Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23601) ruszi_tomi válasza JMC (#23599) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Add el a akkor a telót, és vegyél helyette egy olyat ami meg felel az elvárásaidnak....................... Ennyi!!! :U :U :U :W :W :W

Oneplus 8T 8/256

(#23602) Dapro


Dapro
senior tag

Van akinek kilép az Infernus Verse 1 játék? Valami megoldás? Nekem időnként kilép és kezdhetem elölről. Sima mentés meg nincs benne csak save and exit. :/

(#23603) Lotusomega válasza ruszi_tomi (#23601) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hagyd, felesleges az iylen trollokkal vitába szállni, de igen ha nem tetszik lehet venni ájfónt, és nem itt fikázódni, mert előbbre nem vagyunk vele.. :U

(#23604) dundidandi


dundidandi
csendes tag

Koszonom a valaszokat! :D
Mar probaltam a 1.2-t tobbszor, csakugy mint a ji3-at korabban, ahol ugyan ez volt a problema. Vegul mindig a JF7-est toltam vissza, azzal meg telefonalni is tudok, wow :D!
De azert csak csak bosszanto, h nem mukszik.
Karma, nem talalom a dutch firmet a samfirmsen! Az 1.2 van fennt holland verziokent? A sima bada\wave fimwares oldalon kellene lennie?

(#23605) Dapro


Dapro
senior tag

Aki infernus verse 1 -et játszik az egy kis spoilert mondhatna. Egy idő utána elakadtam, már 1 szög megvan.Hiába kaparom a csempét. kiközelít egy idő után és utána semmit nem tudok vele csinálni.

(#23606) Karma válasza dundidandi (#23604) üzenetére


Karma
félisten

Ja, a nagy listában nem látszik, de erről van szó.

“All nothings are not equal.”

(#23607) dundidandi válasza Karma (#23606) üzenetére


dundidandi
csendes tag

Koszonom :D!
JF7-et megeri JF8-ra flesselni?

(#23608) Karma válasza dundidandi (#23607) üzenetére


Karma
félisten

Passz. Igazából a prémiumot bármilyen firmware-en be tudod kapcsolni utólag az STune segítségével, mivel a telefonod regisztrálva van a központba még mennie is kéne.

Ebből a szempontból inkább valami 1.0.2-vel kísérleteznék inkább, a JF8 meg jó fallback.

“All nothings are not equal.”

(#23609) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok!

A notebookomon akartam netezni egy pár nappal ezelőtt, és mivel a mobilnet wifis megosztása kb. 15 percenként megszakad, gondoltam kipróbálom a kábeles verziót. Ahogy írtátok többen is, csatlakoztattam, felrakta a szoftvert, és ment is gond nélkül. Viszont azt már akkor is furcsáltam, hogy az adatszámlálóba nem került bele az aznap esti forgalmam. Mivel az a nov. havi számlámmal csúszásban vagyok sajnos, most a T-mobile hívott egy automata üzenettel, hogy 44 ezer forint az egyenlegem, ami nem létezik. Járt már valaki hasonlóan? Lehet hogy valami adathívást indított el a program?

(#23610) mate317


mate317
tag

Azért lett ez a cikk címe, mert a fehéregyensúly állításnál a 3. opciót, ami eredetileg cool azaz hideg, királyra fordították?:D

(#23611) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na egy hiszti tőlem is! :D

A naptárba miért nem lehetett beleépíteni az a rohadt bonyolult funkciót, hogy ha ismétlődő bejegyzésből törölnék, akkor ugyan kérdezze már meg, hogy csak azt az egyet vagy az összeset akarom törölni :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23612) Varszegig válasza leslieke (#23611) üzenetére


Varszegig
veterán

jogos:) Én is mondom mindig, hogy ha az alaprendszer hibáit nézzük, akkor a böngésző, és a naptár az ahol a legtöbbet kéne még reszelni

(#23613) leslieke válasza Varszegig (#23612) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Számomra alapvetően megfelelő a rendszer, csak ilyen kis apróságok kimaradtak. Amik nélkül persze lehet élni, meg hozzá is lehet szokni. De ezek nem akkor a "problémák", hogy eladáson vagy a cserére gondoljak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23614) Varszegig válasza leslieke (#23613) üzenetére


Varszegig
veterán

egyetértünk

(#23615) TomWexX válasza leslieke (#23613) üzenetére


TomWexX
addikt

+1 :K

Ennek örömére most megveszem a r66 örökélet licencet! :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23616) leslieke válasza TomWexX (#23615) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez lesz a karácsonyi ajándék magadtól magadnak? :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23617) TomWexX válasza leslieke (#23616) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem, asszonykámtól kapom, nemrég átutalta nekem a pénzt, és én most megvettem...:)
Nem vártam meg a Karácsonyt. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23618) leslieke válasza TomWexX (#23617) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Rendes asszony. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23619) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#23544) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nos?:)

(#23620) Varszegig Épp ezaz. Nem akarok mindent előről kezdeni. Épp ezért sem merek FW-t tenni újat a telóra.. ígyis van 10 oldalam most az mind elveszne meglennék lőve az biztos. :(

[ Szerkesztve ]

(#23620) Varszegig válasza Atomgeszi (#23619) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem igen, de még nem próbáltam

(#23621) Atomgeszi válasza Con Troll (#23577) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na, hát akkor ez egy jó hosszú játék lesz nekem is.
LyricLegend-et játsszátok!! Nagyon jó! :D Valaki még régebben hiányolta wave-re, hát itt van. :)
BrainPlusPlus-t hogyan kell játszani? Nekem nem világos! :F

(#23622) leslieke válasza Atomgeszi (#23619) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Működni fog. De amúgy is le tudod tölteni, amit már egyszer leszedtél.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23623) s4tch válasza Atomgeszi (#23621) üzenetére


s4tch
veterán

Van hozzá tutorial, azt nézd meg. Ha úgy sem világos, töröld le.

(#23624) ati15


ati15
csendes tag

Sziasztok !
Vegre en is tulajdonosa lettem egy fuggetlen samsung wavenek. Meg csak ismerkedunk de hat ez a kapacitiv kijelzo (elotte LG ku900 viewtym volt) ez brutal. Es legnagyobb meglepetesemre JI3-as firmware volt rajta , ennek nagyon orultem. Es koszonom az eddigi ertelmes hozzaszolasokat.

Udv:: Attila

(#23625) leslieke válasza ati15 (#23624) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üdv a klubban! Irány az első hozzászólás elolvasása, ha még nem történt volna meg. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23626) leslieke válasza Atomgeszi (#23621) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

BrainPlusPlus-t hogyan kell játszani? Nekem nem világos!

Ha a helpet elolvasod, az sokat segít a játékban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23627) Atomgeszi válasza leslieke (#23626) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jah közbe rájöttem. Én mindig a trainingre mentem. :DDD

(#23628) Varszegig válasza Atomgeszi (#23621) üzenetére


Varszegig
veterán

van linked rá? a kereső nem működik:(

(#23629) leslieke válasza Varszegig (#23628) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

UK Appstore -> Games -> Others Lyric Legend

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23630) ati15


ati15
csendes tag

Koszonom . Ja igen az kimaradt hogy eddig vegigkisertem a forumot es ez sokat segitett , mar minden beallitast szinte fejbol vagok , hasznalati utasitast nem is neztem :)

Na mar kiessel is sikerult oszzeszoknia. Es mindjart fel is ajanlotta a JI5 ost de jo ez ami most van rajta ugyhogy inkabb nem "kockaztatok" .

[ Szerkesztve ]

(#23631) the radish


the radish
senior tag

Autós USB töltőt lehet használni annak ellenére, hogy egy másik készülékhez van, ráadásul az nem micro, hanem mini USB-s? Gondolom ezek egységes feszültséget kapnak, ugye jól tudom?

(#23632) TomWexX válasza the radish (#23631) üzenetére


TomWexX
addikt

Nézd meg a wave töltőjét hogy mit ír az outputnál! Ha jól emlékszem 5.0V, és 0.7A. Ennek a kettőnek egyeznie kell a másik töltővel, ha nem passzol akkor felejtsd el!

A másik az, hogy a mini usb-t hogy alakítod át micro usb-re?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23633) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Minnel tobbet netezek a ji3 bongeszojevel annal jobban utalom.. Minek kellett beletenni ezeket a hulye kockakat, marhara belassitjak a telefont.. Rendesen fel tud idegesiteni...

(#23634) Z_A_P válasza consono (#23593) üzenetére


Z_A_P
addikt

Utolso kepen ranyomsz a messengerre, az bekeri neved/jelszavad, es mar lep is befele (ha MSN-t akarsz). Ezutan mar el lesz mentve a nev/jelszo, csak ra kell nyomni legkozelebb, es mar rogton be is lepett.
Igy nez ki nalam: [link]
Az athuzott reszeken van a mar egyszer beallitott email cim

OK

(#23635) consono válasza Z_A_P (#23634) üzenetére


consono
nagyúr

Hát ez az Z_A_P, hogy nálam semmit nem csinál, ha rábökök... Gondolom mert csekkeli valahol, hogy van e Premium SH, vagy nincs. Vagy mittudomén... Nem igazán tudom megnézni. A CSC-ben megpróbálhatnám bekapcsolni a premium hubot, de nincs kedvem mindent újrarakni a telón egy talánért, főleg mivel csak a kihívás miatt csináltam, én alig csetelek. :D

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#23636) Z_A_P válasza consono (#23635) üzenetére


Z_A_P
addikt

Ja, azt hittem van Premiumotok.

OK

(#23637) Varszegig válasza ati15 (#23630) üzenetére


Varszegig
veterán

JI5 kicsit jobb azért, bár nem jelentősen. (billbug néven ismert ügy javítva, warez lezárva.)

(#23638) Tomajdon válasza gamek!ller (#23633) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

(#23639) DonMedve


DonMedve
addikt

Gratulálok TMOBÁJL!!!Gyerekek sem küldeni,sem fogadni nem tudok hívást.Se a Feleségem telójáról,sem az enyémről.Szóltam a haveromnak,mondom nézze meg neki megy e!Visszaír,hogy neki se!Okés,hogy volt egy kis vihar,de ez azért túlzás!!Én meg majdnem szegény kicsikémet küldtem vakolatvizsgálatra. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23640) Tomajdon válasza DonMedve (#23639) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Egyik oldalon írták is, hogy valamit nagyon tönkretett a vihar, és az egész országban panaszkodnak, hogy nem megy a telefon, internet, mobilnet. Ez teljesen véletlenszerűen jelentkezik. Nálam pl. 2-kor még ment. Azért ilyenért ne akard falhoz vágni a "kicsikéd" :D

Itt is van az oldal: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23641) s4tch válasza Tomajdon (#23640) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem egész nap megy T-s kártyával a gmail push. Tegnap telepítettem újra a fiókot. :DDD

(#23642) gamek!ller válasza Tomajdon (#23638) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ahogy nézem még mindig döcögős a zoom.. Bezzeg JF2-őn nem volt ilyen probléma, teljesen zökkenőmentes volt a nagyítás..

(#23643) DonMedve válasza Tomajdon (#23640) üzenetére


DonMedve
addikt

Csak már megijedtem,mert egyszer valaki itt említette,hogy nem tudták elérni,azt egy restart oldotta meg.Mondom nekem ilyet ne csináljon.De a FB-n is sírnak a népek! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23644) Tomics


Tomics
addikt

Ma akartam egy zenét küldeni bluetooth-on keresztül egy nokiára, de azt írta ki hogy nem támogatott készülék :( A bada miatt van ez?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#23645) Varszegig válasza Tomics (#23644) üzenetére


Varszegig
veterán

nem hinném. inkább azért mert én sem támogatom a nokiát :DD :DD

(viccet félretéve a BT beállításokban engedélyezni kell a 2 telónak egymást.)

(#23646) Tomics válasza Varszegig (#23645) üzenetére


Tomics
addikt

engedélyezve lett, először én akartam neki küldeni, de azt írta ki neki hogy nincs elég helye a memóriakártyán (pedig van többszöröse is), ha meg ő akart nekem küldeni azt írta nem támogatott készülék...szerintem csak a bada miatt lehet

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#23647) MerLinh válasza Tomics (#23644) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah, mennie kell, nekem ment egy galaxy 3mal, meg hd2 androiddal is

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23648) Varszegig válasza Tomics (#23646) üzenetére


Varszegig
veterán

"szerintem csak a bada miatt lehet"

Ja hogy a nokia írta ki? Akkor a nokia miatt van. Egész biztosan nem a bada miatt.

(#23649) Tomics válasza Varszegig (#23648) üzenetére


Tomics
addikt

egy másik samsunggal, ami nem badás ment simán neki.

PH! addikt since 2004

(#23650) MerLinh válasza Tomics (#23649) üzenetére


MerLinh
senior tag

attól még a nokia a hibás, ha a nokia írta ki hogy nem támogatott

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.