Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24451) Karma válasza peterk (#24450) üzenetére


Karma
félisten

Ez még csak AB, szerintem ABX kéne.

“All nothings are not equal.”

(#24452) Vovi1 válasza TomWexX (#24447) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Köszönöm, nem tudtam, véletlenül jöttem rá nyomogatás közben. Biztosan van még több olyan dolog amit nem vettem észre, de éppen ez a lényeg a felfedezés öröme. Nem az op. rendszer száma a fontos, hanem a tartalma, a benne foglalt ötletek száma, használhatósága.
Nem szoktam elolvasni a telefonok gyors használati utasítását, szeretem magam felfedezni a lehetőségeket.

Zack-nak: A wave II sajnos nem működik együtt az X-10 sztereo bluetooth fülesével, nem látják egymást.

(#24453) Neworder


Neworder
csendes tag

Sziasztok ismét, már nem tudom, hogy ki vetette fel elsőnek - ezért nem válaszban írom:

1. FLAC támogatás, simán viszi a lejátszó progi, szépen szól - S8500XXJK1-es firmware... (ami ugye 1.2-es BADA)
2. 1280x720p-s videónál valaki írta, hogy nem tud még 2 perces vidit se csinálni - úgyszintén hibátlanul megy, most csináltam egy 3 perces vidit.
3. JK1-es a legfrissebb 1.2-es BADA erre a telóra, tudtommal még mindig, az XEJL1 az 1.0.2

:U

(u.i.: Wave-em van, nem a Wave II)

[ Szerkesztve ]

(#24454) Torry


Torry
addikt

Ez bizony 1.0.2 erre nem is gondoltam, hogy nem 1.2-es firm.
Mindegy, mostmár ez marad a hivatalos 1.2-ig.

(#24455) Karma válasza Torry (#24454) üzenetére


Karma
félisten

Ez mondjuk várható volt, és hasznos infó, hogy az oroszok is megkapták az 1.0.2-t. A hívásrögzítés működik?

“All nothings are not equal.”

(#24456) Keller16


Keller16
aktív tag

Multival egy lépésben feltolhatom mondjuk JH3-ig? Ha nem,akkor valaki leírná a lépcsőket?

(#24457) Vovi1 válasza peterk (#24450) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Igazad van, de hozzátenném a botfülemet, abszolút rossz hallásom van, tehát nekem oly mindegy. Jellemzően csak háttérzenét hallgatok munka közben, kizárom a külvilágot, ehhez nem kell stúdió minőség. Tisztában vagyok a placebó jelentőségével, próbáltam kiszűrni illetve figyelembe venni. Többször visszahallgattam éppen ezért, hogy biztos legyek a szubjektív véleményemben.

Az aac-t valóban csak gyengébb (128-as) minőségben tudtam konvertálni. a 192-esnél 3 mp-után leállt, flacból próbáltam konvertálni. Ha lesz egy kis időm a hét végén, megpróbálok eredeti zenei cd-t átírni különböző formátumokba, az lehet egy kicsit hitelesebb.

A telóm bemutató darab, "not for sale". Időnként hozzájutok egy-egy kísérleti példányhoz, jóval a hivatalos kiadás előtt, sajnos idővel vissza kell adni, de legalább ingyen van. Nem ebből élek, ez csak hobby. (aug. Galaxy tab, szept. Desire Z, winmob 7-esek, Lg, HTC )

[ Szerkesztve ]

(#24458) Karma válasza Keller16 (#24456) üzenetére


Karma
félisten

Pont JH3-at fel tudsz azonnal rakni, abból létezik ún. full firmware.
A pontos összeszedést meghagynám másnak, még dolgoznom is kell.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24459) Tomajdon válasza Neworder (#24453) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Van magyar nyelv az 1.2-ben?

(#24460) TomWexX válasza Tomajdon (#24459) üzenetére


TomWexX
addikt

Nope (:) )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24461) Neworder válasza Tomajdon (#24459) üzenetére


Neworder
csendes tag

TomWexX jól tudja :) nincs

(#24462) Tomajdon válasza Neworder (#24461) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Köszönöm. Akkor egy ideig nem rakom fel.

(#24463) Vovi1 válasza Tomajdon (#24459) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Még nincs.

(#24464) TomWexX válasza Tomajdon (#24462) üzenetére


TomWexX
addikt

Itt a fórumon úgy is bombaként fog robbanni a hír, amikor megjelenik a 1.2-es hivatalos magyar frissítés. Csak annyi a teendő hogy olvasgatni kell a fórumot...:)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24465) wwolf68


wwolf68
csendes tag

Most már biztos, hogy beletartozok a T-s telót kiessel frissítők azon 10%-ba, akiknek sikerült!
82-es végű kiessel, notiról minden usb lehúzva, sim és msd kivéve, JI5 10 perc alatt. Minden adat maradt. Az első frissítésem a telón.

Egy igazi hazárdőr. :))

(#24466) Gino73


Gino73
csendes tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, és nem tudok dönteni, hogy Nokia c7 vagy Wave.
Melyik játssza le hiba nélkül a kb. 700 mb-os dvix-es filmeket? Melyiknek erősebb a wifi vevője? :F
Örülnék ha tudnátok segíteni a döntésben.
Előre is köszi!

(#24467) TomWexX válasza wwolf68 (#24465) üzenetére


TomWexX
addikt

Az életben csak két dolog biztos. A halál, és a Reszkessetek betörők Karácsonykor.
Később még merülhetnek fel hibák, mert a T-re való regedit trükk frissítés összekeveri a szoftvert rendesen! Én se egyből vettem észre a bajokat... De kívánom hogy neked ne így legyen, és működjön rendesen minden! :)

Gino73: Ezt a kérdést mért is kell félkövér betűvel feltenni? És mért itt mért nem a "Milyen mobiltelefont vegyek" topikban kérdezed meg? Xvidet egyébként akadozva játszik le, a wifi antenna erősségére nem tudok válaszolni....nekem jó!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24468) Gino73 válasza TomWexX (#24467) üzenetére


Gino73
csendes tag

Köszi az eligazítást, nem tudtam hogy van ilyen topik (új vagyok itt).
Átnézek oda.
:)

(#24469) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Sziasztok!

Hétfőn érkezik a telefonom végre úgyhogy énis Wave tulaj lettem :))
Olvasgattam a fórumot de nincs se időm és megmondom őszintén kedvem se végigolvasni pár tízezer hozzászólást. Amit én keresnék benne, az az, hogy milyen elterjedtebb hasznos apps-okat használtok és tanácsoltok. Valaki leírná, hogy ő miket használ, miket kedvel? Vagy van ilyen hsz és elsiklottam fölötte?
Másik dolog ami érdekelne, hogy akadozik rajta a divixes video? Az, hogy lehet? a kijelző méret miatt? pedig ahogy néztem elég erős a hardver.

(#24470) SlyChocolate válasza TomWexX (#24467) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Pontosítva a H263 kódolású videók esetében lehetnek képszaggatások.

(#24471) Karma válasza SlyChocolate (#24470) üzenetére


Karma
félisten

Nem igaz, legalabbis tudtommal. Eleg ritka, hogy valakinek H.263-bam lennenek videoi, kiveve persze a regi mobillal rogzitett hazi videokat. Szerk.: most mar 100%-ig biztos vagyok abban, hogy keversz valamit.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24472) SlyChocolate válasza Karma (#24471) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Pedig éppen a te teszt videódat néztem meg gyorsan.
Amivel szaggatni szoktak a wave-ek...
És az bizony H263!
;)

(#24473) Nefretiti válasza Speedy86 (#24469) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

nekem nem akadozik a divxes videó, tökéletesen megy rajta, magyarul, németül:)

Az alkalmazásokról meg annyi, hogy túl sok hasznos és jó nem nagyon akad.
Amiket én kedvelek az a Constructor kit nevű játék. itt építgetni kell elemeket egymásra, szórakoztató és el lehet vele ölni az időt rendesen:)
A másik az Empire Defense ez egy olyan játék, amiben lövésztornyokat, ágyúkat kell egymás mellé rakosgatni úgy, hogy ne tudjanak végigmenni a katonák a pályán.
Amit szívesen használnék még az a Bcontrol. Egyedül én vagyok olyan fakezű, hogy nem megy, de azt mondják róla, hogy nagyon jó :)
Magic Torch bármikor jól jöhet, ha kell egy kis fény. Nagyon hasznos tud lenni.
Az egyik kedvenc alkalmazásom az a Tie Knots, ami egy nyakkendő kötő alkalmazás. Volt már amikor jól jött :D
Talán még ami jól jöhet, az a TouchRetouch, amivel képeket tudsz pl retusálni telefonon. Ez se olyan rossz, ha megvan.

Amit én hiányolok, az egy jó focis játék pl fifa 2010, egy tisztességes msn valamint a skype.
És ami nem alkalmazás, viszont fájó a hiánya az az, hogy nem játsza le a flash videókat :(
De nagyon jól választottál szerintem, mert a legszebb kijelzőjű telefon amit valaha láttam (Iphone4 szintet simán hozza, sőt...) és nagyon gyors:)

(#24474) Keller16


Keller16
aktív tag

Sikeresen frissítettem ml-el JF7-re. Most próbáltam a regedit trükköt 31-es végű kiessel,fel is ajánlja a JI5-öt,de bináris fájlok letöltésénél kivág egy MSC.Thunder hibaüzivel. Valaki megdobna egy 82-es végű kies letöltőlinkjével?

(#24475) Varszegig válasza Speedy86 (#24469) üzenetére


Varszegig
veterán

bizonyos xvidek kadnak sw bug miatt.
Nefretiti: van jó fociprogram, Real Football (fizetős, azt hiszem most 1 eur)

[ Szerkesztve ]

(#24476) TomWexX válasza Keller16 (#24474) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez elvileg 82-es végű KIES:
Part 1
Part 2
2 részre van osztva azért a 2 link...
Én nem néztem, tehát nem mondom azt hogy ez tuti 82-es, de amikor kerestem ezt találtam.
Azért majd szólj ha működik és valóban 82-es, mert kiváncsi vagyok...:)
(annyira nem hogy le is töltsem, mielőtt még valaki belém veszik ezért :) )

Nefretiti: Én úgy tudom hogy az xvid kodekkel van a gond nem a divx-el. A divx-es videókat nekem is korrektül játsza.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24477) LA_COSTE válasza Con Troll (#24446) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

:DD :)

(#24478) ProdyG válasza Keller16 (#24474) üzenetére


ProdyG
senior tag

szerintem mindenhonnan a 82-es végű kies-t tudod leszedni, csak ahogy felrakod egyből frissíti magát újabbra. ez ellen net disconnect segít :)

(#24479) Keller16


Keller16
aktív tag

Ahogy néztem az új az már 100 feletti.

(#24480) DonMedve válasza ProdyG (#24478) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez nem igaz,mert megkérdi,hogy frissítsen e! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24481) TomWexX válasza ProdyG (#24478) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez nagyon nem így van. Lásd: [link]
Mindenhol a 102-es végű van fent, a 82-es meg némelyik fájl megosztón, pl. amit linkeltem az előző hsz.-emben.
Az viszont igaz lehet hogy net disconnect kell a telepítéskor...:) <- DonMedve szerint akkor ez sem kell...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24482) MerLinh válasza Nefretiti (#24473) üzenetére


MerLinh
senior tag

van egy nem olyan rossz focis játék, real football 2010, a grafikája lehetne szebb is, de türhető, de fizetős

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24483) ProdyG válasza TomWexX (#24481) üzenetére


ProdyG
senior tag

1 hónapja én csak a 82-es végűt találtam mindenhol, akkor ezek szerint újítottak.

(#24484) peterk válasza SlyChocolate (#24472) üzenetére


peterk
senior tag

Nem a h263-al van gond (ami egy standard és ezer encoder használja), hanem az xvid encoder valamilyen opciójával. Sajnos nem jöttem még rá, hogy konkrétan melyikkel. Az biztos, hogy nem a kvantálási mátrix (ez az amit az xvid-ben lehet mpeg, h263, és egyéb-re állítani), mert mindegyikből van olyan ami megy tökéletesen.

A kérdező egyébként nem xvid-re, hanem divx-re kérdezett rá. Szóval vagy mást kérdezett és mást értett alatta, vagy pedig a válasz igen. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24485) ABal válasza DonMedve (#24480) üzenetére


ABal
őstag

Pontosan, így van. Nem önállósítja magát, hanem kérdez.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24486) peterk válasza Vovi1 (#24457) üzenetére


peterk
senior tag

"Többször visszahallgattam éppen ezért, hogy biztos legyek a szubjektív véleményemben."

Arra utaltam, hogy biztosnak ugyan biztos lehetsz, de az semmit nem jelent amíg nem csinálsz vaktesztet. ;)

Karma: Igazad van, ha már csinálja, akkor ABX-et érdemes.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24487) komoramazsi válasza MerLinh (#24482) üzenetére


komoramazsi
tag

Sziasztok !! Én fizetnék a Real Footbal játékért, de leírná valaki, hogy lehetne ezt megoldani, mert a Wirecard már nagyon körülményes ha jól tudom !!! Más ötlet??
Előre is köszönöm !!

(#24488) leslieke válasza komoramazsi (#24487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak azzal lehet megvenni. Tudtommal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24489) komoramazsi válasza leslieke (#24488) üzenetére


komoramazsi
tag

Köszönöm !! Akkor sajnos még mindig várhatunk, míg kis hazánkban is lesz fizetős Apps !!

(#24490) rizso


rizso
addikt

Elég vicces lett ez a fejlesztői verseny...Amelyik program jó lenne az nem működik (pl. bcontrol nem megy BT-on kersztül), nem láttam értelmes zene/filmlejátszót, WAMO is egy rakás... :((( Várhatunk a fizetős alkalmazásokra...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#24491) leslieke válasza rizso (#24490) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát nem váltották meg a világot, ez tény.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24492) MerLinh válasza rizso (#24490) üzenetére


MerLinh
senior tag

azok is fizetősek lesznek nemsokára =) mert azt írták hogy csak 1 hónapig tölthető ingyenesen =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24493) Keller16


Keller16
aktív tag

Sikerült kiessel JI5-re frissíteni:)

(#24494) rizso válasza MerLinh (#24492) üzenetére


rizso
addikt

Igen...Aminek van egy kis értelme is, az tuti fizetős lesz.

leslieke: hát sajnos nem...Pedig lehetett volna jó alkalmazásokat is fejleszteni! Ez a wamo is egy jó kis program lehetett volna...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#24495) Tomajdon válasza rizso (#24494) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Te miért szeretnéd eladni a wave-d? A Vivaz pro-t még megértem :D

(#24496) TomWexX válasza Keller16 (#24493) üzenetére


TomWexX
addikt

Azzal a 82-es KIES-sel amit én linkeltem neked, vagy valami mással?
Amúgy grat....

(#24497): Na akkor már ezt is tudom! :D Akkor másnak már nem ajánlgatom a linket 82-es kies címszó alatt. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24497) Keller16 válasza TomWexX (#24496) üzenetére


Keller16
aktív tag

Azzal,amit linkeltél,de nem 82-es,hanem 66-os. :)

(#24498) rizso válasza Tomajdon (#24495) üzenetére


rizso
addikt

Vivaz PRO megmaradt családban öcsémnek...Wave helyett egy Androidos kütyüt akarok. Tudom, hogy sok mindenben nagyon jó a wave, de vannak dolgok, amiket eléggé unok, mint pl. böngésző továbbra is elég gyenge, memóriahiba, filmeknél szaggatás (tudom, nem mindegyiknél szaggat, meg lehet konvertálni is, de hát nehogy már én legyek a telefonért, az szolgáljon engem!), nem tudja megnyitni a nagyobb dokumentumokat (okés, arra ott a smart office, de az alap dolog is lehetne), kellene egy normálisan használható/kinéző MSN/Skype kliens, stbstb - lenne még mit javítani!

Ha ezeket javítanák, nem akarnám eladni!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#24499) Tomajdon válasza rizso (#24498) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Egy-két dolgot én is támogatnék... Normális MSN/Skype ne Javás ebuddy, egy rendes böngésző stb.

(#24500) Cymby válasza Keller16 (#24497) üzenetére


Cymby
tag

Innen letöltheted a 82-es Kiest

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.