Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23251) jilian válasza Varszegig (#23250) üzenetére


jilian
addikt

huups
lehet neked van igazad! :D (sőőt biztos)
most nem dugom vissza mert várok egy hívást.

-.-
kipróbáltam a Flash játékokat, tetszik, csak a menüt nem lehet vhogy elrejteni igen zavaró egy két játék közben.

(#23252) SeriouS_77 válasza mesa23 (#23225) üzenetére


SeriouS_77
tag

Letesztelem ezt a törölgetést.

(#23253) peter_k válasza Varszegig (#23248) üzenetére


peter_k
tag

a soft: bada 1.0.2 ver: ....xxji3 és be vannak kapcsolva a segédletek. T-s telefon és már kínai.
Sztem nem az iGo találja a jelet, hanem a telefon, bár lehet, hogy a naviprogramtól is függ a gyorsaság. Ezt nem tudom. Azt viszont igen, hogy nekem ez nem elég gyors. Illetve néha gyors, néha nem. :) Az iGo-t azért említettem, mert ez az a navi, amit megszoktam és számomra hibátlanul működik és fizetnék is érte, ha lehetne. De ez izlés dolga. A R66-al, az egy hónap próba alatt sem tudtam megbarátkozni. Viszont biztos vannak, akiknek ez a prg jobb és kezelhetőbb.
Abban bízok, hogy lesz badára navitel, mert az tudja kezelni a turistatérképeket. Ha ez összejön, akkor nekem ez lesz a legfaszább telefon! Vannak reménykeltő hírek, ( http://www.myvido1.com/gVVxmRlhlUyEmbkdFTVVVP_-bada ), de majd meglátjuk. Ez nekem fontosabb, mint az autós navi, mert arra van alternatíva, túrára viszont csak a 60 ezres garmin navi lenne jó, azt meg nem veszem meg.

Az appsokat, bár nem a samu készíti, de ő tud hatni pénzel, marketingel a fejlesztőkre. És itt nem a kis programocskák fejlesztőire gondolok. Pl az iGo-t nem szorgalomból fogják badára írni. Ahhoz túl kellene lendülni a holtponton. Sok eladott készülék, elégedett felhasználók, elkötelezettség..tartok tőle, hogy a badából soha nem lesz igazán nagy rendszer. De nem is nagy baj, mert a wave8500 így is nagyszerűre sikerült szerintem.

(#23254) SeriouS_77


SeriouS_77
tag

Működik, meg kellet nyitni egyesével a visszaigazolásokat, és úgy törölni.
Ezekszerint a bepipálom módszer itt se tökéletes, úgy mint az ébresztésnél.
Köszi a tippet. :C

(#23255) Varszegig válasza peter_k (#23253) üzenetére


Varszegig
veterán

épp ezt mondom én is, hogy a telefon találja a jelet, azaz mindegy, hogy igo, gecaching vagy route66. Nekem mindig gyorsan talál jelet, a múltkor Prága felé az autópályán kapcsoltam be a navit, úgy hogy hetek óta elő sem vettem, mert a kocsimban van navi. Azaz utoljára valahol bp környéként látott holdat. Szóval bekapcs, és 1 perc nem telt belé, már volt minden, sok műhold stb. És ezt már többször próbálta, nagyon kevés idő kell neki.

(#23256) galmat89


galmat89
tag

Bocsi srácok, hogy ide írom, de egyszerűen VICC KATEGÓRIA, hogy a Telenornál 1 MB GPRS adatforgalomra 1500 ft-ot számláznak ki!!!! Felháborító!!
Ennyi erővel előfizetek az 50 MB-os Mobilinernetre,ami kb 700 ft..... Pfff

(#23257) leslieke válasza galmat89 (#23256) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mindegyik ezt csinálja. Fizess elő, ha kell net.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23258) MerLinh válasza galmat89 (#23256) üzenetére


MerLinh
senior tag

figyelj vodafonnál sem jobb a helyzet ott meg kb 1000-1200...de ezt eddig is tudtuk hogy ha nincs előfizetésed akkor ki kell kapcsolni a netet

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23259) Varszegig válasza galmat89 (#23256) üzenetére


Varszegig
veterán

ahogy leslieke is írta: ha kell net vegyél egy kicsi havi csomagot. a havidíj nélküli netcsomagok ilyen drágák mindhárom szolgnál. (Megérne egy versenyhivatali bejelentést.)
ha kártyás vagy 500 ft-ért kapsz azt hiszem 100 mb-ot, vagy 1000-ért, fene tudja, előfizusként meg több lehetőséged van, de a Mobilkvartett 150-et tudnám ajánlani, baromira nem reklámozzák, én is véletlenül találtam, egyből ráugrottam. 5000 Ft-ért 150 perc beszélgetés, 75 sms, 15 mms, (minden szolgáltató irányába mehet), és 150 MB net. Túlhasználat 5 ft/mb)

[ Szerkesztve ]

(#23260) galmat89 válasza MerLinh (#23258) üzenetére


galmat89
tag

Nem az a gond, hogy nem veszem észre, hogy van adatforgalom, hanem néha szükségem lenne rá. Így havi 1-2 MB-ra csak... Pofátlanság szerintem ennyit kérni érte.

Azt tudom hol kell kikapcsolni. :))

(#23261) MerLinh válasza galmat89 (#23260) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát ez van sajna vagy előfizetsz és kihasználod vagy mehet a wifi keresés a városban =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23262) m.zso válasza MerLinh (#23261) üzenetére


m.zso
aktív tag

Én wifi párti vagyok. Annak örülök,h van végre wifis telóm. Nem kell a méregdrága mobilnet :DD

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#23263) vendingo válasza galmat89 (#23256) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem külföldön 2x-r "0" azaz NULLA kib. adatforgalomért 7000Ft-ot számláztak ki.
Elküldtem őket a p....ba , erre felajánlották, hogy a felét megtérítik, aztán még jobban elküldtem őket a...,és az egész összeget jóváírták a következő havi számlámnál. :)
A szép szóból nem értenek....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23264) Tomics


Tomics
addikt

Én előfizettem 500 megásra fix 2000, de legalább nincs aggódás hogy hatalmas lett a számla.
3. napja van meg a telefon, nagyon szeretem. Ma megmutattam a kollégáknak is, csak ámultak, jól lemerítették :W :D

Wifi csak itthon van, akkor meg már leülök a gép elé :D
Munkahelyen meg sok az olyan időszak amikor unatkozok, ezért is kell a mobilnet.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#23265) galmat89 válasza vendingo (#23263) üzenetére


galmat89
tag

Az szép.

Nekem még a Nokia-ammal volt olyan a Wave előtt, hogy nagy nyugisan neteztem vele wifi-vel, gondoltam megnézem a youtube oldalát is, megnéztem pár videót, majd köv hónapban jön a számlám, hogy 40 000 ft. :Y :Y Na mondom ezt meg hogy. Mint kiderült, hiába wifivel neteztem, amint a videót elindítottam, ő a háttérben a wifiről átváltott a mobilvideo kapcsolatra, ami GPRS-es, és így streamelte a videót...

(#23266) ratam23 válasza galmat89 (#23265) üzenetére


ratam23
aktív tag

Ugye ilyen a Wave-n nem fordulhat elő? Ha aktív wifi kapcsolat van akkor mindenre azt használja így tudom igaz ez ? :)

Ja a másik multkor nem kaptam rá választ lehet azért mert annyira amatőr kérdés :D
videófelvételnél ha a felbontás 1280x720-on és a minőség kiválón van akkor ez a 720p hd ugye?

[ Szerkesztve ]

(#23267) Varszegig válasza ratam23 (#23266) üzenetére


Varszegig
veterán

nem fordulhat elő. (Legalábbis JH3-tól fölfelé biztosan.)

másik: igen

(#23268) zack


zack
nagyúr

Voltam ma a gyorsboltban. Vettem a leendő I4-hez egy SE MW600 sztereó BT fülest.
Megnyomkodtam elég sok kiállított okostelót, de megmondom őszintén 3 tipus tetszett csak. Nokia N8, iPhone4, HTC Desire HD. Ez utóbbi elég mély nyomot hagyott bennem. Az a kijelző...Elfogultság nélkül állítom jelenleg a legszebb a mai mezőnyben. Iszonyat nagy élmény ebben a minőségben a 4,3 col. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23269) ratam23 válasza Varszegig (#23267) üzenetére


ratam23
aktív tag

Köszi! :) Ma vettem hozzá Sandisk 8gb-os kártyát nagyon jól működik videófelvételnél sem áll meg 1 percnél minden oké. Ahogy a telefonnal is nagyon elégedett vagyok.

(#23270) Varszegig válasza zack (#23268) üzenetére


Varszegig
veterán

desire hd-nak csak az akksija vékony

(#23271) peterk válasza mostoha (#23223) üzenetére


peterk
senior tag

Azt a mindenit, tényleg ez volt az oka. :C :Y :R

Először hihetetlennek tűnt, mert a céges exchange már jó ideje be van konfigurálva a telefonon, és eddig nem csinálta, de aztán eszembe jutott, hogy hétvégén átböktem 4 óránkénti frissítésre kéziről, mert itt olvastam, hogy gondok vannak vele, és tesztelni akartam. Visszaállítottam kézire, és lőn, nem kér jelszót. :)

Ordas és idétlen bug, az biztos. Szerencsére nekem nem probléma, mert amúgy nem használom az automatikus szinkronizálást. (Nem próbáltam most ki, de szerintem push-al se jelentkezik a bug, mert korábban már push is volt beállítva. De lehet, hogy tévedek. ;))

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#23272) Varszegig válasza peterk (#23271) üzenetére


Varszegig
veterán

nekem push-sal megy és nincs ilyen. akkor ez volt a különbség:)

(#23273) bakospe


bakospe
tag

Egy jó kis RSS widget: [RSS World]
Meg szerintem ez a játék sem rossz [Thumpies] :DD

(#23274) Varszegig


Varszegig
veterán

lehet ezért fogyott ki a samoledből a samu?

Nexus S specifikáció

(#23275) Dapro


Dapro
senior tag

Lawl. Sikerült a dungeon huntert felrakni. Fasza játék, ezzel is el leszek, de mostmár végig akarom vinni a Caligo-t is. Azzal 30-as vagyok. Dungeon Hunter-ben kinek van MAGE karaktere (csak intellect ((vagy energy vagy hogy hivjak)) kell neki? ) NFS SHIFT is bejövős, az most ingyenes. Első 500k emberig.
Kinek melyik játék tetszik még?

(#23276) mostoha válasza peterk (#23271) üzenetére


mostoha
csendes tag

Szóval nem hagyott nyugodni a dolog! A megoldás a következő: Keres egy legalább szívlapát méretű tárgyat és menj el a vállalati rendszergazdához és mond meg neki, hogyha nem nem veszi le a rendszergazdai jelszókérést, akkor használod a nálad lévő eszközt. Így már nyugodtan hagyhatod automatikus szinkronizáláson is és megy mint a karikacsapás!
Sok szerencsét! ;] ;]

(#23277) zack válasza Varszegig (#23274) üzenetére


zack
nagyúr

720x480 video recorder...pfff. :F :(
Idióták. Remélem rájuk fog rohadni. Miért kell ki-be rakosgatni a fícsöröket? Fpőleg úgy hogy a 720p már kezd alap lenni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23278) peterk válasza peterk (#23271) üzenetére


peterk
senior tag

Kézire állítva is kéri a jelszót. :( Akkor nem tudom miért nem csinálta eddig, és mostantól miért igen :(

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#23279) Motion_Blur válasza zack (#23277) üzenetére


Motion_Blur
félisten

BT 3.0? Oké, hogy gyakorlatban kb. nulla értelme van, de mégis csak egy új szabvány.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23280) Sógi


Sógi
addikt

Hali,

Az ébresztés nekem sem ment kikapcsolt állapotban frissítés után (előtte ébresztett kikapcsoltan). de ha belementem az ébrórába és mentés újra akkor ok lett. :C ji5-re frissítettem.

(#23281) Varszegig válasza zack (#23277) üzenetére


Varszegig
veterán

igen, ez nagyon gáz. és nem is értem, miért butítják, amikor lassan a samu low end phonejaiban is van 720p felvétel:DD

(#23282) peterk válasza mostoha (#23276) üzenetére


peterk
senior tag

A szívlapátot kihagyom, mert én vagyok a cégemnél a rendszergazda. :D

De rávezettél a dologra, ha nem is "rendszergazdai jelszókérés"-nek hívják, de valóban volt az exchange-ben egy "device password required" opció, amit kikapcsolva megszűnt a jelszókérés. :R (Ne kérdezd, hogy mitől kapcsolódott be, mert nem tudom. ;) De az exchange-től már megszoktam, hogy időnként, frissítés letöltése után elkefélődnek a beállításai. Valószínűleg megint egy frissítőcsomag volt a ludas. Lám-lám nem csak a samsung áll hadilábon a frissítésekkel. :))

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#23283) -B-


-B-
senior tag

(#23284) ABal válasza -B- (#23283) üzenetére


ABal
őstag

Hmm, ezt észre se vettem a regisztrációkor. Köszi!
(Vajon egy szoftverfrissítés is belefér ebbe?)

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23285) Varszegig válasza peterk (#23282) üzenetére


Varszegig
veterán

lehet azért nem ütköztem ebbe bele, mert mi keriot használunk?

(#23286) janes1976 válasza Varszegig (#23234) üzenetére


janes1976
őstag

Én felraktam egy atomrégi 82-es végződésű kiest, ami felajánlja a frissítést, de ha frissítem a legújabbra, akkor utána nem ajánlja fel. Ez miért van? :W

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#23287) janes1976 válasza peter_k (#23253) üzenetére


janes1976
őstag

Nekem 1-2 perc alatt talál jelet a gps. :U

A videofelvétel nem lassul, nem akad, nem áll meg, legalábbis nálam. :U

Ezt csak azért írtam, hogy aki wavet akar venni, ne bizonytalanodjon el, mert ezek a problémák biza nem mindenkinél jelentkeznek. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#23288) sirmaxkrt


sirmaxkrt
csendes tag

Az angol apps-on van egy lejátszó, Beat player néven. Nem tudom telepiteni, valakinek sikerült már?

max

(#23289) Varszegig válasza janes1976 (#23286) üzenetére


Varszegig
veterán

legalább 1x frissíts a régivel. aztán már mehet az újabb kiesre a frissítés. (szerintem)

(#23290) janes1976 válasza Varszegig (#23289) üzenetére


janes1976
őstag

nu, pont az imént frissítettem a régivel ji5-re, majd minyárt kipróbálom eztet, hátha :))

Monyuk szarul is érzem magam, mert nálam l*fasz probléma sincs, csak ámulok-bámulok, hogy kivel mi történik. :Y

Se akadás, se video megállás. Megmondom őszintén, eddig hibaüzenetet se produkált a kicsike, pedig nyaggatom rendesen. :U

Végre 1 elégedett wave tulaj. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#23291) AlesszaMusic válasza TomWexX (#23212) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Köszi szépen! Akkor nem nyomkodtam elég részletesen, most már sikerült! :D

Varszegig!: Elvileg CL6-os a kártya, hogy milyen sebességet tud azt nem tudom hogy kell megnézni, eddig csak xvid-el próbáltam szóval majd kipróbálom más formátummal is és megírom mi volt.

bokrosolajos! Köszi neked is, de igazából fogalmam sincs hogy kell úgy mp4-be konvertálni hogy az szép is legyen telefonon. Próbálkoztam, de elég rossz minőségre sikeredett.. Sokan írtak itt valami h264-es kódolást de én nem jöttem rá hol kell ezt így beállítani.. Ha valaki megdobna privátban egy részletesebb leírással hogyan és mivel csinálhatok szép mp4-et annak megköszönném! :)

(#23292) MerLinh válasza AlesszaMusic (#23291) üzenetére


MerLinh
senior tag

én egy 720p klipet raktam a telefonra kiessel és egyből konvertált mp4be és nem volt gond vele

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23293) SlyChocolate válasza -B- (#23283) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi az infót...
Soha sem lehet tudni...

(#23294) leslieke válasza janes1976 (#23290) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem csak te vagy elégedett Wave tulaj! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23295) Polllen válasza ABal (#23284) üzenetére


Polllen
nagyúr

A garancia kiterjed a szoftverre is... Persze ha csak nem tudják bizonyítani, hogy belepikszáltál.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23296) AlesszaMusic válasza MerLinh (#23292) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Hmmm tényleg tud konvertálni de nálam egy 350 mb-os anyagot alsóhangon 40 percig szeretne konvertálni, mert csiga lassú. Akkor mi lenne egy 1,5 gigás filmmel? :S

(#23297) bokrosolajos válasza AlesszaMusic (#23291) üzenetére


bokrosolajos
őstag

AlesszaMusic:Freemake video converter, mint írtam. Egy ilyennel csak kiválasztod a filmet, aztán ráböksz, hogy Android :DDD formátum és már tolja is
Ingyenes, és ma ez a leggyorsabb.
Jobb oldalon rögtön megnézheted intro videóban mit tud (semmit, csak gyorsan konvertálni)
Ha további segítség kell, küldj PÜ-t
De ahogy régebben írtam, DX9 kell a használatához !

Ez van, lassú a géped
Khm. 1,5 Gigás xvid video már eleve gyanús ...

[ Szerkesztve ]

(#23298) MerLinh válasza bokrosolajos (#23297) üzenetére


MerLinh
senior tag

mér az? ac3 hangal egy átlagos film annyi divxben

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23299) ratam23 válasza sirmaxkrt (#23288) üzenetére


ratam23
aktív tag

nem sikerül telepíteni a kiesben kiírja h an error occured try again, pedig kiváncsi lennék a programra.

(#23300) AlesszaMusic válasza bokrosolajos (#23297) üzenetére


AlesszaMusic
tag

Köszi, megpróbálom aztán megírom mi volt.

Amúgy én nem értem miért elavult az avi?! Én csak BRRipeket és DVDripeket nézek, ezek mind 1,2-1,5 vagy 1,8 stb gigások, sőt az ismerőseim legtöbbje is ilyeneket néz, és nincs is olyan ismerősöm aki például HD-ban nézne bármit is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.