Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24601) peterk válasza chubii (#24599) üzenetére


peterk
senior tag

Ha az android nem tetszik, és az iOS-re nem költesz, akkor olyan sok más alternatíva nincs. ;)

Mindenesetre, ha valami határozottan elmondható a telefonról, akkor az biztosan, hogy egyszerű és kényelmes kezelni, nincs elbonyolítva. Egy-két apró trükktől eltekintve kb. 5 perc alatt átlátható, megszokható a kezelése.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24602) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha valakinek megvan a Dungeon Hunter letöltve, értitek, hogy hogy akkor légyszíves töltse már fel valahová, ami linket találtam az nem működik. Köszi! :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#24603) Shurycen


Shurycen
tag

Társaim, akiknek T-rés szoftjuk van és még nem frissítettek, sajnos úgy tűnik eljött az idő nekünk is :D

(#24604) pockos13 válasza vendingo (#24550) üzenetére


pockos13
aktív tag

Sajnos nagyon igazad van. Én is, és gondolom a többi vásárló is jóval többet várt el teljesen jogosan egy ilyen kaliberű telefontól.Számomra óriási csalódás a Samsung eddigi teljesítménye.Belekezd valamibe óriási lendülettel aztán satufék.Hibát hibára halmoznak,nem vesznek figyelembe semmit és senkit.Így rengeteg vásárlót fognak elveszíteni ,ha ilyen szinten nem foglalkoznak a rendszerrel.Én is nagy örömmel vettem meg a telefont mert tényleg nagyon pofás kis darab,de Augusztos óta egyre többet bosszankodok miatta.Alapvető hiányosságok vannak a rendszerben.Pedig én szeretném használni a telefonomat ,nem pedig dísznek vettem,de ha magától kikapcsol csak úgy az azért elég bosszantó. :(( :(( :(( :(( :(( Persze megoldás erre sincs ,mert szarnak az egészre.Egyre jobban azt érzem hogy nagy melléfogás volt ezt a telefont megvenni.Most még egy kicsit várok ,hátha lesz valami óriási változás ami használhatóvá teszi a telefont,ha nem akkor sajnos megválok tőle.

(#24605) leslieke válasza Shurycen (#24603) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem csak a T-seknek kell a frissítés, az képen lévő játék már csak az 1.2-vel kompatibilis, azt meg legálisan nem lehet még feltenni a telefonra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24606) pockos13 válasza AS (#24552) üzenetére


pockos13
aktív tag

Megérjük ezt mi valaha??? :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

(#24607) komoramazsi válasza Varszegig (#24593) üzenetére


komoramazsi
tag

Gondolom Wirecard-al vásárolsz ??

(#24608) leslieke válasza pockos13 (#24606) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha kivárod, akkor igen, ha nem, akkor nem. Bada 2.0 lesz, csak az a kérdés, hogy mikor.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24609) ABal válasza pockos13 (#24604) üzenetére


ABal
őstag

Miért kapcsol ki?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24610) Karma válasza leslieke (#24608) üzenetére


Karma
félisten

Meg hogy Wave-re lesz-e.

“All nothings are not equal.”

(#24611) DonMedve válasza Karma (#24610) üzenetére


DonMedve
addikt

Itt egyszer mintha az lett volna emlegetve,hogy az összes Bada teló megkapja nem?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24612) pockos13 válasza ABal (#24609) üzenetére


pockos13
aktív tag

Kikapcsol ,utána meg újraindul. :W Azt szeretném én is tudni. :F

[ Módosította: Ndruu ]

(#24613) fkrinya


fkrinya
tag

Valami ehhez hasonló számológépet ismertek? [link]

(#24614) pockos13


pockos13
aktív tag

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000303878&listYN=Y Viszont ezt ajánlom mindenkinek. :C

[ Módosította: Ndruu ]

(#24615) leslieke válasza pockos13 (#24612) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szituáció amikor kikapcsol? Zsebben van a telefon vagy asztalon?

(#24610) Karma inkább az a kérdés, hogy az első Wave-re is lesz-e, de a hírek szerint lesz erre is.

(#24613) fkrinya nem rossz, egy ilyen engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24616) pockos13 válasza leslieke (#24615) üzenetére


pockos13
aktív tag

Használat közben. :F

Kevesebb szmájlival is meg fogják érteni. A fórum nem kifestőkönyv.

[ Módosította: Ndruu ]

(#24617) leslieke válasza pockos13 (#24616) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még bővebben? Bármilyen programnál vagy csak egy bizonyosnál? Netezés közben?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24618) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nem hinném, hogy a 2.0 ne lenne Wave-re, mivel a Wave II is gyakorlatilag ugyanaz, kivéve a méretét és hogy újabb az FW rajta, meg ugye az ára. :D
És azért azt sem mondhatnánk, hogy a Samsung ne dolgozna a kicsikén. Sok új teló, 1.2 majd 2.0, új SDK-k. Gyorsulni fog ez jövőre szerintem keményen. Appok is vannak már szép számban. Az indulás nehéz volt az tény.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#24619) marsi13


marsi13
csendes tag

Sziasztok!

Én is elégedett vagyok a Wave-vel, semmi gondom vele!!! Nokia 6230i-ről váltottam és nem bántam meg! :DDD

(#24620) ABal válasza pockos13 (#24612) üzenetére


ABal
őstag

Akármi is van e mögött, biztosan nem általános hibáról van szó, mert ettől lenne hangos a fórum.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24621) pockos13 válasza s4hu|SyD^ (#24618) üzenetére


pockos13
aktív tag

Egész pontosan a gladiatus nevű játék közben,kikapcsolt ,majd újraindult.

(#24622) pockos13 válasza ABal (#24620) üzenetére


pockos13
aktív tag

Azért nem egy kategória a két telefon. ;) ;)

(#24623) leslieke válasza pockos13 (#24621) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a netes játék? Mert akkor a böngészőnek nem tetszett valami az oldalon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24624) pockos13 válasza leslieke (#24623) üzenetére


pockos13
aktív tag

Igen,ez egy netes játék.De mi köze ennek a kikapcsoláshoz??? Nem értem,ennyi erővel minden játéknál kikapcsolhat. :((

(#24625) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Azért most megint kiderült, hogy nem a telefon a rossz.
Ezen én nem csodálkoznék ennyire, hogy újraindul netes játéknál.
Mivel ez a telefon már egy mini pc gyakorlatilag proci ram vga... ezért ilyen simán előfordulhat.(teszem hozzá nekem még nem volt) egyébként minek erőlteted ha újraindul tőle?Az a asztali géped még sose dobta be a törülközőt?Mert akkor az is szar... he he

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#24626) Karma válasza Killerlaca (#24625) üzenetére


Karma
félisten

Na azért a ló túloldalára se kéne átesni.

“All nothings are not equal.”

(#24627) chubii válasza peterk (#24600) üzenetére


chubii
senior tag

Köszi a részletes írást. Remélem az az 1-2 negatívum megszűnik a frissítésekkel.....

Többiekhez : GSMLine-ről semmi vélemény? Fontos lenne . Vagy tudtok valami más megbízható boltot mondani,ahonnét rendelni tudnék Wave-t ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#24628) pockos13 válasza Killerlaca (#24625) üzenetére


pockos13
aktív tag

Már elnézést,de mi az hogy nem a telefon a rossz? Ne vicceljünk már. A szifonom soha nem csinált ilyet.Az szerintem abszolút a telefon hibája hogy ha egy 1 perces használat után megadja magát.

(#24629) leslieke válasza pockos13 (#24628) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Miért nem maradtál a szifonnál, ha azon minden szép és jó volt?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24630) pockos13 válasza leslieke (#24629) üzenetére


pockos13
aktív tag

Azért mert azt gondoltam hogy egy ekkora cég mint a Samsung képes lesz egy normális telefont csinálni.Ez majdnem össze is jött neki,de csak majdnem.Sajnos. Ez az én véleményem.

(#24631) Killerlaca válasza Karma (#24626) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Direkt írtam sarkítva a dolgot. :K

Pockos13
Itt nem azon van a hangsúly, hogy 1perc alatt bexarik mert nyílván valami nem passzol a teló és a netes oldal között ennyi.Próbáltad opera mini vel is vagy csak saját böngészővel?

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#24632) pockos13 válasza Killerlaca (#24631) üzenetére


pockos13
aktív tag

Saját böngészővel csináltam.Az Opera nem úgy jeleníti meg ahogy kell.

(#24633) peterk válasza pockos13 (#24630) üzenetére


peterk
senior tag

Válts vissza szifonra, azzal jársz a legjobban. Ne várj feleslegesen, nem lesz 1-2 hónapon belül se alapvetően más bada, sem alapvetően más appstore. Ez sajnos hosszabb idő. Nem csak a Samsungnál az, hanem a Microsoftnál is, sőt a Google-nél és az Applenél is az volt.

Azzal bada 2.0-val kapcsolatban egyébként Justin Hong nyilatkozta két alkalommal is, hogy "definitely" lesz S8500 wave-re is. Persze a vagyonomat egy ilyen kijelentésre nem tenném rá, de annál azért bőven több, hogy "reménykedjünk".

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24634) Endruboy007


Endruboy007
tag

Sziasztok!
GPS fronton mi a helyzet? Valakinek van valami infója? Nokáról szeretnék váltani Wave-re, de navigációra nagy szükségem van...Csak azért vagyok még a Nokiánál...

Köszi!

Üdvözlettel: Endruboy

(#24635) szebev válasza matthews (#24529) üzenetére


szebev
senior tag

szia! nekem is megy wifin. JH3-om van

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#24636) Polllen válasza Endruboy007 (#24634) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor nem ajánlanám a wave-t... Egyrészt nem a leggyorsabban talál jelet hidegindítással... (néhányaknak több perc) és jelenleg 2-3 navi megoldás érhető rá el... R66 (az egyetlen official app), google maps és van még 1 másik java csoda (mert a google maps is az), aminek nem jut eszembe a neve...

(Amúgy csak a navigáció miatt tuti nem lennék a nokiánál... :DDD winmo-ra igo, iOS-re igo, navigon, sygic, ndrive, android-ra is biztosan van egy pár :) ...)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24637) szebev válasza pockos13 (#24624) üzenetére


szebev
senior tag

Szia! En egy Ko-champs nevu boxmenedzser jatekkal jatszok. Amikor meg akarom nezni, h megnyertem-e a meccset a telo nekem ujraindul.En sem ertem miert csinalja! Most JH3-om van a telon.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#24638) Endruboy007 válasza Polllen (#24636) üzenetére


Endruboy007
tag

Nem a navigáció miatt vettem anno a Nokiám, csak ez a funkció nekem nagyon hasznos a városban...hidegindítással meg nincs gondom, már megszoktam, hogy várni kell...csak már lenne egy normális program rá.

Üdvözlettel: Endruboy

(#24639) zack


zack
nagyúr

Elvileg szerzek ma egy Nokia N86 8MP kütyüt... ;] Gyári független, még 1,5 év magyar garis, fehér. Mivel a Wave volt az eddigi legjobb telóm, így mindent hozzá fogok hasonlítani.
Ha bejön az N86, megtartom másodlagos telefonnak az I4 mellett. Amióta az SE S500-at használom ideiglenes telóként, bejövős lett a csuszka megoldás. Már rég használtam ilyet.
Az N86 meg ráadásul még zene kütyü is. Lesz időm az I4 érkezéséig csekkolni, mit is tud valójában. :K ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24640) #74266624


#74266624
törölt tag

Sziasztok! A következőben kérném a segítségeteket. Eddig megnéztem két db zsír új Wave-t, mindkettő rendes Samu garis és a következőt tapasztaltam. Az elsőnél még be sem nyomtam a menü gombot, csak hozzáértem szinte s furcsa nyekergő hangot adott ki. Gondolom a gomb alatti gumi lehetett. Hagytam a készüléket. A másodiknál ez nem volt ugyan, de a menü gomb és a hívásindító,megszakító is jól hallhatóan kattogott. Én azt szeretem ha szinte nem is hallani, hogy benyomom a gombot. Mindegyik Wave ilyen vagy csak az újabban kapható Made by Samsung-ok?! Nagyon köszi

(#24641) Atomgeszi válasza #74266624 (#24640) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezt nem teljesen értem. Ha egy gombot lenyomsz persze, hogy ki ad hangot, ott a billentyűzeted, az is hangot ad ki. A Wave-nek is gomb hangja van, ha bármelyiket megnyomom, még a hangerőgomboknak is van hangjuk.

(#24642) #74266624 válasza Atomgeszi (#24641) üzenetére


#74266624
törölt tag

Arra gondolok, hogy elég erős, kopogós, kattogós hangot ad ki az a három gomb és nem szépen puhán járnak. De pl a hangerőszabályzót vagy a képernyőzár gombot szinte nem is hallani.

(#24643) lesli.h


lesli.h
aktív tag

Sziasztok.

Használtam vettem egy gyári garis, gyári független Wave-t.
A KIES verzió vége "102"-es.
A telon XXJI3 verzió, Bada 1.0.2 van. A Kies felajánl szoftver frissítést. Merjem vagy ne?
Van-e hivatalosan ettől újabb szoft és mit javítottak benne?
Három hete vásároltam azóta is tökéletesen működik minden funkciója.

(#24644) zack válasza lesli.h (#24643) üzenetére


zack
nagyúr

JI5-öt akarja feltenni. Sztem ne tedd fel, mert többen is azon a véleményen vannak hogy jobb a JI3. Várd meg a hivatalos gyári 1.2 frissítést, addig meg bőven jó lesz a JI2. ;)
Egyébként gondot nem hiszem hogy fog csinálni a KIES, mivel gyári független. A gyakorlat az mutatja, hogy T-s telókat nem szereti.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24645) zack válasza #74266624 (#24642) üzenetére


zack
nagyúr

A 3db fizikai gomb gyárilag "kattanósabb", de az is lehet hogy amit te hallasz az már nem normális. Látni és hallani kellene, ezt így fórumon keresztül nehéz lesz. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24646) Napelem


Napelem
csendes tag

Tud-e valaki mozgásérzékelős játékról a Wave-re pl.:marble maze vagy hasonló?
Ha igen azt is írja meg, hogy tudom le és a telóra feltölteni, mert nagyon kezdő vagyok.
Köszi. :F

(#24647) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

(#24648) Karma válasza Tomajdon (#24647) üzenetére


Karma
félisten

Ilyet nem lehet csinálni :)
Hacsak nem ér rá nagyon valaki widgetet faragni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24649) peterk válasza zack (#24645) üzenetére


peterk
senior tag

Az enyém is ilyen, a frontoldali 3 gomb kattog, az oldalsó gombok nem.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24650) Tomajdon válasza Karma (#24648) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Kár, pedig jól néz ki.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.