Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23351) victorio79 válasza Wheeler87 (#23349) üzenetére


victorio79
tag

Wheeler87:Akkor jó.
Ja, a bluetooth link nem működik, vagyis a telefonos alkalmazásban nincs egyelőre integrálva, csak a kliensprogiban van benne.

"Si vis pacem, para bellum."

(#23352) galmat89


galmat89
tag

erre a nagy alkalmazásfejlesztő versenyre vártunk 1000 évet? hát....
a bada halott.

(#23353) consono válasza galmat89 (#23352) üzenetére


consono
nagyúr

Miért is? Nincs hivatalos végeredmény, nincsenek kint a győztes progik, stb...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23354) MerLinh


MerLinh
senior tag

vajon mi lesz azokkal akik nem jutottak be a 300-ba? kidobják őket?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23355) victorio79 válasza MerLinh (#23354) üzenetére


victorio79
tag

galmat89: Nyugi, még 1000 év és jó lesz.

MerLinh: Ki hát. A fejlesztőket pedig felakasztják. :D

"Si vis pacem, para bellum."

(#23356) Dudva7 válasza doctorur (#23350) üzenetére


Dudva7
csendes tag

köszi az infót :R

(#23357) leslieke válasza victorio79 (#23355) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak el ne felejtsék sóval behinteni a sírjukat. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23358) consono válasza consono (#23353) üzenetére


consono
nagyúr

Ja, már látom a győzteseket :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#23359) MerLinh válasza leslieke (#23357) üzenetére


MerLinh
senior tag

miért sok a szellem?=)
én azért remélem minél előbb lesz valmi normál im progi meg navig progi, asszonynak más nem is kell nagyon esetleg egy nativ opera mini vagy sima is lehetne, úgyis én bütykölgetem mikor hazajön

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23360) Varszegig válasza MerLinh (#23359) üzenetére


Varszegig
veterán

im akkor lesz, ha lesz premium sochub. navi meg akkor, amikor fizetős store (feltéve ha nem felel meg a route66, mert többen kipróbálták, és bevált.)

(#23361) MerLinh válasza Varszegig (#23360) üzenetére


MerLinh
senior tag

azt tudom...indiában már van appstore meg premium hub...még hogy elmaradott ország....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23362) consono


consono
nagyúr

Legalább a WAMO itt van, meg a podsurfer :)

Én is kipróbáltam a Route 66-ot tegnap haza, de nem vagyok elájulva tőle... Legalább is az alap beállításokkal messze nem arra vitt volna, amerre érdemes menni (meg amerre a wm-es iGo vagy NDrive vitt...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#23363) Varszegig válasza consono (#23362) üzenetére


Varszegig
veterán

hol van ez a wamo?? mi ez, én nem találom. Meg a podsurfert sem.

(#23364) consono válasza Varszegig (#23363) üzenetére


consono
nagyúr

http://developer.bada.com/developer/apis/contest/challengeView.do

Van egy csomó jó kis logikai játék is :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#23365) Karma válasza consono (#23364) üzenetére


Karma
félisten

A weboldal egy dolog, és hogy töltöd le? :P

“All nothings are not equal.”

(#23366) Varszegig válasza Karma (#23365) üzenetére


Varszegig
veterán

na ez az. én is a storeban kerestem :W :W :W

a fenti link meg rossz

[ Szerkesztve ]

(#23367) DonMedve válasza Varszegig (#23363) üzenetére


DonMedve
addikt

WAMO;podsurf.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23368) leslieke válasza DonMedve (#23367) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elérhetővé tehetnék nálunk is. Ne kelljen már mindig Appstoret váltogatni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23369) Z_A_P válasza Karma (#23365) üzenetére


Z_A_P
addikt

? Ranyomsz a "download" gombra ;)

van itt jopar "nagyon bejovos" progi, ha lesz szabad oram mindre ravetem magam ("Cut Em All" pl elsonek)

[ Szerkesztve ]

OK

(#23370) consono válasza Karma (#23365) üzenetére


consono
nagyúr

Kattintok a download gombon, hogy máshogy? Átirányít a samsungappsra...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23371) DonMedve


DonMedve
addikt

Megtalálta mindenki?Aki nem annak itt a link!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23372) consono


consono
nagyúr

Meg még:

Pirate Raid: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000237817&listYN=Y

Smove: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000245545&listYN=Y

Death Land 3d: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000255573&listYN=Y

"In God we trust. All others must bring data"

(#23373) DonMedve válasza consono (#23372) üzenetére


DonMedve
addikt

Ne haragudj,hogy szóvá teszem,de a "link" gomb használata...? :F :B Csak akkor nem kellene copyzgatni,meg neked sem nagyobb meló! :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23374) consono válasza DonMedve (#23373) üzenetére


consono
nagyúr

Jogos :W Nem tudtam már módosítani...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23375) zack válasza DonMedve (#23371) üzenetére


zack
nagyúr

Én nem látok music playert, video playert...és semmi olyan progit se amit vártam volna, ha megtartom a telót. :F Még így is hogy eladtam nagy csalódás ez a "Developer Challenge". :O :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#23376) peter_k válasza zack (#23375) üzenetére


peter_k
tag

Nekem is..:( Ezt vártam, de mégis titokban reménykedtem, hátha

(#23377) DonMedve válasza zack (#23375) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát Én is többet vártam.Nagyot csalódtam.Kezdek elkeseredni.Lehet ha most jönne a vevő,nem gondolkodnék egy percig sem! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23378) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

Szerintetek érdemes megvenni a Route66-et? Úgy voltam vele, várok decemberig hátha jön valami jobb, de nem úgy néz ki. 50€-ot meg megér örök licenc.

(#23379) Lotusomega válasza Lopottmotor (#23378) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Én megvettem a full eu-t, idáig bejött, nem egy igo de amire kell arra bőven jó.

(#23380) Varszegig válasza leslieke (#23368) üzenetére


Varszegig
veterán

ja, bezzeg a markkói munkakereső, a teheráni metrótérkép az egyből ott a magyar storeban :DD

(#23381) leslieke válasza Lopottmotor (#23378) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

2011. június 30-ig még várhatsz vele, addig érvényes az akció.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23382) mesa23 válasza DonMedve (#23377) üzenetére


mesa23
aktív tag

Sajna tényleg csalódás eddig! :(

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#23383) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

OFF, de hátha tudtok segíteni.. Nekem ez az első előfizus telóm, T-s, ECO díjcsomag és külön net 500mb-os mobilinternet. Beléptem a My-Tmobile-ba és kicsit arcomra fagyott a mosoly mikor az aktuális havi forgalomnál nettó (kedvezmények nélkül) 3450 Ft-ot ír, és pénteken vettem a telót, durván beszéltem 10 percet és küldtem 4-5 sms-t. Létezik hogy már ennyi a számlám mikor még alig használtam a telefont??? Elvileg ezek csak a hívások és sms-ek szóval adatforgalom nincs benne. Vagy ha nem a gyári böngészőt használom hanem pl opera mini-t, MSN-re pedig a Nimbuzz-t akkor ezeket nem a net 500 mega csomag alapján számlázza? Eléggé bepánikoltam mert nem szeretnék hónap végén egy 50ezres számlát kapni! :( Mehetek a T-be panaszkodni vagy csak túlparázom?

(#23384) consono


consono
nagyúr

Ezek szerint csak én vagyok elégedett... Mondjuk nem is vártam többet látva a 300 progit ami döntős lett. Nekem elég, hogy végre van podcast kliensem, meg tudok HDR-ben fényképezni, meg a kölökkel egy csomó új játékkal elleszünk pár hónapig :) Én sokkal inkább a fizetős app storet várom, mert amíg az nincs addig nem lesz ndrive meg sygic itthon...

Más, most, hogy kijött a végleges 1.2 SDK lassan itt van szerintem a Bada 1.2 is!

"In God we trust. All others must bring data"

(#23385) MerLinh válasza AlesszaMusic (#23383) üzenetére


MerLinh
senior tag

ezt meg kell kérdezni hogy miez, lehet nincs aktiválva a neted, mindenkép panaszkodnék

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23386) Polllen válasza AlesszaMusic (#23383) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos a T számlacsomagkövetése legtöbb esetben úgy működik, hogy gyűlik a költség, aztán hónap végén levonják a kedvezményeket... Szóval pl a mobilnetet számlázza normál tarifával, aztán hónap végén lehúzza az 500 MB-t "kedvezményként"...

De azt hiszem 75 forintért le lehet kérni a valós összeget a 1430-ban vagy sms-ben... :U

Samu store:

Én öszintén nem tudom, hogy mit vártatok. A többi okostelefonnál is hasonló volt a saját store-juk előmenetele... Először játékokkal nyomulnak, mert ezzel sok embert meg lehet fogni... És amíg nincs tényleg jelentős felhasználói tábor, addig lehet lesni a komolyabb app-kat... (ezek sokba kerülnek, kis felhasználói tábor mellett nem éri meg...) Pl. iphone-ra se a kezdetek óta van igo és tényleg értelmes app-k. Persze lehet belenyomni a pénzt, de azért "mindenpénzt" a samu sem fog beletolni... :U Szóval eddig kisértetiesen hasonlít az appstore történetére ez is. Ott persze az apple - csak saját vélemény - exkluzívabb név volt, mint a samsung és a készüléknek is nagyobb hype-t kerekítettek.

Ahhoz, hogy ez gyorsan terjedjen el, hatalmasat kellett volna villantania a samu-nak, de inkább csak összeraktak egy jó hardvert meg egy saját oprendszert, ami hozza a kötelezőt (néha azt se, de vannak benne jó ötletek), de semmi kiemelkedő, amit a többiek ne tudnának. (kisebbet lehet bukni, és lassabban térül meg)
Így borítékolható volt, hogy nem lesz gyors terjedés... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23387) leslieke válasza consono (#23384) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem csak te vagy elégedett. Én enélkül a 300 nélkül is jól megvagyok a telefonnal.. Csak azért, hogy 10 oldalnyi programom legyen, nem fogok letöltögeti, aztán egyszer se elindítani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23388) Varszegig válasza consono (#23384) üzenetére


Varszegig
veterán

én sem értem ezt a nagy várakozást. Nem gondoltam, hogy a devchall. megváltja a világot, lesz egy párszáz érdekes alk., de ettől még nem lessz annyi mint androidos, vagy ios-es. Na de aki csalódott, nyilatkozzon légyszi, mi lenne az az alkalmazás, ami neki hiányzik? Mert én pl. egy kezemen meg tudnám számolni, ami hiányzik, és azt leszámítva max 1-2 játék/érdekes apps ha beesik ok.
Akkor kezdem én, aki nem csalódott: kéne skype (az úgysem lehet 3rd party), spb wallet, és vpn (ez sem lehet 3rd party). Esetleg egy vicces lenne egy 3270 emulátor, meg egy putty, és tudnék a mobilról dolgozni :DDD

leslieke: +1

[ Szerkesztve ]

(#23389) AS


AS
félisten

Szerintem is minden jó már. Jó IM nincs normális Badás de azt is tudjuk miért nincs...
Ezen kivül más gond nem nagyon van.
Már majdnem 2000 Alkalmaznál járunk.
És még csak 1 igazi Bada telefon van , (az olcsó Bada telefonok nem tartoznak ide)
Wave2 Decemberben jön , és utána 2011 ben meg az igazi Wave utód.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23390) consono válasza Varszegig (#23388) üzenetére


consono
nagyúr

Hmmm... Most hogy mondod, VPN kliens az jó lenne :) Meg VNC vagy RDP kliens mert és windowsos gépeket buherálok...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23391) AlesszaMusic


AlesszaMusic
tag

Köszi srácok! Csak az az aggasztó hogy ez elvileg csak a hívás és az sms, tehát nincs benne az adatforgalom, ezért nem is értem hogy miért ennyi. Amúgy meg jópofák hogy nem lehet normálisan nyomon követni mennyi is az annyi, hanem telefonálgatni kell meg össze-vissza minden anyámkínját.. Lehet lesz ma egy utam a T-be. :W

(#23392) ProdyG


ProdyG
senior tag

tudja valaki, hogy kell need for speed-ben drift-elni? egyszerűen nem tudok rájönni, az angol leírás meg nem világos...

(#23393) Z_A_P válasza AS (#23389) üzenetére


Z_A_P
addikt

Jó IM nincs normális Badás

Ezt miert mondjatok?
Nekem premium social hub-om van, es teljesen elegedett vagyok az IM-el, MSN-ezni szoktam neha, tokeletes szerintem!

OK

(#23394) consono válasza ProdyG (#23392) üzenetére


consono
nagyúr

Hirtelen megrántod a kanyar irányába a telót. Én is béna vagyok benne, csak a 3. szintre vagyok jó eddig... Persze lehet, hogy kéne hozzá valami jó drifter kocsi is...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23395) cryingdr4g0n válasza Z_A_P (#23393) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

És ezzel kb egyedül vagy itt a topikban. :D
Holland a készüléked? Vagy Dél-Koreában élsz? Vagy hogy sikerült ezt a remek pozíciót kivíni?

• Flies around shit - bees around honey •

(#23396) consono válasza Z_A_P (#23393) üzenetére


consono
nagyúr

Hát pont ezért :) Itthon nincs premium social hub, nem is igen várható...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23397) leslieke válasza Varszegig (#23388) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Spb wallet engem is érdekelne, de ha nincs hát úgy is jó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23398) Lotusomega válasza Z_A_P (#23393) üzenetére


Lotusomega
senior tag

És az hogy jött össze neked? Mert nálunk nem működik a premiumsochub :U :U

(#23399) Varszegig válasza leslieke (#23397) üzenetére


Varszegig
veterán

ja és legyen angry birds, aztán jónapot:)

AS: azt nem mondanám, hogy minden jó, mert van még mit reszelni (böngésző, flash, naptár lehetne jobb), de én türelmes vagyok:)

[ Szerkesztve ]

(#23400) consono válasza leslieke (#23397) üzenetére


consono
nagyúr

Nem erre jött ki a PoketSafe most???

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.