Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23551) Fantomas80


Fantomas80
tag

Pirate raid kérnék egy linket hozzá nem találom. :(

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#23552) the radish


the radish
senior tag

Köszönöm, kipróbálom. :R

(#23553) leslieke válasza Fantomas80 (#23551) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

UK Appstore -> Games -> Action: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23554) Fantomas80 válasza leslieke (#23553) üzenetére


Fantomas80
tag

Köszönöm hálám üldözni fog. :R

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#23555) csabám


csabám
addikt

Gyerkőcök, ha Kiesen keresztül töltök le valamilyen appot és mondjuk később fizetős lesz akkor a telefonon keresztül letudom ismét tölteni? Mert pl. mostanság csomó új alkalmazás van amit csak sajnos Kiesen keresztül tudok letölteni és nem telón. Ha telón töltöttem le azt mindig megjegyezte. Így van e a Kieses Appsnál is?:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23556) vendingo válasza leslieke (#23553) üzenetére


vendingo
veterán

Engem nem nyűgözött le ez a játék. :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23557) the radish válasza cryingdr4g0n (#12301) üzenetére


the radish
senior tag

Hát ez a dcf nálam is probléma, valaki rájött hogy lehet?

(#23558) Cymby válasza peter_k (#23539) üzenetére


Cymby
tag

Én már régóta várok egy ilyen alkalmazásra, és hozzád hasonlóan reménykedem az offline térképekben is, talán gondol a fejlesztő azokra is akik nem folyamatos mobilnet kapcsolattal rohangálnak az utcán.
Használtam korábban Winmo-s programot (Russa), aztán az Androidos telefonomon több Geocaching program is volt, de csak egy volt igazán használható és most ha Bada-ra elérhető lesz ez az progi, akkor már csak egy értelmes Gmail szinkronra vágyom semmi másra :)

[ Szerkesztve ]

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#23559) Varszegig válasza the radish (#23557) üzenetére


Varszegig
veterán

Én tudom az okát, a megoldást még nem.
Leveleztem ez ügyben kicsit a picselesekkel. Az van, hogy amikor elmentesz egy levélmellékletet akkor valamiféle kódolt formátumban menti a wave (dcf), amit a saját filekezelője érzékel, és nem azt jeleníti meg, hanem az eredeti formátumot. De ha a picsel-lel böngészel, akkor az nem tudja magának átfordítani, sem beolvasni, így nem tudja megnyitni sem. :W :W Ha megnézed háttértárban, ott is dcf van. A megoldást a samsung tudná szolgáltatni...

(#23560) leslieke válasza vendingo (#23556) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én még csak a letöltésig és az első pályáig jutottam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23561) Vuxy


Vuxy
csendes tag

Hello
Ha valakinek volt már kijelzőcseréje nem tudja véletlenül ,hogy mennyibe kerülhet?

"don't follow anybody, lead yourself"

(#23562) Rotor82 válasza Vuxy (#23561) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Hát sajna én nem tudom, hálaistennek nekem nem volt rá eddig szükség. De szerintem itt senkinek. ebay-en 15ropi körül mozog a kijelző...
Mi a gondod vele?

[ Szerkesztve ]

(#23563) Vuxy válasza Rotor82 (#23562) üzenetére


Vuxy
csendes tag

kicsúszott a zsebemből és pofára esett...a külső kijelzőnek semmi baja csak a belső folyt meg..szervizben vajon mennyiért cserélik?

"don't follow anybody, lead yourself"

(#23564) csabám válasza Vuxy (#23561) üzenetére


csabám
addikt

Próbáld meg elsütni, hogy gyári hibás:D:D:D
Viccet félretéve, én úgy emlékszem, h olyan 15-20 papír között mozog Ebayről. De szervizben is annyi lehet. Gondolom . . . Jobban jársz ha bemész és megkérdezed.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23565) Fantomas80


Fantomas80
tag

Itt valaki azt írta hogy valamelyik szervizbe 30K-t kérnek. :(

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#23566) Vuxy válasza csabám (#23564) üzenetére


Vuxy
csendes tag

Jaja most néztem az e-bay -en hogy 15k körül van a kijelző...már csak azt kéne megtudni ,hogy mennyiért cserélik ki :)

"don't follow anybody, lead yourself"

(#23567) csabám válasza Vuxy (#23566) üzenetére


csabám
addikt

Azt otthon is meg lehet csinálni . . .:D:D:D

De kurva vicces kedvemben vagyok ma!!!:)

szerk.: de amúgy tényleg. Nem egy nagy was ist das! Youtubon van fent videó is róla, csak kell hozzá megfelelő csavarhúzó, csipesz és az "gitár pengető" cucc!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23568) MerLinh válasza Fantomas80 (#23565) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát márka szervízben így müködik, én is dolgoztam márka szervízben igaz laptopban, de a lényeg hogy samsungtól rendelik minden esetben az alkatrészeket, nekik nincs raktáron, és a samsungtól szerintem nem olcsó, ha az én tapasztalataimat nézzük és arra rájön a munkadíj is lehet.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23569) ferke170 válasza Fantomas80 (#23565) üzenetére


ferke170
tag

Én itt láttam, nem olcsó!![link]

(#23570) csabám válasza ferke170 (#23569) üzenetére


csabám
addikt

Szerintem jobban jár az ember ha szervizbe bemegy és ott lerendelteti. Kitudja hogy máshol milyen kijelzőt árusítanak?! Én azért ezzel kapcsolatban félnék. . . Gondolom ezzel azért vagyunk még így egy páran?!:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23571) Vuxy válasza csabám (#23567) üzenetére


Vuxy
csendes tag

Itt azokat is adnak hozzá :) [link]

"don't follow anybody, lead yourself"

(#23572) Varszegig válasza csabám (#23567) üzenetére


Varszegig
veterán

Meg egy sütő :DDD

(#23573) csabám válasza Varszegig (#23572) üzenetére


csabám
addikt

:DD :DD :DD

Vuxy: teljesen jó, bár én azért tartanék a minőségtől. Bár ne legyen igazam. Meg kell kérdezni a szervizben is aztán mérlegelni.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23574) a510


a510
aktív tag

Hát ettől a játéktól én lehidaltam:
Infernus Verse 1

(#23575) Atomgeszi válasza a510 (#23574) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én nekem az irányítása fura.. Sose arra akar nézni meg menni amerre én szeretném. És jó lett volna belerakni egy Are your sure kérdést mikor játék közbe rámegyek a Quit-ra. :U Amúgy mit kell csinálni? Felvettem a könyvet meg a papírt kihúztam a dugót, aztán? :D Cut'Em All-ba nektek se menti a pályát??

(#23576) a510 válasza Atomgeszi (#23575) üzenetére


a510
aktív tag

Ki lehet nyitni a mosdó fölötti szekrényt, van egy padlólap amit valami élessel kell megtámadni, meg ásni. De ki még én sem jutottam :N . Maga a feeling megfogott. Nekem jól működik a körbenézés, az előre/hátra kicsit macerás, de majd belejövök, ha kiszabadulok :).

(#23577) Con Troll válasza Atomgeszi (#23575) üzenetére


Con Troll
senior tag

Ossze kell szedni minden vackot a falbol, agy alol stb.. es azokkal kell babralni. En eddig nem jutottam ki a cellabol, nincs meg a masodik szog amit a zarba kene dugni. cut em allban nekem sem ment, eleg szar hogy mindig elolrol kell kezdeni.

(#23578) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

A Youtube downloader nektek müködik? Megadom a linket, a nevet, kiválasztom mp4. Preparing download és kilép.

Másnak is csinálja ezt?

(#23579) ratam23 válasza Lopottmotor (#23578) üzenetére


ratam23
aktív tag

igen! nekem pontosan ugyanezt csinalja...

(#23580) leslieke válasza Lopottmotor (#23578) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pontosan ugyanez a helyzet, az a program sz@r.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23581) dundidandi


dundidandi
csendes tag

Kedves Wave-tulajok ;),

julius ota van wavem, nehanyszor voltam is itt mar. Irni nem irok rendszeresen, de olvasni olvaslak titeket naponta.
Szeretnem a segitsegeteket kerni valamiben, amit nem ertek.
Frissitettem a firmware-t bada 1.2-re. Minden popecul mukodik, az egyetlen problema, h nem talal halozatot egyaltalan. A halozat helyen egyedul a nagyito van, es ennyi... probaltam mindent, factory reset, kezi beallitas, automata halozatkereses, nezelodtem a szervizmenuben es semmi. Egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy mi lehet a baj, higyan tudnam megoldani ezt..
Tudnatok esetleg segiteni, van barmi otletetek h mi a csoda lehet?
Holland wave, ha ez esetleg szamit *igen, az elso multiloader frissitesig premium hubos voltam, haha :D! De ez elszallt.. :()

Koszonom segitsegeteket, elore is!

Dani

(#23582) Bloody86 válasza Lopottmotor (#23578) üzenetére


Bloody86
csendes tag

Nekem hiba nélkül működött! Egy Everlast számot töltöttem le vele, de nem teljesen. Egy gond van, irtó lassú és ajánlom hozzá a Wi-Fi hálózatot, mert beleharap az adatforgalomba rendesen. Jah és ami még gond vele, úgy vettem észre, hogy a háttérben (pl. ha lekapcsol a háttérvilágítás) nem tölt.
Amúgy elég jó a minősége, de a hangot kissé torzítja.

(#23583) ratam23


ratam23
aktív tag

pna ma reggel először nem ebresztett pedig a mentre nyomtam nem a zold pottyre eddig 2/1 az arany :N

(#23584) JMC válasza dundidandi (#23581) üzenetére


JMC
tag

Nice. Egy okostelefon, amivel épp csak telefonálni nem lehet :U

(#23585) JMC válasza dundidandi (#23581) üzenetére


JMC
tag

Sorry, a szerkesztésből már kicsúsztam.

Hogy ne csak negatív legyek: én a helyedben Multival visszatolnék egy régebbi firmware-t, lehetőleg teljeset (gyanítom szoftveres gond lehet, ugyan nem írtad, de feltételezem, hogy a frissítés előtt működött a telefon). Ha úgy működik, akkor egyértelmű, hogy nem a vassal van gond. Ha úgy sem, akkor irány egy szervíz.

Ha működik, megpróbálhatod újra felflesselni az 1.2-t, hátha csak elrontott valamit a multi (és nem jelzett hibát), majd mielőtt még bármit csinálsz vele gyorsban egy master reset is mehet. Ha működik kész vagy, ha nem, akkor egyelőre ne kísérletezz az 1.2-vel, vagy szedd le a romot egy másik forrásból a netről. Flesselés előtt töltsd fel teljesen a telefont, download mode-ban nem tölt usbről egyáltalán (sajnos).

(#23586) Varszegig válasza JMC (#23584) üzenetére


Varszegig
veterán

ugye tudjuk, hogy egy nem hivatalos firmről beszélünk?

(#23587) JMC válasza Varszegig (#23586) üzenetére


JMC
tag

Eddig se nagyon volt hivatalos firmware release, mégis működött mindegyik (legalábbis nálam) a bugjaitól eltekintve. Olyat még nem flasheltem fel, amivel telefonálni ne lehetett volna.

(#23588) Varszegig válasza JMC (#23587) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, csak épp a megjegyzésed a telefont ekézi, egy nem hivatalosan feltolt firmért. Semmit sem tudunk, feltehetően valamelyik komponens nem megfelelő.

(#23589) Fogash válasza Lopottmotor (#23578) üzenetére


Fogash
tag

az egy szar, nekem se töltött le semmit, le is töröltem.
helyette ezt használtam: [link]

(#23590) Fogash válasza Vuxy (#23571) üzenetére


Fogash
tag

de következetesen LCD-ről ir, holott a Wave NEM LCD... :F

(#23591) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hoppá, új designt kapott a Samsung Apps. Ez fontos volt. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23592) zazumisi


zazumisi
tag

Azt hiszem lassan eltolom a kerékpárt innen...
Nekem az utóbbi időben a gmail-es activesync sehogy sem akar normálisan működni: "Ismeretlen hiba, próbálja újra." ...szerintem meg @#&@#&ß@Ł$
A firmware JI5/JI2, a szinkronizálás legutóbb kerek 10 óráig ment. Érdekesség továbbá, hogy a beérkező levelek közül nem mindet szinkronizálta le. :Y
Tesztelésre beállítottuk a fiókomat kollégám almájára, és gond nélkül mindent lefrissített.
Ez akkor hogy van ez??? :W
Én annyira akarnám szeretni ezt a kis rohadékot, de nem hagyja. :O
Ma nyilván odaverek neki multival, aztán ha ezután is hergel, akkor veszek egy 3GS-t és punktum.

Samsungapps új design: legalább tudjuk mi a fontos...

[ Szerkesztve ]

(#23593) consono


consono
nagyúr

Hölgyek, Urak! Egy IPmartos sráccal pörögtünk kicsit a premium social hub IM alkalmazásán, de sajnos elakadtunk. A program elindul, de nem lehet semmit sem csinálni benne :( VAlakinek van valami ötlete mi lehet a gond?
Pár screenshot:

"In God we trust. All others must bring data"

(#23594) JMC válasza Varszegig (#23588) üzenetére


JMC
tag

Véletlenül nem MS supportnál dolgozol? Ott mondják mindenkinek, hogy ha nem hivatalos a sw akkor az a baj, tökmindegy miről van szó. Nem személyeskedés, csak nem értem ezt az elvakultságot. Ha visszaolvasol láthatod, hogy reménykedtem a telefon használhatóságát illetően, de a Samsung lassan de biztosan eltántorított a bizakodástól, nem nagyon ad esélyt arra, hogy ne ekézzem. Csúcstelefont akartak készíteni, de nem nagyon sikerült. Sajnos úgy érzem magam, hogy bétateszter vagyok egy projektben, csakhogy jobb helyeken a fejlesztő fizet a teszternek, rosszabb helyen is ingyenesen biztosítják a hozzáférést, nem vásároltatják meg majd 100k-ért. Kissé sarkított a véleményem, tudom, de el vagyok keseredve, mert nem erre számítottam.

(#23595) Lopottmotor válasza leslieke (#23580) üzenetére


Lopottmotor
tag

Eszembe jutott valami. Nektek telefonra vagy kártyára van telepítve?

Mert nekem kártyára, lehet az a baj.

(#23596) Varszegig válasza JMC (#23594) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem meg a rinyálásból, és az ok nélküli ekézésből van elegem. nem hinném, hogy elvakult vagyok, le szoktam írni a hibákat, amit találok. De az, hogy valaki felmultizik egy kiszivárgott firmet, és ezután nem tud telefonálni, erre te beszólsz, hogy milyen szar ez a telefon, azt hiszem Joe bácsi legszebb napjait idézi.

[ Szerkesztve ]

(#23597) leslieke válasza Lopottmotor (#23595) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kártyára. Mindent oda telepítek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23598) Karma válasza dundidandi (#23581) üzenetére


Karma
félisten

Nem olvastam vissza túl alaposan, de flashelj vissza egy XEN régiós firmware-t.
A samfirmware-en van egy, ahol külön ki van emelve, hogy dutch.

“All nothings are not equal.”

(#23599) JMC válasza Varszegig (#23596) üzenetére


JMC
tag

Rendben, elismerem, hogy a Wave a legeslegjobb telefon a világon, a Bada a legszélesebb körű supporttal támogatott OS, egyszerűen tökéletes.

A vélemény-nyilvánítástól pedig ezentúl tartózkodnék, úgy látszik a többi fórumtól eltérően azt itt nem szabad, csak ajnározni lehet.

(#23600) Varszegig válasza JMC (#23599) üzenetére


Varszegig
veterán

nem értjük egymást, így én befejeztem veled. :W :W

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.