mert nem látok rá.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24349) leslieke válasza Karma (#24348) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24350) s4tch válasza tamasrs (#24347) üzenetére


s4tch
veterán

...viszont az iPhone-nak nincs normálisan berendezhető home screenje, amin egyszerre látszik a naptár, az idő, néhány parancsikon, és egy állapotsor - emiatt nálam kapásból kiesik.

A Wavedroid úgy tudom, leállt. Honnan tudod, hogy hol tart, illetve egyáltalán foglalkoznak vele? (Megjegyzem, csípném, ha tényleg lenne belőle valami; ez a vas androiddal, HTC Sense felülettel, ennyi pénzért a világ legjobb készüléke lehetne.)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.