Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23451) TomWexX válasza [KOCKA] (#23448) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen! Fogadd el, és örülj hogy ez a legnagyobb bajod! ;) Esetleg rányomsz a hívásra, és egyből a füledhez emeled...így nem fogod látni. Egyébként más telefon is kírja ezt, pl. Sony Ericsson

Karma: Annak a hívás fogadáshoz van köze nem? Itt meg a hívás kezdeményezésről van szó. Ha tévedek bocsi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#23452) csabám válasza [KOCKA] (#23448) üzenetére


csabám
addikt

Tárcsázóba írd be ezt: ##002# majd hívás. Ez mindenféle átirányítást töröl!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23453) Karma válasza Karma (#23450) üzenetére


Karma
félisten

Mármint "kapcsolatos" akart volna lenni.

“All nothings are not equal.”

(#23454) [KOCKA] válasza csabám (#23452) üzenetére


[KOCKA]
csendes tag

Kipróbáltam ezt, hogy ##002# de semmi sem változott

(#23455) Fogash válasza Polllen (#23445) üzenetére


Fogash
tag

ön nyert! :)

(#23456) csabám válasza [KOCKA] (#23454) üzenetére


csabám
addikt

Nálam idáig mindig működött. Teljesen mindegy, h milyen a sim kártyád. Akkor nem tudom. Van a beállításoknál is a törlésre lehetőség. (Beállítások-Alkalmazások-Hívás-Hanghívás-Hívásátirányítás-Összes törlése.

szerk.: Akkor passz. . .

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#23457) [KOCKA] válasza csabám (#23456) üzenetére


[KOCKA]
csendes tag

Ezt is próbáltam sajnos :( Az sem segített...

(#23458) consono válasza Karma (#23453) üzenetére


consono
nagyúr

Karma uram! És persze mindenki aki foglalkozott az SDK-val. Hol lehet beállítani, hogy a kártyára telepítsen az SDK ne a belső memóriába? Lehet egyátalán ilyet csinálni? Mintha eddig nem lett volna ez gond, de frissítettem a végleges 1.2-re és nem látom a kártyán a progit...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23459) Varszegig válasza [KOCKA] (#23457) üzenetére


Varszegig
veterán

eddig milyen telefonod volt? Mert nekem az utóbbi időben minden telefonom kiírta ezt, és sose érdekelt:)

(#23460) [KOCKA] válasza Varszegig (#23459) üzenetére


[KOCKA]
csendes tag

Nokia 5800-ám volt. Az már nagyon lassúcska volt és beruháztam egy Wave-re. Nagyon meg vagyok vele elégedve kivéve ezt az apróságot.

(#23461) Tomajdon válasza [KOCKA] (#23460) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Nekem is kiírja, pedig kitöröltem én is mindent. Szerintem nem lehet ezzel mit csinálni. Először megijedtem hogy mi ez, de már nem foglalkozok vele.

(#23462) [KOCKA]


[KOCKA]
csendes tag

Hát mindenesetre egy próbát nekem megér a trémobilnál. :)

(#23463) Polllen válasza Varszegig (#23459) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem értem, hogy ez az embereket miért zavarja annyira... Iphone-ra külön fix-t csináltak, hogy ne írja ki... Kb ugyanolyan vicc számomra, hogy sok embert zavar az Edge ikonja...mert minek van ott... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23464) [KOCKA]


[KOCKA]
csendes tag

Hát nem vagyunk egyformák :) és ez így jó :))

(#23465) consono


consono
nagyúr

Kipróbáltam a WAMO camerát, bejön ez a HDR dolog. Most csináltam két képet, ez itt HDR nélkül:
[link]

ez meg HDR:
[link]

Már csak azt nem tudom azt hol tudnám beállítani, hogy nagyobb felbontásban csinálja a képet, mert ez így csak játék....

"In God we trust. All others must bring data"

(#23466) Tomajdon válasza consono (#23465) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Azért van egy kis különbség. Én is letöltöttem a progit, de a telón nem sok különbséget vettem észre. De így gépen elég szembetűnő. Köszi a képeket.

(#23467) hannibal7


hannibal7
csendes tag

Sziasztok!

nagy örlődés és néhány átvirrasztott éjszaka után arra jutottam, hogy eladom Samsung Wave-emet. Nagyon klassz készülék, de visszatérnék inkább a gombos telefonok világába...
A telefon szürke, 08.18-án vásároltam függetlenül, 1 éves samsung gyári garanciával, ami további 2 hónapos garanciával lett kiegészítve regisztráció után, tehát 2011.10.18-ig garanciális a telefon.
Első naptól kezdve szilikontokban hordom, nincs rajta egy karc sem, nem ejtettem le, nagyon vigyáztam rá. A fülese nem volt még kibontva, doboza megvan természetesen töltővel és adatkábellel, papírokkal. December 21-től átvehető Pesten, akkor leszek újra otthon.
69.000Ft volna tokkal-vonóval :)

(#23468) consono válasza Tomajdon (#23466) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs mit. Gondolom az, hogy most sötétben lőttem a képeket jobban előhozza a különbséget..

"In God we trust. All others must bring data"

(#23469) victorio79 válasza consono (#23465) üzenetére


victorio79
tag

consono:Akkor nem csak én vagyok balfék.

[KOCKA]: Kívánom neked ez legyen a legnagyobb problémád a telefonnal. Én már egy pár éve biztosan látom, de nem zavart.

consono : Nem tudom 1.2-n megy-e az Stune, de azzal kiderülne.

"Si vis pacem, para bellum."

(#23470) DonMedve válasza [KOCKA] (#23448) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezt a legtöbb telefon kiírja.Van amelyik csak hívást ír,stb.Lényege mind ugyanaz.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#23471) Karma válasza consono (#23458) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudok róla semmit. Szerintem nem lehet.

“All nothings are not equal.”

(#23472) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Rég jártam erre, akinek nem új az info, attól elnézést!

Megvan a Developers' Challange eredménye!Fenn van az össze app, és mindegyik Free
Jó hír: a WAMO camera-ban van HDR, így megint egy 'tudás' :DDD Amivel az IP4 mellé lehet állítani!

Győztes gáma
Final Strike 3D - egész jó, de nem tudom nagyon lelőni a tankokat, nekem túl érzékeny hiába kalibrálom

A többit itt megtaláljátok!

(#23473) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

További érdekességek:
natív SPB TV

Next - to do and task management ezt mindenkinek ajánlom, must have alkalmazás a gyári vacak helyett!

bcontorl12 - ezel gamepad, keyboard, joystick és kormány lehet a szép grafikájú telefon appp WiFi-n keresztül vezérelve a PC-s játékokat

Deathland 3D Egy kis lángszórós zombi írtás :DDD

Space Hell ezt még nem próbáltam,de jónak tűnik

(#23474) Polllen válasza bokrosolajos (#23473) üzenetére


Polllen
nagyúr

SPB TV-t hol láttad? Amúgy majdnem must have ha jó minőségben akar az ember tv-zni... :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23475) MerLinh válasza Polllen (#23474) üzenetére


MerLinh
senior tag

itt

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23476) bokrosolajos válasza Polllen (#23474) üzenetére


bokrosolajos
őstag

A többit itt megtaláljátok linken! (Maláj app store) ;)

PhotoBoot ez is kell

Recordoid : diktafon

Listen2MyEmail Email felolvasó (nem tudom magyarul mennyire érthető)

[ Szerkesztve ]

(#23477) Csabi42 válasza DonMedve (#23411) üzenetére


Csabi42
tag

Szia. Ha "X"-el lépsz ki a böngészőből, s nem a hívás letevő gombbal, akkor nem felejti el a jelszavakat. Nekem egyszer felejtette el, mikor böngészés közben lefagyott a teló. Ami igaz az igaz, ilyen esetben sem kéne, hogy elfelejtse,de hát ez van.

"Ne feledd, hogy van, amikor a csend a legjobb válasz!"

(#23478) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Valaki íja meg, működik-e az SPB TV-je.Nekem egyáltalán nem megy, Normal minőségben sem. Kiírja, hogy Buffering, de még a százalék sem jelenik meg :W Ja és nincs mobil internetem, csak Wi-Fi!

(#23479) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Ezt a bcontrol nevű alkalmazást hogyan kell beállítani? Valaki próbálta már?

Köszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#23480) ratam23 válasza bokrosolajos (#23473) üzenetére


ratam23
aktív tag

Next - to do and task management ezt nem találom sehogy tudnál linket adni? előre is köszi

(#23481) Hubzsi


Hubzsi
tag

Sziasztok,

A következő problémával találkoztam: A telefonom híváslistájában SIM számnak jelzi a kapott sms - esek feladóját és random a hívásokat is. Be van állítva, hogy a használt memória a telefon legyen,úgyhogy nem értem miért a SIM - en tároltnak érzi amikor ugyanaz a szám benne van a telefonmemóriában is.
A teló T - és JI5 van rajta, frissítés után megvolt a preconfig és a KIES - ből töltöttem rá vissza a kapcsolatokat.

Valaki találkozott már hasonlóval?

(#23482) MerLinh válasza bokrosolajos (#23478) üzenetére


MerLinh
senior tag

nekem megy wifivel

Killerlaca: le kell tölteni egy programot innen itt le is van írva a használata

ratam23: érdekes nekem gyönyörűen megy...több csatornát is néztem tesztnek...a winmos időszakból még nem voltak benne a magyar csatornák.
Bár nem tudom nekem valahogy mindig megy minden, és így lehet nem számítok most..bár premium hub nem megy...=P

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23483) ratam23 válasza MerLinh (#23482) üzenetére


ratam23
aktív tag

nekem sem megy ugyanaz van mint bokroslajosnál... nem tudom mi lehet a gond

(#23484) sittes79 válasza ratam23 (#23483) üzenetére


sittes79
addikt

nekem megy wifi-vel...

(#23485) Aryes válasza ratam23 (#23483) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csatlakozom, nekem se megy. De nekem a widget+mobil weboldal kombinációjáról se indítja el a videót a beépített lejátszó. Szintén wifivel.
Csak nálam van az, hogy semmit nem talál a samsung apps keresője amit beírok? Az spb tv-t meg a wamo-t is úgy kellett megkeresni a kategórián belül.
Szintén csak nekem sz.r ez a wamo? Sötétben próbáltam ki, ugyan vakut próbál használni, de se nem fókuszál rendesen, se nem villant nagyot, hogy egyáltalán játszódjon valami a képen... Kész vagyok már ettől a telefontól teljesen. :(

(#23486) MerLinh válasza sittes79 (#23484) üzenetére


MerLinh
senior tag

akkor már ketten vagyunk, yay.. =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23487) bokrosolajos válasza ratam23 (#23483) üzenetére


bokrosolajos
őstag

bokrosOlajos, csak a rend kedvéért! :)
Nálam először ment HQ de akadva, átállítottam, azóta se HQ se normál

Kipróbáltam a vitorlázós játékot, kiakasztotta magát, SR kellett hozzá

(#23488) ratam23 válasza bokrosolajos (#23487) üzenetére


ratam23
aktív tag

bocsi nem láttamaaz o-t :D próbálkozok ha sikerül valahogy működésre bírnom akkor megosztom veletek

(#23489) sittes79 válasza sittes79 (#23484) üzenetére


sittes79
addikt

ja és JI2 az FW ha ez számít, ez a wamo nem egy nagy durranás, ha csak ennyi
a várva várt bada program eső akkor eléggé csalódott vagyok. még jó hogy ingyen vannak...

samsung apps kereső semmit nem ér...mindig bogarászni kell mire megtalálok valamit!!

[ Szerkesztve ]

(#23490) Killerlaca válasza bokrosolajos (#23478) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Nekem szinten nem megy wifi-m van.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#23491) bokrosolajos válasza sittes79 (#23489) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Pedig ez a WAMO nagyon nagy durranás! Már annak, aki érti is mire való :)

Tök jó a HDR! Kedvesemet lekaptam és össze hasonlítottam a hagyományos vakus móddal, ott az arca beég, a környezete meg vaksötét, a HDR verzióban mintha nem is lett volna vaku, hanem csak jó megvilágítás! Hmmm. Ez fini!

Pirate raid-et töltsétek, nagyon jó (Angry birds klón)

[ Szerkesztve ]

(#23492) MerLinh válasza bokrosolajos (#23491) üzenetére


MerLinh
senior tag

és tudtál felbontás változtatni a wamoban? én nem találtam

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#23493) ratam23 válasza MerLinh (#23492) üzenetére


ratam23
aktív tag

a felbontást én se találom és a hangot se tudom levenni hiába indítom el csendes módban és elég hangos

(#23494) leslieke válasza bokrosolajos (#23491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pirate raid-et töltsétek, nagyon jó (Angry birds klón)

Épp most töltöttem le. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23495) rObika8802


rObika8802
aktív tag

JID-t aki használ annak mindig ottvan az E? ha bekapcsolod a telot egyből frissíti a widgeteket? nem lehet ezt vhol kikapcsolni v állítani mer nem találtam iet sehol...

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#23496) Varszegig válasza rObika8802 (#23495) üzenetére


Varszegig
veterán

:W :W :W :W

(#23497) rObika8802 válasza Varszegig (#23496) üzenetére


rObika8802
aktív tag

olvastam az első hsz-t..ezt most csak úgy kérdeztem aki ezt használja annak is ilyen-e mer nekem eddig nem volt ott folyton az E.. vagy mi a baj most?

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#23498) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A 102-es végű Kies felajánlotta, hogy a JI3-at frissíthetem JI5-re! lehetséges, hogy már nem kell a régebbi verziókkal trükközni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23499) sittes79


sittes79
addikt

zkatter_bada elég jó lehet broadcastingolhatod hogy hol vagy éppen...

(#23500) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Na emberek, most jutottam el ahhoz a ponthoz, hogy földhöz vágjam, de legalább is eladjam ezt a készüléket!

Otthon a PC-men, csak egy appot lehet a KIES-szel letölteni, utána végtelen ciklusba kerül
Itt egyáltalán semmit nem hajlandó letölteni, a feléig elteker, aztán szerver túlterheltség miatt pirosra vált és úgy marad az idők végtelenjéig.

Az a legrosszabb benne, hogy a fos KIES akkor sem enged telepíteni, ha már a gépen van a cucc, ugyanez a szöveg

Wi-Fin bemegyek a Samsung Appsba, látok mindent, le akarom tölteni, vár, vár, vár és kiírja, hogy 0xFF02 network error. Rágugliztam, látom augusztus óta világszerte fennakadásokat okoz ez a probléma :C

SPB TV itt sem megy. Tököm ki van, amikor tegnap feltelepítettem, először működött, igaz kockásodott a kép. Ma meg semmi, sem az otthoni, sem az itteni hálózaton
Az érdekes benne, hogy a műsorújság simán tizedmásodperc aaltt letöltődik, és hogy minden csati preview is, tehát a probléma nem hálózat függő. Beállításoknál semmit sem lehet állítani. Talán valami file beragadt a cache-be és azért nem fut. Nem tudom. Szerintem marhára gáz, hogy a wapos spb tv mindig működik, a natív fejlesztés meg ilyen béna ...

Négy évig használtam egy WinMo-t, soha semmi olyan gondom nem volt, amiért téptem volna hajam ...

Bocs a kifakadásért, biztos front van ;]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.