Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24051) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Lejárt az időm.

Neworder:
Ez hasznos köszi.
Azt még meg kérdzném, hogy aki T-s(JF2) annak ezzel a módszerrel lehet csinálni?Meg lesz az internet ikon a W n W helyett?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#24052) Karma válasza Killerlaca (#24051) üzenetére


Karma
félisten

Igen, tökmindegy milyen eredetű telefon, milyen firmware-rel, mert ez legyalul mindent. Ennek fényében természetesen Internet ikon lesz.

“All nothings are not equal.”

(#24053) zack válasza galmat89 (#24036) üzenetére


zack
nagyúr

Rosszul látod. :U Függő telók, garisak, karcmentesek, pár hetesek 56-58k, vagy picivel felette. Függetlenek állapottól függően 60-65k között.
Már csak azért is, mert a héten esett 2k-t az ára, 77k a zsír új gyári független a Part Nero-ban. Én örülök hogy eladtam, már csak azért is mert ma Észak Kórea atommal fenyegette délt, mivel megint hadgyakorlatoznak a határ mentén...A valóságalapja nem tudom mennyi lehet, de ha behajítanak Szöulba csak egy bombát, olyan felejtlenség és pánik lesz, hogy a részvények árai a béka segge alatt lesznek. Kihat e a Samu-ra? Minden bizonnyal. Csak amikor majd mindenki szabadulni akar egy háború esetén a Samsung márkától itt a PH-n, akkor már késő lesz kapkodni. Persze ez csak egyelőre egy fikció, de igen nagy a valószínűsége, hogy dél fog támadni, mert ott meg nagy a politikai nyomás... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24054) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na ezt oldjátok meg: játszom a Slice It-tel. Egyszer csak felugrik "USB-mód kiválasztása". Azóta folyamatosan ezt csinálja, 3x újraindítottam, akksi kivétel is megvolt.

Ha rádugom PC-re, akkor abbahagyja, de amúgy semmire se lehet használni.

Mi lehet a gond??

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24055) leslieke válasza leslieke (#24054) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha lehúzom a gépről akkor is ott marad az USB ikon, és a töltésjelzés is szaladgál tovább.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24056) fkrinya


fkrinya
tag

Hali!

Van valakinek olyan App Launcher widget-e amin működik a zenelejátszó és a böngésző úgy, hogy az az általam beállított kezdőlapot nyitja meg?
Esetleg olyan aminél az alkalmazásokat is én állítom be?

Köszi! :R

(#24057) leslieke válasza leslieke (#24055) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Változás állt be. Most már a menü nem ugrál fel, de az USB ikon villog folyamatosan. Emiatt nem lehet lezárni a képernyőt. Csak akkor, ha USB-re vagy töltőre teszem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24058) DonMedve válasza galmat89 (#24036) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor inkább úgy mondom,hogy a használtpiaci ára.Emlékszem anno aug.,szeptember környékén még 3GS-eket akartak érte adni,úgy,hogy ráfizetnek,(én hülye miért nem mentem bele :W ),most meg E52-est kínálgatnak érte,meg 55K-kat,annak ellenére,hogy adom hozzá az mSD kártyát,a licenszet,tokot,minden szart.De nem kell az embereknek! :( 50-ért meg nem adom oda,akkor inkább használom! :DDD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24059) Z_A_P válasza leslieke (#24057) üzenetére


Z_A_P
addikt

:Y Passz..remelem sikerul megoldani! Tudosits mi ujsag!

@DonMedve:
most meg E52-est kínálgatnak érte,
LOL :DDD

[ Szerkesztve ]

OK

(#24060) Dapro válasza zack (#24053) üzenetére


Dapro
senior tag

Én nem tudom most mi a helyzet háború téren de ha itt lesz bomba akkor atomháború lesz. Ami abból fog állni, hogy mindenki elejt pár atomot. Szóval nem samu telefont fogok eladni hanem atombunkert építeni. Lehet el kéne kezdenem ásni?!

(#24061) leslieke válasza zack (#24053) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy háború esetén maximum a Samsung részvénytől akarnának szabadulni az emberek, de hogy a márkától, kétlem, és ráadásul értelme sincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24062) zack válasza leslieke (#24061) üzenetére


zack
nagyúr

Szerinted ha nem lesz Samu gyár... alkatrész ellátottság, support hogy lesz? :U

Minket nem fog érinteni az ottani harc, csak ha tényleg atom dobálgatás lesz, akkor a Dél Kóreai márkák el fognak tünni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24063) leslieke válasza zack (#24062) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És akkor rögtön rohansz eladni? És kinek adnád el?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24064) galmat89 válasza zack (#24062) üzenetére


galmat89
tag

Jaj gyerekek...
Ha elkezdik lőni egymást, ugyan mit számít az a Samsungnak, jó-jó lehet, hogy a részvényei esni fognak, de az egyik legelterjedtebb márka a világon. Ráadásul nem a Samsung akar lövöldözni. Így szépen ha forró a pite, elköltöztetik a gyárat onnan, aztán ennyi a sztori.

Komolyan gondolod, hogy egy akkora multi cég, mint a Samsung 1 árva gyárral üzemel dél-koreában...

Itt egyesek túl sok filmet néznek.

Nyilván, ha észak megszórná kicsit délt, ne így legyen, akkor rohansz eladni a samsung tv-det??? miért is? Onnantól kezdve az nem fog működni?
Nem kell az ördögöt a falra festeni.

[ Szerkesztve ]

(#24065) Z_A_P válasza galmat89 (#24064) üzenetére


Z_A_P
addikt

Hagyd, Zack most probal maganak indokot keresni, hogy jo otlet volt becserelni ezt a gyongyszemet egy szifonra :D

[ Szerkesztve ]

OK

(#24066) leslieke válasza leslieke (#24057) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A megoldás: kikapcsoltam, töltőre tettem, vártam vele pár percet, míg rendesen elkezdte a töltést. Aljzatból töltő kihúz, majd kábel másik vége a telefonból. Bekapcsoltam és most 5 perc után se ugrál az USB ikon. Kopp-kopp-kopp!

(Remélem, hogy csak valami harmadik típusú hiba volt.)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24067) Dapro válasza zack (#24062) üzenetére


Dapro
senior tag

Akkor minden eltűnik ha atom lesz. És attól még h nincs support a telefon működik.

(#24068) zack válasza Z_A_P (#24065) üzenetére


zack
nagyúr

;] :DDD :DDD :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24069) peterk válasza Z_A_P (#24065) üzenetére


peterk
senior tag

Ez LOL. :)

Az unokaöcsém karácsonyra Wave-et akar magának, majd megmondom neki, hogy inkább akarjon Blade-et, mert észak korea lehet, hogy lebombázza délt. :)) :))

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24070) peterk válasza DonMedve (#24058) üzenetére


peterk
senior tag

Lám-lám, mekkora baj tud lenni, ha egy telefon olcsón jön ki. :)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24071) Varszegig válasza zack (#24053) üzenetére


Varszegig
veterán

ha atomot dobnak szöulra, akkor a legkisebb gondod az lesz, hogy mennyit ér a wave-ed...

(#24072) Joe bácsi válasza Z_A_P (#24065) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Gyöngyszem, ami böngészés közben kiírja, h. kevés a memó és kifagy a böngésző! Ez elég LOL kategória! :(((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#24073) MerLinh


MerLinh
senior tag

én 50ért szereztem igaz használtan és t-ms kb csak kiprobálva volt kibontva, igaz kifelejtette az usb kábelt, még jó hogy van otthon 3db is =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24074) DonMedve válasza peterk (#24070) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem az a gond,hogy olcsón jött ki,hanemhogy a Bada miatt nem tartja az árát,mert a Samsung szarik ránk.Beetetett bennünket,megvettük azt le vagyunk szarva.Hol van amit ígértek?Egy szaros SE X10 már többe kerül a használtpiacon,mint a wave,és azért valljuk be nem egy kategória a két teló,mégha Gigás proci is van a X10-be!
A szaros játékok jönnekrá ész nélkül,de a tetves böngészőjükbe,nem telik sortördelésre,ami mégcsak hagyján,de a szájbavert jelszavamat nem képes megjegyezni! :((( :W És akkor még a oly magasztalt SH-ról nem is beszélek,ami gyakorlatilag lényege lenne a telónak!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24075) Aryes válasza Karma (#24049) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az ap/cp uart hatása egyáltalán nem urban legend, nagyon tévedsz! Nekem fél nap alatt magától lemerült a telefon, amíg nem hallottam erről a témáról.

(#24076) Karma válasza Aryes (#24075) üzenetére


Karma
félisten

Érdekes, nekem meg nem :U Szavazhatnánk erről.

Csakmert a mítosz generálói azt elfelejtik elmondani (vajon miért), hogy mit is jelent ez a két mód. Vagy hogy egyáltalán mivel kapcsolatos. Ez utóbbiról annyit tudok, hogy az USB-n keresztül elérhető diagnosztikai portot befolyásolja (a menün keresztüli elérés bizonyítja), így erősen kétséges, hogy USB-re kötés nélkül befolyásolná a telefon működését :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24077) leslieke válasza Aryes (#24075) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:) Akár igaza van, akár nincs Karmának, a fél napos merülésnek semmi köze az ap/cp módokhoz. Inkább valami háttérben futó, beragadt processz merítette le az akksit.

Egyébként én nem vettem észre különbséget a 2 mód között, így hajlok én is a urban legend felé.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24078) ABal válasza Aryes (#24075) üzenetére


ABal
őstag

Én is azt mondom, hogy semmilyen változást nem hozott a kapcsolgatás a két mód között. Amióta visszafogtam a widgetes mókát a képernyőkön, azóta valódi, érzékelhető változás van, megnőtt az üzemidő, de az AP/CP dolognál ezt nem tapasztaltam. Most azt sem tudom, min hagytam végül, de nem is foglalkozom vele.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24079) zazumisi válasza DonMedve (#24074) üzenetére


zazumisi
tag

Én sem vagyok elájulva a supporttól, nekem leginkább az activesync tökéletes működése hiányzik. Úgy gondolom, ennek sem kellene hatalmas programozói kihívást jelenteni. (Eleve azt nem értem, minek kell a Samsung szervereinek bepofátlankodni a képbe???)
A jelszó megjegyzéséhez annyit, hogy ha nem a hívásmegszakító gombbal zárod a böngészőt, akkor menti a jelszavakat rendesen. Legalábbis nálam ez így működik. (Itt olvastam a fórumon a megoldást régebben... :R )

[ Szerkesztve ]

(#24080) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jelentem, hogy a 102-es végű kiessel gond nélkül lezajlott a frissítés JI5-re. Kb.10 perc alatt megvolt az egész művelet. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24081) galmat89 válasza leslieke (#24080) üzenetére


galmat89
tag

Látom 16GB-os Kingston kártyát használsz. Ilyet vennék én is, csak tudni szeretném előtte, hogy van-e gond vele a HD-felbontású videófelvételkor? pl fagyás, ilyesmi 1 perc körül.

(#24082) DonMedve válasza zazumisi (#24079) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem akkor sem jegyezte! :F De végül is mind1!

galmat:Szerintem nincs vele gondja mert akkor már nem használná,legalábbis ahogy megismertem leslie-t már tudnánk róla! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#24083) leslieke válasza galmat89 (#24081) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs vele gond, pedig csak Class2-es. Többször vettem már fel vele és mindig rendben volt.

(#24082) DonMedve :DD Úgy bizony.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24084) fkrinya


fkrinya
tag

#24056-ra vki?

Esetleg a Gangstar West Coast Hustle nincs meg valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#24085) Varszegig válasza fkrinya (#24084) üzenetére


Varszegig
veterán

ingyenes nincs ilyen.

de nem nagy ügy lecserélni a dolgokat, legrosszabb esetben is eclipse kell hozzá

(#24086) nazax


nazax
csendes tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki linket adni a 82-es végű KIES letöltéshez, mert fw-t frissítenék és a 102-es végű nem ajánl fel semmit... JH3 a jelenlegi fw...

Előre is köszi!!!

Találtam találtam :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#24087) nazax válasza nazax (#24086) üzenetére


nazax
csendes tag

Mégsem :W

(#24088) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok!
Van egy LG KM900 ARENA-m. A közeljövőben szeretném lecserélni, mert idegesítően lassú. Én a Samsung 8500 Wave-re gondoltam. Azt szeretném kérdezni, hogy nilyen a Wave zenei téren (hangminőség érdekel) az Arenához voszonyítva? Van esetleg valakinek tapasztalata mindkét telóval kapcsolatban? Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#24089) leslieke válasza BK87 (#24088) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Személyes véleményem, tapasztalat alapján: a Wave zenei téren is sokkal jobb, mint az Aréna. Amúgy minden másban is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24090) leslieke válasza nazax (#24086) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezeket valamelyikével próbáld meg a frissítést: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24091) nazax válasza leslieke (#24090) üzenetére


nazax
csendes tag

Ezek jók akkor is nem, h ha registry hack nélkül akarok frissíteni ugye? Vagy az újabb fw-re még csak azzal lehet?

(#24092) Varszegig válasza nazax (#24091) üzenetére


Varszegig
veterán

JI5 a hivatalos fw, arra minden hivatalos rendes fw-es telónak kell tudnia frissülni. Ha T-s volt, vagy GSM boltban kavartak rá valami fw mixet (vagy előző tulaj stb.) akkor persze lehetnek gondok. Ilyen esetben egyszer rendet kell rakni.

[ Szerkesztve ]

(#24093) nazax válasza Varszegig (#24092) üzenetére


nazax
csendes tag

Az előttem lévő tulaj nem piszkított bele, én frissítettem rá rendesen a KIES-en keresztül minden buhera nélkül :) Akkor ennek is mennie kell simán ezek szerint :) El is kezdem mormolni az imákat :D:D:D:D

(#24094) here


here
tag

Sziasztok nepek.

Bocsi az ekezetek hianya miatt, de jelenleg kulfoldon szaradok.
Folyamatosan olvasom a forumot es mar regen eldontottem, hogy ilyen telefonom lesz. Egyszer sikerult megtapogatnom....elvesztem. Egy w580-ast cserelek le tobb mint 2 ev utan. Szerintem nem banom meg. A GPS reszere lesz szuksegem neha, illetve a wifi-s netre idonkent.
Par napon belul megyek haza szabadsagra es veszem meg a kis okost a Tre mobilnal 2 eves huseggel.
Kerdesem nincs, ha lesz is elotte visszakeresek a forumon.
Csak egy dolog zavar nagyon: Az "E" betu. :-)
Na jo nem is...

Minden jot.

A google a barátom....az egyetlen....

(#24095) fkrinya válasza Varszegig (#24085) üzenetére


fkrinya
tag

Tudod a nevét a fizetősnek?

[ Szerkesztve ]

(#24096) leslieke válasza nazax (#24093) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha már egyszer frissítettél a kiessel, akkor a 102esnek is fel kellene ajánlania a lehetőséget. Én azzal ma reggel frissítettem JI3-ról JI5-re.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24097) Varszegig válasza here (#24094) üzenetére


Varszegig
veterán

"Csak egy dolog zavar nagyon: Az "E" betu. :-)"

:DDD :DDD :DDD

fkrinya:
BadApps Launcher

[ Szerkesztve ]

(#24098) Zolii44


Zolii44
tag

Régebben írtam hogy a memkarival nekem is gond mivel 1 perc körül megállt és hibát irt ki ilyen volt micro sd 8gb class4.
Felhívtam a boltot ahol vettem hogy cseréljék ki,mondta az ember h küldjem fel nekik,kicserélték és küldték az újat 2hét volt.
Az új micro sd 8gb class 2-es,mikor megláttam csodálkoztam rajta.
Kipróbáltam a videózást 1. 3:35 2. 2:05 3. 3:30 gond nélkül felvette őket és gyorsan le is mentette, gond nélkül lejátsza is.

(#24099) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Azt megtudom valahogy oldani hogy a facebook ismerőseim szülinapja benne legyen a telefon naptárában????? :R :R

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8T 8/256

(#24100) DonMedve válasza Varszegig (#24097) üzenetére


DonMedve
addikt

Azok az ikonok! :Y ÚrIsten az ilyeneket le kellene lőni!Már bocsánat,és ezért pénzt kérnek?Le lehet cserélni bennt az ikonokat?De ha jól látom nem,vagy ez a 14év alatti korhatár? :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.