Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24851) peterk válasza Polllen (#24850) üzenetére


peterk
senior tag

Miért a high-end házi-hifis nem hallgat autóban rádiót? Vagy a munkahelyén, hordozható rádiósmagnóból, amit Gizike bömböltet? :D

Egyébként is, a flac láthatóan igény (nem csak itt és nem csak 1 embernél), innentől kezdve tök mindegy min elmélkedünk, aki el akarja adni a telefonját, az jobban teszi ha beleteszi a flac supportot. Ez van, minőségi ide vagy oda. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24852) Polllen válasza peterk (#24851) üzenetére


Polllen
nagyúr

Dehogynem hallgat autóban rádiót, de nézz át a melyik autóhifit szeressem topicba... ;)
Ha valaki azért költ, hogy szépen szóljon a zene, máshol szted megelégszik több kategóriával lejjebbi termékkel? Sztem nem, én sem tenném.

Szépen szól a wave a mobilok között, de nem zenetelefon... :U És csak erre akartam kilyukadni... Ha annak szánták volna, nem így szólna és lenne benne gyári flac támogatás az 1.0-tól kezdve.

Az meg, hogy ki mit szeretne, meg miért adja el a telefonját vagy miért nem, engem pl személy szerint hidegen hagy ;] Az ő dolga! ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#24853) #74266624


#74266624
törölt tag

Hello mindenki! Beléptem ma a klubba, vettem egy magyar garis Wave-t az Edigitalnál. Pár óra ismeretség után azt kell mondanom, sokkal jobban tetszik, mint az eddig kb. másfél hétig használt Nokia C7-em. Azt el is adom. S én még N8-ban gondolkodtam...

Egyet hadd kérdezzek, a zenelejátszónál az "effektust" minden indítás után újra kell állítani?! Mert nekem mindig visszaáll normál-ra ha kilépek. Köszi szépen

(#24854) matthews válasza zack (#24768) üzenetére


matthews
aktív tag

Akkor én is szopóágon leszek mert az általad említett kártyát vettem a telóba.... :DD Még nem raktam bele...... Csak 24-én szabad meglepődnöm.... :))

Wolf: HOgy állsz a SPBTV-vel? Műxik othon?

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#24855) leslieke válasza #74266624 (#24853) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem kell mindig beállítani, meg kell jegyezze! Hogy lépsz ki?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24856) cyanID


cyanID
tag

Üdv!

A filmszerkesztésnél hol találom, hogy a végén milyen formátumban mentse (3gp-mp4)??

...egyszer már megtaláltam, de most nagyon nem megy!

:R

(#24857) Vovi1 válasza peterk (#24851) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Elnézést, hogy belebeszélek, de úgy tűnik csak nálam van 1.2-es Wave telefon?
Tapasztalat: Szinte minden videót lejátszik, eddig nem találtam olyan xvid videót, amit konvertálás nélkül le nem játszott volna. Kb 4-5 film volt rajta, torrentről töltve, símán felmásolva. Tegnap felmásoltam egy eredeti 720p-s mkv samplet-et. Eszméletlen képélesség, rángatás nélkül - a többi avit sem rángatja - viszont a hangnál ismeretlen codeket írt ki és nem szól. Korábban próbáltam, akkor a hangot is felismerte. Annyiféle szabvány van, nyilván nem lehet beépíteni mindegyiket. Talán az Androidos PowerAmp tudja azt a konvertálás nélküli lejátszást, minta beépített szoft. Ahhoz is komoly vas kell, hogy símán menjen.

A szoft a flac-ot símán viszi, még nem volt időm, hogy ugyanazt a felvételt konvertáljam többféle formátumba. Ha összejön, leírom mi a szubjektív tapasztalatom. A számítógépem körüli hangrendszeren (házimozi erősítővel) csak csekély különbséget hallok, de a forrás ez esetben lényegesebb, megmutathatja, hogyan szólhat egy jó füles és milyen minőségű a lejátszó hardver a telóban.

(#24858) richies


richies
senior tag

ez?
[link]

Rozsomak of Power

(#24859) peterk válasza Vovi1 (#24857) üzenetére


peterk
senior tag

Köszi ez jó hír! Félre van nálam téve a Karma által használt "teszt avi", ha kijön a hivatalos 1.2, feltétlenül kipróbálom azt is rajta.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24860) Varszegig válasza richies (#24858) üzenetére


Varszegig
veterán

:R :R

(#24861) leslieke válasza richies (#24858) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól hangzik, legyen is így.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24862) #74266624 válasza leslieke (#24855) üzenetére


#74266624
törölt tag

Akkor felejti el a beállítást, ha kihúzom a headset-et. Hiába állítom basszus kiemelésre és rányomom, hogy ment.

(#24863) Shurycen


Shurycen
tag

gyerekek azt nem tudjuk hogy pontosan mikor lesz 1.2 vagy esetleg 2.0 mert azt már tudjuk hogy ha beviszem a trés gépet a samu szervízbe akkor ott frissítik szóval hála istennek ettől nem kell tartanom hogy el qrom a telót de úgy látom lassan a appsok is igényelni fogják az új szoftot csak hát a magyar nyelv nélkül olyan kis gagyi lenne mint valami jailbreak nélküli szifon vagy én nem is tudom!

egyébként nekem is kingston 8gb cl4-em van és megakad a 720p amit elég viccesnek tartok remélem firmware update-el ez is javul később!

más: nem tudjátok nem lesz olyan vezérlés a zene lejátszóban minta szifonoknál hogy mozdulatra tudjak zenét váltani? mert kesztyüvel ugye nem reagál a kicsike :) a hang viszont oldalsó gombokra tökéletesen működik..

(#24864) Varszegig válasza Shurycen (#24863) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem ne a fw frissítéstől várd a videó megjavulását-magánvélemény

(#24865) bokrosolajos válasza Shurycen (#24863) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Nem fog a (hamisított?) Kingstonodon javítani a FW update ...

(#24866) ferrari1 válasza #74266624 (#24853) üzenetére


ferrari1
őstag

Mennyire nem egyformák az emberek. Én meg pont fordítva vagyok mint Te. Wave-ről C7-re. Sóhaj, végre. Nekem is tetszett az első héten de aztán... Nekem szerencsére sikerült eladnom.

[ Szerkesztve ]

(#24867) the radish


the radish
senior tag

Help please!
Két héten át tökélesetesen ment a google actvesync. Valami hülye percemben el kezdtem b...tatni. Onnantól kezdve a készülék indításakor a push gomb a fiók widgetnél be volt nyomva, de nem szinkronizált semmit. Beállítani nem lehetett, mert azt állította, hogy éppen sync.
Oké. Fiókot töröltem, újra létrehoztam. Tökéletes a sync. :) Örültem, de csak a következő ki-, illetve bekapcsig. A fenti tünet ismétlődött, innentől kezdve semmi.

Most pár óra elteltével még furcsább lett a helyzet:
Fiók létrehozását követően egyszerűen a legvégén: mentés nem sikerült felirat fogad. :(
Azaz már létre sem tudom hozni a fiókot.
Próbáltam vagy 20x. :(

Mi lehet a probléma, mi történhetett?

Köszönöm előre is, mert az összes kontaktom a felhőn van.

[ Szerkesztve ]

(#24868) bokrosolajos válasza ferrari1 (#24866) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Neked nem fog hiányozni a QWERTY billentyűzet?
Nálam és androidos barátaim kezében 2 percet sem bírt ki a C7 :DDD
Már csak a stylus hiányzik hozzá ...

(#24869) the radish válasza the radish (#24867) üzenetére


the radish
senior tag

Megvan, legalábbis most el tudtam menteni. Semmi mást nem tettem, töröltem a facebook-os fiókot is.

[ Szerkesztve ]

(#24870) ferrari1 válasza bokrosolajos (#24868) üzenetére


ferrari1
őstag

Van rajta fekvő helyzetben, állóban meg egyenesen irritált. Minden úgy működik rajta, ahogy kellene és minden olyan dolog ami nekem fontos kifogástalan rajta. Sajnos a wave-ről nem mondhattam el, pedig adtam neki esélyt. Kettő dolgot emelnék ki 1: hívásprofilokhoz nem tudtam csoportot rendelni 2: headset használata közben a második bejövő hívást nem hallottam pedig a hívásvárakoztatás aktív. Az is zavart még - és ezért nem gondolkodom androidban sem- hogy a menüben ömlesztve vannak a dolgok. Zavart, hogy nem tudtam mappábarendezni. Mindezt tudtam mikor megvettem csak azt a kettőt nem amit leírtam. Ez vezetett a szakításhoz.

Kivettem a dobozból aC7-et, 5 mp alatt beállítottam a gmail fiókom, feltettem rá 2 féle navit és egy pár - számomra- hasznos programot. Minden működik ahogy kell. Minek hozzá stylus :F elképzelni sem tudom. Ez is fém és színtén gorilla bácsi védi a kijelzőt :)

(#24871) wwolf68 válasza matthews (#24854) üzenetére


wwolf68
csendes tag

SPBTV az smc routerrel elsőre tökéletesen mükszik. A tplink valamiért nem szimpatizál a telónkkal...legalábbis ezzel az alkalmazással.
Érdekességképpen: az SE X1 telóm idejében gigabyte routerem volt. Semmi gondom nem volt vele, de az X1 a világért nem csatlakozott volna rá a wifijére. Eladtam a routert, és vettem ezt a tplinket. De ezt azért nem adom el az SPBTV miatt. :D

(#24872) peterk válasza the radish (#24869) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem a háttérben szinkronizált éppen, ezért voltak a gondjaid. (Próbáld meg ideiglenesen manuálisra állítani a sync-et, hogy úgy mit csinál bekapcsoláskor.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24873) victorio79 válasza the radish (#24867) üzenetére


victorio79
tag

Hát nekem is a Varszegig által leírt beállítások vannak, de az utóbbi napokban picit megbolondulgatott, teló újraindítás után jó volt.
De ma nekem is újra kellett raknom a fiókot és elszórakoztam vele egy ideig, mert hálózati hibát reklamált. Lehet a samu szerverekkel volt a gond?

Azt hagy kérdezzem már meg, hogy aki használja a Google-n milyen mappákat jelölt be push-ra? Nekem ilyenek vannak még:

[ Szerkesztve ]

"Si vis pacem, para bellum."

(#24874) Rotor82 válasza wwolf68 (#24871) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Akkor én meg érdekességből leírom az SPBTV-vel kapcsolatban, hogy az én TP-LINK-emmel (wr841nd) tökéletesen megy és nem kellett benne semmit konfigurálni. :))

(#24875) the radish válasza peterk (#24872) üzenetére


the radish
senior tag

Azt elfelejtettem mondani, hogy kézire volt állítva, azaz a push ki volt kapcsolva, de valahogy bekapcsolódhatott?

victorio79
(lelkes újonc) Végignéztem a fórum összes gmail-el kapcsolatos bejegyzését, Varszegig, van valami spec. javaslat???
Egyébként ezt a menüt hogy lehet előszedni, Én nem találtam. :(

Az éjjel nem kapcsoltam ki, az előbb jó is volt. Ki-, majd bekapcsoltam, most ugyanolyan tré..... Azaz a push gomb a widgeten benyomódott és csak van, mint a tégla.

Kérlek, segítsetek. Köszi.

(#24876) master12 válasza wwolf68 (#24871) üzenetére


master12
csendes tag

Nekem is ugyanaz a típusú tp-link routerem (wr841nd) van, mint amit kicsivel feljebb említett a kolléga és nekem is megy rendesen az SPBTV.
Lehetséges, hogy routerfüggő az alkalmazás? :F

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#24877) Varszegig válasza the radish (#24875) üzenetére


Varszegig
veterán

1) Saját fiókok/activesync-es fiók, majd fogaskerék: ott mi van beállítva?
2) A kérdéses menü, amit írtál a JH3 óra van. Milyen firmed van?

(#24878) the radish válasza Varszegig (#24877) üzenetére


the radish
senior tag

1. Minden kézire van állítva
2. JF2 T-mobil

Működik, minden oké, egészen addig, amíg nem kapcsolom ki a készüléket. Utána mintha "beragadna" a push gomb a fiók widgeten és nem megy semmi. :(
Sajnos azt meg nem tudom garantálni, hogy innentől kezdve nem lesz kikapcsolva a teló. :)

Az érdekes az, hogy két hétig semmi problémám nem volt vele. Most meg nem tudom mi lelte, pár játékot telepítettem rá az apps-ról. :(

(#24879) Varszegig válasza the radish (#24878) üzenetére


Varszegig
veterán

mi lenne, ha próbaképpen eltüntetnéd ezt a fiók widgetet?
akkor JF2-vel nem lesz olyan menüd, amit kérdeztél.

(#24880) Lotusomega válasza ferrari1 (#24870) üzenetére


Lotusomega
senior tag

És sajnos azt is mondjuk el, hogy ha beteleik a 10 oldal(wavenél) amiből legalább 2-3at elfoglalnak az alapprogik, akkor csókolom, nem telepíthetsz több alkalmazást :(
Így aztán sok értelme van a fizetős alkalmazásboltnak, megszabja hogy mennyi progit vehetek meg és telepíthetek? Nevetséges, én csak remélni tudom hogy ezt később javítják, javítsatok ki ah tévednék, de ez sem andoridon sem iOS-en nincs így , symbianról nem is beszélve...

Szerk: Ezek a sync-es dolgok sosem izgattak, nincs gmailem(vagyis van de nem használom) amiket az adatkezeléssel csinálnak az sztem felháborító úgyhogy nem kapják meg az esélyt hogy az adataimmal mókázgassanak, tréonlájnos levelezés tökéletesen működik egy kattra látom widgetből ha jön emailem, több nem kell. Céges exchanghez meg blackberryn kívűl nem használnék mást, szóval az sem kell nekem erre a telóra.
Picasa feltöltést hagyták ki, talán ez egy kicsit fájó pont, de túl lehet élni, meg szerintem külső progival megoldható. Fészbúkos működik rajta pöpecül.. :K

[ Szerkesztve ]

(#24881) Varszegig válasza Lotusomega (#24880) üzenetére


Varszegig
veterán

10 oldal leszámítva a gyári ikonokat, az közel 90 alkalmazás. Teherbe ejtek egy gólyát, ha valaki ennyit használ...

nem vagyunk egyformák. Én ha nem használok egy programot, akkor törlöm le a francba.

[ Szerkesztve ]

(#24882) DonMedve válasza Lotusomega (#24880) üzenetére


DonMedve
addikt

Mondjuk annak én is örülnék,ha a gyári progik amik nem kellenek le tudnám kapni. :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24883) Lotusomega válasza Varszegig (#24881) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nem biztos hogym indet használom mindig, de miért kell korlátozni, nekem idáig 3 szor telt be, mindig törölgetnem kell..pont az a lényege az alkalmazásboltoknak sztem, hogy felmegy az emebr, és mindig vadászik valami új progit, és avval élvezkedik. És amikor megvan a "zsákmány" akkor nem szeretné mindig törölgetni lefelé, legalábbis én nem.

(#24884) karesz560802 válasza Lotusomega (#24880) üzenetére


karesz560802
tag

Fel tudsz tölteni képeket a Picasa-ra.Alkalmazások-fényképfeltöltési beállítások-bloglisták,Picasat kijelöl

(#24885) Lotusomega válasza karesz560802 (#24884) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hehe, tényleg, erre eddig nem jöttem rá, köszi! :R

(#24886) leslieke válasza Lotusomega (#24883) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én inkább a csajommal élvezkedek. Szerintem az jobb időtöltés. :DD :DD

Amúgy nincs olyan sok hasznos program, hogy ne lenne elég a 10 oldal. De majd biztos növelik ezt is. Lehet, hogy emiatt késik az 1.2 megjelenése. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24887) Nx válasza karesz560802 (#24884) üzenetére


Nx
csendes tag

Igen, csak sajnos lekicsinyíti a képet 600 pixelesre, így kb. semmire nem jó.

(#24888) Chelsea4ever


Chelsea4ever
tag

Hi Emberek.
Kérdés: most akkor milyen memóriakártyát vegyek bele?(8giga,márka,classx?:)

Előre is kössz.

(#24889) ABal


ABal
őstag

Ezt még Zack írta 3 hónapja.

Nem tudom volt e már...Észrevettétek hogy a böngészőben ha el akartok menteni egy lapot a kedvencek közé, van egy olyan lehetőség hogy "főképernyőre kitesz". PH fórumnál nyomtam neki egy ilyet, és kitette a menübe, mintha egy alkalmazás lenne! Ötletes, meg kell hagyni, mert így nem kell widget a sűrűbben használt oldalakhoz.

Nem találok ilyen lehetőséget a leírtak szerint. Pedig jól jönne, az biztos.

Aki használja, segítsen ki egy jól irányzott tanáccsal! Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24890) TomWexX válasza Chelsea4ever (#24888) üzenetére


TomWexX
addikt

A class tök mindegy, márka tök mindegy, a lényeg az hogy eredeti minőségi legyen! A Kingstonból sok a hamisítvány igaz nekem is az van, de szerencsére nekem működik rendesen. Én az Iponnál vettem, ott eredeti csomagolásban adják...Egyébként a Kingmaxról nem hallottam még rosszat. Plázákban lévő pultos telefonosoktól nem vennék, mert ott zacsiban adják, kitudja honnan való az. :)

ABal: A böngészősáv (fent) bal oldalán lévő csillag szerű ikonra nyomva előjön az oldal mentése ablak, és ott kell lennie. Jelzem ez csak JH3-tól van...(ez nem neked szól mert neked már JI2 van)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24891) cyanID


cyanID
tag

Üdv emberek!

visszautalnék az előző kérdésemre: valaki tudja a választ?

Hol találom a filmszerkesztőben, hogy 3gp vagy mp4 formátumben mentse a konvertált fájlt???

:R :R :W

(#24892) Chelsea4ever válasza TomWexX (#24890) üzenetére


Chelsea4ever
tag

ilyet láttam 5ezerért tegnap az egyik hipermarketbe.. ezek szerint ebbe beruházhatok(?)

(#24893) leslieke válasza ABal (#24889) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Amikor elmented a könyvjelzőt, ott látsz egy ilyet "Hozzáadás a főmenühöz". Jelöld be és kiteszi az ikonok közé.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24894) victorio79 válasza the radish (#24875) üzenetére


victorio79
tag


the radish: Biztos nem mail widget okozza a problémát, nekem is ki van rakva pár napja, de csak azért pakoltam fel, hogy könnyebben tudjam kezelni az exchange fiókot, mióta ilyen szeszélyes.


Varszegig: Bocs a menüt elfelejtettem, tényleg nem volt JF2-n, de az nekem csak egy hétig figyelt a készüléken. :D
Egyébként szerinted jó nálam a push mappák beállítása?
Alapból a Gmail mappa is ki volt jelölve pushra az almappáival (All mail, stared, spam) egyetemben, de onnan ki vettem a pipát. Nem is tudom, hogy azokat hova szinkronizálta volna. :F

Egyébként most megint besz@.t az egész exchange, picit tele van nekem is a zsákom vele. Hónapokig jól ment, most meg egy hete haldoklik. :W

[ Szerkesztve ]

"Si vis pacem, para bellum."

(#24895) TomWexX válasza Chelsea4ever (#24892) üzenetére


TomWexX
addikt

Elvileg beruházhatsz, de nem lehet biztosra tudni hogy jó lesz. :F Lehetőleg még a helyszínen próbáld ki hogy nem e hibás, legegyszerűbben úgy hogy beteszed, és nekiállsz 720p-ben videózni. Ha legalább 3 próbálkozásnál tovább megy 2 percnél, akkor nagyvalószínűséggel a továbbiakban sem lesz vele gond. Ha egyszer is megakad akkor kitudod cseréltetni...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24896) ABal válasza TomWexX (#24890) üzenetére


ABal
őstag

Aha, köszi minkettőtöknek! Csak a lenti sávot néztem... :R

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24897) Varszegig válasza victorio79 (#24894) üzenetére


Varszegig
veterán

én hagytam volna a pipát.

(#24898) leslieke válasza cyanID (#24891) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én végignéztem a filmszerkesztőt, de ilyen beállítást nem találtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24899) consono válasza leslieke (#24893) üzenetére


consono
nagyúr

Én már egy csomó oldalt kitettem így, mert kényelmesebb (meg mert még van helyem a 10 oldalon :P ), de nem lehet valahogy az ikonjukat megváltoztatni? Még nem találtam rá megoldást...

"In God we trust. All others must bring data"

(#24900) Varszegig válasza consono (#24899) üzenetére


Varszegig
veterán

stune-nal biztosan lehet

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.