Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24901) leslieke válasza consono (#24899) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Stune, de azzal meg óvatosan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24902) Nyick


Nyick
tag

ma nagy nehezen elértem valakit és kértem tőle egy telefonszámot. Telefonálás közben beütöttem csak a számot és beszéltünk tovább, majd a végén lerakta a másik fél(én nem nyomtam ki!)
Eltűnt az a kib...ott szám.
Hogy csinálhat ilyet egy telefon?? Majdnem földhözcsaptam ezt a szart!
Sirtok itt hogy ezt nem tudja azt nem tudja, de a legfontosabb hogy telefonálásra nem lehet használni...
Most nagyon mérges vagyok :W

(#24903) consono válasza Varszegig (#24900) üzenetére


consono
nagyúr

Meglesem, de eddig még nem találtam meg őket sajnos... No, majd most!

"In God we trust. All others must bring data"

(#24904) victorio79 válasza Varszegig (#24900) üzenetére


victorio79
tag

Mindjárt újrarakom és megpróbálom az alapból felajánlott mappákkal, mert most végleg megadta magát. "Ismeretlen hiba" 3 másodpercenként amíg meg nem szakítom a kapcsolatot (WiFi). Picit közeledik a türelmem vége...


Varszegig
Az User\Br\Bookmark\ mappában vannak az ikonok, egy újraindítás kell majd.


Nyick
Ezt a régebbi telefonjaim is így csinálták eddig. Mielőtt lerakod/lerakja nyomd meg a hívás gombot. Vagy a telefonkönyvet nyisd meg amikor beírod ne a tárcsázóképernyőt. Nem éri meg földhöz csapni pedig néha erősen gondolkodom rajta.

[ Szerkesztve ]

"Si vis pacem, para bellum."

(#24905) MerLinh válasza Nyick (#24902) üzenetére


MerLinh
senior tag

értem ha telefonállásra nem jó akkor, hogy tudtál vele beszélni? és ő rakta le, nem a vonal szakadt...és ami a telefonszám felírást éri, azt hiszem le volt itt írva többször is, hogy használj jegyzetett...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24906) leslieke válasza Nyick (#24902) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24907) Karma válasza leslieke (#24906) üzenetére


Karma
félisten

En azert vagtam volna foldhoz anno, mert ha egyszerre raktam le a masik fellel, azaz egy pillanattal utana, akkor az eppen elol levo programot (tipikusan bongeszo) is kilotte szo nelkul.

A szam kitorlodesevel kapcsolatban, szerintem minden Samsung telefon igy viselkedhet, legalabbiscami nem androidos. Persze ez nem vigasz.

24908: A bal fuled is jobb kezzel szoktad vakarni? :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24908) leslieke válasza Karma (#24907) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem szoktam kapkodni lerakni, így ilyesmi nem nagyon fordult még elő nálam. :)

Telefonszámok elmentéséhez: kihangosít -> menü -> jegyzet -> beír -> ment -> boldogság!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24909) leslieke válasza Karma (#24907) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Naná! Béna gyereknek anyja veri a... :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24910) TomWexX válasza leslieke (#24908) üzenetére


TomWexX
addikt

Vagy csak egyszerűen elmenteni a telefonkönyvbe...Az a lényeg hogy telefonálás közben akár még bármit is csinálhat az ember. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#24911) consono válasza victorio79 (#24904) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi a helyet! Már majdnem ott tartottam (beleléptem mindenbe...)

"In God we trust. All others must bring data"

(#24912) leslieke válasza TomWexX (#24910) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Persze, hogy majdnem mindent lehet. De azért kell egy kis hiszti is. Anélkül nem múlhat el egy nap itt.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24913) the radish válasza Varszegig (#24879) üzenetére


the radish
senior tag

Eltüntettem a widgeteket.
Meglepő dolgot produkál: bekapcsolást követően a push ikonja nem kék, nem piro, hanem szürke és csak csücsül, azaz nem változik.... :(

(#24914) consono válasza victorio79 (#24904) üzenetére


consono
nagyúr

Kösz mégegyszer az ikonok helyét, tök jó lett (bár a grafikus skilljeimen még van mit fejleszteni!)

"In God we trust. All others must bring data"

(#24915) victorio79 válasza the radish (#24913) üzenetére


victorio79
tag


the radish
Nálam is, és ha elindítod a menüből akkor "Ismeretlen hiba" vagy "Hálózati hiba" szokott lenni. Nekem ilyenkor (szürke ikon) már meghalt a dolog.


consono Nincs mit. Én is kerestem egy darabig...
Le van mentve a komplett fájlrendszer, így szoktam barkácsolni. Kár, hogy komplett könyvtárakat nem lehet visszatölteni.

"Si vis pacem, para bellum."

(#24916) Varszegig válasza Nyick (#24902) üzenetére


Varszegig
veterán

akkor nyugodj le, és szépen csináld legközelebb amit mondok: billzár kiold, menügomb megnyom, és vagy telefonkönyv, vagy tárcsázó indít. Közben az értesítési sávban ott a hívás, a zöld kagylóval oda bármikor visszatérhetsz, a másik taskod meg fut tovább. (De írhatod jegyzetbe, navigálhatsz, emailezhetsz, böngészhetsz, amit akarsz.)
Ezúton is kérnénk mi elnézést a Samsung nevében, hogy ez nem egy fos nokia, és ismeri a multitaskot :DDD
(Mellesleg ezt is leírtam már ide... Amit Karma ír az valóban sokkal bosszantóbb, legalább rákérdezhetne.)

the radish: Na ilyet még nem láttam, de valami nagyon gebaszos. Nálam az még szürke soha nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#24917) zack válasza leslieke (#24908) üzenetére


zack
nagyúr

Mindenre van macerásabb megoldás, de leginkább az lenne a tuti, ha nem tünnének el a számok. Ez mondjuk nekem fel sem tünt amíg használtam, de biztos én is ideges lettem volna ha az eddig megszokott tárcsázós mentés nem sikerül. ;) Persze nem akkora dráma ez, kicsit tényleg túl van spilázva, mint egyébként sok minden más is. Bár a activesync gond nagy érvágás sokaknak, ez viszont megérdemli a túlspilázást. :)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24918) Lotusomega válasza Varszegig (#24916) üzenetére


Lotusomega
senior tag

"Ezúton is kérnénk mi elnézést a Samsung nevében, hogy ez nem egy fos nokia, és ismeri a multitaskot "

Ez nagyon nagy LOL :Y
Pont a nokián működött normálisan idáig a multitask a telók közül..

Engem az idegesít hogy mikor kiírja hogy nincs elég memória(naponta többször, miért is ne, ez is szánalom) és bezárja szépen a widgeteimet, akkor rakosgathatom egyesével ki újra őket, ezt nem hiszem hogy nem lehetne megoldani h magától megjegyezze hogy hol voltak és autoba kirakja az összeset, ez ilyen nevetséges kategória szvsz.

(#24919) leslieke válasza zack (#24917) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nem akkora macera így elmenteni egy számot. De persze nem vagyunk egyformák. Az activesync gond szerencsére nem érint.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24920) Varszegig válasza Lotusomega (#24918) üzenetére


Varszegig
veterán

A memórialeak gond az tényleg baromi randa, de legalább tudjuk, hogy az 1.2 állítólag megoldja.

(#24921) leslieke válasza Varszegig (#24920) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lassan lehetne ez a fórum jelmondata: "majd az 1.2 megoldja".

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24922) MerLinh válasza Varszegig (#24920) üzenetére


MerLinh
senior tag

bár ott is előfordul néha, hogy kiírja igaz csak a htc weather orát zárja be meg még béta 1.2öt használok

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#24923) XeeN


XeeN
senior tag

Ezt a widgeteket tartalmazó oldalt most találtam. Nekem új. :)

[link]

(#24924) zack válasza leslieke (#24921) üzenetére


zack
nagyúr

Mindig csak a reménykedés. :DDD
Én is reménykedem hogy a nevemre félretett iPhone 27-én reggel még a boltban lesz. :DDD Ti az 1.2-ben reménykedtek, én az iPhone-ban. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24925) Lotusomega válasza leslieke (#24921) üzenetére


Lotusomega
senior tag

:C

Volt egy ilyen film, asszem a Pénznyelő volt a címe, ott mondták mindig hogy "még 2 hét" :C

(#24926) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Én a 3.0-át meg a 4.0-át várom. :DDD :P

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#24927) leslieke válasza zack (#24924) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én elvagyok az 1.2 nélkül is. Nekem így is jó a telefon. Panaszkodást tőlem nem nagyon olvastál itt. Amiket meg írtam azok apróságok.

Én a lottó ötösben reménykedem. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24928) jilian


jilian
addikt

Leszedtem/felraktam ezt
Beállítás:
adress: http://www.prohardver.hu/allando/rss

valami 404 -es hibát ír
mit rontottam el? :F
Esetleg van jobb rss olvasó?

[ Szerkesztve ]

(#24929) Varszegig válasza jilian (#24928) üzenetére


Varszegig
veterán

a címmel lesz a gond, mert a firefox is azt írja, pedig az nem wave-en fut:)
Helyes link: http://www.prohardver.hu/allando/rss.html

(Nem az rss olvasóban kell rögtön a hibát keresni.)

[ Szerkesztve ]

(#24930) Tepla


Tepla
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is iyen teló van és a következő szoftver van rajt:
Bada 1.0
S8500XXJF1/S8500OXDJEF ; GT-S8500BAAVD2

A Kies azt írja ugye a firmware frissítésnél, hogy ezt a verziót nem lehet frissíteni.

A kéréds, hogy akkor erre később se lesz semmilyen frissítés ? Mert én igazábol nem akarok itt haxolgatni, mert jól működik minden csak néztem frissítéseket és azért vannak dolgok amik jól jönnének pl.: GPS gyorsasága mert azt használom.

Köszi a választ előre is.

(#24931) Varszegig válasza Tepla (#24930) üzenetére


Varszegig
veterán

Erre nem lesz frissítés, hanem erre van frissítés.

melyik KIES ez? 82-es végű biztosan fog frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#24932) Tepla válasza Varszegig (#24931) üzenetére


Tepla
csendes tag

1.5.3.10103_102

(#24933) leslieke válasza Tepla (#24932) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 102-essel is mennie kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24934) jilian válasza Varszegig (#24929) üzenetére


jilian
addikt

Köszönöm.

most nem ír hibát, hanem nem csinál semmit. Látom,h 'mozog a neten de nem kapok híreket.

(#24935) Varszegig válasza jilian (#24934) üzenetére


Varszegig
veterán

írd be a böngészőbe. az nem rss oldal még

kivéve, ha ez volt az első kies a gépén, mert akkor az idióta kies beírja a pc nevét a registrybe, és b*szik frissíteni :W
Mit ír ki a KIES egészen pontosan, mi az aktuális verziója a telefonnak?

[ Szerkesztve ]

(#24936) Tepla válasza leslieke (#24933) üzenetére


Tepla
csendes tag

Az lehet de nekem ezt írja: A készüléken üzemelő verzió nem frissíthető.

(#24937) ProdyG válasza Tepla (#24936) üzenetére


ProdyG
senior tag

nekem se ment a 102-essel, szerezz vhonnan egy 82-es végűt, és ne engedd, hogy frissítse magát. így jó lesz.

(#24938) peterk válasza Karma (#24907) üzenetére


peterk
senior tag

Én is jártam már így. A tárcsázó beszélgetés után automatikusan bezár, és ilyenkor, ha az ember picit késik, és közben nem vigyáz, akkor a letesz gomb már a másik alkalmazást zárja. Tényleg zavaró, bár pár alkalom után már megszoktam, hogy figyeljek oda.

A legegyszerűbb megoldás az lenne, ha a tárcsázó nem zárna be automatikusan, és kész.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24939) Tepla válasza ProdyG (#24937) üzenetére


Tepla
csendes tag

okés köszi, megpróbálom

(#24940) Karma válasza peterk (#24938) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk bejövő hívásnál nem hinném, hogy a tárcsázónak elöl kéne maradnia. Viszont csinálhatnák azt is, mint amit egyébként minden más platformon minden más gyártó, akinek minimális esze van: lenyelik a lerakás gombeseményeket, amíg bármilyen formában a telefonalkalmazás van elöl.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#24941) the radish válasza victorio79 (#24915) üzenetére


the radish
senior tag

Akkor sajna mégis le kell menteni a telóra a számokat..... Nem akarom, bruhahaha....:(

De az elmúlt 2 hétben (amióta megvan) tökéletesen működött. Na mindegy, majd valaki megoldja. (bada 1.2 :) ez csak poén volt)

Egyébként tök jól megoldottam, hogy tudom csoportokba rakni a sync-es névjegyeket:
Kb. 40 contactról van szó, ezekkel egyező nevű, de üres adatokkal rendelkező contactokat hoztam létre a telóra, majd összekapcsoltam a 2 névjegyet és már működött is. :)

(Igaz, most 40 üres contact csücsül a telefonon. :( ) Már nem is tudom, hogy sírjak, vagy nevessek.

(#24942) leslieke válasza Tepla (#24939) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Régebbi kies verziókat itt találsz: http://samsungwave.hu/samsung-wave-programok/kies-letoltesek/

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#24943) peterk válasza the radish (#24941) üzenetére


peterk
senior tag

Nekem 500 kontaktom van, mind felhőben, de én is lementettem a telefonra is, mert a kontakt képek bármelyik felhőben (gmail, exchange, stb.) túl picik, hülyén néz ki, amikor híváskor megjelenik egy ikonméretű kép a nagy feketeség közepén. :)

A telefonra mentésre a legegyszerűbb, ha regisztrálsz a mobical.net-re. Az képes áthúzni online a gmal kontakt listát, majd azt egyszerűen le tudod szinkronizálni a telefonra. (Van leírás a beállításokról.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#24944) Karma válasza peterk (#24943) üzenetére


Karma
félisten

Ahogy látom a Mobical is SyncML-t használ, azt a Google-lel is be lehet ám állítani.

“All nothings are not equal.”

(#24945) F-ECT$


F-ECT$
titán

FM-rádió bug: néha ha feloldás után gyorsan akarok frekvenciát váltani, akkor a kijelzőn megjelenik az új frekvencia, viszont a régit hallom továbbra is.

De azért jó kis telefon ez, csak tényleg nem megy semmi 100%-osan ;)

Dive ever, work never.

(#24946) the radish válasza peterk (#24943) üzenetére


the radish
senior tag

Mobicalt már régóta használok, legutóbb "Ő" kicsinyítette le a képeimet. Ezen a telón még nem próbáltam, de lehet, hogy megteszem.

(#24947) ProdyG válasza F-ECT$ (#24945) üzenetére


ProdyG
senior tag

nem power usereknek való a teló az biztos, arra várni kell még 1-2 évet, amíg normális bada lesz (ha lesz).

(#24948) victorio79 válasza the radish (#24941) üzenetére


victorio79
tag


the radish
Na most nekem megint megy, kíváncsi vagyok meddig. Nekem is jópár hónapja megfelelően ment, csak az utóbbi héten kezdett el hülyéskedni. Most azt olvastam egy német oldalon, hogy a tartománynál a "Google" ha benne van törölni, ha nincs beírni és akkor összeszedi újra magát.
Most az összes mappa be van rakva push-ba, elvileg így megyeget.
Ha csak nevet írok a kontaktokhoz akkor az alapján nem mindig kapcsolja össze automatikusan. Márpedig mostanában kicsit sokszor raktam újra a fiókot ahhoz, hogy saját magam párosítsam a exchange névjegyekkel.


peterk
Nekem 520 tétel van a Google-n. Tényleg elég lenne a felhő ha megfelelő méretű lenne a kép, meg csoportokba lehetne azt is rendezni.
Outlookban még 308x308 as az összes kép, de a google után már csak valami 80x80.
Most az találtam ki, hogy a MobiCal nevezetű jószágot a google-val szinkronizálom és ezután abban módosítok mindent. Az nem zúzza le a képeket amikor a telefonrameg syncML-en keresztül visszatöltöm róla az összeset.
Az a baj, hogy ha a Google-re hiba nélkül átmegy az Outlook, de a KIES már összekavarja a telefon és email mezőket amikor a telefonra szinkronizálok.
Sajnos még nem találtam meg a tökéletes megoldást.

"Si vis pacem, para bellum."

(#24949) jilian válasza Varszegig (#24935) üzenetére


jilian
addikt

Szerintem mi nagyon elbeszélünk egymás mellett. :B
amiről én beszélek az egy widget. (amit linkeltem)
És ott van: 'My feeds/add/ name (pl.: PROH) és alatta url (http://www.prohardver.hu/allando/rss.html) na ide beirtam, és nem kapok híreket.
Én nem a böngészőről beszéltem, vagy ennyire topa lenne a felfogásom :F

(#24950) master12


master12
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek van valami esély arra, hogy az alap böngésző kérdés nélkül letöltsön bármiféle kiterjesztésű fájlt az OP-rendszer későbbi verziójaiban? Nagyon idegesítő, hogy amikor le akarok szedni pl. egy widget-et, kiírja, hogy nem támogatott fájltípus...
Kutakodtam a dolog után, csak hát az angolom semmire nem jó :)

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.